Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хома Л. організовує покупку і доставку машин для ЗСУ з британії через форум ! скасуйте бан

Всім привіт у цьому чаті)
Вирішив апнути вам темку)


пс.Було--2:1
      Стало-2:0

З нетерпінням чекаємо на повернення кляйне хомо.
Модератори,агов)

 той як ти виразився кляйне хомо займається поставками потрібних на фронті автівок. а ти зводиш з ним тут свої дріб.язкові рахунки. є хома високоморальною людиною. ? це питання релігійне . але те що хома працює в інтересах українського суспільства - факт. а загримів він в бан зокрема і через ваше з ним палке кохання. в результаті страждає реальна спільна справа

спробуй подумати. хто з вас кляйнехомо
   
Л—логіка?(
Тим що підняв вам тему—звернув увагу модераторів?

логіка в тому що ідіот радіє що хома в бані .

а це заважає допомозі зсу
ось і вся логіка .

але ти і серьоня таких речей просто не доганяють
   
той як ти виразився кляйне хомо займається поставками потрібних на фронті автівок. а ти зводиш з ним тут свої дріб.язкові рахунки. є хома високоморальною людиною. ? це питання релігійне . але те що хома працює в інтересах українського суспільства - факт. а загримів він в бан зокрема і через ваше з ним палке кохання. в результаті страждає реальна спільна справа

спробуй подумати. хто з вас кляйнехомо

1.Немає в мене з ним "рахунків".( про "палке кохання"—— це до нього питання вже)
2. Кляйне хомо постійно на зв"язку з натіві та Бандерівцем—— натіві писала що вони втрьох постійно на зв"язку——
Тож допомога від хоми на ЗСУ не припиняється—— навпаки має більше часу на те щоб займатися корисними справами.
За це подяка йому звичайно.
3. Краще би написали нову гілочку про карельського кацапа——ось він там насправді "страждає"(—— щоб не спився  з тих мук наодинці з самоваром((

пс. Кляйне хомо завжди в змозі передати вам привіт мінімум ще на двох форумах——
На супі та на Форумі Украінських Патріотів.
Можете до нього за необхідності там звернутися.
   
Нафіга розводити тут черговий срачик?
Підняв вам тему ——з проханням до модераторів переглянути термін бану кляйне хомо.
А на рахунок срачиків та "палкого кохання"—— пропонував тим довбням користуватися кнопкою "ігнор"(—— не прислухалися(
Може в слідуючий раз порозумнішають?(
   
Шо характерно, #миша_під_віником за увесь час що сидить у бані на жердях жодного відосика на #анал не залила. Але як його випустять, обов'язково заллє парочку щоб із нами поділитись.
   
Всіх, хто тут відписався на захист Хоми прошу забанити за співучасть у булінгу. Мйже через бан дійде.
   
Всіх, хто тут відписався на захист Хоми прошу забанити за співучасть у булінгу. Мйже через бан дійде.
оцту випий.
Хома не подарок, в т.ч  в плані срачиків (то я чесно визнаЮ. як каужть "платон мені друх але істина дорожча" )
але він робить потрібну справу в реалі. Тратить свій час, нерви, гроші.
а що робиш ти крім пи3діти на ФУпі?
   
Всіх, хто тут відписався на захист Хоми прошу забанити за співучасть у булінгу. Мйже через бан дійде.

Булінг — це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Хто із вас дитина?
   
а що робиш ти крім пи3діти на ФУпі?
П'є оцет. Їсть гіркі огірки, цибулю і часник у лушпинні. Бгг. Про нову пошту писати?
   
Коли цього довбойоба забанять знову, то не скавчіть, що не було за що. Буду доповідати на кожного придурка.
   
Коли цього довбойоба забанять знову, то не скавчіть, що не було за що. Буду доповідати на кожного придурка.

... я слідкую за тобою...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія