Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Фак(
Отакої( але сайт якийсь хзшний
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Почему за февраль и половину марта районные больницы в Украине не были обеспечены тестами??? МОЗ вместо работы устраивало шоу со скалецкой и санжарами  :facepalm1:

Зранку Кам’янку заблокують через коронавірус
28 березня 2020

У Кам’янському районі станом на вечір більше ніж 17 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Ще вчора там зафіксували першого хворого: це чоловік 1960-го року народження.

– Ситуація одна із найскладніших. Так, справді, є підтверджені. І їх уже більше, ніж 17. Справа така, що цей пацієнт лежав у нашій лікарні. Тоді ще не було тестів. І зараз усі, хто з ним спілкувався, усі підтверджені. І медики також. Медперсонал на самоізоляції. У нас уже ринки закриті повністю, крім магазинів, аптек, нічого не працює, – каже Тірон.

За його словами завтра з 9 ранку у Кам’янці запроваджується блокування міста, в подальшому, можливо, і всього району.

– Усе контролюватиме Нацгвардія і поліція. Дозволено тільки рух спеціального й екстреного транспорту. Також – запроваджуємо комендантську годину, яка забороняє пересування територією без спецдозволу. Діятиме вона з 8 вечора до 6 ранку.
   
Re: короновірус в Україні

Почему за февраль и половину марта районные больницы в Украине
Ніхто не розумів, що відбувається. Та й зараз те саме. І не тільки у нас. Подивіться, що відбувається в США.
   
Re: короновірус в Україні

Навіть зараз бігають по фупу ще деякі дятли не розуміючи що відбувається
Але скоро їх вже не буде
   
Re: короновірус в Україні

Почему за февраль и половину марта районные больницы в Украине не были обеспечены тестами??? МОЗ вместо работы устраивало шоу со скалецкой и санжарами  :facepalm1:

Зранку Кам’янку заблокують через коронавірус
28 березня 2020

У Кам’янському районі станом на вечір більше ніж 17 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Ще вчора там зафіксували першого хворого: це чоловік 1960-го року народження.

– Ситуація одна із найскладніших. Так, справді, є підтверджені. І їх уже більше, ніж 17. Справа така, що цей пацієнт лежав у нашій лікарні. Тоді ще не було тестів. І зараз усі, хто з ним спілкувався, усі підтверджені. І медики також. Медперсонал на самоізоляції. У нас уже ринки закриті повністю, крім магазинів, аптек, нічого не працює, – каже Тірон.

За його словами завтра з 9 ранку у Кам’янці запроваджується блокування міста, в подальшому, можливо, і всього району.

– Усе контролюватиме Нацгвардія і поліція. Дозволено тільки рух спеціального й екстреного транспорту. Також – запроваджуємо комендантську годину, яка забороняє пересування територією без спецдозволу. Діятиме вона з 8 вечора до 6 ранку.
как я понимаю может ошибаюсь быстрый тест это не установленный факт для врача. Мазок нужно направлять в лабораторию. Их немного. Поэтому диагноз грипп у нас никогда и не ставят ( только посмертно наверное).
Февраль и март так и шел по старинке. Все врачи привыкли. Так было всегда(
   
Re: короновірус в Україні

В Белоруссии никаких мер, только самолеты не свозят как у нас, в итоге пока втрое меньше случаев и ни одной смерти.
   
Re: короновірус в Україні

В Белоруссии никаких мер,
В Росії кілька днів тому теж не було ніяких мєр. І в Китаї, до речі, спочатку теж нічого не робили, здається місяця півтора-два.
   
Re: короновірус в Україні

В Белоруссии никаких мер, только самолеты не свозят как у нас, в итоге пока втрое меньше случаев и ни одной смерти.

Да да

Бацька Ісус Христос. ..обійде

Головне не зникай потім

   
Re: короновірус в Україні

⚡️МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
   
Re: короновірус в Україні

Андрій Янковський з Andrew Yankovsky.
7 год ·
Киев закрывается?
Информация из телеграма нардепа Олексій Гончаренко

До 24.04 прекращены:
Регулярные и нерегулярные пассажирские перевозки междугородние, межобластные, пригородные, все, кроме легковых автомобилей
Заезд на территории автовокзалов и реализация билетов

Карантинные мероприятия усилены:
Въезд и выезд легковых автомобилей только через КПП
Обязательная проверка с измерением температуры
Отказ от измерения температуры - въезд запрещен
Имеются признаки болезни - въезд запрещен
Может быть разрешен въезд на лечение/изоляцию/госпитализацию с наличием направления/справки.

Все граждане, вернувшиеся из других стран обязаны:
Предоставить полную информацию о местах пребывания и контактах
Дать согласие на проведение с ними противоэпидемиологи ческих мероприятий по месту проживания в течение 14 дней

Наказание за нарушение противоэпидемиологи ческих мероприятий, ст. 325 КК Украины
Штраф до 100 минимальных размеров ЗП
Арест
Лишение свободы до 3 лет

via Volodymyr Maltsev

Не знаю, правда это или фейк. Но это совершенно правильный перечень мер, который ЗекоМанда должна была сделать 2 недели назад, в момент объявления карантина, на украинской границе. На всех КПП и во всех аэропортах.

А поскольку ЗекоМанда этого не сделала, и вирус попал в страну, причём попал массово, то рано или поздно придётся закрывать города и области. Киев особенно нуждается в этом, так как туда все едут и оттуда тоже. По сути это такой "вирусный хаб".

Зеленский обещал вам сделать хаб? Ну вот, будет вам хаб.


   
Re: короновірус в Україні

Андрій Янковський з Andrew Yankovsky.
7 год ·
Киев закрывается?
Информация из телеграма нардепа Олексій Гончаренко

До 24.04 прекращены:
Регулярные и нерегулярные пассажирские перевозки междугородние, межобластные, пригородные, все, кроме легковых автомобилей
Заезд на территории автовокзалов и реализация билетов

Карантинные мероприятия усилены:
Въезд и выезд легковых автомобилей только через КПП
Обязательная проверка с измерением температуры
Отказ от измерения температуры - въезд запрещен
Имеются признаки болезни - въезд запрещен
Может быть разрешен въезд на лечение/изоляцию/госпитализацию с наличием направления/справки.

Все граждане, вернувшиеся из других стран обязаны:
Предоставить полную информацию о местах пребывания и контактах
Дать согласие на проведение с ними противоэпидемиологи ческих мероприятий по месту проживания в течение 14 дней

Наказание за нарушение противоэпидемиологи ческих мероприятий, ст. 325 КК Украины
Штраф до 100 минимальных размеров ЗП
Арест
Лишение свободы до 3 лет

via Volodymyr Maltsev

Не знаю, правда это или фейк. Но это совершенно правильный перечень мер, который ЗекоМанда должна была сделать 2 недели назад, в момент объявления карантина, на украинской границе. На всех КПП и во всех аэропортах.

А поскольку ЗекоМанда этого не сделала, и вирус попал в страну, причём попал массово, то рано или поздно придётся закрывать города и области. Киев особенно нуждается в этом, так как туда все едут и оттуда тоже. По сути это такой "вирусный хаб".

Зеленский обещал вам сделать хаб? Ну вот, будет вам хаб.
Показати зображення...

  це треба було робити коли щоденними авіарейсами смерті возили арабів з Мілану до Борисполя...
   
Re: короновірус в Україні

В Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
418 х 800 = 334400 інфікованих? (китайська формула)
   
Re: короновірус в Україні

  зараз треба оголосити про закриття Києва для будь-яких перевезень окрім вантажних
   
Re: короновірус в Україні

  що це за дурня?

Евакуаційним потягом із Москви до Києва прибули понад 700 українців.

Джерело: Державна прикордонна служба

Деталі: Потяг прибув до столичного вокзалу близько 8 ранку.

  чому цей потяг не зупинили на перевірку та сортування пасажирів на під'їздах до Києва так як це роблять в Китаї з авіарейсами з-за кордону?

Останнє редагування: 29 березня 2020 11:09:41 від Чжан
   
Re: короновірус в Україні

Евакуаційним потягом із Москви до Києва прибули понад 700 українців.
Вже до сраки.
Накриє країну а-ля-Італія.
   
Re: короновірус в Україні

  що це за дурня?

Евакуаційним потягом із Москви до Києва прибули понад 700 українців.

Джерело: Державна прикордонна служба

Деталі: Потяг прибув до столичного вокзалу близько 8 ранку.

  чому цей потяг не зупини на перевірку та сортування пасажирів на під'їздах до Києва так як це роблять в Китаї з авіарейсами з-за кордону?

Бо в кацапстані коронавірусу нєт (тільки пневмонія).
І взагалі, треба було якось повернути Марув.
   
Re: короновірус в Україні

Бо в кацапстані коронавірусу нєт (тільки пневмонія).
А у нас зробили 2тис тестів і вже 400 носіїв.
   
Re: короновірус в Україні

Добре що ми почали карантин раніше..
На відміну від рашки з білорусами.
Але ще раніше було б краще.. дуже великий час розкачки, поки до всіх дійде..
   
Re: короновірус в Україні

Кирилл Данильченко
1 год ·
Вспышка в Черкасской области. Человек из села с подозрением на вирус поехал на рентген за 20 км и теперь там тоже сидят люди в обсервации. В самой Каменке минус 5 медиков недели на две с подтвержденной инфекцией. Пошло в массы - медики, ребенок 6 месяцев, контакты которые трудно отследить. За неделю от 20 случаев до 100 в сутки по Украине. Все будет как у всех, бесполезно торговаться и выдумывать причины почему так не будет.
   
Re: короновірус в Україні

Евакуація продовжується.
Важливо! Додаткова інформація до уваги громадян України, які перебувають на о. Балі, Індонезія
https://indonesia.mfa.gov.ua/news/vazhlivo-dodatkova-informaciya-do-uvagi-gromadyan-ukrayini-yaki-perebuvayut-na-o-bali-indoneziya?fbclid=IwAR2ERsuAtACzj19laHnuiD7deanyoB1BUP8tbhsa8_wvsOMk3jS1EoGEMMU
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Над Троещиной какой-то странный самолет пролетел в сторону правого берега. Это что уже что-то разбрызгивают?
   
Re: короновірус в Україні

А я думаю что у нас в ближайшее время сильного роста не будет
в отличии от Европы где после 500 был сильный скачек
а меня чуйка никогда не подводит
   
Re: короновірус в Україні

"Не паліть хату!" Жінка, яка заразила коронавірусом кілька сіл на Буковині, попросила пробачення.

Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася заразити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення.

Її звернення було опубліковане в Facebook (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки). Єлизавета нещодавно повернулася із заробітків з Італії. Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, місцева жителька брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці.

Вона ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою Колінківців. У результаті вона заразила не тільки своїх дітей і онуків: сам глава села зліг із високою температурою, а зараз 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом. На сьогодні, 29 березня, в Чернівецькій області виявлено 59 випадків коронавірусу.

А разом із Колінківцями на карантин посадили ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. У цих районах виставили блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами.

"Винуватиця" такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки.

Також вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок. А також, що хочуть розправитися з її дітьми і внуками. "Не вбивайте їх, хочете вбивайте мене, ріжте, рубайте", – зі сльозами просить жінка.

Вона каже, що сім'я нікуди не виходить і сидить на сумках, із документами. "Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі", – плаче жінка.

І скаржиться, що вдома немає овочів і хліба, доїдають макарони, тому що бояться вийти на вулицю, побоюючись гніву сусідів. Також жінка стала на коліна і просила, щоб залишили в спокої її родину. "Залиште мого Максимчика і Сашка, залиште мою Катюшу, Наталку", – просить жінка.

"Я вас прошу, хочете розправитися – викличте мене в село, убийте, що хочете, те і зробіть, тільки залиште моїх дітей. Повірте, що жодна мама і бабуся не могла принести своїм дітям і онукам такої страшної біди. І вам не хотіла, вибачте мене", – просить Єлизавета

Це відео Єлизавета розсилає своїм односельцям через соцмережі. Зараз у Колінківцях 14 випадків коронавірусу, серед захворілих діти і внуки Лізи.

У селі кажуть, що спочатку були злі на жінку, бо, повернувшись з Італії, вона не сиділа вдома, а їздила і ходила по всій області. Хоча прекрасно знала, яка ситуація в Італії.

Зараз у селі багато дітей хворіють, переважно в легкій формі. Однак обіцяних тестів на коронавірус тут так і не дочекалися. А багато медиків теж пішли на самоізоляцію.

Також багатьох сусідів звернення жінки зворушило, вони обіцяють не чіпати родину, та й кажуть, що такої агресії, щоб підпалити будинок, у них не було.
   
Re: короновірус в Україні

Ветеранська справа. Виготовлення захистних щитків-масок.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10221766908067140&id=1389507963
   
Re: короновірус в Україні

Ну может еще диагностируют в тех местах где не было тестов
и на этом начнется условное торможение а не бурный рост
То есть если и будет то арифметическая прогрессия а не геометрическая как в Европе
   
Re: короновірус в Україні

Только границы между областями надо плотно закрыть
   
Re: короновірус в Україні

Ну может еще диагностируют в тех местах где не было тестов
и на этом начнется условное торможение а не бурный рост
То есть если и будет то арифметическая прогрессия а не геометрическая как в Европе

На основании чуйки?
   
Re: короновірус в Україні

Опыт Румынии:
В карантин на границе поместили 50 человек из них как выяснилось позже 2 зараженных через 14 дней выпустили всех тест отрицательный через два дня у двоих вирус.48 человек пошло по семьям и знакомым отмечать свое возвращение .
 Не ругайте Зеленского и к", что не помещают всех на карантин после пересечения границы , сейчас это хуже нежели самоизоляция.
   
Re: короновірус в Україні

На основании чуйки?
Да
   
Re: короновірус в Україні

Народ как на каникулах, никакого карантина здесь нет  :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

"Не паліть хату!" Жінка, яка заразила коронавірусом кілька сіл на Буковині, попросила пробачення.
Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася заразити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення.

Її звернення було опубліковане в Facebook (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки). Єлизавета нещодавно повернулася із заробітків з Італії. Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, місцева жителька брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці.

Вона ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою Колінківців. У результаті вона заразила не тільки своїх дітей і онуків: сам глава села зліг із високою температурою, а зараз 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом. На сьогодні, 29 березня, в Чернівецькій області виявлено 59 випадків коронавірусу.

А разом із Колінківцями на карантин посадили ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. У цих районах виставили блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами.

"Винуватиця" такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки.

Також вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок. А також, що хочуть розправитися з її дітьми і внуками. "Не вбивайте їх, хочете вбивайте мене, ріжте, рубайте", – зі сльозами просить жінка.

Вона каже, що сім'я нікуди не виходить і сидить на сумках, із документами. "Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі", – плаче жінка.

І скаржиться, що вдома немає овочів і хліба, доїдають макарони, тому що бояться вийти на вулицю, побоюючись гніву сусідів. Також жінка стала на коліна і просила, щоб залишили в спокої її родину. "Залиште мого Максимчика і Сашка, залиште мою Катюшу, Наталку", – просить жінка.

"Я вас прошу, хочете розправитися – викличте мене в село, убийте, що хочете, те і зробіть, тільки залиште моїх дітей. Повірте, що жодна мама і бабуся не могла принести своїм дітям і онукам такої страшної біди. І вам не хотіла, вибачте мене", – просить Єлизавета

Це відео Єлизавета розсилає своїм односельцям через соцмережі. Зараз у Колінківцях 14 випадків коронавірусу, серед захворілих діти і внуки Лізи.

У селі кажуть, що спочатку були злі на жінку, бо, повернувшись з Італії, вона не сиділа вдома, а їздила і ходила по всій області. Хоча прекрасно знала, яка ситуація в Італії.

Зараз у селі багато дітей хворіють, переважно в легкій формі. Однак обіцяних тестів на коронавірус тут так і не дочекалися. А багато медиків теж пішли на самоізоляцію.

Також багатьох сусідів звернення жінки зворушило, вони обіцяють не чіпати родину, та й кажуть, що такої агресії, щоб підпалити будинок, у них не було.
Заметил, что основные вспышки произошли в основном там, где вирус был завезен и распространялся до введения карантина, то есть до 12 марта. Если б не было карантина, сейчас бы пылала вся Украина.
   
Re: короновірус в Україні

Заметил, что основные вспышки произошли в основном там, где вирус был завезен и распространялся до введения карантина, то есть до 12 марта. Если б не было карантина, сейчас бы пылала вся Украина.

Спалах починається буквально з одного-двух у конкретному регіоні
   
Re: короновірус в Україні

Я сиджу на карантині,
хвіртка на кілочку
І нікого не пускаю,
навіть рідну дочку.
Нині зраня чую - рейвах,
Що то ся там стрисло?
А то кума на паркані
моєму повисла.
Репетує, як здуріла
і благає слізно:
"Треба нам поговорити,
завтра буде пізно!"
"Чи ти, кумо, геть здуріла,
пресу не читаєш,
Та ми всі на карантині,
хіба ти не знаєш?"
Та в куми полились слези:
"Пусти, ради Бога!"
В мене серце трохи змнякло,
"Заходи, небого!
Але маску пришпандьор-си,
з ґуми рукавиці.
Натягни на свій задочок
Влодка нагавиці".
Антисептиком куму я
добре обробила.
Аж тоді її сердешну
до хати впустила.
Кума моя затряслася,
як на страті жертва
Каже мені: "Оксанусю,
я жива, чи мертва?"
Я вхопила її руку,
вона була тепла.
"Радше ти жива Гандзуню,
бо точно не мертва".
Дивлюся, моя кумася
пачпорт витягає
й робить такі круглі очі,
ніби помирає.
"Подивися, що тут пише,
шістдесят п'єть маю.
А хто має стілько років
не жилець щитають".
"Хто то таку бздуру бовкнув,
рано ж помирати!"
"Та то наш міністр здоровля,
той пердун носатий.
Каже: нащо рятувати,
бо ми вже не люди
Звидиш, моя Оксанусю,
тілько гірше буде...
"Трупами!" - нас обзивало,
і зиркало грізно.
Треба з'їсти швидко паспорт,
щоб не було пізно".
Пашпорт витягла з кишені
вже й хотіла з'їсти...
А я глянула на знимку
отого міністра.
Матко Божа, цей підпеньок,
зморщена тараня!
Та то він себе зобачив
у люстерку зрання.
А ти, Гандзю, не журися,
вертайся до хати.
І не слухай тих міністрів
старих й дурнуватих.
Йди собі, немов цариця,
поцілюй Миханя.
І кохайся з чоловіком
звечора й до раня.
Бо в такому віці люде,
аж ніяк не трупи!
Чуєш, ти, міністре лєцтий,
ану марш до дупи
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Добре що ми почали карантин раніше..
На відміну від рашки з білорусами.
Але ще раніше було б краще.. дуже великий час розкачки, поки до всіх дійде..
який карантин? Мільйон заробітчан без ізоляції? Це називається свідомим зараженням, а не карантином.
   
Re: короновірус в Україні


Анахренист @UZUuPKsDXWwzKnR

Кацапська церква,що в 300 метрах від мене,ще гучномовці зробила.....
Вийшов на балкон покурити,і маю слухати оту х.й.ю,ще й на псячій мові....


У Херсоні також..
   
Re: короновірус в Україні

Хуйловська секта МП он взагалі продовжує свої сатанинські обряди  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія