Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Молдову

Про Молдову

Всю жизнь прожив в Одессе ,я с детства привык к тому что молдован это как чукча из советских анекдотов:тупой до безобразия,забитый,дикий,никчемный.Приезжают к нам ,все за копейки делают,но кривыми руками и все в таком духе.На днях двоюродный брат вывез жену туда.Сразу с границы:такси,квартира,еда,одежда,даже игшрушки ребенку - все бесплатно .В итоге сейчас живут в Кишеневе где то в ценре в двухкомнатой кваритре совершенно бесплатно.Еды какой то дали ,телефон оставили если что надо.Сегодня жена туда уехала.Такой же расклад.Предложили какую то общагу или хз что.Она вначле согласилась,апотом решила что лучше жить вместе со своими.Бля ...у меня просто нет слов.Я таким гандоном себя чувстую.Вот так у них была беда и я просто не могу себе представить как я еду на границу с Молдавией с ключами от пустой хаты.При том что у меня явно больше этого добра чем у них.Как-то так ребята.Поэтому я как бы дико это не звучало...я даже немного рад что произошел такой п***а,который неизвестно чем для каждого из нас закончится.Но в такие времена гниль или героизм лезут из каждого изо всех щелей.Моя натура такая что я сам никогда ни у кого ничего не попрошу,но и сам хуй кому помогу (по этой же логике).И только сейчас до меня дошла ущербрость такого редиска мышления.
   
Re: Про Молдову

Це момент істини. Критична ситуація, коли люди і народи показують, ким вони є насправді.
   
Re: Про Молдову

Починай робити добро і ти
   
Re: Про Молдову

Насправді як Чукчі, так і Молдавани на порядок розумніші за тих хто регоче з цих ідіотських ксенофобських анекдотів.....
   
Re: Про Молдову

Всю жизнь прожив в Одессе ,я с детства привык к тому что молдован это как чукча из советских анекдотов:тупой до безобразия,забитый,дикий,никчемный.Приезжают к нам ,все за копейки делают,но кривыми руками и все в таком духе.На днях двоюродный брат вывез жену туда.Сразу с границы:такси,квартира,еда,одежда,даже игшрушки ребенку - все бесплатно .В итоге сейчас живут в Кишеневе где то в ценре в двухкомнатой кваритре совершенно бесплатно.Еды какой то дали ,телефон оставили если что надо.Сегодня жена туда уехала.Такой же расклад.Предложили какую то общагу или хз что.Она вначле согласилась,апотом решила что лучше жить вместе со своими.Бля ...у меня просто нет слов.Я таким гандоном себя чувстую.Вот так у них была беда и я просто не могу себе представить как я еду на границу с Молдавией с ключами от пустой хаты.При том что у меня явно больше этого добра чем у них.Как-то так ребята.Поэтому я как бы дико это не звучало...я даже немного рад что произошел такой п***а,который неизвестно чем для каждого из нас закончится.Но в такие времена гниль или героизм лезут из каждого изо всех щелей.Моя натура такая что я сам никогда ни у кого ничего не попрошу,но и сам (x) кому помогу (по этой же логике).И только сейчас до меня дошла ущербрость такого редиска мышления.
Дима, любой молдаван уже тем умнее тебя, что он говорит на 2х языках, а ты на одном)
   
Re: Про Молдову

Дима, любой молдаван уже тем умнее тебя, что он говорит на 2х языках, а ты на одном)


ок.с гомоскексуалистами я никогда не спорю.особенно с такими жалкими и тупыми
   
Re: Про Молдову

Димец... аналогично.
   
Re: Про Молдову

Памятаю ці дурнуваті дописи. Мене тоді дуже дивувало таке ставлення до молдаван і чому таке упереджене ставлення є. Якщо взяти якогось  якогось європейця і почне судити з свого погляду, то йому могли здатися тупими мешканці ( в переважній більшості) хто населяє Одеську область чи загалом країну.
Радий, що ви починаєте цінувати саме звичайні людські риси, а не шукати якісь мінуси в народах, щоб зневажати
   
Re: Про Молдову
abg

Дима, любой молдаван уже тем умнее тебя, что он говорит на 2х языках, а ты на одном)

 (tu)   

Тепер не знаю, що робити, проблема, плять,   :S
чи то дімца хвалити - який, мовляв, він харошій, „наш“ какцап, чи просто нафуй послати і заігнорити нарешті це чергове опудало?   :laugh:
   
Re: Про Молдову
abg

Памятаю ці дурнуваті дописи. Мене тоді дуже дивувало таке ставлення до молдаван і чому таке упереджене ставлення є. Якщо взяти якогось  якогось європейця і почне судити з свого погляду, то йому могли здатися тупими мешканці ( в переважній більшості) хто населяє Одеську область чи загалом країну.
Радий, що ви починаєте цінувати саме звичайні людські риси, а не шукати якісь мінуси в народах, щоб зневажати

Це з якої такої радості дивувало?
Какцапи і, прімкнувшиє к нім, меншовартісні малороси завжди були тупішими і злішими за наших історичних друзів молдован, ще з часів козацьких...
   
Re: Про Молдову

Бульба фюрер показав на карті що вони - наступні
   
Re: Про Молдову

Про молдаван придумали кацапи, як і про хохлів і чукч . В українському полі я не чув такої хуйні за них.
   
Re: Про Молдову

молдован придумав сталін, а насправді це румуни які в цю брехню повірили.
   
Re: Про Молдову
MAG

Всю жизнь прожив в Одессе ,я с детства привык к тому что молдован это как чукча из советских анекдотов:тупой до безобразия,забитый,дикий,никчемный.Приезжают к нам ,все за копейки делают,но кривыми руками и все в таком духе.На днях двоюродный брат вывез жену туда.Сразу с границы:такси,квартира,еда,одежда,даже игшрушки ребенку - все бесплатно .В итоге сейчас живут в Кишеневе где то в ценре в двухкомнатой кваритре совершенно бесплатно.Еды какой то дали ,телефон оставили если что надо.Сегодня жена туда уехала.Такой же расклад.Предложили какую то общагу или хз что.Она вначле согласилась,апотом решила что лучше жить вместе со своими.Бля ...у меня просто нет слов.Я таким гандоном себя чувстую.Вот так у них была беда и я просто не могу себе представить как я еду на границу с Молдавией с ключами от пустой хаты.При том что у меня явно больше этого добра чем у них.Как-то так ребята.Поэтому я как бы дико это не звучало...я даже немного рад что произошел такой п***а,который неизвестно чем для каждого из нас закончится.Но в такие времена гниль или героизм лезут из каждого изо всех щелей.Моя натура такая что я сам никогда ни у кого ничего не попрошу,но и сам (x) кому помогу (по этой же логике).И только сейчас до меня дошла ущербрость такого редиска мышления.
Революція Свідомості... X(
   
Re: Про Молдову
abg

молдован придумав сталін, а насправді це румуни які в цю брехню повірили.

Це він тобі особисто повідомив через Космос?

Цитувати
Молда́вське князі́вство (ст.-укр. Землѧ Молдавскаѧ; лат. Principatus Moldaviae) — у 1346—1859 роках монархічна держава у Східній Європі. Займала терени сучасної республіки Молдова, запрутської Західної Молдавії, а також Буковини, Бессарабії та Буджака[3]. В давнину поділялась на Верхню країну, Нижню країну і Бессарабію, причому в Бессарабію входила частина Поділля і значна частина сучасної Одеської обл. Керувалася князями, що носили титул воєвод-господарів, й походили з роду Богданів. Мала столицю у містах Серет (1359—1385), Сучава (1385—1572), Ясси (1572—1861). Панівною релігією було православ'я, а мовою діловодства — староцерковнослов'янська. Населення було етнічно строкатим — волохи, русини, мадяри, печеніги, половці, татари[3]. Мала тісні культурно-історичні зв'язки із Валахією і Трансільванією[3], а також Закарпаттям, Галичиною та Поділлям. Заснована у XIV ст. як васальна держава Угорщини[3]. За правління воєводи Богдана I стала незалежною[3]. В часи Петра I приєднала Придністров'я й стала васалом Польщі (1387)[3]. Отримала власну Молдавську митрополію від Константинополя за князювання Олександра I[3]. Найбільшого розквіту зазнала за правління Штефана III Великого, який відзначився перемогами над Османами і Польщею[3]. По смерті Стефана Великого була ареною турецько-польських воєн. Згодом стала васалом Османської імперії (з 1498), втратила частину земель у Буджаку і Бессарабії. Ненадовго об'єднана з Валахією і Трансільванією Міхаєм Хоробрим, а також на короткий проміжок із Трансільванією в часи Міхая I[3]. Під час князювання Димітрія Кантеміра намагалася перейти під протекторат Російської імперії (1711)[3], але через поразку від турків залишилася під Османами. Відтоді керувалася представниками родів греків-фанаріотів (1711—1821)[3]. Ослабла внаслідок австрійсько-турецьких і російсько-турецьких воєн[3]. Втратила Буковину (11 % території) на користь Австрії (1774), а Бессарабію (48 % площі) — на користь Росії (1812)[3]. Припинила існування 1859 року об'єднавшись із Валахією у одне князівство[3]. У 1812 році значна частина земель Молдавського князівства була приєднана до Російської імперії з назвою Бессарабія, а інша історична частина з колишніми столицями 1861 року ввійшла до складу Румунії.

Цитувати
Principatul (Voievodatul) Moldovei a fost un stat ce a existat în Europa timp de peste cinci veacuri. Era împărțit în Țara de Sus, Țara de Jos, împărțite în ținuturi și ocoluri (cele 24 ținuturi erau: Cernăuți, Hotin, Soroca, Rădăuți, Suceava, Dorohoi, Botoșani, Cârligătura, Neamț, Bacău[1], Iași, Lăpușna, Orhei, Putna, Roman, Tecuci, Vaslui, Tutova, Bârlad, Covurlui, Frumoasa, Ciubărciu, Oblucița, Chilia, Cetatea Albă. Voievodatul Moldovei cuprindea și Basarabia care făcea accesul la mare. După 1812, când jumătatea de est a Moldovei a fost anexată de Imperiul țarist, aceștia au extins denumirea de Basarabia asupra teritoriului anexat pentru a-l diferenția de restul Moldovei. În același mod au acționat și austriecii după anexarea părții de nord-vest a Moldovei în anul 1775, pe care au denumit-o "Bukowina", adică Țara fagilor, după pădurile de fagi din zonă. Moldova s-a unit în 1859 cu Țara Românească formând astfel un nou stat sub suzeranitatea Imperiului otoman, Principatele Unite ale Moldovei și Țării Românești (România modernă, stat recunoscut ca independent în 1878 și devenit regat în 1881).


Останнє редагування: 1 березня 2022 22:30:58 від abg
   
Re: Про Молдову

ок.с гомоскексуалистами я никогда не спорю.особенно с такими жалкими и тупыми
Форева, ты не сильно нервничай и не спорь. Если тупой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія