Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: У людини стрес, безсоння. Допоможе гідазепам?

Re: ФЗВ: Гідазепам

Здається не продається, людині до психолога і до лікаря одночасно. Але спочатку до психолога

Зі: гліцесед

Фигня. максимум для ребенка 17-18 лет у которого подростковые проблемы  :laugh: или перед экзаменом, чтобы не нервничал.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причина - робота, шукаємо варіанти

а переїхала б на закарпаття , ніяких би проблем не було.
Тут спокійно і затишно жити
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

кістаті гліцисед виписує доктор на ура.
транквілізатор - сильний препарат.

 :laugh: такой же сильный как и валерианка
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Бифрен
З Біфрену починають. Логіка така- навіщо одразу пити сильні ліки, якщо можуть допомогти і простіші.
Біфрен продається без рецепту,  до нього нема звикання, назначають навіть дітям.  Приймати десь з місяць, якщо нема змін йти до лікаря.
Лікарі вони зовсім не страшні, якщо в приватній клініці.

І, головне, не варто сподіватись , що людина впорається самотужки.

Останнє редагування: 15 лютого 2018 11:45:13 від дмхз
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Тільки за рецептом. Препарат пригнічує нервову систему. В окремих випадках може бути зворотній ефект- порушення координації рухів, агресія. Я би не радила, це сильний препарат. Без особливої потреби не можна його приймати.

Спостерігалася саме така реакція на цей препарат у близької мені людини, було порушення координації, злість, занадто сповільнений розумовий процес, а на додаток звикання з постійною вимогою дати ще. "Відлучила" лише реанімація (з іншого приводу), після якої лікарі прописали більш прості ліки.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Я приймав по рецепту невролога, нормальний препарат.
Ще приймав за рецептом бифрен, триттико и атаракс.
Як на мене триттико найкращий.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Фигня. максимум для ребенка 17-18 лет у которого подростковые проблемы  :laugh: или перед экзаменом, чтобы не нервничал.

А чому ви прочитали з усього лише одне речення? Гліцеседу(як і будь якого іншого заспокійливого) вистачить, щоб дійти до лікаря
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Фенибут отлично помогает от того же, привыкания нет, продается без рецепта.
Бифрен, кажется, коммерческое название.

хе-хе
покойная теща сначала подсела на гидазипамчик. когда ей уже врач отменил его, мы забрали таблетки к себе домой. так она приходя в гости обыскивала аптечку втихаря и тырила его.
потом ей прописала врачиха бифрен. но он не помогал - не брало бабулю после гидазепама. в итоге она научила тестя, царство ему небесное, приходить в аптеку с пустой упаковкой и просить "девочки, мне вот такое надо"
глядя на 80-летнего дедушку, ему давали без рецепта. мы это чуть позже узнали, сам дед рассказал.

вот так. так что бифрен не заменил бабке гидазипамчик.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

вот так. так что бифрен не заменил бабке гидазипамчик.

тому починати треба з Біфрену. якщо не допоможе вже переходити на сільніші ліки.

Останнє редагування: 15 лютого 2018 12:00:23 від дмхз
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Камрад, добре, що  у Вас так добре, але. Люди дуже різні, когось півлітри горілки не бере, а когось півстакана підкошує. Тобто, Ваш власний досвід не потрібно так безапеляційно на всіх переносити, від гріха подалі, так би мовити...
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Плюсую за Бифрен
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Камрад, добре, що  у Вас так добре, але. Люди дуже різні, когось півлітри горілки не бере, а когось півстакана підкошує. Тобто, Ваш власний досвід не потрібно так безапеляційно на всіх переносити, від гріха подалі, так би мовити...

ТС задал вопрос. Я ответил, опираясь на свой опыт. Ничего более.
Если выбирать между окончательно "потекшей крышей" и гидезиком, то я окончательно за последний.
Опять же по поводу привыкания, информация мягко говоря сильно преувеличена.
В 18-ом году еще не принимал ни разу  8-)


Останнє редагування: 15 лютого 2018 12:08:41 від Камрад
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

барбитура - химия - апасность!
особенно отмена

купи кораблик для начала

что такое "кораблик"?  :S
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

та не піде людина до лікаря, хоча я й вмовляю
якщо не піде сам, то виклич лікаря додому.
або скажи, що викличеш.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам


 Транквилизатор запрещен во многих странах мира!!!

 Сходите в Психиатру, он хотя бы правильное лекарство пропишет, с гидазепампа тяжело потом слезть.
  Хотя я знаю людей, которые уже по 10-15 лет пьют Гидазепамп 1 таблетку в день

Ну десять не десять, а три года постоянно и один эпизодически.  :laugh: Может только благодаря ему сейчас имею возможность связно мысли излагать.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

а переїхала б на закарпаття , ніяких би проблем не було.
Тут спокійно і затишно жити

Ага... На пенсии , может, и затышно.  А по  работе раздражителей хватает и тут. ((

п.с. Чтобы закрыть тему: если ситуация позволяет, то весь вышеперечисленный букет транквилизаторов заменяет 150 гр крепкого алкоголя. И вкусно, и полезно. Это я Вам, как эксперт по этим делам ,говорю.  :-)o
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Ага... На пенсии , может, и затышно.  А по  работе раздражителей хватает и тут. ((

п.с. Чтобы закрыть тему: если ситуация позволяет, то весь вышеперечисленный букет транквилизаторов заменяет 150 гр крепкого алкоголя. И вкусно, и полезно. Это я Вам, как эксперт по этим делам ,говорю.  :-)o
со стрессами алкоголь не борется, как и секс спорт и тыды

Асти, веди его к врачу, уже ему решать в каком состоянии пациент и что прописать.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Ага... На пенсии , может, и затышно.  А по  работе раздражителей хватает и тут. ((

п.с. Чтобы закрыть тему: если ситуация позволяет, то весь вышеперечисленный букет транквилизаторов заменяет 150 гр крепкого алкоголя. И вкусно, и полезно. Это я Вам, как эксперт по этим делам ,говорю.  :-)o

Как аналогичный эксперт, могу сказать, что 150 гр алкоголя помогает при нервной проблеме максимум где-то "ой что-то я немного расстроился". При серьезном затяжном стрессе, когда из дня в день ситуация не разруливается, алкоголь - это только как вспомогательный момент в лучшем случае. Без "колес" не вырулишь. Особенно если по утру ясность мысли нужна, а не с бодуна мучится.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причина - робота, шукаємо варіанти

Це не стрес

І якщо з ТАКОГО приводу вже транквілізатори пити, то як же дожити до старості?  Чим далі, тим більше РЕАЛЬНИХ і дуже болючих важких проблем з'являється у всіх людей.

Після 40-50 років йде вал смертей близьких людей, реально важкі проблеми зі здоров'ям, дорослі діти з онуками можуть таке утнути, що мало не буде і про проблеми з роботою, то вже хронічно і чим далі, тим безперспективніше.

Зарано ще сприймати пошук роботи як привід для стреса і лікування нервової системи

І не треба оточуючим починати підтримувати у людини НЕАДЕКВАТНЕ сприйняття до такого рівня рівня проблеми.   

Профілактик теж довго марив роботою з такими ж заробітками, як були раніше. Але в більшості випадків  так не буває. Запрограмувавши дурну тезу, що не можна понижувати планку, люди роками шукають роботу там і таку, якої ніколи вже у них не буде. Починати знов з нижчого рівня і робити все, щоб знов піднятись  або починати абсолютно нове - ось нормальна тактика.
Знаю вже не один випадок, коли люди, втративши добре оплочувану роботу, роками мучались самі і мучали близьких, заганяючи проблему, НЕ СТРЕС!!!!, в глухий кут. Опускались до бомжівського рівня, бо марили журавлями в небі, бо ж у них "планка висока".

Снодійне, не кожен вечір, а лише за реальної потреби,  щоб виспатись, та заспокійливе, легке!!!! перед співбесідою - ось і все що треба нормальній людині, що має претензії на добре оплочувану роботу. Якщо

В такій ситуації, дійсно, ранком бєг трусцой, обливання холодною водою  і прогулянки перед сном, будуть дієвими
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Це не стрес

І якщо з ТАКОГО приводу вже транквілізатори пити, то як же дожити до старості?  Чим далі, тим більше РЕАЛЬНИХ і дуже болючих важких проблем з'являється у всіх людей.

Після 40-50 років йде вал смертей близьких людей, реально важкі проблеми зі здоров'ям, дорослі діти з онуками можуть таке утнути, що мало не буде і про проблеми з роботою, то вже хронічно і чим далі, тим безперспективніше.

Зарано ще сприймати пошук роботи як привід для стреса і лікування нервової системи

І не треба оточуючим починати підтримувати у людини НЕАДЕКВАТНЕ сприйняття до такого рівня рівня проблеми.  

Профілактик теж довго марив роботою з такими ж заробітками, як були раніше. Але в більшості випадків  так не буває. Запрограмувавши дурну тезу, що не можна понижувати планку, люди роками шукають роботу там і таку, якої ніколи вже у них не буде. Починати знов з нижчого рівня і робити все, щоб знов піднятись  або починати абсолютно нове - ось нормальна тактика.
Знаю вже не один випадок, коли люди, втративши добре оплочувану роботу, роками мучались самі і мучали близьких, заганяючи проблему, НЕ СТРЕС!!!!, в глухий кут. Опускались до бомжівського рівня, бо марили журавлями в небі, бо ж у них "планка висока".

Снодійне, не кожен вечір, а лише за реальної потреби,  щоб виспатись, та заспокійливе, легке!!!! перед співбесідою - ось і все що треба нормальній людині, що має претензії на добре оплочувану роботу. Якщо

В такій ситуації, дійсно, ранком бєг трусцой, обливання холодною водою  і прогулянки перед сном, будуть дієвими

у моего отца лет в 40 были проблемы с работой и у него вот примерно было такое же состояние, чуть с сердцем не слег

это стресс самый обычный и у каждого разные причины которые его вызывают. не пишите глупости о беге трусцой, и обливании водичкой.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причина - робота, шукаємо варіанти

Ааааа.... :)
Ну от такого то стресса действительно валерианка, обливание и бег могут помочь.
Шутка конечно.
Но для гидезика пожалуй, действительно, как-бы не тот уровень стресса. Рановато короче.
Ну и как максимум глицеседик перед собеседованием с HR.

Останнє редагування: 15 лютого 2018 12:37:02 від Камрад
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

250 коньяку знімає будь-який стрес, але треба слідкувати аби ті 250 не перетворились у саму ціль.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Гидазепам? А 2 таблетки Новопассита уж не помогают?
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Гидазепам? А 2 таблетки Новопассита уж не помогают?

 :laugh: ну это из серии больше гулять и обливаться холодной водой...
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

что такое "кораблик"?  :S

сірникова коробка з травою , деколи корабль може бути еквівалент вмісту в прості упаковці

   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Как аналогичный эксперт, могу сказать, что 150 гр алкоголя помогает при нервной проблеме максимум где-то "ой что-то я немного расстроился". При серьезном затяжном стрессе, когда из дня в день ситуация не разруливается, алкоголь - это только как вспомогательный момент в лучшем случае. Без "колес" не вырулишь. Особенно если по утру ясность мысли нужна, а не с бодуна мучится.

люди, ви що серйозно ? нах вам ті колеса ? як це самим з стресса не вирулити ? сам переживав пару сильних стресів, виходив сам за звичай. Правда один мені друзяка сильно поміг збагнути і оцінити нову реальність в котрій я був опинився. Все через самоаналіз, розмову обдумування під віскарик , без жодної таблетки
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Ааааа.... :)
Ну от такого то стресса действительно валерианка, обливание и бег могут помочь.
Шутка конечно.
Но для гидезика пожалуй, действительно, как-бы не тот уровень стресса. Рановато короче.
Ну и как максимум глицеседик перед собеседованием с HR.
на роботі постійний стрес, і пітти нема можливості поки нову не знайде
Співбесіди його не лякають
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

на роботі постійний стрес, і пітти нема можливості поки нову не знайде
Співбесіди його не лякають

Асті, якщо робота настільки стресова- нехай йде звідти вже.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Асті, якщо робота настільки стресова- нехай йде звідти вже.
я йому теж так сказала
Думає, шукає іншу
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

я йому теж так сказала
Думає, шукає іншу

Нехай спочатку звільниться, а потім шукає. Ти собі не уявляєш, наскільки швидко він знайде щось нормальне, коли буде вільний і нічого на нього не буде давити. Тиждень-два.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

:laugh: такой же сильный как и валерианка

гліцисед нє. то травичка.
гідазепам транквіл...
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Нехай спочатку звільниться, а потім шукає. Ти собі не уявляєш, наскільки швидко він знайде щось нормальне, коли буде вільний і нічого на нього не буде давити. Тиждень-два.

Смотря какая сфера занятости.
В банковской, например, жопа полнейшая.
Люди по два года найти работу не могут.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Купили в ближ аптеке фенибут.
Начали с полтаблеточки, потом увеличили до целой (и больше, если надо будет).
Тем временем продолжаете решать вопрос пить или не пить гидазепам.
Пока рецепт, пока купите - потом будет видно.
Ну,и хороший врач залог успеха.
Жалко ушел с форума психиатр из Полтавы, как бишь его звали.
В приват же Асти может ему написать, нет?
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Re: ФЗВ: Гідазепам

Це не стрес

І якщо з ТАКОГО приводу вже транквілізатори пити, то як же дожити до старості?  Чим далі, тим більше РЕАЛЬНИХ і дуже болючих важких проблем з'являється у всіх людей.

Після 40-50 років йде вал смертей близьких людей, реально важкі проблеми зі здоров'ям, дорослі діти з онуками можуть таке утнути, що мало не буде і про проблеми з роботою, то вже хронічно і чим далі, тим безперспективніше.

Зарано ще сприймати пошук роботи як привід для стреса і лікування нервової системи

І не треба оточуючим починати підтримувати у людини НЕАДЕКВАТНЕ сприйняття до такого рівня рівня проблеми.  

Профілактик теж довго марив роботою з такими ж заробітками, як були раніше. Але в більшості випадків  так не буває. Запрограмувавши дурну тезу, що не можна понижувати планку, люди роками шукають роботу там і таку, якої ніколи вже у них не буде. Починати знов з нижчого рівня і робити все, щоб знов піднятись  або починати абсолютно нове - ось нормальна тактика.
Знаю вже не один випадок, коли люди, втративши добре оплочувану роботу, роками мучались самі і мучали близьких, заганяючи проблему, НЕ СТРЕС!!!!, в глухий кут. Опускались до бомжівського рівня, бо марили журавлями в небі, бо ж у них "планка висока".

Снодійне, не кожен вечір, а лише за реальної потреби,  щоб виспатись, та заспокійливе, легке!!!! перед співбесідою - ось і все що треба нормальній людині, що має претензії на добре оплочувану роботу. Якщо

В такій ситуації, дійсно, ранком бєг трусцой, обливання холодною водою  і прогулянки перед сном, будуть дієвими

розумно написано  (tu)
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

люди, ви що серйозно ? нах вам ті колеса ? як це самим з стресса не вирулити ? сам переживав пару сильних стресів, виходив сам за звичай. Правда один мені друзяка сильно поміг збагнути і оцінити нову реальність в котрій я був опинився. Все через самоаналіз, розмову обдумування під віскарик , без жодної таблетки

теж наш метод  :D
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

А що таке "кораблики"? ;o
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

А що таке "кораблики"?
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Не советую. Это реальный наркотик. Да, он блокирует тревожность. Но проблемы не решает, а только подсаживает на постоянную дозу.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Косяк в полметра длиной...

И все станет похуй...))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія