Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

алєксєй а ти включаєш в поняття толєрастія - толєрастію до узкоязиких?
як думаєш узкоязикість веде до самознищення української нації чи ні?
   
Короче,Фомочка,тут никто не трогает членов семьи-закон ФУПа. Фильтруй базар. ОК?

Волька, заспокойся - він взагалі для прикладу привів, не персоніфіковано. Навіть якщо він тобі не подобається, базар тобі самому тут тре фільтрувати, а не стартовати з місця.
   
"Еволюція" руху за " рівні права" в " європах "  відбувалась на моїх очах . В кінці 90 -х я притримувавася думки " особиста справа і мене це не стосується " . Зараз я на межі від негативного , до " єбаш П І Д О Р А С І В " . Причому  залишаюсь на позиції неприпустимості ніякої дискримінації, але це галасливе лайно починає з пальцями вже відгризати гудзики на манжетах . Коротше , дорогі громадяни України , можете ще потолеранствувати з пару років , ще є час .

Анналогічно, Ватсон (с)

Та сама еволюція зі мною.

Так само, як і з неграми, і з феміністками, і з іншою п.здотою, що професійно шукає приводів "пообурюватись".
   
Парад - це від слова гордість... а чим підари мають гордитись?

Суспільством яке приймає всіх хто не порушує дух і букву закону.
   
а нічого, що одностатеві зносини в дохристиянску епоху були цілком НОРМАЛЬНИМ явищем? Чому ж людство не зникло?

Вот это пост старого ПИДАРАСА .
   
Анналогічно, Ватсон (с)

Та сама еволюція зі мною.

Так само, як і з неграми, і з феміністками, і з іншою п.здотою, що професійно шукає приводів "пообурюватись".
Все мои знакомые, пожившие с неграми в общагах Киевских вузов, тупо перестали замечать цвет кожи людей. Тоже самое происходит со всеми людьми по отношению ко всем меньшинствам и это не остановить. Пока геи - абстрактные питарасы, их, сцуко, убивать нада, но как только это кум\брат\сват\сын\внук - "Да что вы, они милейшие люди, какая разница"
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Толерантні педарасти.  :D
   
Вот это пост старого ПИДАРАСА .
Нормально когда мужчина трахается с женщиной . и все остальные варианты тоже имеют право на жизнь если не рекламируюся широко .
   
Потому что никого в реальности не ипёт, кто с кем и когда. Ни у нас, ни на Западе. Проблема только в гомофобах, которым башню срывает. Собственно, парады и проводят, дабы гомофобов приструнили.

"Сриваєт башню" зараз якраз не гомофобам, а гомосєкам. ЗАЗНАЧУ: у розвинених країнах. Бо в нерозвинених їм стрьомно досі, і там вони дійсно ризикують життям і здоров'ям. Ось в тих умовах люди, що виборюють свої права, в мене дійсно викликають повагу. В Штатах і Зах.Європі вони вже ах.єлі, сіли на голову і брикають ногами. Вони перейшли межу, за якою боротьба за свої права перетворилася на боротьбу за гноблення інших (під прикриттям "бєй угнєтатєлєй!") і примус до "єдино вірної точки зору". Це - типово марксистська, комуняцька постановка питання.
   
Суспільством яке приймає всіх хто не порушує дух і букву закону.
то тому тоді йде парад підарасів а не парад демократії
   
Все мои знакомые, пожившие с неграми в общагах Киевских вузов, тупо перестали замечать цвет кожи людей. Тоже самое происходит со всеми людьми по отношению ко всем меньшинствам и это не остановить. Пока геи - абстрактные питарасы, их, сцуко, убивать нада, но как только это кум\брат\сват\сын\внук - "Да что вы, они милейшие люди, какая разница"

Украина - крайне табуированая страна по вопросу однополых людей. Поэтому тут заветы фсб-гундяева цветут пышным цветом.
   
Все мои знакомые, пожившие с неграми в общагах Киевских вузов, тупо перестали замечать цвет кожи людей. Тоже самое происходит со всеми людьми по отношению ко всем меньшинствам и это не остановить. Пока геи - абстрактные питарасы, их, сцуко, убивать нада, но как только это кум\брат\сват\сын\внук - "Да что вы, они милейшие люди, какая разница"
лицемір. Херню чеше.  тільки чомусь в Штатах всі хочуть жити в білих а не чорних районах. Кацап їдь в Африку.. те саме до речі стосується частин України.

Останнє редагування: 21 червня 2019 22:38:41 від andy lev
   
Все мои знакомые, пожившие с неграми в общагах Киевских вузов, тупо перестали замечать цвет кожи людей. Тоже самое происходит со всеми людьми по отношению ко всем меньшинствам и это не остановить. Пока геи - абстрактные питарасы, их, сцуко, убивать нада, но как только это кум\брат\сват\сын\внук - "Да что вы, они милейшие люди, какая разница"

От не п.зді, камсамолєц, харашо?!

Я живу поруч з неграми, євреями, і геями рівно стільки років, скільки прожив в Штатах. І я тобі відповідально заявляю: БІЛЬШЕ, ніж самі АМЕРИКАНСЬКІ (підкреслюю особливо - АМЕРИКАНСЬКІ) негри, геї, феміністки, євреї, роблять для розповсюдження расизму, гомофобії, місогінії і антисемітизму, не робить НІХТО. В муслімів з ісламофобієй справляються європейські муслімські спільноти і йопнуті хард-кор ближньосхідні.

Все, що не знаходиться в балансі, виклика спротив. Це третій закон Ньютона - все дуже базово.

Не може (і не має права) меншість диктувати, що робити більшості. Я наголошую: ДИКТУВАТИ, бо саме до цього Штати і прийшли.

Я бачив і мав справу з неграми в Штатах і в Африці, з євреями в Штатах і Ізраїлі, з геями у 90-ті і геями зараз. Я пам'ятаю ініціативи феміністок у 90-ті і спостерігаю за нескінченою істерикою зараз. Це - просто непорівняні категорії.
   
Господа, я бы хотел попробовать тут немного развеять страхи тех, кто боится, что цивилизация скоро вымрет, если будет толерантно ставиться до меньшинств. Наука говорит, что представителей меньшинств примерно 3%-4% от общей популяции и так есть везде (и в мусульманских странах тоже) и так было в древние времена. Если вы думаете, что парады и открытая демонстрация своей ориентации этих 3% может повлиять на сексуальные предпочтения оставшихся 97%, то я думаю, что вы заблуждаетесь. Ибо если природа заложила в человека тягу к противоположному полу, то она останется пожизненно и никуда не денется, невзирая на эти парады. Мне эти парады сексменьшинств тоже не очень приятны, но нападая и избивая их участников, мы откатываемся в средневековье и уподобляемся радикальным мусульманским странам.
   
Цілком погоджуюся. В Україні люди які виступають за права гомосексуалістів у мене викликають повагу, бо в Українi людину можуть вбити за те що він гомік.

Зовсім інша ситуація в Канаді чи США. Там  борці за права гомосексуалістів оборзєлі. Мене на роботі хотіли заставити взяти участь у прайд-параді. Я звісно відмовився. Сказав що я за совку я не боявся бойкотувати комуністичні міроприємства, а тому смішно мені боятися в Канаді ігнорувати усі ці гей-паради.

"Сриваєт башню" зараз якраз не гомофобам, а гомосєкам. ЗАЗНАЧУ: у розвинених країнах. Бо в нерозвинених їм стрьомно досі, і там вони дійсно ризикують життям і здоров'ям. Ось в тих умовах люди, що виборюють свої права, в мене дійсно викликають повагу. В Штатах і Зах.Європі вони вже ах.єлі, сіли на голову і брикають ногами. Вони перейшли межу, за якою боротьба за свої права перетворилася на боротьбу за гноблення інших (під прикриттям "бєй угнєтатєлєй!") і примус до "єдино вірної точки зору". Це - типово марксистська, комуняцька постановка питання.
   
Я думаю можно нассать побольше в детскую брызгалку и встретить парад достойно и почти в рамках закона. Хорошая идея?
Сейчас делают отличные брызгалки, бьют на несколько метров.
Я надеюсь это не извращение? Это ведь уринотерапия. Ещё древние индусы знали, что моча... и т.д.

ты какой то дегенерат
   
нормально в них в голові. хто скільки хоче - той стільки і народжує дітей, або не народжує. діти перестали бути рабсилою в сім'ях і індівідуальним пенсійним забезпеченням, тому що створені державні механізми соціального захисту в старості.

Ну звичайно... нащо мені родити і виховувати своїх дітей якщо завдяки " державним механізмам соціального захисту в старості" мене будуть утримувати чужі діти? Чи може Ви не знаєте звідки ці "державні механізми соціального захисту " беруть кошти? Нехай дурні родять а я така розумна буду з них користати  :)
   
Ну звичайно... нащо мені родити і виховувати своїх дітей якщо завдяки " державним механізмам соціального захисту в старості" мене будуть утримувати чужі діти? Чи може Ви не знаєте звідки ці "державні механізми соціального захисту " беруть кошти? Нехай дурні родять а я така розумна буду з них користати  :)

Вона щиро вірить, що про неї в старості будуть піклуватися діти мігрантів з Азії та Африки  :(
   
ты какой то дегенерат

Тю. Так то вже давно ясно було по всіх його постах. І взагалі, схоже, що то КАЦАП.
   
Господа, я бы хотел попробовать тут немного развеять страхи тех, кто боится, что цивилизация скоро вымрет, если будет толерантно ставиться до меньшинств. Наука говорит, что представителей меньшинств примерно 3%-4% от общей популяции и так есть везде (и в мусульманских странах тоже) и так было в древние времена. Если вы думаете, что парады и открытая демонстрация своей ориентации этих 3% может повлиять на сексуальные предпочтения оставшихся 97%, то я думаю, что вы заблуждаетесь. Ибо если природа заложила в человека тягу к противоположному полу, то она останется пожизненно и никуда не денется, невзирая на эти парады.
Гомофобы сильно переживают за человечество или за свои попки, третьего не дано. Всегда удивлялся людям, считающим, что воспитанием (или парадом) можно сделать гомосеком гетеросексуала. Я любил противоположный пол с трехлетнего возраста и никакие голые дядьки в общественных банях совка не могли поколебать мою ориентацию. А если кто-то думает, что могут, у меня для них плохие новости, мбугога.
   
Гомофобы сильно переживают за человечество или за свои попки, третьего не дано. Всегда удивлялся людям, считающим, что воспитанием (или парадом) можно сделать гомосеком гетеросексуала. Я любил противоположный пол с трехлетнего возраста и никакие голые дядьки в общественных банях совка не могли поколебать мою ориентацию. А если кто-то думает, что могут, у меня для них плохие новости, мбугога.
(tu)
   
От не п.зді, камсамолєц, харашо?!

Я живу поруч з неграми, євреями, і геями рівно стільки років, скільки прожив в Штатах. І я тобі відповідально заявляю: БІЛЬШЕ, ніж самі АМЕРИКАНСЬКІ (підкреслюю особливо - АМЕРИКАНСЬКІ) негри, геї, феміністки, євреї, роблять для розповсюдження расизму, гомофобії, місогінії і антисемітизму, не робить НІХТО. В муслімів з ісламофобієй справляються європейські муслімські спільноти і йопнуті хард-кор ближньосхідні.

Все, що не знаходиться в балансі, виклика спротив. Це третій закон Ньютона - все дуже базово.

Не може (і не має права) меншість диктувати, що робити більшості. Я наголошую: ДИКТУВАТИ, бо саме до цього Штати і прийшли.

Не знаю, что такого ужасного тебе диктуют негры, геи и евреи с феминистками, насколько мне известно, все они тупо хотят равных прав с "белыми людьми" и наказания за сегрегацию/дискриминацию/неуважение к соответствующему меньшинству. Прикол же в том, что ты тоже обязательно принадлежишь к какому-то меньшинству (ты любитель бабочек, филателист или владелец Хонды, например), разве ты будешь доволен, если вас, гребаных филателистов, будут щемить все остальные ? Просто ставь себя на место меньшинства и все станет ясно - почему парад, демонстрация или погромы с поджогами.
   
Гомофобы сильно переживают за человечество или за свои попки, третьего не дано. Всегда удивлялся людям, считающим, что воспитанием (или парадом) можно сделать гомосеком гетеросексуала. Я любил противоположный пол с трехлетнего возраста и никакие голые дядьки в общественных банях совка не могли поколебать мою ориентацию. А если кто-то думает, что могут, у меня для них плохие новости, мбугога.
Выбачаюсь, спистел насчёт трехлетнего возраста, я не ходил в садик, только в ясли, поэтому 2 года. Единственное что помню - кудрявую блондинку на горшке... (увы, на горшки высаживали коллективно и одновременно).
   
Ну звичайно... нащо мені родити і виховувати своїх дітей якщо завдяки " державним механізмам соціального захисту в старості" мене будуть утримувати чужі діти? Чи може Ви не знаєте звідки ці "державні механізми соціального захисту " беруть кошти? Нехай дурні родять а я така розумна буду з них користати  :)

суспільні процеси коригуються людьми в ході розвитку їхньої цивілізації.
ще сто років тому в європі також було "нормальним" явищем, коли жінка без перестанку була вагітна і народжувала дітей, як на конвейєрі.
те саме відбувалося донедавна в мусульманських країнах, наприклад, чи в африці.
там не було ще досягнуто високого рівня життя з-за технологічної відсталості, але вже і там процес пішов.
негативними наслідками для цих країн виявилося якраз те, що завдяки новим технологіям зникає потреба у фізичній зайнятості на виробництвах і також нема робочих місць для експлозійно збільшеного населення на тих теріторіях. бо там продовжували народжувати дітей якраз для забезпечення потреб їхнього господарства, бо тоді ще було невідомо, що їх теж настигне технологічна революція.
отже, все буде по ходу розвитку відкореговано.
   
От не п.зді, камсамолєц, харашо?!

Я живу поруч з неграми, євреями, і геями рівно стільки років, скільки прожив в Штатах. І я тобі відповідально заявляю: БІЛЬШЕ, ніж самі АМЕРИКАНСЬКІ (підкреслюю особливо - АМЕРИКАНСЬКІ) негри, геї, феміністки, євреї, роблять для розповсюдження расизму, гомофобії, місогінії і антисемітизму, не робить НІХТО. В муслімів з ісламофобієй справляються європейські муслімські спільноти і йопнуті хард-кор ближньосхідні.

Все, що не знаходиться в балансі, виклика спротив. Це третій закон Ньютона - все дуже базово.

Не може (і не має права) меншість диктувати, що робити більшості. Я наголошую: ДИКТУВАТИ, бо саме до цього Штати і прийшли.

Я бачив і мав справу з неграми в Штатах і в Африці, з євреями в Штатах і Ізраїлі, з геями у 90-ті і геями зараз. Я пам'ятаю ініціативи феміністок у 90-ті і спостерігаю за нескінченою істерикою зараз. Це - просто непорівняні категорії.

і чого ж гамериканське суспільство не збалансувало проблему? чому там замість соціального перемішування навпаки існує расизм і сегрегація? тому шо багаті хочуть жити по-багатому і їм плювати на всіх інших, кого вони обікрали?
   
Вона щиро вірить, що про неї в старості будуть піклуватися діти мігрантів з Азії та Африки  :(

може вже і роботи будуть на той час, якщо доживу. а може і не доживу. поки в мене є сили, буду старатися сама про себе піклуватися. як моя бабуся, наприклад. мама до неї їздила через день, бо хотіла піклуватися. а бабуся все сама робила, шо було в її силах! померла вже в старому віці.
   
"Еволюція" руху за " рівні права" в " європах "  відбувалась на моїх очах . В кінці 90 -х я притримувавася думки " особиста справа і мене це не стосується " . Зараз я на межі від негативного , до " єбаш П І Д О Р А С І В " . Причому  залишаюсь на позиції неприпустимості ніякої дискримінації, але це галасливе лайно починає з пальцями вже відгризати гудзики на манжетах . Коротше , дорогі громадяни України , можете ще потолеранствувати з пару років , ще є час .

не можу пройти повз.
і це пише представник релігійних католиків, в яких попи самі живуть в цолібаті і буквально надругаються над своєю людською природою і своїм лібідо. при цьому вони вказують всім, яке сексуальне життя в них мусить бути. при цьому знаю лічно парочку католицьких монахів-гомосексуалів. дуже пасіонарні і красунчики. але знову ж таки - монахи і гомосексуали. для застосування жінками непригодні.
   
це булшіт стверджувати що через геїв людство вимре.

на людство мені наплювати, я говорю про український народ




   
Потому что никого в реальности не ипёт, кто с кем и когда. Ни у нас, ни на Западе. Проблема только в гомофобах, которым башню срывает. Собственно, парады и проводят, дабы гомофобов приструнили.

Срывает башню от пропаганды педерастии, а не от того, что кто-то кого-то скрытно трахает в жопу в обоссаном и обосраном подвальном общественном сортире.

   
ще сто років тому в європі також було "нормальним" явищем, коли жінка без перестанку була вагітна і народжувала дітей, як на конвейєрі.

Это нормальное состояние женского организма. Женщина не беременеет, пока кормит молоком ребёнка. В три года она перестаёт это делать и происходит следующее зачатие. Поэтму в норме у женщины нету критических дней.
С 15 до 45 женщина делает 10 детей. Выживают 3 ~ 5 если нету прививок, антибиотиков и т.п. Это естественный отбор, здоровый генотип.

   
Ну звичайно... нащо мені родити і виховувати своїх дітей якщо завдяки " державним механізмам соціального захисту в старості" мене будуть утримувати чужі діти? Чи може Ви не знаєте звідки ці "державні механізми соціального захисту " беруть кошти? Нехай дурні родять а я така розумна буду з них користати  :)
ну це нормальний стан  хомо сапієнса - намагатися бути трішки хитродупішим за інших.
я  про саме явище чайлдфрі - інстинкт розмноження, це основний стовп еволюції. це що, якісь вже мутації/генетичні збої відбуваються, що людина не відчуває інстинктивної іраціональної потреби мати хоча б одну дитину?
   
на людство мені наплювати, я говорю про український народ

https://www.youtube.com/watch?v=3h_d9OPB2r4
і як геї заважають українському народу плодитися?
заважають догми сучасного суспільства і культ потреблятсва: "дитині треба дати, як мінімум власну кімнату, різнoманітні блага і хорошу освіту. потім забезпечити житлом". ну і з самого народження купу щоденних мілких няшек.
   
Тю. Так то вже давно ясно було по всіх його постах. І взагалі, схоже, що то КАЦАП.

ну нормальна людына разве может такое придумать? написять в детский пистолет и поливать кого то на улице?

может фуп пора почистить от сумашедших?
   
Срывает башню от пропаганды педерастии, а не от того, что кто-то кого-то скрытно трахает в жопу в обоссаном и обосраном подвальном общественном сортире.
Ты того, расслабься и дыши глубже, может препараты седативные попей. Ты где пропаганду видел ? Что это вообще - " пропаганда педерастии" ? "Давайте все ипаться в попку" - даже такая "пропаганда" ничего не  может изменить у гетеросексуалов. У скрытых гомосексуалов, конечно, может. Но что плохого в том, что скрытый гомоексуал станет открытым ? Ты заботишься о скрытых педиках ? Зачем ? Представь, что тебя общество заставляет быть педиком. Вот тоже самое чувствуют педики, на которых давит гомофобное общество.
А если пропаганда - это секспросвет про то, что гомо люди существуют и их нельзя пистить - тогда ой, звыняйте, это не пропаганда.
   
ну це нормальний стан  хомо сапієнса - намагатися бути трішки хитродупішим за інших.
я  про саме явище чайлдфрі - інстинкт розмноження, це основний стовп еволюції. це що, якісь вже мутації/генетичні збої відбуваються, що людина не відчуває інстинктивної іраціональної потреби мати хоча б одну дитину?
Да пофиг на чайлдфри (как и на гомиков) - в будущее попадут, в основном, гены любителей размножаться, гарантирую 100%, мбугога, так что никаких мутаций, спокуха. А иррациональные потребности у хомо сапиенсов возникают, как и у всех приматов, в основной массе своей - "шо б все как у людей", тоесть подражание соседям. "Все побежали и я побежал" - главная потребность стадных животных и эта потребность никуда не денется ещё десятки миллионов лет. У соседей было овердохера детей в прошлом, а у нынешних соседей - один ребенок, так что все работает четко. Татуировки, автомобили, отдельные квартиры, макияж, пір'я в сраці и брюлики на самках - маркетологам не приходиться особо напрягаться, мбугога.
   
суспільні процеси коригуються людьми в ході розвитку їхньої цивілізації.
ще сто років тому в європі також було "нормальним" явищем, коли жінка без перестанку була вагітна і народжувала дітей, як на конвейєрі.
те саме відбувалося донедавна в мусульманських країнах, наприклад, чи в африці.
там не було ще досягнуто високого рівня життя з-за технологічної відсталості, але вже і там процес пішов.
негативними наслідками для цих країн виявилося якраз те, що завдяки новим технологіям зникає потреба у фізичній зайнятості на виробництвах і також нема робочих місць для експлозійно збільшеного населення на тих теріторіях. бо там продовжували народжувати дітей якраз для забезпечення потреб їхнього господарства, бо тоді ще було невідомо, що їх теж настигне технологічна революція.
отже, все буде по ходу розвитку відкореговано.

 :)
Блажен хто вірує


Технологічна революція при існуючій системі

https://www.youtube.com/watch?v=UJ84I0iKd_s

Тепер на пальцях. В скільки разів за останні 30 років зросла продуктивність праці наприклад в сільському господарстві? Колись в колгоспі працювало 500 працівників, зараз ту саму землю обробляє 20 при кращій врожайності. Якою мала б бути зайнятість тих 500 працівників зараз при тих же доходах? По півгодини на день? А яка вона насправді? Чи може ті що виїхали з села на інші роботи можуть дозволити собі в 20 разів більше благ?
   


родился лозунг! национальное очко в опасности ! вси на захыст национального отвира
   
Да пофиг на чайлдфри (как и на гомиков) - в будущее попадут, в основном, гены любителей размножаться, гарантирую 100%, мбугога, так что никаких мутаций, спокуха. А иррациональные потребности у хомо сапиенсов возникают, как и у всех приматов, в основной массе своей - "шо б все как у людей", тоесть подражание соседям. "Все побежали и я побежал" - главная потребность стадных животных и эта потребность никуда не денется ещё десятки миллионов лет. У соседей было овердохера детей в прошлом, а у нынешних соседей - один ребенок, так что все работает четко. Татуировки, автомобили, отдельные квартиры, макияж, пір'я в сраці и брюлики на самках - маркетологам не приходиться особо напрягаться, мбугога.

Все так, але чайлдфрі  і гоміків утримувати треба буде - соціалка, пенсії... Оскільки вони не дуже напружувалися то є шанси що небо коптити довго будуть...
   
ну це нормальний стан  хомо сапієнса - намагатися бути трішки хитродупішим за інших.
я  про саме явище чайлдфрі - інстинкт розмноження, це основний стовп еволюції. це що, якісь вже мутації/генетичні збої відбуваються, що людина не відчуває інстинктивної іраціональної потреби мати хоча б одну дитину?

Ну хитродупий має бути морально готовим отримати по наглій рижій морді  :gigi:

А чайлдфрі імхо реакція виду на перенаселення...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія