Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Не брешіть. ;)
ви впевнені що батьки можуть необмежений вплив на дітей мати? ;o
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Чоловіки здатні оцінити тенденцію у цілому.
 Жінкам те не очевидно.

 Не "конкуренція менша", а "економічне навантаження на суспільство більше".
 Щоб було одразу зрозуміло, уявіть собі суспільство з 98% геїв і 2% гетеро.
 Протягом трьох-чотирьох поколінь.  ;)
2% гетеро чоловіків цілком можуть запліднити 100% жінок. Так, що трагедії не станеться.
   
Гомосексуализм был, есть и будет всегда. Чтобы кто и не делал.  И от того, есть ли эти гей-парады, нет ли их - ничего особо не поменяется.

совершенно согласна.
   
Гомосексуализм был, есть и будет всегда. Чтобы кто и не делал.  И от того, есть ли эти гей-парады, нет ли их - ничего особо не поменяется.
Неправда.
 Є певні межі, прийнятні для сусвільства.
 З Вашої логіки:
 - Наркоманія було і буде завжди. Нама сенсу її обмежувати.
 Треба пропагувати, і суспільство звикне.  :facepalm:
   
Повторяю еще раз. Никто из нас не застрахован от рождения ребенка с синдромом Дауна, с ДЦП, ребенка с неполным "набором" конечностей и т.д. А так же от рождения в семье ребенка, который станет геем.

Поэтому понятие "нормальности" очень размыто.

Или ты, Топа, считаешь, что та же Эвелина Блёданс (помнишь "Маски-шоу" и ту красотку у них), у которой родился мальчик с синдромом Дауна, уже ненормальная?

Показати зображення...
Как-то  я отдыхала в Болгарии с маленькой ещё дочкой. И к нам на детский пляж приводили целую группу детей-даунов, из Германии. Несколько воспитателей внимательно за ними следили, переворачивая их тушки на солнышке, чтобы они не сгорели, потом вели купаться. И кормили их не где-нибудь, а в местном ресторанчике.  У каждого на кепке было написано имя и адрес, где они остановились.

Местные потом мне сказали, что к ним из Германии ежегодно привозят таких детишек на оздоровление, у них специальная программа.

Я уже не говорю о том, как иностранцы усыновляют из наших детдомов детей с синромом Дауна и прочими отклонениями, у которых в Украине перспектива одна - в восемнадцать лет переселиться в Дом для инвалидов и доживать там свой век.

ну так природний відбір перестає працювати і рівень IQ летить вниз, що видно по цьому хворуму і по таким дописам як зверху
і починається дупа для всіх
але сердобольні баби мають чувства глубокава удавлєтварєнія бо спасли "лісьонка", чи заступилися за дауна, котрому і так живеться нормально в порівняні з тим щоб би було років так 200 тому



Останнє редагування: 23 червня 2019 11:34:13 від ivan ukrainets1
   
ви впевнені що батьки можуть необмежений вплив на дітей мати? ;o

  Пані, я вже дещо розповідав про себе.
  Поки був  заможним, спонсорував  клініку наркозалежних.
  Тому маю реальний досвід - що і звідки береться.
   
 Шушо, я бачу по перепостах Ви до мене звертаєтесь?
 То даремно.
 Ви у ігнорі.
 І було за що. ;)
   
ось знайомтесь

https://abc7ny.com/entertainment/10-year-old-drag-kid-talks-bullying-and-lgbtq-pride/3616267/



Десмонд - з 10 років працює як драг-куін в закладах для ЛГБТ,
а шо такова?, зара напише якась чергова екзальтована дура і почне сунути приклади з даунами

це нормально?
навіть якщо він сам по собі вже того, то чи правильно що він вже працює як "ентертейнер" в закладах для дорослих і дає інтерв"ю на провідних ТВ каналах США - всі вони до речі ліві по самі посамі помідори

   
Тому маю реальний досвід - що і звідки береться.
тобто ви впевнені, що кожен може бути впевнений, що якщо він, наприклад, буде розказувати дітям, що сексом потрібно займатися тільки традиційним, який передбачає народження дітей, то його діти не будуть оральним займатися?
   
тобто ви впевнені, що кожен може бути впевнений, що якщо він, наприклад, буде розказувати дітям, що сексом потрібно займатися тільки традиційним, який передбачає народження дітей, то його діти не будуть оральним займатися?

 Якщо реально побачу, що хтось з ЛГБТ зваблює неповнолітнього - тупо грохну.
 Бозя простить.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Якщо реально побачу, що хтось з ЛГБТ зваблює неповнолітнього - тупо грохну.
 Бозя простить.
А якщо гетеро зваблює неповнолітню?
   
Якщо реально побачу, що хтось з ЛГБТ зваблює неповнолітнього - тупо грохну.
 Бозя простить.
ок :-B
але більшість батьків сексуальнорозбещени х, геїв, наркоманів теж були впевнені, що їх діти "виростуть "нормальними". так що гарантовано продовжити нормальний рід - це утопіія.
   
Неправда.
 Є певні межі, прийнятні для сусвільства.
 З Вашої логіки:
 - Наркоманія було і буде завжди. Нама сенсу її обмежувати.
 Треба пропагувати, і суспільство звикне.  :facepalm:
Между наркоманией и гомосексуализмом довольно серьезные различия. По поводу воспитания. Все гомосексуалисты вырастают в обычных, нормальных семьях.  И воспитание тут никакой роли сыграть не может. В Совке, несмотря на уголовную статью о мужеловстве, существовала довольно сильная гомосексуальная субкультура. И т.д.
Рекламу им, как раз, у нас сейчас делают их противники. Почитайте - основной информационный вброс сейчас - на сегодняшнем противостоянии. Мне жалко этих людей- они никогда не смогут понять всю радость отцовства. Но они имеют право жить, как они хотят.
   
А якщо гетеро зваблює неповнолітню?

 То інша справа.
 Який гетеро, яку неповноліню.
 Дев'ятнадцятирічний сімнадцятирічну?
 
 Взагалі нецікаві одскоки у бік від теми.
 Бо провокативні.
 
   
Скажімо так . Є малий процент популяції який має  гомосексуальні схильності . Це факт . Я не припускаю дискримінацію цих " відсотків " , тим більш насильницькі дії щодо цих осіб , лише на підставі цих схильностей .
Я категорично проти концепції"  позитивної дискрімінаціі" , " квотування " і " п ідорського лобі " . Останнє складається не тільки з гомосексуалістів , лівацьких дегенератів і відп ідорасених в юнацькому віці гетеросексуалів .
Пропаганда гомосексуалізму існує . Допоки гомосексуалізм був лише орієнтацією це пропагувати було неможливо . За останні 10 років теорія " гендерної флюідності " набула поширення і ось в цьому випадку можна говорити про " набутий  гомосексуалізм " , як форми соціальної поведінки .
Якщо в Україні цього ще не видно, то гарантую що це стане очевидним дуже швидко .

   
Я категорично проти концепції"  позитивної дискрімінаціі" , " квотування " і " п ідорського лобі "
+ :-B
   
Между наркоманией и гомосексуализмом довольно серьезные различия.

  Мій досвід переконав мене у зворотньому.
  Більшість наркоманів мали гомосексуальний досвід.
  І були реальні визнання, що на "шкіряний шприц" підсажуються ще гірше, ніж на скляний. :(

  Руйнація особистості - багатоступінчатий процес. :(
 
   
То інша справа.
 Який гетеро, яку неповноліню.
 Дев'ятнадцятирічний сімнадцятирічну?
:gigi:
навіть якщо вона проти?
а якщо 19 річний гей 17-річного, і той не проти?
   
Жіноночій  пляжний волєйбол так не показують  :pooh_go:
   
Между наркоманией и гомосексуализмом довольно серьезные различия. По поводу воспитания. Все гомосексуалисты вырастают в обычных, нормальных семьях.  И воспитание тут никакой роли сыграть не может. В Совке, несмотря на уголовную статью о мужеловстве, существовала довольно сильная гомосексуальная субкультура. И т.д.
Рекламу им, как раз, у нас сейчас делают их противники. Почитайте - основной информационный вброс сейчас - на сегодняшнем противостоянии. Мне жалко этих людей- они никогда не смогут понять всю радость отцовства. Но они имеют право жить, как они хотят.

І так і ні . Є досить великий прошарок населення який піддається елементарним двохходовим маніпуляціям.
   
Скажімо так . Є малий процент популяції який має  гомосексуальні схильності . Це факт . Я не припускаю дискримінацію цих " відсотків " , тим більш насильницькі дії щодо цих осіб , лише на підставі цих схильностей .
Я категорично проти концепції"  позитивної дискрімінаціі" , " квотування " і " п ідорського лобі " . Останнє складається не тільки з гомосексуалістів , лівацьких дегенератів і відп ідорасених в юнацькому віці гетеросексуалів .
Пропаганда гомосексуалізму існує . Допоки гомосексуалізм був лише орієнтацією це пропагувати було неможливо . За останні 10 років теорія " гендерної флюідності " набула поширення і ось в цьому випадку можна говорити про " набутий  гомосексуалізм " , як форми соціальної поведінки .
Якщо в Україні цього ще не видно, то гарантую що це стане очевидним дуже швидко .
+
   
А якщо гетеро зваблює неповнолітню?

ти початок гілки читав?
якщо дєвочка созрєла то можна і навіть варто
   
  Звідки знаєте? ;o  Особистий досвід? ;o
Конечно, собственный опыт. Тебе 3 годика? Не определился ещё с собственной ориентацией ? Или ты колебался в детстве/юношестве кому хочешь присунуть ? Вы ребята-гомофобы извините, но я не представляю, как меня в детстве/юношестве кто-то смог бы "запропагандировать" на гомосятину. Я все детство видел мужские половые хyи (в общественных банях, раздевалках), но почему-то хотел видеть и трогать женские письки/сиськи. Как же так, сцуко, вышло ? А у вас какой-то совершенно другой опыт - вы боитесь гей-парадов - что с вами не так ?
   
Скажімо так . Є малий процент популяції який має  гомосексуальні схильності . Це факт . Я не припускаю дискримінацію цих " відсотків " , тим більш насильницькі дії щодо цих осіб , лише на підставі цих схильностей .
Я категорично проти концепції"  позитивної дискрімінаціі" , " квотування " і " п ідорського лобі " . Останнє складається не тільки з гомосексуалістів , лівацьких дегенератів і відп ідорасених в юнацькому віці гетеросексуалів .
Пропаганда гомосексуалізму існує . Допоки гомосексуалізм був лише орієнтацією це пропагувати було неможливо . За останні 10 років теорія " гендерної флюідності " набула поширення і ось в цьому випадку можна говорити про " набутий  гомосексуалізм " , як форми соціальної поведінки .
Якщо в Україні цього ще не видно, то гарантую що це стане очевидним дуже швидко .

тут про термін гендерної флуїдності чули може 1-2 дописувача
вон пару сердобольних завели свої пісні про даунів і прочая хоча тема явно про те що ЛГБТ вже давно перейшли межу боротьби за рівні права

тому пояснювати щось тут - це марна справа, чи Україна перебуває в інформаційній капсулі де всі новини про світ отримує з москальських джерел, чи просто тупі що не можуть співставити факти і зробити висновки про те що відбувається
дуже нагадує оте прихильне ставлення до Раісі все час до 2014 хоча були люди котрі казали про агресивні наміри москалів стосовно України, але там було хоч кілок на голові теши - не сприймалося

в цій темі таж сама муйня - несприняття і ігнорування фактів
ну нічого, дойде можливо коли мін освіти зобов"яжуть внести секс-освіту чи як його перекласти де дітям будуть розповідати про шо таке БДСМ фістінг та прочая
а чо? це ж мля "прогресивно" - вон в Каліхфорнії таке ввели в шкільні програми і інші штати підхоплюють ініціативу
і як завжди у випадку з українцями - вже буде трохи запізно щось вимагати і протестувати

Останнє редагування: 23 червня 2019 12:21:27 від ivan ukrainets1
   
:gigi:
навіть якщо вона проти?
а якщо 19 річний гей 17-річного, і той не проти?
  Піпєц активному.
 
 ПиСи. Хочеш сина-гея?
   
в цій темі таж сама муйня - несприняття і ігнорування фактів

 Самі у сраку довбитесь?
   
  Піпєц активному.
 
 ПиСи. Хочеш сина-гея?
а шо буде як твій син чи донька матимуть такі схильності?
певно як тарас бульба з ружжа :laugh:
   
  Піпєц активному.
а якщо він неповнолітній? а пасивному, що, нічого??

згоден принести себе в жертву і сісти надовго?
   
а шо буде як твій син чи донька матимуть такі схильності?
певно як тарас бульба з ружжа :laugh:
він віре в магічну силу батьківського виховання :D
   
Конечно, собственный опыт. Тебе 3 годика? Не определился ещё с собственной ориентацией ? Или ты колебался в детстве/юношестве кому хочешь присунуть ? Вы ребята-гомофобы извините, но я не представляю, как меня в детстве/юношестве кто-то смог бы "запропагандировать" на гомосятину. Я все детство видел мужские половые хyи (в общественных банях, раздевалках), но почему-то хотел видеть и трогать женские письки/сиськи. Как же так, сцуко, вышло ? А у вас какой-то совершенно другой опыт - вы боитесь гей-парадов - что с вами не так ?


 :facepalm1:

тобі не про статеві уйхи розповідають - що за фокусація на членах така дивна?

мова йде про СТИЛЬ життя, що бути ЛГБТ це модно, круто і так далі і дає купу переваг перед тими хто не є ЛГБТ

там не стільки про процес як такий як про цю суб-культуру з котрої роблять мейнстрім - по типу шо використовувати помаду хлопцям це типу норма і так далі

коли суб-культура дуже і дуже невеликої частини населення нормалізується і стає мейнстрімом то починаються проблеми в цьому суспільстві бо виникає елемент примусу сприймати щось що не є мейнстрімом як норму
   
 Як добре, що більшість підо..ків таки у ігнорі.  B-)
   
він віре в магічну силу батьківського виховання :D
ти знаєш ,я от завжди думаю а що єслі....ніхто ж не застрахований
   
Самі у сраку довбитесь?

йди на йух
або почитай мої дописи перед тим як робити такі далекосяжні висновки
хоча я не маю нічого проти якщо ви довбитеся в сраку але я проти пропагування ЛГБТ і нормалізації цієї субкультури та переведення її в мейнстрім
   
Конечно, собственный опыт. Тебе 3 годика? Не определился ещё с собственной ориентацией ? Или ты колебался в детстве/юношестве кому хочешь присунуть ? Вы ребята-гомофобы извините, но я не представляю, как меня в детстве/юношестве кто-то смог бы "запропагандировать" на гомосятину. Я все детство видел мужские половые хyи (в общественных банях, раздевалках), но почему-то хотел видеть и трогать женские письки/сиськи. Как же так, сцуко, вышло ? А у вас какой-то совершенно другой опыт - вы боитесь гей-парадов - что с вами не так ?
аналогічно. з підліткового віку бачила лесбійок в порнухах і з дівчатами в сауну ходила регулярно. навіть не знаю, що б могло мене сподвигнути на гомосексуальний контакт?
   
а шо буде як твій син чи донька матимуть такі схильності?
певно як тарас бульба з ружжа :laugh:
  Не тикай, скільки вже можна наполягати.

 Не має у моєму роду нікого з такими схильностями.

 Самі у сраку довбитесь?

 Бо щось нецікаво з "теоретичними захисниками" розмовляти.
 
 Хочу побачити такого " я довблюсь", я захищаю геїв .

 Од з ним би посперечавсі.  B-)

Останнє редагування: 23 червня 2019 12:26:51 від Топа
   
йди на йух
або почитай мої дописи перед тим як робити такі далекосяжні висновки
хоча я не маю нічого проти якщо ви довбитеся в сраку але я проти пропагування ЛГБТ і нормалізації цієї субкультури та переведення її в мейнстрім

  Я на ці факти реально надивися.
  Почнеш розказувати - не повірять, як люде по-дурному життя на гі..но зводять. :(
   
ти знаєш ,я от завжди думаю а що єслі....ніхто ж не застрахований
та всі не відірвані від реального життя думають.
   
та всі не відірвані від реального життя думають.
  Таки реально хочете? :facepalm1:
   
та всі не відірвані від реального життя думають.
в моєї жінки колєжанки з роботи син ріс повністю нормальним,дуже добре вчився ,робить докторат в канаді і на першому курсі вийшло шо таво ,з однокурсником рипаєцця
спочатку звичайно в сімї то замовчували ,думали авось пройде
не пройшло ,рішили вони женитись і то вже був шок
одним словом поженились і здриснули в канаду
   
одним словом поженились і здриснули в канаду
То може для того й поженились, щоб Канада надала прихисток "загнобленим українським геям"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія