Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таблетки від Covid від Merck можуть становити серйозну небезпеку, — попереджають вчені

Так ти китайський бот, іпанько антиваксівське?
Бо газета ця спонсорується урядом Китаю, хуньсуйчай ти наш

Бля ну чего же вы такие убогие. Ну открой интернет да поищи информацию. Ты с Tatusем не родственники случайно? Или может работаете вместе, уж очень подозрительно вы оба тупоголовые.

The Epoch Times was founded in the United States in the year 2000 in response to communist repression and censorship in China. Our founders, Chinese-Americans who themselves had fled communism, sought to create an independent media to bring the world uncensored and truthful information.

Chinese diplomatic officials made threats against media for reporting Falun Gong-related content; in other cases, advertisers and distributors have been threatened not to support The Epoch Times. Communist Party authorities have been accused of resorting to "militant methods" against the newspaper and its staff, including attacking staff and destroying computer equipment.

   
Убогий кретин, ты хотя-бы попросил кого-то со строны обьяснить, как выглядят твои высеры. Ты сидишь в дерьме по уши но обвиняешь в этом других.

Как соотносится мой допис "подозрительна похожа" с твоим бредом который ты мне приписываешь - "що це одна і та сама сполука"

Я уже даже и не говорю о том, что ты выблядок не цитируешь меня дальше, где я пишу "Не знаю, может это и совсем другое лекарство, посмотрим скоро нам специалисты расскажут"

На всякий случай, под "специалистами" я имел ввиду совсем не тебя тупоголовый.

А формула таки подозрительно похожа.


А от здавалося б - резиновий валік сидить собі в США і радіє тому що в арсеналі боротьбі з ковідом з’явилися нові ліки, якими його будуть можливо лікувати

Але ж ні - він радіє за китайців які лайно статейку в своїй комунистичній газеті запулили для довбнів
Що післ пігулки американці стануть рептилоідами
   
А от здавалося б - резиновий валік сидить собі в США і радіє тому що в арсеналі боротьбі з ковідом з’явилися нові ліки, якими його будуть можливо лікувати

Але ж ні - він радіє за китайців які лайно статейку в своїй комунистичній газеті запулили для довбнів
Що післ пігулки американці стануть рептилоідами

Ты сегодня принял свои таблетки? Шо-то ты совсем плохой.

Где я пишу о содержании статьи в The Epoch Times? Я пишу о том что ты по незнанию или заведомо даешь дезинформацию. Это издание ни какого отношения к КП Китая не имеет, более того они находятся в оппозиции к ним.

Тебе не нравится содержание статьи и ты жалкими потугами пытаешся компроментировать источник этой статьи.
   
А от здавалося б - резиновий валік сидить собі в США і радіє тому що в арсеналі боротьбі з ковідом з’явилися нові ліки, якими його будуть можливо лікувати

Але ж ні - він радіє за китайців які лайно статейку в своїй комунистичній газеті запулили для довбнів
Що післ пігулки американці стануть рептилоідами

Та цей довбойоб валік тупий як пробка, і такий самий істеричний як ОТ.

Спочатку цей ідіот рве дупу за івермектин, ліки від глистів у коней, потім починає розповідати, що молнупіравір - це той самий івермектин, тільки за вищою ціною і це така конспірасі, щоб видурити більше грошей, а тепер дав задню.  :fool:

А тепер цей ідіот розкарячився як корова в бомоболюку, бо якщо вірити його маячні, то виходить, що івермектин таки небезпечний, бо це той самий молнупіравір, який раптом став небезпечним, а якщо почане доводити, що іверменктин та молнупіравір - це різні речи, то він визнає, що він ідіот, який пише маячню.

Як не крути, а виходить, що валік тупий ідіот і проплачений кацапський пропагандон.
   
формула таки подозрительно похожа
дебіл
   
А нахєра взагалі для легкої і помірної форми,  в чому сенс?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія