Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це шо за покіс???

Re: Це шо за покіс???

Но предусловие - это обязательность правил для всех.

Предыдущая модерация на это забила большущий болт
   
Re: Це шо за покіс???

Недооцінили ви модера, яких людей забанено :D
А я думаю що так тихо сьогодні
   
Re: Це шо за покіс???

Якийсь "архів смерті"...
   
Re: Це шо за покіс???

Недооцінили ви модера, яких людей забанено :D
А я думаю що так тихо сьогодні
   
Re: Це шо за покіс???

За Флуд в адмінці
в тому пункті не тільки про флуд(його до біса на інфогілочках що взагалі не сприйнятне).але в про обговорення модерів ПОЗА адмінкою,пропозиції поза адмінкою,про критику поза адмінкою. ну читайте ж все а не що хочеться і вигідно.
 Взагалі важливо,що перестали банити українців за їх погляди на життя в країні,за недоліки влади і дають можливість дійсно показати зріз думок форумчан а не все під лінійку. Для кричальщиків-це хитання лодки. ДІЙСНО? Ви думаєте що форум розхитає державу? :facepalm:  Ми програємо війну внаслідок теревень пару сотень відвідуючих форум? Тоді ви дуже низько оцінюєте як наш народ так і державу і її інституції.
 бажання до модера-у таких гілочках бажано б прибити матюкальщиків і любителів не рахуватися з правилами поведінки в пристойному місці -лайка,образи.
 зараз модерування краще ніж за довгий минулий час. якщо врахують побажання реально не дозволяючі опустити  форум на рівень кнайпи (флуд в профільних гілках,мати і лайку) і ліквідувати  місця де не поважають основну функцію цієї платформи-інформація про передіг подій на фронті,то робота модеру чи модерів на хорошому рівні в моїх очах. Звичайно наші нарвані будуть не вдоволені.але всім не угодиш.

Останнє редагування: 14 вересня 2023 20:57:35 від cynic
   
Re: Це шо за покіс???

в тому пункті не тільки про флуд(його до біса на інфогілочках що взагалі не сприйнятне).але в про обговорення модерів ПОЗА адмінкою,пропозиції поза адмінкою,про критику поза адмінкою. ну читайте ж все а не що хочеться і вигідно.
 Взагалі важливо,що перестали банити українців за їх погляди на життя в країні,за недоліки влади і дають можливість дійсно показати зріз думок форумчан а не все під лінійку. Для кричальщиків-це хитання лодки. ДІЙСНО? Ви думаєте що форум розхитає державу? :facepalm:  Ми програємо війну внаслідок теревень пару сотень відвідуючих форум? Тоді ви дуже низько оцінюєте як наш народ так і державу і її інституції.
 бажання до модера-у таких гілочках бажано б прибити матюкальщиків і любителів не рахуватися з правилами поведінки в пристойному місці -лайка,образи.
 зараз модерування краще ніж за довгий минулий час. якщо врахують побажання реально не дозволяючі опустити  форум на рівень кнайпи (флуд в профільних гілках,мати і лайку) і ліквідувати  місця де не поважають основну функцію цієї платформи-інформація про передіг подій на фронті,то робота модеру чи модерів на хорошому рівні в моїх очах. Звичайно наші нарвані будуть не вдоволені.але всім не угодиш.
я не давала оцінку діям модератора. Просто зазначила причину бану.
Враховуючи, що усі останні забанені не обговорювали модератора поза межами ФУПу (принаймні усі одночасно), залишається флуд в адмінці.
   
Re: Це шо за покіс???

Дуже акуратно як під лінієчку. Мені здається що модератор  :spruce_up:
   
Re: Це шо за покіс???

Но предусловие - это обязательность правил для всех.
Предыдущая модерация на это забила большущий болт

А это называется "причинно-следственные связи" и именно так все и работает.
Блатные ники забили на правила.
Модер забил на блатные ники.
Вменяемые юзеры забили на форум.
Суслика не видно?
Но он есть. B-)
 
   
Re: Це шо за покіс???

Дуже акуратно як під лінієчку. Мені здається що модератор  :spruce_up:
Тупенька?  :pooh_lol:
   
Re: Це шо за покіс???

Враховуючи, що усі останні забанені не обговорювали модератора поза межами ФУПу (принаймні усі одночасно), залишається флуд в адмінці.


Та ні, просто правила трішки некоректно сформулювали.
Думаю, що малось на увазі обговорення дій модератора не за межами ФУПу, на інших форумах, а обговорення поза адмініорумом, тобто - в інших підфорумах, зокрема в Клубі. Тоді все сходиться.
   
Re: Це шо за покіс???

погано інше, якщо це ШІ

то постійних банів не буде.

перше попередження - 10 діб.
друге попередження - 30 діб
третє попередження -  90
останнє попередження - 365 (ніколи).

повибиває усіх нафік ))))
.. і тут буде пустеля

п.с. Правила
Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 10-30-90-365 (або "ніколи").

Останнє редагування: 15 вересня 2023 13:46:37 від эЛКа
   
Re: Це шо за покіс???

це може такий елегантний спосіб закрити ФУП ?

в кожному випадку, більшість з ніків, яких забанили, заслужили розуміти- за що їх банять і мати право на апелювання

дехто пів життя тут провів і реально робив форум цікавим для читачів, а тепер їх випи3дять підсрачниками

   
Re: Це шо за покіс???

Окремо прохання про Моллі П- не баньте людину, чоловік якої від початку війни в окопі захищає і ваші сраки

Якщо для вас важлива кількість банів, то поміняйте мене на Моллі
   
Re: Це шо за покіс???

Та ні, просто правила трішки некоректно сформулювали.
Думаю, що малось на увазі обговорення дій модератора не за межами ФУПу, на інших форумах, а обговорення поза адмініорумом, тобто - в інших підфорумах, зокрема в Клубі. Тоді все сходиться.
скоріш за все так і є. Але переважна більшість забанених, на думку адміна, флудила в адмін форумі. Це моя думка.
   
Re: Це шо за покіс???

Окремо прохання про Моллі П- не баньте людину, чоловік якої від початку війни в окопі захищає і ваші сраки

Якщо для вас важлива кількість банів, то поміняйте мене на Моллі

Тим більше що від неї в тій гілці, здається, лише один нейтральний допис без булінгу і принижень.
   
Re: Це шо за покіс???

А это называется "причинно-следственные связи" и именно так все и работает.
Блатные ники забили на правила.
Модер забил на блатные ники.
Вменяемые юзеры забили на форум.
Суслика не видно?
Но он есть. B-)

В резалте- ФУП сдох нах
   
Re: Це шо за покіс???

Окремо прохання про Моллі П- не баньте людину, чоловік якої від початку війни в окопі захищає і ваші сраки

Якщо для вас важлива кількість банів, то поміняйте мене на Моллі

Моллі П там взагалі просто написала, навіть у срач не влізала. Цікавий підхід до модерації...
   
Re: Це шо за покіс???

Який гомосексуаліст забанив на такий тривалий термін Йожу, Слава? Нафіга?
А інших, Сергія з Кьольна, Фому, Турчиноффа, Бандер1вця?
Чого добився модер, допомога 54 бригаді сповільнилась, це ж очевидно.
Модер, не страждай хернею
   
Re: Це шо за покіс???

Знову ж таки Моллі, Кароффка, інші юзери…
Що ти собі позволяєш? Тут люди майже два десятиліття мирно і часом не зовсім мирно спілкувались, віртуально, і не лише віртуально співіснували.
І тут ти такий зі своїм сраним «першим попередженням» вискочив.
Та якщо хочеш похизуватись своїми попередженнями, то перше хоча б зроби на 1-3 доби
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія