Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Куди подіти використані банки?

ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Є певна кількість порожніх банок різного об'єму, від о.2 до 1 л. Їх під сотню точно, і вони всю кухню забили з балконом.
Раніше віддавали єдиній моїй рідній тітці, сестрі батька (займались консервацією та мали місце для зберігання стеклотари), але вона 3 тижні тому померла від онкологічної хвороби, іншим родичам з тієї родини зараз пропонувати приїхати зараз забрати банки якось незручно.

Куди їх подіти??? Бажано, щоб самовивіз.
Ось тільки що з ярмарку на Голосіївській, там пам'ятаю, колись були об'яви, що приймають порожні банки, сьогодні таких не побачив, питати продавців, чи потрібні їм банки, неможливо.
Є пункт прийому на Волинській, але тягти туди їх я не збираюсь.
 
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Гонтарєвой відішли.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

 :gigi:  Фома, ты тут?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

1 вариант. К мусорке вытащить в несколько заходов, там разберут кому надо.

2 вариант. На ОЛХ объявление дать.



   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?
OS

Віднести на смітник? Ні, це дуже просто.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Алежке предложи, ему для упаковки сухарей пригодится. B-)
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Ты ж говорил, Павлуша, шо у тебя денех куры не клюют. Закатывай в банки доляры и храни на антресолях. Адрес сообщи. B-)
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Алежке предложи, ему для упаковки сухарей пригодится. B-)

Так мы соседи, пусть отпишется и забирает
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

у Лондоні є один патріотичний український гамнокодер, писав недавно, що сильно банки треба під закрутку, прямо біда як треба  :(
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

1 вариант. К мусорке вытащить в несколько заходов, там разберут кому надо.

2 вариант. На ОЛХ объявление дать.

1 вар: разобьют бомжи в основном, загрязню природу. Плюс крышки еще есть. Я с крышками отдаю.
2. вар: не подходит, таким образом нигде не свечусь. И даже обратный вариант (найти там предложения о покупке) не очень хочу использовать.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

у Лондоні є один патріотичний український гамнокодер, писав недавно, що сильно банки треба під закрутку, прямо біда як треба  :(
Я його знаю, Вавой Недашковським кличуть, але він редиска та жопомий, освіти не здобув, тому про код там речі не ведеться, жопи та гайки лише. Нічого закручувати там, немає грошей.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

1 вар: разобьют бомжи в основном, загрязню природу. Плюс крышки еще есть. Я с крышками отдаю.
2. вар: не подходит, таким образом нигде не свечусь. И даже обратный вариант (найти там предложения о покупке) не очень хочу использовать.

У Вас должен быть выставлен приоритет.

Задача - очистить жилище от хлама наиболее быстрым способом.

Поэтому никому неинтересно кто и что разобьет или узнает или нет Ваш номер телефона.

   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

У Вас должен быть выставлен приоритет.

Задача - очистить жилище от хлама наиболее быстрым способом.

Поэтому никому неинтересно кто и что разобьет или узнает или нет Ваш номер телефона.

Вот к НГ и хочу "очистить жилище". Способ вынести за 3 ходки известен очень давно и часто применялся недавно (ремонты были), но это все-таки стекло и целостный продукт (банки).
Старые вещи, я по рекомендации коллеги с ПМГ, но все же, с какими-то принципами, отношу не в церковь, где все тоже растаскивается бомжами. а на Кириловскую 103, это Городская психиатрическая больница, на Куреневке. Удобно, что я там работаю, и что тем людям, которые в отличие от бомжей, не виноваты в своей судьбе, почти никто не помогает, ходят, в чем только возможно, не по размеру, росту, и даже полу.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

з рік тому я всі зайві банки винесла до сміттєвих баків, там поставила
через півгодини по тому йшла повз ті баки до магазину - як корова язиком мої банки злизала
от і добре, подумала
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

з рік тому я всі зайві банки винесла до сміттєвих баків, там поставила
через півгодини по тому йшла повз ті баки до магазину - як корова язиком мої банки злизала
от і добре, подумала

Якби так було і з моїми, то я не проти. Але я б все-таки на щось корисне їх зміняв :)
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

не раз бачив у дворах торговців соліннями і медом з об'явами "куплю банки"
картки в метро не пропонували  :( 
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

до речі, це варіант
на ринку є тітки, що систематично торгують домашньою консервацією
очевидно, що продають не надлишки, а саме бізнес такий
от їм і можна запропонувати
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

не раз бачив у дворах торговців соліннями і медом з об'явами "куплю банки"
картки в метро не пропонували  :( 
+
біля метро підійти до тих, хто консерваціями торгує, вони самовивозом заберуть.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

банки твіст?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

До речі, цікаво : хто-небудь ризикнув би купити консервацію отак - з рук? Але ж продають! Значить, хтось купує?...
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

від о.2 до 1 л

Це якісь дуже дрібні. Хлам нікому не потрібний.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

До речі, цікаво : хто-небудь ризикнув би купити консервацію отак - з рук? Але ж продають! Значить, хтось купує?...
я купував, неодноразово, але на ринку. З землі ні.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

я купував, неодноразово, але на ринку. З землі ні.
а на ринку що, вміст перевірено? Просто не знаю, як можна...
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?
RSP

Я з тих пір як ми відмовилися від всяких консервації тупо роздаю банки. Є люди, особливо жінки, яким вони чомусь потрібні. Знайомі звичайно, не хожу по місту "кому банки".
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Чи то кухня така маленька, чи то тонірований поц упоротий. Сотня банок - то навіть непомітно, коли нормально поставлені...
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Чи то кухня така маленька, чи то тонірований поц упоротий. Сотня банок - то навіть непомітно, коли нормально поставлені...
:facepalm:
 а якщо у чувака крім банок на кухні ще багато чого є? і саме банок найбезболісніше позбутись?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

:facepalm:
 а якщо у чувака крім банок на кухні ще багато чого є? і саме банок найбезболісніше позбутись?

У чувака ні дружини, ні дітей. Моркву і буряк він по одній штуці на ринку виклянчує. Що в нього може бути на кухні і балконі?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Є певна кількість порожніх банок різного об'єму, від о.2 до 1 л. Їх під сотню точно, і вони всю кухню забили з балконом.
Раніше віддавали єдиній моїй рідній тітці, сестрі батька (займались консервацією та мали місце для зберігання стеклотари), але вона 3 тижні тому померла від онкологічної хвороби, іншим родичам з тієї родини зараз пропонувати приїхати зараз забрати банки якось незручно.

Куди їх подіти??? Бажано, щоб самовивіз.
Ось тільки що з ярмарку на Голосіївській, там пам'ятаю, колись були об'яви, що приймають порожні банки, сьогодні таких не побачив, питати продавців, чи потрібні їм банки, неможливо.
Є пункт прийому на Волинській, але тягти туди їх я не збираюсь.
.Я б пішов на ринок найближчий,обійшов декілька яток,де продають мед.Хтось та й приїде і візьме.
   
на ринку є тітки, що систематично торгують домашньою консервацією
очевидно, що продають не надлишки, а саме бізнес такий
от їм і можна запропонувати

+

   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

зима іде.
люди хворіють.
дай об,яву, що ставиш банки.
приходить клієнт, ті йому ставиш банки і з ними відправляєш до біса.
ще може й грошей заробиш.
на одного клієнта від 5 банок. якщо їх 100, то всього 20 клієнтів.
якщо по 500 грн за сеанс - то от вже й копієчка якась буде.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

До речі, цікаво : хто-небудь ризикнув би купити консервацію отак - з рук? Але ж продають! Значить, хтось купує?...
мої подруги в Києві біля станції метро Оболонь постійно купують. самі нічого не консервують.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

:gigi:  Фома, ты тут?
Шалом, пан РадіоГаГа.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

У чувака ні дружини, ні дітей. Моркву і буряк він по одній штуці на ринку виклянчує. Що в нього може бути на кухні і балконі?
а при чім тут жінка й діти?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Це якісь дуже дрібні. Хлам нікому не потрібний.
на хрін, аджику, мед саме те.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

.Я б пішов на ринок найближчий,обійшов декілька яток,де продають мед.Хтось та й приїде і візьме.
твереза ідея.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

на хрін, аджику, мед саме те.

В мене маленькі банки пішли всі під журавлину
0.5 кг журавлини
Один апельсин
500 гр цукру
Все на м'ясорубку
В холодильник
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

заквасити капусту і напхати в слоїки :)
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

мої подруги в Києві біля станції метро Оболонь постійно купують. самі нічого не консервують.
ну може у конкретних перевірених тіток купують, а так то надто ризиковано..
моя мама консервувала тільки помідори і огірки, більше нічого
а свекруха - дофігіщя різних салатів, перців..От я здуру теж за її прикладом декілька років такою дуррю маялася..А потім раптом усвідомила - воно взимку поїдається надсилу, більша частина консервації залишається, типу переходить на наступний рік, а стара консервація взагалі нікуди не годиться, і так з року у рік..
Тепер консервую мінімум салатиків, всього декілька банок, олії беру вдвічі менше ніж за рецептом, і 10 кг огірків на зиму у магазінському кетчупі Чілі (найсмачніші з тих, які доводилося куштувати) - і то все.
Тому й повикидала нафік зайві банки, щоб не переставляти їх щоразу на антресолях.
А загалом треба позбуватися всіх речей, які нам не знадобляться ніколи - щоб потім не ускладнювати життя тим, кому доведеться те все викидати ПІСЛЯ нас.
Я це усвідомила, коли минулого року викидали різне барахло з квартири мого померлого брата, теж на Оболоні...
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

заквасити капусту і напхати в слоїки :)

Ага в півлітрові. Я хочу це бачити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія