Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обращение к администрации

Обращение к администрации

Уважаемая администрация,

К сожалению, диалога в Админфоруме не получается.

Вопросы игнорируются.

Поэтому пишу здесь и требую навести порядок с модерацией форума, заставить коллектив модераторов следовать Правилам Форума, формулировать причины банов согласно Правил, устанавливать сроки банов согласно Правил и так далее.

Последнее время на форуме царит произвол и вакханалия самодурства модераторов (возможно не всех, но различить модераторов нереально).

Также требую опубликовать контакты администрации, по которым можно оперативно решать вопросы, касающиеся модерирования и активности коллектива модераторов на форуме.

Спасибо за внимание.
   
Re: Обращение к администрации

 :laugh:

оце проблеми у людини...
   
Re: Обращение к администрации

Найбільше діставило, коли пару тижнів тому хтось відкрив гілку на кшталт цієї у Клубі з аналогічним криком душі, бо в Адмінфорумі достукатися просто неможливо
За 5 хвилин був забанений з формулюванням "для таких питань є Адмінфорум"
   
Re: Обращение к администрации

Профі, тебе зараз, на жаль,  забанять...
   
Re: Обращение к администрации

Профі, тебе зараз, на жаль,  забанять...
чому на жаль?
   
Re: Обращение к администрации

нехай телефон Фіали дадуть негайно  :X
   
Re: Обращение к администрации

дуже бажано вказувати посилання на пост за який отримано бан, як це робиться на більшості форумів.

Бо часто густо в бан-листі читаєш "причина бану: державна зрада" і думаєш: справедливо. А хто знає чи була ця зрада взагалі? Без посилання на пост модер може будь що вигадати.
   
Re: Обращение к администрации
U2

Та тут же всі проти Банного кодексу виступали «единым фронтом». Навіть без обговорення його положень.
А тепер плачетесь?
А ви ж не хотіли демократії. Ви хотіли феодалізму: Вот приедет барин, барин нас рассудит.
   
Re: Обращение к администрации

дуже бажано вказувати посилання на пост за який отримано бан, як це робиться на більшості форумів.

Бо часто густо в бан-листі читаєш "причина бану: державна зрада" і думаєш: справедливо. А хто знає чи була ця зрада взагалі? Без посилання на пост модер може будь що вигадати.

та це просто заходиш в повідомлення  забаненого і читаєш
   
Re: Обращение к администрации

та це просто заходиш в повідомлення  забаненого і читаєш
круто
а якшо гілки чи пости знесені у смітник? хто крім модераторів може це прочитати?

славік, не палися
   
Re: Обращение к администрации

круто
а якшо гілки чи пости знесені у смітник? хто крім модераторів може це прочитати?

славік, не палися
якщо в банлисті буде посилання на смітник, теж не прочитаєш.
   
Re: Обращение к администрации

:laugh:

оце проблеми у людини...

у форума скорее )
   
Re: Обращение к администрации

чому на жаль?
он адекватный таких тут нажаль не так много
   
Re: Обращение к администрации

он адекватный таких тут нажаль не так много
и с высоким айкьу.
   
Re: Обращение к администрации

он адекватный таких тут нажаль не так много


Ну смахує на ватного троля
   
Re: Обращение к администрации

   
Re: Обращение к администрации

Шановні, коли будете складати петицію до фіали, чи севгіль, не забудьте і про це бдлск.
Бо це чорна діра, в якій позникало дофіга старих фупчеків. Дякую!

Можливо, я знаю, куди поділись чимало старих юзерів. Це технічна проблема. В багатьох з нас досі позалишались дрєвні мейли, які вже давно мертві. Але при спробі юзера поміняти в профілі свій неіснуючий мейл на актуальний - система викидає його в чергу на активацію.
А автоматичної активації на фупі нема, і юзери дарма б"ються головой об монітор і чекають на листи підтвердження про завершення змін. Для активації треба лист з поштового сервера, але інші поштові його сприймають як генератор спаму.

І - все.

Є 2 варіанти вирішення цієї проблеми:
1) достукатись до адміністрації фуп та організувати заміну поштового сервера форуму на нормальний, щоб воно все автоматично працювало хоча б у плані спокійного внесення змін у власний профіль
2) вручну - для цього треба, щоб хтось з модераторів міняв вам ваш мейл на бажаний. Руками. Тоді вас не викине.

якшо ви на фупі, і бажаєте актуалізувати свій мейл - напишіть, наприклад в приват JudgeDredd.
якшо вас вже викинуло нафіг з форуму, і у вас немає іншого способу повернутись чи передати інфу через інших фупчеків - то... я хз. Може, модератори десь в адмінці приколотять контакт для зв"язку з ними поза фупом. Ну, або пишіть мені svitlana.bykova@gmail.com - я знайду, як передати ваше прохання про актуалізацію реєстраційної пошти.

...Якось так.
   
Re: Обращение к администрации

Мене вже банили за пости, за котрі я навіть не підозрював, що мене можуть за них забанити. Якби я знав, що за ці мої дописи мене можуть забанити, то я би їх не писав. Треба буде просити модераторів, щоб кожен міг надсилати свої дописи на добровільну премодерацію, щоб кожен попередньо питався модераторів, чи за цей пост його не забанять. На премодерованому дописі повинна стояти помітка "премодеровано", щоб  за нього випадково не забанив інший модератор, який не проводив премодерацію цього поста.
   
Re: Обращение к администрации

Тут банять за що-небудь, аби тільки банити. Справжній банний терор  та (або) банне сафарі на фупчиків. Чи ще щось...
Якби в нас в Україні так всіх банили, то ми би давно в Україні не тільки переплюнули нацистську ублюдочну срассіюшку, а навіть переплюнули -- північну Корею.

Ще є таке враження, що модератори зовсім не читають цей форум. Ще треба якось змусити модераторів читати цей "Адмінфорум" та брати до уваги думку фупчиків.
   
Re: Обращение к администрации

Не партесь панство. Томаш Фіала це очевидна найопка.
   
Re: Обращение к администрации

Адміністрація УП це насамперед
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
E-mail редакції: editor@pravda.com.ua



біографію цієї пані почитайте тут

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%81%D0%B0%D1%94%D0%B2%D0%B0_%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B3%D1%96%D0%BB%D1%8C_%D0%A5%D0%B0%D0%B9%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

можете їх імейли слати на editor@pravda.com.ua

але краще скласти колективного відкритого листа через відповідну тему на ФУПі

За те що творять модератори і формально, і морально відповідає саме ця пані
   
Re: Обращение к администрации

1. Треба, щоб був налагоджений діалог з адміністрацією.
2. Треба, щоб хоч деколи адміністрація відповідала фупчикам в цьому "Адмінфорумі".
3. Треба, щоб на форумі були викладені чіткі правила з пунктами. І в банах треба обов'язково вказувати пункт правил, за який забанили. Також на форумі повинні бути розписані критерії або ( і ) "прецеденти " банів за ці чи інші порушення, щоб до них можна було звернутися в процесі накладання банів та в процесі апеляцій щодо банів.
4. Треба, щоб на форумі не було подвійних стандартів. Приклад такого подвійного стандарту: за образи і хамство одних фупчиків банять, а інших фупчиків за образи і хамство -- не банять.
5. Треба добровільна премодерація, про яку я писав раніше.
6. Треба контакти адміністрації форуму, щоб можна було подати апеляцію зі своїми доказами і аргументами щодо неправильного і несправедливого бану, який, на думку апелянта, не відповідає правилам форуму та критеріям і прецедентам банів.

Можливо ще потрібні якісь пропозиції.

Тільки при виконанні таких вимог кількість несправедливих та неправильних банів буде зведена до мінімуму.

Останнє редагування: 10 квітня 2023 02:55:08 від Slawv
   
Re: Обращение к администрации

1. Треба, щоб був налагоджений діалог з адміністрацією.
2. Треба, щоб хоч деколи адміністрація відповідала фупчикам в цьому "Адмінфорумі".
3. Треба, щоб на форумі були викладені чіткі правила з пунктами. І в банах треба обов'язково вказувати пункт правил, за який забанили. Також на форумі повинні бути розписані критерії або ( і ) "прецеденти " банів за ці чи інші порушення, щоб до них можна було звернутися в процесі накладання банів та в процесі апеляцій щодо банів.
4. Треба, щоб на форумі не було подвійних стандартів. Приклад такого подвійного стандарту: за образи і хамство одних фупчиків банять, а інших фупчиків за образи і хамство -- не банять.
5. Треба добровільна премодерація, про яку я писав раніше.
6. Треба контакти адміністрації форуму, щоб можна було подати апеляцію зі своїми доказами і аргументами щодо неправильного і несправедливого бану, який, на думку апелянта, не відповідає правилам форуму та критеріям і прецедентам банів.

Можливо ще потрібні якісь пропозиції.

Тільки при виконанні таких вимог кількість несправедливих та неправильних банів буде зведена до мінімуму.

адміністрація вас почула і відповіла :shuffle:

Цитувати
Slawv    Флуд в адмінфорумі    10.04.2023    11.04.2023 08:22
   
Re: Обращение к администрации

адміністрація вас почула і відповіла :shuffle:


Ймовірно, цей бан - за чергове просування "єблівушки" в гілці про Бандерівця. Гілку не для того створили.
   
Re: Обращение к администрации

Не партесь панство. Томаш Фіала це очевидна найопка.
Дивно,що палкий прихильник додіка не знає чи не памятає .як його кумир в "апрентіс" відповідав на такі інсинуації- "ю ар фаєр" з усмішкою нарциса . ось і тут адміністрація відповіла любимими словами сидора кумира ,але без усмішки,бо не нарциси. Сидір може записати то у свій послужний рахунок як почесну грамоту :D  і нагадати собі-у приватній власності хазяїн визначає де  починається і кінчається демократія  і решту тих,чужих для власника "приниципів".
   
Re: Обращение к администрации

Ну смахує на ватного троля

Ты просто дурак, который ни хера не понимает, если так считаешь.
   
Re: Обращение к администрации

Уважаемая администрация,

К сожалению, диалога в Админфоруме не получается.

Вопросы игнорируются.

Поэтому пишу здесь и требую навести порядок с модерацией форума, заставить коллектив модераторов следовать Правилам Форума, формулировать причины банов согласно Правил, устанавливать сроки банов согласно Правил и так далее.

Последнее время на форуме царит произвол и вакханалия самодурства модераторов (возможно не всех, но различить модераторов нереально).

Также требую опубликовать контакты администрации, по которым можно оперативно решать вопросы, касающиеся модерирования и активности коллектива модераторов на форуме.

Спасибо за внимание.
  (tu) абсолютно справедливі претензії і пропозиції, підтримую.
   
Re: Обращение к администрации

  (tu) абсолютно справедливі претензії і пропозиції, підтримую.

Дякую.
   
Re: Обращение к администрации

Профілактик забанений на три місяці ;o 
І хоча модератори не відповідають на звернення юзерів в Адмінфорумі,
я не можу мовчки за цим спостерігати і висловлюю обурення таким свавіллям.
Можете банити і мій нік за це, але ніякої пропаганди в його словах нема,
тим більше ворожої  8-:
Цей його бан то помста модерів за те що він закликає до порядку на форумі,
і критикує неадекватну модерацію.
   
Re: Обращение к администрации

До речі, банити юзерів за "флуд" в адмінці то теж підло,
хоча цей підфорум і призначений для спілкування з модерами,
але цього тут давно нема - модери ігнорують запити
а юзерам не дають змоги обговорювати претензії до них,
відправляючи дискутантів в бан начебто за флуд.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія