Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дефолт США

Re: Дефолт США

З приводу допомоги Україні. Ніхто не заважа Бідону викинути з бюджета "зелений" ідіотизм який він туди напхав і на зекономлені гроші виділити потрібну допомогу. Не хоче, хоч трісни. Хоче цим спекулювати. І це ще якщо не згадати що у недіючого закона про ленд-ліз вже річний ювілей.
   
Re: Дефолт США

І що ти пропонуєш? Верещати які респи трампанзі не хотять падлюки піднімати планку боргу?
Як це допоможе не дати їм загнати країну в дефолт?

Дефолт по боргу може спровокувати економічний спад, що спричинить сплеск безробіття.
Це станеться в особливо крихкий час – коли нація вже має справу зі зростанням процентних ставок і вперто високою інфляцією.

Скільки буде завдано збитків, залежатиме від того, як довго триватиме криза.
Якщо дефолт триватиме близько тижня, то буде втрачено близько 1 мільйона робочих місць, у тому числі у фінансовому секторі, який сильно постраждає від падіння фондового ринку.
Крім того, за даними Moody’s, рівень безробіття підскочить приблизно до 5%, а економіка скоротиться майже на піввідсотка.

Але якщо безвихідь затягнеться на шість тижнів, то буде втрачено понад 7 мільйонів робочих місць, рівень безробіття перевищить 8%, а економіка впаде більш ніж на 4%, згідно з Moody’s.
Наслідки будуть відчуватися через десятиліття.

«Це був би сильний удар по економіці, і це була б сфабрикована криза», — сказав Бернард Ярош, економіст Moody’s.
Трамп волає:
Давай дефолт!
   
Re: Дефолт США

:facepalm1:

Нахуя сюда кацапів перти. Кацапи це зовсім інша історія, а саме тероризм, шантаж, злочини проти людства

Методи і дії ті самі.
   
Re: Дефолт США

Дефолт по боргу може спровокувати економічний спад, що спричинить сплеск безробіття.
Це станеться в особливо крихкий час – коли нація вже має справу зі зростанням процентних ставок і вперто високою інфляцією.

Скільки буде завдано збитків, залежатиме від того, як довго триватиме криза.
Якщо дефолт триватиме близько тижня, то буде втрачено близько 1 мільйона робочих місць, у тому числі у фінансовому секторі, який сильно постраждає від падіння фондового ринку.
Крім того, за даними Moody’s, рівень безробіття підскочить приблизно до 5%, а економіка скоротиться майже на піввідсотка.

Але якщо безвихідь затягнеться на шість тижнів, то буде втрачено понад 7 мільйонів робочих місць, рівень безробіття перевищить 8%, а економіка впаде більш ніж на 4%, згідно з Moody’s.
Наслідки будуть відчуватися через десятиліття.

«Це був би сильний удар по економіці, і це була б сфабрикована криза», — сказав Бернард Ярош, економіст Moody’s.
Трамп волає:
Давай дефолт!
https://t.me/real_DonaldJTrump/15866

Трампанзі живуть за принципом "чим гірше - тим краще".

Ось вам і "шантаж та тероризм", які Юкі вперто не хоче помічати.
   
Re: Дефолт США

Трампанзі живуть за принципом "чим гірше - тим краще".

Ось вам і "шантаж та тероризм", які Юкі вперто не хоче помічати.

Шантаж та тероризм лише з точки зору тих хто бажає впровадження соціальних нововведень, які роблять демократи. З іншого боку навпаки дії демократів сприймаються не просто як тероризм, а як дії направлені на деструкцію США взагалі. Так що рекомендую трохи обережніше з цими "шантаж та тероризм"..... до них насправді ще дуже далеко
   
Re: Дефолт США

Насправді державний терор в Америці вже просто норма. Тільки недавно проскакувала новина що агенти ФБР ходять по будинках громадян "пагаварить за жизнь".

Проте з приводу Бідона все по-моему простіше. Повне dereliction of duty. Він реально не відповіда службовим обов`язкам і просто не розуміє відповідальності яку накладає на нього посада. Buck stops here явно не про нього.

Тобто президентство він таки вкрав, але що робити з краденим не знає. Ось і погрожує дефолтом і ще казна-чим.
   
Re: Дефолт США

Знову кюаноно-трампівська підхуйлівська мразота.
   
Re: Дефолт США

Знову кюаноно-трампівська підхуйлівська мразота.

Бабах!!!  :bomb:
   
Re: Дефолт США

Шантаж та тероризм лише з точки зору

здорового глузду.

Погрози загнати країну в штучний дефолт, аби задовольнити своє політичне его та захопити владу не можна класифікувати по іншому ніж шантаж та тероризм.

тих хто бажає впровадження соціальних нововведень, які роблять демократи. З іншого боку навпаки дії демократів сприймаються не просто як тероризм, а як дії направлені на деструкцію США взагалі. Так що рекомендую трохи обережніше з цими "шантаж та тероризм"..... до них насправді ще дуже далеко

Юкі, скажу прямо, ти повністю їбанувся і почав нести тупу кьюанонівсько-трампанзівську пропаганду.
   
Re: Дефолт США

здорового глузду.

Погрози загнати країну в штучний дефолт, аби задовольнити своє політичне его та захопити владу не можна класифікувати по іншому ніж шантаж та тероризм.

Юкі, скажу прямо, ти повністю їбанувся і почав нести тупу кьюанонівсько-трампанзівську пропаганду.

Це не вчора трапилось. Чувак уперто йшов до успіху ;o
   
Re: Дефолт США

молчаніє ягнят...
"
Нє ну я розумію що торгувати наркотою, займатися грабіжками та криміналом приємніше та простіше ніж вчитися та йти працювати. Але ж навіщо то все заохочувати вкиданням ще більшого бабла?

Ви не безробітних повинні стимулювати а думати як заставити то йопане гетто йти працювати...
     
Причому своїми роздмухуваннями "репарації", "рабство" та інше "вайт супремасі", "несправедливість" ви ще більше заохочуєте їх не працювати а падати на спину й сучити ніжками - ми бідні, нам всі все повинні.

нічого не нагадує?

Нащо ви це робите."
   
Re: Дефолт США

Алі, цю кьюанонівську маячню ти притягнув з якої вигрібної ями?
Ти там полистай трохи і гарантую, що знайдеш висери проти України  та за кацапів.
   
Re: Дефолт США

Чому ти вважаєш що це кюанонівська маячня. У тебе є якісь аргументи?
   
Re: Дефолт США

Це не вчора трапилось. Чувак уперто йшов до успіху ;o

Таки так, Юкі занесло сильно в ультраправий радикалізм. Передивився Такера Карсона?   :shuffle:
   
 :facepalm1: Re: Дефолт США

Максімалізм юнацький на марші. Світ чорно білий. Наші - ваші  :facepalm1:
   
Re: Дефолт США

молчаніє ягнят...
"
Нє ну я розумію що торгувати наркотою, займатися грабіжками та криміналом приємніше та простіше ніж вчитися та йти працювати. Але ж навіщо то все заохочувати вкиданням ще більшого бабла?

Ви не безробітних повинні стимулювати а думати як заставити то йопане гетто йти працювати...
     
Причому своїми роздмухуваннями "репарації", "рабство" та інше "вайт супремасі", "несправедливість" ви ще більше заохочуєте їх не працювати а падати на спину й сучити ніжками - ми бідні, нам всі все повинні.

нічого не нагадує?

Нащо ви це робите."
підтримую, чисто виходячи з власного життєвого досвіду.
Карсона ніколи не дивився і не слухав
   
Re: Дефолт США

здорового глузду.

Погрози загнати країну в штучний дефолт, аби задовольнити своє політичне его та захопити владу не можна класифікувати по іншому ніж шантаж та тероризм.

Законний вибір класифікувати як тероризм ти називаєш здоровим глуздом  :fool:
Нагадало silence is violence  :weep:


Юкі, скажу прямо, ти повністю їбанувся і почав нести тупу кьюанонівсько-трампанзівську пропаганду.


Це не вчора трапилось. Чувак уперто йшов до успіху ;o

І знову опускаємось до банального навішування ярликів та "абществєнного паріцанія" :facepalm1:
Ну який нахуй кюанон? Де я хоч слово про якісь змови сказав. Так. Багато хто вважає що занадто радикальні суспільно політичні зміни останніх років та ті що плануються прогресивістами здійснити в недалекому майбутньому є деструктивними для США. Нічого кюанонівського та екстриміського в такій позиції нема

   
Re:  :facepalm1: Re: Дефолт США

Максімалізм юнацький на марші. Світ чорно білий. Наші - ваші  :facepalm1:

Та нема там ніякого масималізму. Чат-бот Татусь запрограмований на максимальну кількість кліків. Контент генерує так би мовити.

Він бачить що Uki_ на нього реагує ось і почав Uki_ задрочувати кю-аноном.

Хоча реальний шантажист безумовно Бідон.
   
Re: Дефолт США

Законний вибір класифікувати як тероризм ти називаєш здоровим глуздом  :fool:
Нагадало silence is violence  :weep:

І знову опускаємось до банального навішування ярликів та "абществєнного паріцанія" :facepalm1:
Ну який нахуй кюанон? Де я хоч слово про якісь змови сказав. Так. Багато хто вважає що занадто радикальні суспільно політичні зміни останніх років та ті що плануються прогресивістами здійснити в недалекому майбутньому є деструктивними для США. Нічого кюанонівського та екстриміського в такій позиції нема

Ти почав нести маячню про "дії направлені на деструкцію США взагалі"  - це твоя цитата.
Оце і є повністю брехлива кьюаннонівсько-трампанзівська маячня.

І при цьому ти називаєш дії спрямовані на створення абсолютно штучного дефолту на рівному місці "законними" діями.  :suicide2:
Те, що ці дії формально законні ніяк не відміняє того, що це шантаж та теростичні методи.
У кацапів війна проти України  також законна.
   
Re: Дефолт США

Юкі поздоровляю, ти почав співати в унісон з кацапським пропагандоном аутсайдером.
Вас вже не можна відрізнити один від одного.

З іншого боку навпаки дії демократів сприймаються не просто як тероризм, а як дії направлені на деструкцію США взагалі.

Хоча реальний шантажист безумовно Бідон.
   
Re: Дефолт США

Ти почав нести маячню про "дії направлені на деструкцію США взагалі"  - це твоя цитата.
Оце і є повністю брехлива кьюаннонівсько-трампанзівська маячня.

Це точка зору багатьох консервативних американців, яка з'явилась задовго до кюанона і ніякого стосунку до нього не має. Брехливою вона теж не може бути бо це точка зору  :facepalm:

І при цьому ти називаєш дії спрямовані на створення абсолютно штучного дефолту на рівному місці "законними" діями.  :suicide2:

Абсолютно. Дефолт або банкрутство - це абсолютно законна процедура, яка виникає у випадку нерозумного фінансового планування або певних обставин на фінансовому ринку. Тут для одних відмова надати бабло є цими діями, а для інших прийняття бюджету, який розраховує на недозволене бабло є такими діями. Обидва варіанти є законними

Те, що ці дії формально законні ніяк не відміняє того, що це шантаж та теростичні методи.

Добре, погоджусь, це шантаж, але це законний шантаж і до тероризму ніякого стосунку не має.

У кацапів війна проти України  також законна.

Приїхали  :facepalm:

   
Re: Дефолт США

Абсолютно щиро говорю, я не розумію і не сприймаю такі щедри виплати людям, які жодного центу податків не заплатили, або з якихось причин не хочуть(!) працювати.
За милю від мене пролягає відносно промислова вулиця. Ще рік тому оголошень про потребу в працівниках було приблизно втричі менше, ніж зараз. Зараз такі оголошення в кожному в’їзді.

   
Re: Дефолт США

Абсолютно щиро говорю, я не розумію і не сприймаю такі щедри виплати людям, які жодного центу податків не заплатили, або з якихось причин не хочуть(!) працювати.

А якщо на це немає грошей і закон забороняє взяти в борг
а якщо відмову прийняти закон який дозволив би взяти в борг на це називають тероризмом
а якщо за спробу обговорити цю тему відразу вішають на тебе ярлик кюанона, правого екстреміста, тощо

   
Re: Дефолт США

Абсолютно щиро говорю, я не розумію і не сприймаю такі щедри виплати людям, які жодного центу податків не заплатили, або з якихось причин не хочуть(!) працювати.

Які саме "такі щедри виплати" ти маєш на увазі?
А взагалі в США отримати соціальну допомогу не так і просто.
   
Re: Дефолт США

А якщо на це немає грошей і закон забороняє взяти в борг
а якщо відмову прийняти закон який дозволив би взяти в борг на це називають тероризмом
а якщо за спробу обговорити цю тему відразу вішають на тебе ярлик кюанона, правого екстреміста, тощо

Юкі, ти зараз слово в слово повторюєш слова Алі та Аутсайдера.
Ти реально перетворився на ультраправого радикала, з тими самими маніпуляціями та пропагандою.
   
Re: Дефолт США

Які саме "такі щедри виплати" ти маєш на увазі?
А взагалі в США отримати соціальну допомогу не так і просто.
авжеж, працюючій людині отримати якусь соціальну допомогу неможливо, не те що не так і просто.
Хоча я, для прикладу, якщо раптом завтра виникне потреба видалити мені жовчний міхур, буду змушений заплатити за таку операцію багато.
А хтось не заплатить нічого. Я працюю набіло, а хтось, хто отримає таку ж саму медичну послугу, буде прооперований безкоштовно.
Можна було б знайти якусь золоту середину
   
Re: Дефолт США

І золоту середину слід шукати не за рахунок допомоги ветеранам війни
   
Re: Дефолт США

Юкі, ти зараз слово в слово повторюєш слова Алі та Аутсайдера.
Ти реально перетворився на ультраправого радикала, з тими самими маніпуляціями та пропагандою.

і прицьому ніяких коментів по суті, а лише особисті випади, ярлики, звинувачення
   
Re: Дефолт США

авжеж, працюючій людині отримати якусь соціальну допомогу неможливо, не те що не так і просто.
Хоча я, для прикладу, якщо раптом завтра виникне потреба видалити мені жовчний міхур, буду змушений заплатити за таку операцію багато.
А хтось не заплатить нічого.

Хто саме? Можеш навести перелік категорій, що попадають в таку ситуацію.

Я працюю набіло, а хтось, хто отримає таку ж саму медичну послугу, буде прооперований безкоштовно.
Можна було б знайти якусь золоту середину

Саме демократи і виступають за те щоб зробити медичне обслуговування доступним всім. Саме це і було метою обамакер, яку зарубали респи.
Саме завдяки обамакер приблизно 20 мільйонів (!) громадян США змогли отримати медичне обслуговування вперше в житті, бо раніше вони не могли купити страховку.

Все що респи пропихували при Трампу допомагало виключно людям з доходом більше мільйону в рік і ніяк не допомагало середньому класу.
   
Re: Дефолт США

і прицьому ніяких коментів по суті, а лише особисті випади, ярлики, звинувачення

А як ще можна коментувати твої маніпуляції і відверту пропаганду?
   
Re: Дефолт США

все в америці шоу - в останій день домовляться  :)
   
Re: Дефолт США

А як ще можна коментувати твої маніпуляції і відверту пропаганду?

Яка пропаганда :facepalm:
я висловлюю свою точку зору на проблему
   
Re: Дефолт США

Хто саме? Можеш навести перелік категорій, що попадають в таку ситуацію.

Саме демократи і виступають за те щоб зробити медичне обслуговування доступним всім. Саме це і було метою обамакер, яку зарубали респи.
Саме завдяки обамакер приблизно 20 мільйонів (!) громадян США змогли отримати медичне обслуговування вперше в житті, бо раніше вони не могли купити страховку.

Все що респи пропихували при Трампу допомагало виключно людям з доходом більше мільйону в рік і ніяк не допомагало середньому класу.
медичне обслуговування має бути доступним для кожного американця, безумовно.
Але не лише людям, які заробляють до 18 тис в рік
   
Re: Дефолт США

медичне обслуговування має бути доступним для кожного американця, безумовно.
Але не лише людям, які заробляють до 18 тис в рік

Саме в цьому і була суть Обамакер, яке зарубали респи.
   
Re: Дефолт США

І чому така дика, разюча несправедливість? Ще раз, мені пофіг, якщо буде необхідно, у Львові пролікуюсь, я жодного разу не звертався за медичною допомогою в США, і сподіваюсь, вже не звернусь.
Умовна тьотя Маня, яка приїхала до своїх дітей з Бангладеш 5 років тому, вона стара, вона працювати не може, ок.
Вона ж отримала громадянство через 5 років, і їй всі прєлєсті, і безкоштовна медицина, і соціальна допомога - пенсія, і дешевий корм безкоштовно)
Щось воно не те
   
Re: Дефолт США

Ще й соціальне житло
   
Re: Дефолт США

медичне обслуговування має бути доступним для кожного американця, безумовно.
Але не лише людям, які заробляють до 18 тис в рік

Демократи хотіли досягти цього втіленням варіанту Single Payer. Коли уряд має монополію на "медичне страхування". В штатах бояться що такий варіант дає забагато влади уряду і це може дуже сильно погіршити медичну галузь як таку....
   
Re: Дефолт США

І чому така дика, разюча несправедливість? Ще раз, мені пофіг, якщо буде необхідно, у Львові пролікуюсь, я жодного разу не звертався за медичною допомогою в США, і сподіваюсь, вже не звернусь.
Умовна тьотя Маня, яка приїхала до своїх дітей з Бангладеш 5 років тому, вона стара, вона працювати не може, ок.
Вона ж отримала громадянство через 5 років, і їй всі прєлєсті, і безкоштовна медицина, і соціальна допомога - пенсія, і дешевий корм безкоштовно)
Щось воно не те

Нашо тобі безкоштовна медицина якщо ти маєш змогу заплатити.... а тьотя Маня на відміну від тебе не може
   
Re: Дефолт США

Не знаю, чи вже писав. За останні 4 роки довелось бути присутнім 4 рази на урочистій церемонії посвяти в громадянство США.
Робити там нєфіг, то я рахував відсоток білих людей.
В середньому 10%.
Я не расист, мені мені то пофіг, але б ви бачили, як поважно, вальяжно йдуть до судді представники Ємену чи Бангладеш…)
Всі вони відносно молоді люди, і притягнуть сюди своїх батьків.
Іхні батьки будуть лікуватись безкоштовно, а ми з Tatusem будем це все оплачувати
   
Re: Дефолт США

І чому така дика, разюча несправедливість? Ще раз, мені пофіг, якщо буде необхідно, у Львові пролікуюсь, я жодного разу не звертався за медичною допомогою в США, і сподіваюсь, вже не звернусь.
Умовна тьотя Маня, яка приїхала до своїх дітей з Бангладеш 5 років тому, вона стара, вона працювати не може, ок.
Вона ж отримала громадянство через 5 років, і їй всі прєлєсті, і безкоштовна медицина, і соціальна допомога - пенсія, і дешевий корм безкоштовно)
Щось воно не те

1. Якщо вона отримала громадянство (!), бо це не автоматична процедура, і якщо вона реально досягла віку в 67 років (здається). Бо якщо вона на грінкарті, то нічого в перерахованого їй не отримати, бо в такому випадку її спонсори повинні надавати допомогу.
Для тих хто на грінкарті, ніякі фудстемпи  а інша допомога не передбачена, поки не прожив 10 років.

2. Ти не захочеш жити на ту соціальну допомогу та фудстемпи.

Ці казки можна було розповідати в 90-х, коли євреї із совка тікали в США і отримували статус біженців, то в порівнянні з тодішнім умовами на території екс-СРСР фудстемпи здавались раєм. Зараз це не так. Жити на фудстемпах і не працювати - це лякалка від трампістів, яка не відповідає дійсності.
Там немає нічого хорошого в такому житті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія