Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виявляється,сьогодні під будівлею МОЗ відбулася акція подяки пані Уляні

#OldBoy, какие у вас персональные претензии к Супрун?
То, что она открытым  текстом заявляла, что добрая половина диагнозов, которые ставят у нас в стране, являются коммерческими? Все эти вегето сосудистые дистонии, дисбактериозы, панические атаки, хламидиозы, эрозии шейки матки.
То, что она настаивала на том, что грипп не лечат антибиотиками? На том, что бады и гомеопатию нужно гнать метлой из государственных поликлиник?
То, что называла все «противовирусные» препараты, так щедро выписываемые участковыми врачами, фуфломицинами? Все эти амиксины, гропреназины, анафероны, оцилококцинумы и прочие вытяжки их клюва французских уток.
То, что называла вакцинофобию проявлением недоразвитости и нецивилизованности?
То, что теперь на поносы и температуру 37,4 больше с сиреной не мчится скорая помощь?
То,что она начала разгребать авгиевы конюшни т.н. Госзакупок жизненно необходимых препаратов, на чем мульти миллионерами становились не имеющие отношения к медицине барыги?
То, что собиралась на порядок увеличить список рецептурных препаратов, чтобы в Украине, как во всем цивилизованном развитом мире, без рецепта в аптеке можно было купить только панадол, ибупрофен, аспирин, витамины, леденцы от кашля и презервативы? Но не все виды антибиотиков и обезболивающих, как сейчас?
Что из перечисленного вам претит как врачу?


що вона там заявляла і настаівала мене мало хвилює, триндєть нє мєшкі ворочать, як відомо
більша половина того, що ви перечислили як досягнення "Уляна завляла" насправді маячня людини, яка нічого не розуміє в медицині. Там навіть питання не в тому, що говорила Супрун, просто ви не зрозуміли що вона говорила, але радісно сприйняли це як релігію.
хоча, з іншого боку, коли дипломований лікар, посідаючи посаду міністра, пише, що запалення викликає не холод а бактерії, тому немає шкоди в тому, щоб сидіти на холодному, нічого не знаючи про місцевий імунітет, умовну патогенність і тому подібне, то це просто сором для всіх лікарів

а претензії у мене прості:

замість відродження українськї медицини там, де вона занепала, вона займалась знищенням
замість створення і розвитку системи освіти, вона займалась дискредитацією і знищенням
афера із підвищенням зп дільничих за рахунок заморозки зп спеціалістів, що подали як "результат рефрми" це просто плювок у обличчя медичній спільноті і етично неприпустима поведінка, обман суспільства
запропонована "реформа" є нічим  іншим, як корупційною схемою щоб завести кошти на Київ у общак НСЗУ замість розподілу їх у регіонах, жодних проблем медицини це не вирішує
   
нашого немає

Исхаков, Анатолий — президент общины бухарских евреев г. Атланта (США).
Исхаков, Борис — писатель, командовал взводом во время Великой Отечественной войны.
Исхаков, Давид
Исхаков, Моше (1865—1943) — раввин, главный раввин бухарских евреев в Иерусалиме.
Исхаков, Пулат — танкист, командир взвода в бронетанковых войсках во время Великой Отечественной войны.
Исхаков, Юно Израилович — профессор-экономист, подготовил 6 докторов и 6 кандидатов наук, основал и заведовал кафедрой политэкономии Ташкентского политехнического института.
Исхакова, Барно (Бахмал) Бераховна — великая певица Шашмакома, Заслуженная артистка Таджикской ССР, Народная артистка Таджикской ССР.
Ицхак Эммануэль — глава общины бухарских евреев Ашдода (Израиль).
Ицхаков, Юрий — заместитель председателя Конгресса бухарских евреев .


 :lol:


дбл блд
так запишіть, це ж вікі
мене тут недавно колектив порохоботів звинувачував у антисемітизмі, а тепер уже я єврей
ви там зговорились мене до всирачки смішити, клоуни?  :weep:
   
потеряйся, пидар кацапский. и мамку свою подотри отсюда.


Что это у тебя, красоточка, все мамка да мамка..... кто тебя обидел ? Гарри ?
   

замість відродження українськї медицини там, де вона занепала, вона займалась знищенням

Що саме знищила Супрун протягом свого керування?


замість створення і розвитку системи освіти, вона займалась дискредитацією і знищенням

Знову ж таки, якщо ваша ласка, трохи більше конкретики. Кого саме дискредитувала та знищила пані в.о.?


афера із підвищенням зп дільничих за рахунок заморозки зп спеціалістів, що подали як "результат рефрми" це просто плювок у обличчя медичній спільноті і етично неприпустима поведінка, обман суспільства

Де саме зарплатня спеціалістів знизилася за рахунок збільшення платні сімейним лікарям? Є конкретний приклад, коли фахівець почав отримувати менше тому, що у сусідні поліклініці збільшили посадовий оклад колишнім дільничім терапевтам?


запропонована "реформа" є нічим  іншим, як корупційною схемою щоб завести кошти на Київ у общак НСЗУ замість розподілу їх у регіонах, жодних проблем медицини це не вирішує

За якого Міністра схема була іншою? Де можна подивитися фахові коментарі, що вказували  б на корупційну складову та спробу жорсткої НАДцентралізації грошових потоків, якими пані в.о. гіпотетично керувала не на користь зубожилим регіонам?

І, якщо можна і є на це час, поділиться сподіваннями щодо нового в.о. Про її професійні та менеджерськи здобутки. Не турбує вас, наприклад, те, що нова пані в.о. не має професійної освіти?

   
Что это у тебя, красоточка, все мамка да мамка..... кто тебя обидел ? Гарри ?

странно слышать такое от обиженного. зы. нищетелеком подключение пидара особо доставляет.
   
між тим:

фото з мітингу сотень вдячних пацієнтів Супрун ми так і не побачили
назву найдорожчої лабораторії, в якій безкоштовно роблять аналізи завдяки Супрун так і не узнали
що таке "міжнародні протоколи" нам так і не пояснили

на конкретні питання відповідати ботофермі відповідати важко

але мені повідомили що я:

1. педераст
2. хабарник
3. експлуатую недієздатних психічно хворих
4. ухиляюсь від сплати податків
5. бухарський єврей
6. кацапський патріот

просто за те, що я пишу правду, якій нема чого заперечити

Останнє редагування: 31 серпня 2019 18:27:55 від OldBoy
   
странно слышать такое от обиженного. зы. нищетелеком подключение пидара особо доставляет.


Где твой мальчик Гарри, ты сама осталась ?
   
нашого немає

Исхаков, Анатолий — президент общины бухарских евреев г. Атланта (США).
Исхаков, Борис — писатель, командовал взводом во время Великой Отечественной войны.
Исхаков, Давид
Исхаков, Моше (1865—1943) — раввин, главный раввин бухарских евреев в Иерусалиме.
Исхаков, Пулат — танкист, командир взвода в бронетанковых войсках во время Великой Отечественной войны.
Исхаков, Юно Израилович — профессор-экономист, подготовил 6 докторов и 6 кандидатов наук, основал и заведовал кафедрой политэкономии Ташкентского политехнического института.
Исхакова, Барно (Бахмал) Бераховна — великая певица Шашмакома, Заслуженная артистка Таджикской ССР, Народная артистка Таджикской ССР.
Ицхак Эммануэль — глава общины бухарских евреев Ашдода (Израиль).
Ицхаков, Юрий — заместитель председателя Конгресса бухарских евреев .

Був.
Годину назад
Потерли
   

Що саме знищила Супрун протягом свого керування?


Знову ж таки, якщо ваша ласка, трохи більше конкретики. Кого саме дискредитувала та знищила пані в.о.?


Де саме зарплатня спеціалістів знизилася за рахунок збільшення платні сімейним лікарям? Є конкретний приклад, коли фахівець почав отримувати менше тому, що у сусідні поліклініці збільшили посадовий оклад колишнім дільничім терапевтам?


За якого Міністра схема була іншою? Де можна подивитися фахові коментарі, що вказували  б на корупційну складову та спробу жорсткої НАДцентралізації грошових потоків, якими пані в.о. гіпотетично керувала не на користь зубожилим регіонам?

І, якщо можна і є на це час, поділиться сподіваннями щодо нового в.о. Про її професійні та менеджерськи здобутки. Не турбує вас, наприклад, те, що нова пані в.о. не має професійної освіти?



наприклад, знищила українські протоколи і українські тести
уже готові, які були створені за грантові кошти і які отримали високу оцінку від спонсорів із тієї ж Америки
прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати. чиста афера
для чого людина проводить тестування неадаптованими тестами?  З єдиною метою щоб дискредитувати українську освіту і підвести базу під ліквідацію ВУЗів. Нагнітається ситуація в суспільстві, провокується ненависть до лікарів, чим займалась усі ці три роки Супрун, і потім суспільство підводиться до стану, коли люди самі радісно аплодуватимуть закриттю лікарень і ліквідації ВУЗів. А що буде далі мало хто думає.

Щодо зп скрізь вони по факут зменшились. Бо зп спеціалістів фактично заморожені уже два роки, а тільки інфляція складає близько 10% щороку. Сьогодні лікарі-спеціалісти в середньому отримують 5-6 тисяч гривень. І що більшість лікарів думає про Супрун, це краще в цензурних всиловах навіть не пробувати описати. А деякі дебіли то все переводять у "Уляна притиснула хабарників". Хабарі тільки розцвітають, тому що при таких зп люди просто не можуть не шукати хоч якісь і незаконні заробітки.

а щодо корупційної складової, то корупція закладена в саму схему руху грошей. Коли хочуть зменшити корупцію, прибирають зайві інстанції можливість ручного впливу. Наприклад, як у Грузії зробили свого часу.  тут же все зроблене навпаки. та і достатньо подивитись кого там Супрун зібрала в наглядову раду: тричі судимий аферист Шерембей, добре відома у медичній спільності аферистка Стефанишина та інші із фантомними пацієнтськими організаціями.

Останнє редагування: 31 серпня 2019 18:30:46 від OldBoy
   
waitfor


до речі, я прозівав, Супрун уже встигла заявити, що панічні атаки, це "комерційний діагноз", який ніде у світі окрім нашої нещасної України не застосовується?  ;o

жжоть бабуська на прощання
   
ось панічний розлад в американській класифікації психічних розладів
приклад Супрун, до речі, показує, що і в США можна диплом за сало купити  :(

https://www.verywellmind.com/diagnosing-panic-disorder-2583930
   
між тим:

фото з мітингу сотень вдячних пацієнтів Супрун ми так і не побачили
назву найдорожчої лабораторії, в якій безкоштовно роблять аналізи завдяки Супрун так і не узнали
що таке "міжнародні протоколи" нам так і не пояснили

на конкретні питання відповідати ботофермі відповідати важко

але мені повідомили що я:

1. педераст
2. хабарник
3. експлуатую недієздатних психічно хворих
4. ухиляюсь від сплати податків
5. бухарський єврей
6. кацапський патріот

просто за те, що я пишу правду, якій нема чого заперечити

да, просто сдохни, ебаный клоун.
   
да, просто сдохни, ебаный клоун.


 :laugh:
шукай роботу, перхоть
   
OldBoy

прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати.

========

Я это пытаюсь показать свинарнику еще с июля , но им як в очі насцяли. Верят, молятся, подписали вон петицию, оргазмируют на нее, и них...уя не видят.
   
наприклад, знищила українські протоколи і українські тести
уже готові, які були створені за грантові кошти і які отримали високу оцінку від спонсорів із тієї ж Америки
прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати. чиста афера
для чого людина проводить тестування неадаптованими тестами?

Тобто, тести - це і є основна проблема української системи охорони здоров'я? Хто би міг подумати. Ну, ок. Якщо так, то запишемо це у пасив про Супрун.


З єдиною метою щоб дискредитувати українську освіту і підвести базу під ліквідацію ВУЗів.


Зменшення кількості ВУЗів в Україні, на мою думку, повинно відбуватися іще років з десять. Без жалю на ліквідацію треба постивити відсотків шістдесят всього того, що зараз функціонує під назвами університет, академія, інститут на колєдж. Безумовно, в тому числі, і заклади медичної освіти. Невпинна пересертифікація та переакредитація - тільки це може врятувати українську вищу освіту і, врешті решт, українську науку.
Ніщо так не дискредитує українську освіту зараз, як її ВУЗи. Та іхні випускники.

Нагнітається ситуація в суспільстві, провокується ненависть до лікарів


Трохи схоже на професійну деформацію та легеньку параною. Супрун провокувала ненавість до лікарів? Яким чином? Заставляла їх заглядати в кармани пацієнтам ще перед оглядом? Змушувала лікарів стояти у прийомному покої над душею страждаючого, строго питаючи чи є в нього гроші? Мотивувала лікарів розпочинати прийом на годину пізніше, щоби до них не потряпляла третина черги, провокуючи скандали і бійки під кабінетами? Видавала окремі закриті накази, згідно яких кожен педіатр та терапевт має  вписувати в рецепти мінімум 30 відсотків гомеопатії, 30 відсотків препапатів із недоказаною ефективністю, а решта препаратів має бути із максимальною вартістю серед усіх аналогів? Вона змушувала видавати родичам пацієнтів стаціонарів щоденні списки ліків, половина яких тут же відноситься назад до лікарняної аптекі, тому що звичайній людині не потрібно стільки фізрастворів, систем та вати? Це вона встановлювала ціни на один тий самий препарат у межах одного міста, що відрізняються на 50-70%, добігаючи свого максимума саме у аптеках при лікарнях? От вєдьма, нє?


Щодо зп скрізь вони по факут зменшились. Бо зп спеціалістів фактично заморожені уже два роки, а тільки інфляція складає близько 10% щороку. Сьогодні лікарі-спеціалісти в середньому отримують 5-6 тисяч гривень.


Яка бюджетна галузь в країні продемонструвала зростання заробітних плат яке б відповідало інфляції? Маленька підказка. Не всі комерційні структури в Україні збільшили посадові оклади втричі, порівняно із 2013 роком. Далеко не всі. Чесно кажучі, абсолютна меншість.



А деякі дебіли то все переводять у "Уляна притиснула хабарників". Хабарі тільки розцвітають, тому що при таких зп люди просто не можуть не шукати хоч якісь і незаконні заробітки

Відверта маніпуляція. Хабарництво у галузі надання медичних послуг розквітло не за Супрун. Ні вчора , і навіть не позавчора. Фактично, будь-яка медична послуга у нашій країні рано чи пізно змусить вас дати хабаря. Будуть це гроші, зв'язки, спеціальні незаконні умови отримання - непринципово. Чому ви звинувачуєте у фактично кріміналізації галузі саме Супрун?

   
#OldBoy,
Зрозуміло те, що ваша неприязнь до Супрун нераціональна. Ототожнюючи її із часами Порошенка, ви незадоволені її роботою не на професійному, а на емоційному рівні. Всі ваши претензії до Супрун - вінєгрєт з погано прихованих емоцій та спроба звалити на Супрун всіх собак.
Я не симпатік Порошенка. Атньюдь. Але!
На мою думку, Супрун була одним із небагатьох правильних кадрових призначень у Кабінеті Гройсмана.
Хвиля нечистої води та відвертого гівна, під якою бовталася гнила українська медицина і яку підняла Супрун, могла привести до очищуючого цунамі.
Тепер же, на мою думку, ми повернемося до звичного та комфортного для багатьох болота. Із легким душком трамадолу.
Із чим я вас вітаю.
   
   
waitfor


до речі, я прозівав, Супрун уже встигла заявити, що панічні атаки, це "комерційний діагноз", який ніде у світі окрім нашої нещасної України не застосовується?  ;o

жжоть бабуська на прощання

А чому ви не прокоментували дісбактеріоз, вегето судинну дістонію та ерозію шийкі матки, хламідіоз та порушення мікрофлори, які диагностують 95% жінкам 25+, що прийшли на прийом? Може тому, що безліч «панічних атак» надають вам можливість намазувати щоденний бутерброд маслом?
Боже збав, не лізу до чужого карману. Нехай всі будуть багаті та впевнені у завтрашньому дні!  Просто припиніть плутати «свою шерсть із державною».

Останнє редагування: 31 серпня 2019 19:19:39 від waitfor
   
:laugh:
шукай роботу, перхоть

огнетушители, недорого. лососни, как грицца, тунца.
   
#OldBoy,
Зрозуміло те, що ваша неприязнь до Супрун нераціональна. Ототожнюючи її із часами Порошенка, ви незадоволені її роботою не на професійному, а на емоційному рівні. Всі ваши претензії до Супрун - вінєгрєт з погано прихованих емоцій та спроба звалити на Супрун всіх собак.
Я не симпатік Порошенка. Атньюдь. Але!
На мою думку, Супрун була одним із небагатьох правильних кадрових призначень у Кабінеті Гройсмана.
Хвиля нечистої води та відвертого гівна, під якою бовталася гнила українська медицина і яку підняла Супрун, могла привести до очищуючого цунамі.
Тепер же, на мою думку, ми повернемося до звичного та комфортного для багатьох болота. Із легким душком трамадолу.
Із чим я вас вітаю.


це якраз ваша релігійна відданість Супрун не має нічого спільного із логікою, і це добре видно по першому посту, де все починається із "комерційних діагнозів" що є відвертою маячнею.
Тобто, людина не розуміє про що пише, але посилається на "Уляна сказала" хоча не може навіть точно передати, що вона сказала.
При цьому все це супроводжується святою вірою, що Уляна щось робить, але його поки не видно, бо мафія чинить спротив.
Власне, всі ознаки "секти Супрун" добре видно у цій гілці, де мені вже навіть смерти побажали за мої аргументи.
Хвиля, яку підняла Супрун дійсно могла призвести до очищуючого цунамі, в результаті якого українці би залишились без своєї поганої медицини, замість поганої взагалі ніякої. Оце єдиний можливий результат від міністра, котра так і не виконала закон, в знак любові до України маючи два паспорти всупереч українській конституції.

ЗІ я можу довго пояснювати по кожному пункту, і по брехні Супрун про деінституціонаізаці ю в психіатрії, і по уже реалізованим скороченням, і по планам знищити наркологію і поліклінічну службу в психіатрії, і по тому, як давали уже при супрун ліцензії шарашкиним конторам, котрі дійсно імітують освіту (по знищенню вузів мова іде про державою фінансовані). Я просто знаю, що це горохом об стіну. В кінці все одно будуть аргументи про те, що ти хабарник і профан в медицині, а Уляна тебе притиснула, от ти і виєш. Так що вибачайте, нема бажання.
   
А чому ви не прокоментували дісбактеріоз, вегето судинну дістонію та ерозію шийкі матки, хламідіоз та порушення мікрофлори, які диагностують 95% жінкам 25+, що прийшли на прийом? Може тому, що безліч «панічних атак» надають вам можливість намазувати щоденний бутерброд маслом?
Боже збав, не лізу до чужого карману. Нехай всі будуть багаті та впевнені у завтрашньому дні!  Просто припиніть плутати «свою шерсть із державною».


та я ж не проти, якщо пацієнти навчаться тамувати панічні атаки без мене, то я обійдусь без їхнього масла. Я тільки точно знаю, що панічні атаки це дуже не солодко, зокрема, високий рівень суїцидів у людей, які на них страждають. І читанням фейсбуку Супрун ніхто іще від ПА не вилікувався.
Те ж саме по іншому.
ВСД це не комерційний діагноз у розумінні, що медична мафія вигадала діагноз аби обдирати нещасних здорових насправді людей.
ВСД це неграмотний діагноз суто з точки зору статистики. Все одно як ставити діагноз "гіпертермія", наприклад. ВСД це симптом а не діагноз, прояв якогось захворювання (наприклад, істерії), котре може бути різним. Це не означає, що ВСД не існує як явища і її не треба лікувати. Але її треба лікувати не як ВСД, а в комплексі.
і так далі, ліньки все розписувати.
   
Цены на лекарства снизились, врачи стали получать достойную зарплату

 :lol:

золотий дощ?
   
#OldBoy, зважаючи на те, що не збираюсь опускатися до особистих образ та персональних метальних діагнозів, я продовжую наш діалог. Та прошу не застосовувати визначень накшталт секта, сектантський тощо. Це деструктивно. Отже.

Хвиля, яку підняла Супрун дійсно могла призвести до очищуючого цунамі, в результаті якого українці би залишились без своєї поганої медицини, замість поганої взагалі ніякої.

Як давно ви відвідували державні поліклінікі, амбулаторії, лікарні? Одразу зазначу, що в мене та у моєї родини є медичні страхівки, всі аналізи ми «здаємо» в приватних лабораторіях і маємо, дякувати богу, можливість того всього неприємного уникати. Але. Ми живемо не в резервації,  маємо родичів, друзів, колег. Маємо, врешті решт, війну в країні та необхідність відвідувати воєнні шпиталі наприклад.
Тож, коли ви були востанне в цьому притулку скорботи? Хіба за часів Супрун з травмпунктів щезла зельонка, бінти, вата, знеболюючи та плівка для рентгену?
Хіба за часів Супрун невідкладна допомога почала приїжджати на виклики із арсеналом, що складається з но шпи, дімедролу та подорожника?
Хіба за часів Супрун навіть діти почали знати , що анестезіологу треба дати сто доларів  того ж дня, коли з реанімації спускають у загальну палату, і не годиною пізніше?
Хіба за часів Супрун в палатах почали вивалюватись розетки, сипатися стелі, прогибатися до полу панцирні сітки на кроватях?
Хіба за часів Супрун хворі почали лежати на ватних подушках і матрасах, всередині яких давно зародилися й зникли безліч цивілізацій?
Хіба за часів Супрун 99% ліків почали закуповуватись самими хворими і перелік, що видається всім і кожному щодня, включає в себе не тільки фізрозчин та антибіотік, але й операційні набори, одноразрві простирадла, халати для лікарів, скальпелі?
За часів Супрун в лікарнях туалети і душі почали нагадувати привокзальні?
За часів Супрун харчування у лікарнях почало на 50%  складатися із ячки і на 50% із компоту з сухофруктів круглий рік?
За часів Супрун в лікарняний чай перестали класти цукор?
За часів Супрун за лікарняну постіль почали нерфіційно брати від 20 до 50 гривень, а інакше будете лежати на коричневій клєйонці?
За часів Супрун з'явилися « договірні пологи»?
Продовжувати, або ви  вже далі самі?

по брехні Супрун про деінституціонаізаці ю в психіатрії, і по уже реалізованим скороченням, і по планам знищити наркологію і поліклінічну службу в психіатрії, і по тому, як давали уже при супрун ліцензії шарашкиним конторам, котрі дійсно імітують освіту

Ну, наче злий гєній від медицини. І коли вона тільки стільки встигла за такий невеличкий проміжок часу? А до неї це все квітло і колосилося? Де можна прочитати про міжнародні успіхи української наркологій та психіатрії? Як там воно все відбувалося при Богатирьовій, наприклад? Не розкажете?


ВСД це не комерційний діагноз у розумінні, що медична мафія вигадала діагноз аби обдирати нещасних здорових насправді людей.
ВСД це неграмотний діагноз суто з точки зору статистики.

Це абсолютно сто відсотково комерційний діагноз. Або можливість для некомпетентного лікаря «диагнозтувати» пацієнта так, щоби він був абсолютно задоволений. Так, всд це комплекс симптомів. Які можуть свідчити про негаразди у сердцево-судинній, ендокринній, нервовій системі, чи не так?
Але, чи стикалися ви з тим, що людина, отримавши початковий але правильний, на вашу думку, діагноз всд, почала ходити по спеціалістах, намагаючись «дійти до самої суті»?
Відповім вам. Нечасто, майже ніколи. Отримуючи такі комерційні діагнози, не тільки ВСД,  люди починають «лікуватися» не менш комерційними «ліками», що на 99,9  відсотків складаються із цукру. Всі ті тангінали и «вітамінкі» і є причиною високої смертності та низької тривалості життя.

   
І на останок. Мене дуже дивує ваше бажання представити Супрун ісчадієм ада, що прийшла на, хай не ідеально, але нормально функціонуючу галузь, та розвалила її структурно, матеріально та функціонально. Знищивши унікальних професіоналів, колись високозабезпечених та поважних. Зробивши лікарів злиднями, яких ненавидить населення.
Можливо, хтось би в це навіть і повірив. Але, для того треба було бути відсутнім в Україні років сто - сто п'ятдесят.
   
А шо теперь с тем истерическим СПИДозником, который бегал по телевизору и Мусию морду даже бил?
   
:lol:
а як гроші через НСЗУ пропускати, то їх стане більше?
ну невже не вистачає інтелекту до такого елементарного розводняка критично відноситись.

дільничим лікарям підняли зп не завдяки реформі, а завдяки тому, що заморозили зп лікарям-спеціалістам. Підняти зп лікарям спеціалістам можна тільки скоротивши їх кількість в рази і позакривавши лікарні. Ну або якщо менше красти, але цей варіант пані Уляною мабуть не розглядався  :weep:
(tu)
   
OldBoy

прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати.

========

Я это пытаюсь показать свинарнику еще с июля , но им як в очі насцяли. Верят, молятся, подписали вон петицию, оргазмируют на нее, и них...уя не видят.
А ви жартівник. Пояснити щось порохоботу, чи просто прихильнику Петра??  Це щось на грані фантастики чи скоріше  фентезі.
   
Цены на лекарства снизились, врачи стали получать достойную зарплату
:lol:

золотий дощ?
Я дивився відео про проводи  Супрун і  сотню  хворих , з секти дякулів які до неї прийшли  і був в шоці. Думав чи я в Україні живу чи ні? Дякули морозили про якісь діфібрілятори в метро, хоч по районах вони ще Хрущова памятають, і нікого не іпе чи вони є чи їх немає, як не іпе і те що медсестри у нас мінімалку від держави отримують, морозили про якісь  ліки, ( які не то зовсім безплатні не то їх береш а тобі Супрун іще і гроші за це платить) і про безоплатне лікування за кордоном! Так якого ж тоді х...я мамкі по фейсбукам гроші своїм діткам  на лікування і на ліки збирають, ось і сьогодні зайшов на фейсбук і  повно ж такого!  Так кому мені вірити дякулам чи цим матерям? Не скажете порохоботи? Поясните це якось?

Останнє редагування: 1 вересня 2019 00:22:39 від Didys
   
Она не профессионал, а обычная прошмандовка - корупционерша, которая любит осваивать деньги под видом борьбы с коррупцией. Даже Билли это не отрицает.

Брешеш.
   
Я дивився відео про проводи  Супрун і  сотню  хворих , з секти дякулів які до неї прийшли  і був в шоці. Думав чи я в Україні живу чи ні? Дякули морозили про якісь діфібрілятори в метро, хоч по районах вони ще Хрущова памятають, і нікого не іпе чи вони є чи їх немає, як не іпе і те що медсестри у нас мінімалку від держави отримують, морозили про якісь  ліки, ( які не то зовсім безплатні не то їх береш а тобі Супрун іще і гроші за це платить) і про безоплатне лікування за кордоном! Так якого ж тоді х...я мамкі по фейсбукам гроші своїм діткам  на лікування і на ліки збирають, ось і сьогодні зайшов на фейсбук і  повно ж такого!  Так кому мені вірити дякулам чи цим матерям? Не скажете порохоботи? Поясните це якось?

Чого тебе ковбасить? у нас теж збирають, бо не хочуть лікуватися тут, а в США.

А  дехто взагалі з Канади в Індію чи Китай їздить лікуватися.
   
Брешеш
Я не свиноферма, зачем мне брехать?

Я с этим столкнулся


Повторю для вас:


прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати.
   
Між тим, Уляна з України не їде.
   
   
waitfor


до речі, я прозівав, Супрун уже встигла заявити, що панічні атаки, це "комерційний діагноз", який ніде у світі окрім нашої нещасної України не застосовується?  ;o

жжоть бабуська на прощання

Це ілюзії якими характеризується світогляд тих хто чомусь (професійно? з невігластва? з певної вади?) порохобоцтвує - постійно критикує Петра Порошенка та публікує інформацію про нього щодня.

Це серйозна проблема "порохоботів"!
Ти брешеш нагло і, найгірше - ви, порохоботи, вмієте брехати собі, створюючи потік фейків про порошенка, супрун та інших, хто робив для держави найбільше.

Останнє редагування: 1 вересня 2019 22:29:35 від muliar
   
Я не свиноферма, зачем мне брехать?

Я с этим столкнулся


Повторю для вас:


прийшла Супрун і купила якісь комерційні тести, котрі у жодному випадку не є ніяким стандартом і жодним чином не адаптовані до українських протоколів
купила з величезною переплатою, і провела тестування, результати якого навіть боїться оприлюднювати.

Брешеш. Комерційні тести є частиною українських протоколів, наприклад, тести в Сінево.
Також брешеш першою фразою: "Я не свиноферма, зачем мне брехать?"

Останнє редагування: 1 вересня 2019 22:36:36 від muliar
   
Цитата:
Цитата: Уляна Супрун
Зазвичай панічні атаки не передбачають госпіталізацію, а люди в такому стані не потребують особливої медичної допомоги. Викликати швидку варто, якщо через півгодини не стало краще, а дихальні вправи не допомагають прийти до тями.

Як запобігти панічним атакам:

▶Спробуйте розібратися, що саме спричиняє стрес, який погіршує ваші симптоми. Також важливо не обмежувати свої щоденні активності та пересування.

▶Пошукайте тематичні спільноти. Усвідомлення, що ви не одні зі своєю проблемою, здатне змінити ставлення до неї.

▶Робіть щодня дихальні вправи. Це допоможе запобігти панічним атаками та зменшити стрес, коли вони стаються. Крім цього, можете спробувати освоїти практику медитації, що також допомагає заспокоїтися та брати під контроль емоції. https://bit.ly/2Yn3P4O

▶Будьте фізично активні. Регулярні заняття спортом допоможуть знизити рівень стресу, покращити настрій, зняти напругу та зміцнити впевненість у собі.

▶Слідкуйте за харчуванням та повноцінно спіть. Правильне та регулярне харчування допомагає підтримувати рівень глюкози в крові. А достатня кількість годин сну зменшувати рівень стресу.

▶Відмовтеся від кави, алкоголю та тютюну. Вони здатні навіть погіршувати панічні атаки.

▶Зверніться до невролога або психотерапевта. Панічні атаки можуть розвинутися у фобії чи обсцесивно-компульсивний розлад, тому їх не можна ігнорувати.

#абивибулиздорові

   
А чому ви не прокоментували дісбактеріоз, вегето судинну дістонію та ерозію шийкі матки, хламідіоз та порушення мікрофлори, які диагностують 95% жінкам 25+, що прийшли на прийом? Може тому, що безліч «панічних атак» надають вам можливість намазувати щоденний бутерброд маслом?
Боже збав, не лізу до чужого карману. Нехай всі будуть багаті та впевнені у завтрашньому дні!  Просто припиніть плутати «свою шерсть із державною».

Мені в Україні діагностували полікістоз яєчників та ще купу різних болячок. І навіть намагалися посадити на протизаплідні пігулки. Причому суто візуально, бо тестування на гормони ніхто не робив. По приїзду в Канаду я виявилась цілком ... здоровою. Який полікістоз нафіг? не було ні кіст,  гормони в нормі, цикл як по годиннику і завагітніла легко та без особливих зусиль.

Ну ви зрозуміли.
   
Цитата:
https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2342017982749422

Вона дає практичні рекомендації, як боротися з неврозом (anxiety), який часто супроводжується панічними атаками різного ступеня вираженості. Ці поради можна отримати за гроші від професійного психолога чи психотерапевта як частину когнітивної терапії.

Що там не так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія