Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: У людини стрес, безсоння. Допоможе гідазепам?

Пані та панове, чи хтось приймав вищезазначений препарат? Поділіться, будь ласка, відгуками.

У людини стрес, безсоння, напруга нервова.

Чи продається у нас без рецепту?

Дякую!

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:10:36 від pravda
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Здається не продається, людині до психолога і до лікаря одночасно. Але спочатку до психолога

Зі: гліцесед
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Пані та панове, чи хтось приймав вищезазначений препарат? Поділіться, будь ласка, відгуками.
У людини стрес, безсоння, напруга нервова.
Чи продається у нас без рецепту?
Дякую!

Продається тільки за рецептом.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Глицесед как часть терапиии...сам по себе ничего не даст.
Я пила адаптол - спокойная как дверь, и нет сонливости. Но лучше - к врачу, раз дошло дело до гидазепама...
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

барбитура - химия - апасность!
особенно отмена

купи кораблик для начала
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Глицесед как часть терапиии...сам по себе ничего не даст.
Я пила адаптол - спокойная как дверь, и нет сонливости. Но лучше - к врачу, раз дошло дело до гидазепама...
ну то порадили цей препарат. До цього ніяких препаратів не приймалося
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

адаптол для початку.
як не допоможе - певно до психолога чи невролога.

п.с. зараз повно людей в такому стані.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

кістаті гліцисед виписує доктор на ура.
транквілізатор - сильний препарат.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

барбитура - химия - апасность!
особенно отмена

купи кораблик для начала
та як уто починати "кораблики" після 30, як до того не пробував.)))
   
Re: ФЗВ: Гідазепам
LSD

Сироп Алора попробуйте
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

кістаті гліцисед виписує доктор на ура.
транквілізатор - сильний препарат.
гліцисед це не такий сильний як гідазепам?
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

ну то порадили цей препарат. До цього ніяких препаратів не приймалося

Це дуже серйозний препарат. Його не радять, а назначають.

І реально, спочатку до психолога хай людина сходить(знайомому колись діставав той гідазепам, а вилікувався той саме завдяки психологу - всьо було в голові. Психосоматика)
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Краще сразу до психиатра
   
Re: ФЗВ: Гідазепам


 Транквилизатор запрещен во многих странах мира!!!

 Сходите в Психиатру, он хотя бы правильное лекарство пропишет, с гидазепампа тяжело потом слезть.
  Хотя я знаю людей, которые уже по 10-15 лет пьют Гидазепамп 1 таблетку в день
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Было дело... Иногда чувствую, что начинаю на людей кидаться... Вроде помогает.

п.с. пил и Адаптол, и Мебикар, и Гидазепам... :-)o
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

гліцисед це не такий сильний як гідазепам?

типу валернки.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

та як уто починати "кораблики" після 30, як до того не пробував.)))

пипец

очень просто
без фанатизма

препарат проверен тысячелетиями!

если не готов воскуривать фимиам по религиозным причинам - заварить щепотку на стакан молока со столовой ложкой цукеру
пить понемногу!
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Было дело... Иногда чувствую, что начинаю на людей кидаться... Вроде помогает.

п.с. пил и Адаптол, и Мебикар, и Гидазепам... :-)o
адаптол кажуть не дуже допомагає. Як Вам?
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Краще сразу до психиатра
та не піде людина до лікаря, хоча я й вмовляю
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Краще біг, басейн, тренажери. Тільки з лісу повернувся - супер.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

адаптол тоді.

перевірено - працює. :D
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Краще біг, басейн, тренажери. Тільки з лісу повернувся - супер.
тренажери присутні
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

адаптол тоді.

перевірено - працює. :D
добре, дякую
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причину стресса устранить и все придет в норму

какой бег и спорт? к врачу нужно вести если человек находится в напряжении постоянно. инфаркты и инсульты помолодели
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

адаптол кажуть не дуже допомагає. Як Вам?

Пила когда-то, помогает. И глаеное - не вызывает привыкания.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Тільки за рецептом. Препарат пригнічує нервову систему. В окремих випадках може бути зворотній ефект- порушення координації рухів, агресія. Я би не радила, це сильний препарат. Без особливої потреби не можна його приймати.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Як не дивно, але для лікування нервової системи після стресу, треба прокапатись ліками - психіатр знає що треба прокапати. Призначить комплекс, в тому числі і щось з "заспокійливих", згідно стану пацієнта.
Просто заспокійливі, після реального СТРЕСУ, нічого не допоможуть.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Mebicar
Medication
Mebicar is an anxiolytic medication produced by Latvian pharmaceutical company Olainfarm and sold in Latvia and Russia under the brand name Adaptol.
Mebicar is not approved for use in the United States.
Formula: C8H14N4O2
PubChem CID: 122282
People also search for: Fabomotizole, Phenibut, Phenazepam, MORE

Транквилизаторы (транки, англ. tranquilizer, sedative — успокоительное) — вещества, убирающие эмоции. Очень любимы пейсателями, поэтами-песенниками и прочими за крутое название — транк-ви-ли-за-тор. Сироп от кашля, конечно, звучит не так научно-фантастично, и герою на незнакомой планете в качестве сыворотки правды, увы, никто его не даст.

Наркоманами, ЧСХ, употребляются редко из-за невнятного действия или уж совсем полного сноса крыши, если только не в качестве снятия со спидов, облегчения ломки, или возвращения в этот мир поспать. Активно употребляется хмурыми торчками, для облегчения перекумара, а так же на голяках внутривенно. Это связано с тем, что у них, в отличие от здоровых людей, проще появляется парадоксальная реакция на вещество.

Трип-репорты скучные, зато могут быть веселыми рассказы очевидцев (со стороны адекватный человек творит всякое, а потом не помнит что произошло).

Первоначально словом «Транквилизатор» американский карательный психиатр Раш назвал разработанное им деревянное смирительное кресло для буйных поциентиков, которым специальной уютной рубашечки было мало. И только потом придумали препараты-транквилизаторы

и тд


http://lurkmore.to/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

О, сколько нам откритій чюдних... А я весь час думав, що Гідазепам - це французький письменник. ;o
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Пані та панове, чи хтось приймав вищезазначений препарат? Поділіться, будь ласка, відгуками.
У людини стрес, безсоння, напруга нервова.
Чи продається у нас без рецепту?
Дякую!

Фенибут отлично помогает от того же, привыкания нет, продается без рецепта.
Бифрен, кажется, коммерческое название.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Фенибут отлично помогает от того же, привыкания нет, продается без рецепта.
Бифрен, кажется, коммерческое название.
о, дякую дуже
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причину стресса устранить и все придет в норму

какой бег и спорт? к врачу нужно вести если человек находится в напряжении постоянно. инфаркты и инсульты помолодели
причина - робота, шукаємо варіанти
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

та не піде людина до лікаря, хоча я й вмовляю

У мене знайомий попав багато років назад у лобову аварію з вантажівкою. Хтось там на горі вберіг від критичних травм(була зламана нога лише). Але потім втрати свідомості(за кермом боявся їздити, я часто поруч їздив або й за нього), постійні нервові розлади і тп. Промучився віе так років з 5( вже хтів під ніж лягати на операцію - сказали, що щось там в шиї перетискає і тому такі проблеми. Різні гліцеседи та гідазепами). А потім пішов до психолога... Переломним моментом було, коли він, йдучи до останнього, почав втрачати свідомість і зателефонував що не приїде ... Останній вмотивував таки прийти і крок за кроком витягнув з того болота(прикольні історії розказував, як з рулоном початого туалетного паперу ходив по хрещатику, наприклад)) ). Але тре йти до сильного психолога, який не заради приколу ганятиме з рулоном т. Паперу, а тому що побачить, корінь та потроху зніматиме всі фобії/каталізатори
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Адаптол потрібно пити тільки курсом, тоді помагає.
Гідезіпам, легкий транквілізатор, можна купити без рецепту,  ефект- зразу, звикання за два місяці,  є побічний ефект - зниження лібідо і то суттєво.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Адаптол потрібно пити тільки курсом, тоді помагає.
Гідезіпам, легкий транквілізатор, можна купити без рецепту,  ефект- зразу, звикання за два місяці,  є побічний ефект - зниження лібідо і то суттєво.
та мабуть гідазепам поки не варто приймати
Вже як до лікаря піде і він рецепт напише
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

причину стресса устранить и все придет в норму

какой бег и спорт? к врачу нужно вести если человек находится в напряжении постоянно. инфаркты и инсульты помолодели

Так, до лікаря обовязково. Сам таким був ще рік тому. Теж лікарь, антидеприси (2 види). Гедазіпам то транки, без лікаря не ризикуйте, то не вітаміни. Можливі нюанси. А спорт потрібен, але теж сердце краще перевірити
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Все, что без рецепта, действует не лучше прогулок перед сном. Гидазепам действует хорошо - все становится по боку. Главное, минимальные дозы и непродолжительный период приёма, желательно не каждый день.
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

Адаптол потрібно пити тільки курсом, тоді помагає.
Гідезіпам, легкий транквілізатор, можна купити без рецепту,  ефект- зразу, звикання за два місяці,  є побічний ефект - зниження лібідо і то суттєво.
Ничего подобного. Гидазепам исключительно по рецепту. Это дневной транк. Мне он как слону дробина, а жена после него сутки сонная.

Могу сказать одно САМОЛЕЧЕНИЕ В ТАКИХ СЛУЧАЯХ ЧРЕВАТО ОГРОМНЫМИ ПРОБЛЕМАМИ. я более 10 лет в теме.
   
 Re: ФЗВ: Гідазепам

Классная штука.
Как война началась, то 14-ый год плотно на нем сидел (2 табл в день утром и вечером), 15-16 эпизодически.
Все эти глицеседы и адаптолы, то фигня если по-взрослому крышу срывает.
Адаптол я в "детстстве" лет 15 тому назад еще пил. Для настоящего стресса он бесполезен.
Когда ночью просыпаешься в холодном поту и пульс под 160, то ничего лучше чем гидазепам меня брало.
Все эти сказки о его вреде, то фигня. После трех лет постоянного приема, сейчас максимум раз-два в месяц и то если колбасить начинает.
Без рецепта не продают.
Так же ф топку разговоры про больше гулять и не нервничать. Когда в день по 180 звонков на телефон с руганью и скандалами, так приходилось утром перед работой 2 таблетки выпивать.
С водочкой "держит" лучше. Но похмелье тяжелее. Если утром принял, вечером можно пить водку смело, но вечернюю таблетку лучше не пить.
Всем разговорм о его вреде всегда отвечаю, что больная нервная система и инсульт от нервного стресса гораздо хуже. И лучше я буду сидеть на "сильно вредном" гидазепаме, чем лежать как овощ после инсульта.
Короче всем говорю, как только об этом разговор заходит, что гидазепамчик это супер. Если бы не он, то хер знает, что с моей головой бы было в 14-15 годах.
 :laugh: в семье мы его ласково называем "любименький гидезик"

Останнє редагування: 15 лютого 2018 11:42:09 від Камрад
   
Re: ФЗВ: Гідазепам

та як уто починати "кораблики" після 30, як до того не пробував.)))

тоже мені найшла проблему
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія