Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

Я постійно стежив за дописами Зорі на ФБ.
То там відбулась разюча зміна тональності, яку було відразу помітно.

До останнього Синоду на Фанарі у дописах було повно оптимізму, переможні реляції, компліменти у бік К-поля (Церква-Матір) і т.д.
А от відразу після оприлюднення релізу від 29.11.18 - крижане мовчання, а потім дуже суха заява УПЦ КП, з якої (з-поміж рядків) було очевидно, що на думку УПЦ КП "шото пошло нє так".

Я спочатку думав, що це через ті причини, які тоді створили інформаційну хвилю "зраду", мовляв, це взагалі якась не така автокефалія, митрополія замість патріархату і т.д.

Але по ходу справжні причини зовсім інші: там у затверджених К-полем "пропозиціях до статуту" міститься норма про ротаційний принцип формування Синоду нової ПЦУ. За такого принципу значно складніше утворите звикле "митрополитбюро", яке тупо одобрямс-уватиме будь-що, що вирішить предстоятель і його оточення.

Переконаний, що ключова причина саме в цьому. Ну а після того вистрілили оці різночитання щодо формату собору.
І знову ж таки, все впирається в те, що УПЦ КП вже мала по суті готовий сценарій собору. Усі розрахунки базувались на тому, що голосуватимуть тільки єпископи, а у кількості єпископів в УПЦ КП буде кількаразова перевага, відповідно, усі рішення собору залежатимуть виключно від них.

Що міняє формат, запропонований К-полем? Да гіпотетично він нічого не міняє, оскільки єпископ візьме з собою по одному клірику і мирянину. Відповідно, чисельність представництва УПЦ КП навіть збільшиться із 40 до 120 осіб, порівняно з десь 30 -35 від УАПЦ і максимум 15-20 від УПЦ МП.
Нібито навпаки, УПЦ КП має вітати цю ідею.
Та і статус собору буде вищим - не архієрейський, а помісний!

Але ж ні, з боку УПЦ КП йде несприйняття, а крім того явна образа на усіх і вся, мовляв, з нами не радяться, нас не поважають, проти нас замишляють і т.д.

І я не впевнений, що все це добре завершиться...(((
   
Re: Томос наш

Джедай, ця твоя Тятяна Деркач двома лінками виводить на якогось єпаскапа Алєксія з груповим фото сатанів в рясах з Хуйлом https://www.facebook.com/Valaaminok/photos/pppbo.184892598722276/2136010613131686/?type=3&theater
   
Re: Томос наш

Чого кацапи тільки не придумають, вже якісь чвари  розгледіли, навіть українською заспівали зраду.
Таня Деркач і Трегубов - кацапи? Ну ок.

Насправді хай би воно так і було, а "чвари" виявились фейком.
   
Re: Томос наш

у Ворфоломія зовнішність такого добрячка-дідульки-одувана
мабуть це багатьох вводить в оману

Кіріла він уже пережав, тепер настала черга Філарета
   
Re: Томос наш

Джедай, ця твоя Тятяна Деркач двома лінками виводить на якогось єпаскапа Алєксія з груповим фото сатанів в рясах з Хуйлом https://www.facebook.com/Valaaminok/photos/pppbo.184892598722276/2136010613131686/?type=3&theater
Деркач - це співавторка Церкваріуму і давня прихильниця УПЦ КП, френд Євстратія Зорі і купи інших КП-шників.

А Віктор Трегубов - порохобот.

Але повторюсь, що буду радий, якщо вони помиляються і даремно роздмухують зраду.

До речі, Кирило Говорун, МПшник відступник, який зараз викладає у Штатах і також відстоює автокефалію - теж писав про ту ж загрозу, що і Деркач з Трегубовим.
   
Re: Томос наш

у Ворфоломія зовнішність такого добрячка-дідульки-одувана
мабуть це багатьох вводить в оману

Кіріла він уже пережав, тепер настала черга Філарета
Я думаю, пережме і Філарета, бо насправді увійти в конфлікт зараз із Варфоломієм і зірвати чи завести у невідомо що установчий собор - для Філарета більше ризиків, ніж для Варфоломія.

Єдине що - якщо усе зрештою "зростеться" і УПЦ КП прийде на собор, то вирішальна більшість голосів у них дійсно буде, і вони справді зможуть обрати того, кого захочуть. Хіба що таки дійсно є пряма домовленість, що Філарет зніме кандидатуру.

Я не розумію "страху", що формат помісного собору загрожує домінуванню УПЦ КП; це ж що, вони настільки не довіряють своїм клірикам і мирянам? Та навіть і єпископам, бо ж кожен єпископ сам вирішуватиме, кого з кліриків чи мирян брати з собою на собор...
   
Re: Томос наш

Томос! Томос! Пабеда!
Вся моб.связь-кацапская...Вот Хуйлостар с Ахметлайфом и Масковскими тел. сетями потомосить бы....
Ото бы был ТОМОС ,так Томос!!!
   
Re: Томос наш

у Ворфоломія зовнішність такого добрячка-дідульки-одувана
мабуть це багатьох вводить в оману
О да.))) Я іноді ловив себе на думці, що він чимось схожий на Албуса Дамблдора (не кіношного, а книжного). :gigi:
   
Re: Томос наш

Я думаю, пережме і Філарета, бо насправді увійти в конфлікт зараз із Варфоломієм і зірвати чи завести у невідомо що установчий собор - для Філарета більше ризиків, ніж для Варфоломія.

Єдине що - якщо усе зрештою "зростеться" і УПЦ КП прийде на собор, то вирішальна більшість голосів у них дійсно буде, і вони справді зможуть обрати того, кого захочуть. Хіба що таки дійсно є пряма домовленість, що Філарет зніме кандидатуру.

Я не розумію "страху", що формат помісного собору загрожує домінуванню УПЦ КП; це ж що, вони настільки не довіряють своїм клірикам і мирянам? Та навіть і єпископам, бо ж кожен єпископ сам вирішуватиме, кого з кліриків чи мирян брати з собою на собор...


не думаю, що перспективи КП якось цікавлять Філарета поза перспективою самого Філарета
якщо таким принциповим є питання представництва і процедури голосування, значить Філарет все ще планує сам фігурувати а не через представника
   
Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

і все виглядає так, що розклад йде 50/50.

Як це розуміти?

Поясніть, пліз
   
Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

Як це розуміти?

Поясніть, пліз
Ну це я про ймовірність того, що собор пройде відносно гладко чи хоча б в підсумку результативно та, з іншого боку, ймовірність того, що амбіції візьмуть гору і на виході отримаєм провал або срач.
Але після дискусії я все таки думаю, що більша ймовірність (десь 70 проти 30) оптимістичного сценарію, бо усе-таки тема дуже розкручена і очікування публіки (у всякому випадку зацікавленої цією темою публіки) дуже високі, тобто потенційний демарш тому ж Філарету може дорого коштувати.
Та і ще тиждень попереду, Емануїл, я думаю, в Києві, будуть домовлятись.
   
Re: Томос наш

Томос! Томос! Пабеда!
Вся моб.связь-кацапская...Вот Хуйлостар с Ахметлайфом и Масковскими тел. сетями потомосить бы....
Ото бы был ТОМОС ,так Томос!!!

Та не кривляйся. Все ти розумієш, чужинцю.
"Смерть Кощеева на конце иглы, та игла в яйце, то яйцо в утке..."
   
Re: Томос наш

ГПСУ подтвердили отказ митрополиту Илариону в выезде из ОРДЛО   ;o


Государственная пограничная служба 9 декабря отказала митрополиту Донецкому и Мариупольскому Илариону в выезде с оккупированного Донбасса.

Об этом сообщил помощник главы Госпогранслужбы Олег Слободян.

В частности, Слободян подтвердил, что Илариона не пропустили на подконтрольную Украине территорию.

"Да, действительно, это произошло вчера около 16:00. Его действительно не пропустили", - заявил он, однако не уточнил, на каких именно основаниях митрополиту отказали в пропуске.

Отметим, по версии Донецкой епархии, представитель Службы безопасности Украины сообщил Илариону, что его электронный пропуск был аннулирован.

Напомним, глава синодального Отдела внешних церковных связей РПЦ митрополит Иларион заявил, что Константинопольский патриархат намерен вернуть себе более 20 церковных сооружений в Украине, принадлежавших ему до конца XVII века.

По словам Илариона, речь идет о монастырях, храмах, различных зданиях, в целом список включает более 20 объектов.
   
Re: Томос наш

Ну це я про ймовірність того, що собор пройде відносно гладко чи хоча б в підсумку результативно та, з іншого боку, ймовірність того, що амбіції візьмуть гору і на виході отримаєм провал або срач.
Але після дискусії я все таки думаю, що більша ймовірність (десь 70 проти 30) оптимістичного сценарію, бо усе-таки тема дуже розкручена і очікування публіки (у всякому випадку зацікавленої цією темою публіки) дуже високі, тобто потенційний демарш тому ж Філарету може дорого коштувати.
Та і ще тиждень попереду, Емануїл, я думаю, в Києві, будуть домовлятись.

Зрозумів, дякую
   
Re: Томос наш

Повангую про Собор.

Зберуться. Буде висунуто Філарета на предстоятеля.

Філарет відмовиться в дусі "дайош дорогу молодим".

Оберуть єпископа зі складу УПЦ КП (найімовірніше Єпіфанія), новообраний предстоятель толкне рєч про видатну роль Філарета і запропонує надати йому титул "Почесний патріарх" і право головувати на Синоді.

Собор проголосує за (принаймні 40 його учасників, чого буде досить).

Кількість присутніх від УПЦ МП буде від 4 до 8.

Якось так. 8-)

Схоже, вангування збулось.
   
Re: Томос наш

За чутками такі да
   
Re: Томос наш

Все = Епіфаній у онлайні!
   
Re: Томос наш

Я не сторонник того, чтобы влезать в дела церкви. Я знаю, что нельзя осуждать духовенство.Каждый ответит за себя на Высшем Суде.
Но не могу удержаться, что б не запостить эту картинку. И кто-то до сих верит, что семейство за Украину?  А вы, ничтожные петрушки, как объясните это вот?
Футболку младшенького мы еще не забыли.  Так кто агент кремля?
Показати зображення...
ПОРОШЕНКО младший по случаю Дня ЗНАНИЙ открывает светскую школу в кругу московского патриархата на винничине. Скрепно, секулярно... с думой о Томосе...

 а как скрепно начиналась веточка, и как в процессе обсуждения корчило туровских гундяевцев от разгибания этих самых скреп. А, сейчас да, можно с уверенностью заявить, что Томос Наш!
   
Re: Томос наш

Схоже, вангування збулось.

 (tu)  :-B

   
Re: Томос наш

Амінь!
   
Re: Томос наш

Тепер наш!!!
   
Re: Томос наш

Томос! Томос! Пабеда!
Вся моб.связь-кацапская...Вот Хуйлостар с Ахметлайфом и Масковскими тел. сетями потомосить бы....
Ото бы был ТОМОС ,так Томос!!!

Русскій, ну нафіга тобі чужий томос?!
Чому тебе хвилюють чужинські події?!
   
Re: Томос наш

– А у нас уже Томос.
А у вас?
– А у нас сектантов сброд.
Вот.

 :D
   
Re: Томос наш

а чому МП так хоче бути украънською церквою у назві?? вони ж керуються з Москви і використовують російську мову  8-:
   
Re: Томос наш
RS

а чому МП так хоче бути украънською церквою у назві?
назло бабушке (с)
   
Re: Томос наш

а чому МП так хоче бути украънською церквою у назві?? вони ж керуються з Москви і використовують російську мову  8-:

так легше створювати ілюзію, що це кодло мае якесь відношення до Украіни
   
Re: Томос наш

а чому МП так хоче бути украънською церквою у назві?? вони ж керуються з Москви і використовують російську мову  8-:

назва "Русская православная церковь в Украине" відразу на порядок скоротить кількість прихожан  :K
та й багато які громади не схочуть мати у себе на території церкву з такою назвою
   
Re: Томос наш

так легше створювати ілюзію, що це кодло мае якесь відношення до Украіни
.             точно также как бютовцам рядится в партию проукраинского толка.
   
Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

"чвари" виявились фейком.
так
   
Re: Томос наш

Повідомлення занадто довге
   
Re: Томос наш

Форма 1. Звіт про мережу церков і релігійних організацій в Україні станом на 01.01.2018 р.
Інституції
 

Что можно понять в этих цифрах?  ;o
   
Re: Томос наш

Что можно понять в этих цифрах?  ;o

...після назви церкви кількість приходів
   
Re: Томос наш

...після назви церкви кількість приходів

А дальше что за цифры?
   
Re: Томос наш

А дальше что за цифры?
https://risu.org.ua/article_print.php?id=70440&name=ukr_2018&_lang=ua&
   
Re: Томос наш

https://risu.org.ua/article_print.php?id=70440&name=ukr_2018&_lang=ua&

Ну це вже інша справа  (tu)

Кацапів більше ніж всіх інших разом узятих... :(
   
Re: Томос наш

...після назви церкви кількість приходів
"Прихо́д, При́ход — период очень сильной психической стимуляции, наступающий после принятия наркотика, чаще всего опиатов или первитина, и длящийся короткий промежуток времени."
 :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія