Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
cьогодні в 10:57
або там макети
6
29 травня 2024 10:35:30
Осман:
Окрім того треба додати, що на штурми в Красногорівці часто залучають «хати на гусеницях», завдяки яким вони і мають основні просування.
Боремося проти цього лайна дистанційним протитанковим мінуванням доріг, успішно.
10
28 травня 2024 18:46:01
"И вообще - Портников, чудо, переведенное  (внезапно! ) из Днепропетровского университета в Московский(!!) да еще на факультет журналистики (!!!) - вящее доказательство тяжелых когнитивных расстройств его аудитории, которая ищет шпионов, где угодно, а у себя под носом - просмотрела.

Перевод студента ДГУ, еврея, на журналистику в МГУ, технически был невозможен без эээ…плотного оперативного сопровождения.)"

гм...
13
28 травня 2024 14:42:58
Так вже отримав агрімат чи як там воно називається чи так і зависло остаточне оформлення Залужного послом?

Він вже в Лондоні виконує обов'язки?

Отримав, виконує
15
26 травня 2024 21:14:09
100 проц будуть домовлятись,  що б там ніхто не казав з супер патріотів
На найближчі 12 місяців ніяких перемовин не буде
Виглядає, що будуть.
Захід устал від війни.
Росія хоче узаконити награбоване.
Україні конче потрібна передишка перед зимою, щоб не допустити повного колапсу.

не буде, не хвилюйся
16
26 травня 2024 18:52:48
Байден в його віці знає все про міжнародну політику і ху із ху там і як і що робиться.
Зєля ні уха ні рила в тих справах, але чомусь вирішив що всі повинні робити йому особисто Ку!
А там все жорстоко і безжально, особисті образи і "лічная нєпріязнь" не дозволяється. Всі комплекси сценічної "пріми" треба засунути в зад і реально "раньше думать о родінє, а потом о сєбє" родімом
Байден все життя нiхера конкретного не робив i нiчим конкретним не керував, пересiдав з одного полiтичного стiльця на iнший. Безпринципний пристосуванець який коливався з лiнiею партii вiд расиста-куклукскланiвця до БЛМ-активiста.

На даний момент хуйло веде шалену дипломатичну вiйну проти Украiни за повноi i беззастережноi пiдтримки Китаю та його союзникiв, в той же час Байден не приiздить на конференцiю бо в нього передвиборний захiд як можна подумати його присутнiсть на передвибочих мiтингах щось мiняе, скорiше вiдсутнiсть була б на користь.

Америка зараз ще користуеться благами емiтента долара i вiдповiдно безмежного нарощення свого боргу, але позицiя ii стала досить хиткою. Якщо Украiна впаде i Ужгород та Львiв опиняться на захiдних кордонах китайськоi iмперii я не заздрю Америцi, ii населенню i всiм ковбасникам включаючи мене самого. Свiт вже зараз бачить безсилля Америки пiсля того як купка хуситiв блокувала судоходство Суецьким каналом а велики ужасний американський флот рапортуе про успiшне збиття ще двох безпiлотникiв, ура-ура ми вiдбили атаку хуситiв на наш корабель! Ура-ура ми хоробро втопили наш безпiлотник пiсля того як росiяни його збили. Стидоба блiн!!

Ще Обама став вибачатися вiд Америки перед всiма дикунами свiту, Байден це успiшно продовжив i розвив вибачаючись перед внутрiшнiми дикунами, Америцi це буде вiдхаркуватись десятки рокiв якщо взагалi колись оклигае. Поразка у Вьетнамi викликала крах золотого стандарту долара, пiсля поразки в Украiнi посипеться домiно зовнiшньго боргу, фондового ринку i панування долара як свiтовоi валюти.

На фонi цього всього коли iмпотентний Байден коливаеться з рiшенням чи може Украiна використовувати свою зброю по цiлях в Росii, Китай надав Росii корейську зброю. Як ви думаете, Китай хоч хвилину сумнiвався чи може Росiя бити цiею зброею туди куди вона захоче?
Шольц теж хоче скорiшого закiнчення вiйни i дешевого газу, тому ще раз гавкнув що нiмецька зброя не по Росii, нiмецький халiфат йому забезпечено також, його полiтична мамка постаралася.
Так це Вова образився що Байден не їде на його саміт миру? Он воно що!
Ну, так хай робить той саміт сам і рулить там сам - він молодий, задорний, найвеличніший лідер сучасності, навіщо йому там старий маразматик?

Забули як нещодавно Штати кричали, щоб ми не били по кацапській нафтопереробці?

18
26 травня 2024 16:51:27
якби Байден щось там "погодив" хуйлу, то він би:
1) не попереджав майже рік про майбутнє вторгнення, закликаючи зелену владу хоч якось готуватися
2) просто не дав би нам ту допомогу, без якої ми б ніколи не встояли, хоча у нас і немає союзницького договору зі США

Ви впевнені? одне іншому ніяк не заважає
19
26 травня 2024 08:23:51
На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), передчасний початок російських наступальних операцій підірвав успіх Росії на півночі Харківської області.
20
26 травня 2024 00:57:05
"Киев потеряет значительные территории, если Вашингтон вновь проигнорирует российские предложения по мирным переговорам

Об этом заявил посол РФ в Вашингтоне Анатолий Антонов американскому журналу Newsweek"

Ухтибля. Отже, пропозиції переговорів вже були не раз? Бо "вновь проіґноріруєт".
А якщо не проігнорує? Київ більше нічого не втратить? А як же денацифікація з демілітаризацією?

очень переговоров хочется
21
25 травня 2024 22:51:23
Под Харьковом у РФ потери 1 к 8, Сырский заявил
26
23 травня 2024 15:55:41
Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.
Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
Однако злидноти у них виявилося овердох*уя, на півтора роки війни вистачило, причому постійних активних штурмових дій.

бо в них злиденна держава
28
23 травня 2024 15:42:51
вважай півтора року вони одними добровольцями обходяться
Правильніше було б, мабуть, сказати не добровольцями, а найманцями. Бо йдуть на смерть заради зарплати еквівалентом в дві тищі баксів плюс разова виплата, підйомні від регіону.
Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.

Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
30
23 травня 2024 11:14:31
Майк Накі вже розкопав на нового міністра оборони - коротше, там не технократ а такий же хабарник - закордонні вілли, коханки, син багатій і тд.
31
23 травня 2024 10:05:09
https://t.me/kazansky2017/11666
Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під постійним оком саурона
Нах ?

Ти не бачив, який маєток був у замміністра оборони їхнього? Там януковоч такого не мав
34
23 травня 2024 08:52:03
https://t.me/rozvidka_noem/8771

ото прям канал в телеграмі знає що робити генералам на війні
якісь москалі
36
21 травня 2024 23:37:09
М.Наки. "Назначение Белоусова подавалось как невероятная революция в Минобороны. Мол, сейчас придет бессребреник, который и скромен, и не ворует, и вообще религиозный донельзя. Тогда я сказал, что так не бывает. Любой человек в хуйло системе — вор, лицемер и ничтожество. Так и оказалось. Думаю, основная масса расследований про нового министра обороны будет позже. Но Центр "Досье" получил доступ к его почте, откуда стало ясно, что он тоже любит помпезную жизнь, виллы за рубежом и ходить по любовницам. В общем, абсолютно ничем не отличается от предшественника, да и самого Владимира хуйло. Кто-то скажет, что масштаб меньше, однако вопрос принципа. Если человек ворует — он вор. Если назначаешь своих детей на хлебные контракты — ты никакой не государственник, а обычный винтик этой системы. Самое интересное из опубликованного "Досье" — Белоусов водил тесную дружбу с Пригожиным. И вот тут появляются вопросы. Не он ли сдал товарища хуйло? Или наоборот?"
39
21 травня 2024 16:51:56
Не важно как. Плохие звоночки. Они начали сажать генералов за распил бабла при строительстве укрепов, а у нас никого не наказали, а просто списали все на российское ИПСО
Еще раз
Разбор полетов после Победы

А Победа все спишет
Почему то мне так кажется, если не устраивать разбор полетов, то каждый на своем месте и дальше будет понижать обороноздатність нашей страны.

а в нас інша думка

Повна версія