Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому такі сумні? Є ще один A-50! :super:

Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

я не разбираюсь в военной технике, но почему то уверена, что ракету выпущенную с истребителя уже невозможно ни от кого скрыть

Там факторов много, и один из них: Эффективная отражающая поверхность самой ракеты....
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Там факторов много, и один из них: Эффективная отражающая поверхность самой ракеты....
ну, они соберут обломки своего самолета и вычислят чем сбили, не?
или даже последних своих 10-ти самолетов обломки
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

У розвідувальних літаків такого типу основна функція це пасивна радіолокація і велика антена якраз для того і використовується, тобто для прийому. А радар виявлення пуску ракет повітря-повітря це абсолютно специфічне обладнання і скоріше за все А50 його не має, недарма ж ним працюють постійно літаки прикриття...

Все чудово бачить той А50. І випромінювання там ого-го яке від тої "тарілки".

Пошукай відео на просторах ютуба. Концерн "вега" - розробник апаратури для цих літаків. Там і про А100 трохи є. Відео трьохрічної давнини, не думаю, що за ці роки допиляли А100.



   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

ну, они соберут обломки своего самолета и вычислят чем сбили, не?
или даже последних своих 10-ти самолетов обломки

Если мозги есть- то вычислят
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

І випромінювання там ого-го яке від тої "тарілки".

Там эта тарелка светит,как рождественская ёлка, км на 300 вокруг
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:
TC

І випромінювання там ого-го яке від тої "тарілки".
Там эта тарелка светит,как рождественская ёлка, км на 300 вокруг

Вона - з радіопрозорого матеріалу.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Вона - з радіопрозорого матеріалу.

Оболочка тарелки

А сама тарелка ( радар) "светит" именно как я сказал выше
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Вообще конечно грустно какой военный потенциал , оставшийся в Украине, разбазарили. Танки, самолёты, ракеты всех видов, то же ЯО.
С другой стороны я тогда не верил что будем воевать друг с другом. Так что не обвиняю тогдашних руководителей. Была разрядка , мир, дружба и тп. И бабки манили всех. Иногда простые истины доходят поздно.
Не було ніколи міра і дружби, кацапи постійно тиснули і нагинали
То хіба дурні люди так вважали
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Цікаво, як кацапи будуть набирати команду на третій А50? Що будуть писати в оголошенні?  :gigi:
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Цікаво, як кацапи будуть набирати команду на третій А50? Що будуть писати в оголошенні?  :gigi:
Що значить "набирати команду"? :S
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:
TC

Цікаво, як кацапи будуть набирати команду на третій А50? Що будуть писати в оголошенні?  :gigi:

Вона, та команда, є для кожного А-50.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

може навіть і з дублерамі  - бо один екіпаж не може сутками безперервно літати.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

ну, они соберут обломки своего самолета и вычислят чем сбили, не?
Там вже на відео є вілповідь...
Там де "дірка от пуля"...
У С-200, кульки 9,5 та 7,9 мм
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Якщо це справді була С-200, то я знимаю капелюха перед тими, хто доробив/переробив це лайно мамонта, щоб воно було працездатне. Я закінчив свою службу на С-200 у 1998, досить добре уявляю стан той жахливий стан техніки.
Дуже сумніваюся, що були задіяні штатні кабіни К1, К2 та К3, там більшість обладнання ще лампове. Якщо б мені хтось поставив завдання, щоб можна було стріляти, я б робив радар та кабіну керування з нуля, на новій елементній базі. Пускову установку треба зробити мобільною, також потрібна нова кабіна старта К3. Ракети ще туди сюди, це, мабуть, найнадійніший компонент всієї системи.

Взагалі, цікаво, комплекс С-200 розроблявся спеціально для ураження ДРЛО та постановників перешкод, що баражують за дальньою межею зони ураження менших ЗРК, це було його найголовніше завдання. Вірніше так - він був створений для стримування літаків ворога на великій відстані, тому що ніхто не полізе у зону ураження С-200 за власною волею, якщо не самогубця. За весь час існування С-200 я не пам'ятаю, коли був випадок використання цього ЗРК саме за його основним призначенням. Хто ж міг очікувати, що вперше це станеться саме з російським А-50  8-)
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Ракета С-200 чудова, фактично вона може летіти далеко за офіційні 255 км. На старті важить 7 тон, двигун працює тільки частину шляху, зараз вже не пам'ятаю, десь приблизно 150 км, на максимумі швидкість ракета досягає 1500 м/с, потім летить по інерції зі зниженням швидкості, і може так летіти досить далеко.
Просто зі зниженням швидкості падає керованість, і їй становиться складніше вражати рухомі цілі, що активно маневрують.
Ракета ідеальна для враження великих літаків на великих відстанях.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

За весь час існування С-200 я не пам'ятаю, коли був випадок використання цього ЗРК саме за його основним призначенням. Хто ж міг очікувати, що вперше це станеться саме з російським А-50

В Сирії намагались, але там "крівізна Землі" завадила :)
А над рідним Азовський морем - запросто!
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

судячи з мапи його петляння  і тікання він встиг тікнути , десь , 28 км
це 2,5 хвилини тікання , приблизно
швидкість с200- 1000м-сек
вони її побачіли приблизно за 170 -150 км ,  визначілися і тікали
хароша ракєта
вони ж трохи лавірували лавірували і невилавірували


 Оце вони там обісралися з переляку:)
Сьогодня чула що там специ не нижче за майора. І що літаків ще є, а персоналу на кожен літак немає. Екіпаж + фахівці переходили з літака на літак при потребі,  а ціх вбито і це великій мінус вороженькам!
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Ракета С-200 чудова


і шо - ніяке певео її не може перехопити?
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Якщо це справді була С-200, то я знимаю капелюха перед тими, хто доробив/переробив це лайно мамонта, щоб воно було працездатне. Я закінчив свою службу на С-200 у 1998, досить добре уявляю стан той жахливий стан техніки.
Дуже сумніваюся, що були задіяні штатні кабіни К1, К2 та К3, там більшість обладнання ще лампове. Якщо б мені хтось поставив завдання, щоб можна було стріляти, я б робив радар та кабіну керування з нуля, на новій елементній базі. Пускову установку треба зробити мобільною, також потрібна нова кабіна старта К3. Ракети ще туди сюди, це, мабуть, найнадійніший компонент всієї системи.

Взагалі, цікаво, комплекс С-200 розроблявся спеціально для ураження ДРЛО та постановників перешкод, що баражують за дальньою межею зони ураження менших ЗРК, це було його найголовніше завдання. Вірніше так - він був створений для стримування літаків ворога на великій відстані, тому що ніхто не полізе у зону ураження С-200 за власною волею, якщо не самогубця. За весь час існування С-200 я не пам'ятаю, коли був випадок використання цього ЗРК саме за його основним призначенням. Хто ж міг очікувати, що вперше це станеться саме з російським А-50  8-)
реально цікаво
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

В Сирії намагались, але там "крівізна Землі" завадила :)
А над рідним Азовський морем - запросто!

Чего вдруг? Там прекрасно завалили сирийцы русский самолёт из С200 . Про кривизну земли это про С300 :D

Катастрофа Ил-20 в Сирии — инцидент с воздушным судном радиоэлектронной разведки Ил-20 ВКС РФ из состава авиационной группы ВВС России в Сирии, произошедший на территории Сирийской Арабской Республики 17 сентября 2018 года.

Спец самолёты похоже комплекс таки сбивает))
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

і шо - ніяке певео її не може перехопити?
Не знаю, можливо новітні кацапськи С-400 можуть, треба дивитись їхні специфікації. Але залежить від швидкості, якщо на максимумі - це 1500 м/с - це 4,5 махів, це дуже важка ціль для перехоплення. Потім, наприкінці, трохи легше її збити. Але знову ж таки, залежить, з якої дальності по ній працюють, чим більша дальнсть, тим шанси менше.

Але загалом, щось не чув про збиття ракет ППО іншими засобами ППО. У порівнянні, наприклад, із звичайними крилатими ракетами, ракети ППО літають швидше у кілька разів. 

Останнє редагування: 24 лютого 2024 15:29:04 від Raut
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

реально цікаво

Так. Гарно написано.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Якщо розглядати версію С200, радив би охочим глянути, що з себе являє такий комплекс. Це не Бук, не С300, не Патрік. Це, фактично, цілий "ваєнний гарадок", на розгортання якого давали добу за нормативами сересер.
Як оце підтягнути непомітно до ЛБЗ, я не уявляю. Нехай навіть на км 50. У кацапів є чим ввалити по такому городку, і часу для цього вдосталь.
Вже майже банальним став вислів "наше ППО - боги!", але це справді так.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Чего вдруг? Там прекрасно завалили сирийцы русский самолёт из С200 . Про кривизну земли это про С300 :D


Аааа, ну так, то було про с300 чи с400.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Якщо розглядати версію С200, радив би охочим глянути, що з себе являє такий комплекс. Це не Бук, не С300, не Патрік. Це, фактично, цілий "ваєнний гарадок", на розгортання якого давали добу за нормативами сересер.
Як оце підтягнути непомітно до ЛБЗ, я не уявляю. Нехай навіть на км 50. У кацапів є чим ввалити по такому городку, і часу для цього вдосталь.
Вже майже банальним став вислів "наше ППО - боги!", але це справді так.
ось дописувач каже ,що скоріш за все зробили мобільну базу ,хз на якій ,але думаю що так і є
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

В Сирії намагались, але там "крівізна Землі" завадила :)
А над рідним Азовський морем - запросто!

тю, так это просто... Над морем кривизна Земли компенсирована текучестью воды. Вода создает плоскую поверхность. Вот так и сбили.....
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

А почему под плакатом подпись ВВС Украины?
+=================================+
Вказано хто збив бо орки багато п*здять!
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Якщо розглядати версію С200, радив би охочим глянути, що з себе являє такий комплекс. Це не Бук, не С300, не Патрік. Це, фактично, цілий "ваєнний гарадок", на розгортання якого давали добу за нормативами сересер.
Як оце підтягнути непомітно до ЛБЗ, я не уявляю. Нехай навіть на км 50. У кацапів є чим ввалити по такому городку, і часу для цього вдосталь.
Вже майже банальним став вислів "наше ППО - боги!", але це справді так.

Так, С-200 - величезний та складний комплекс, саме тому виглядає майже нереальним його використання у штатному вигляді. Особливо нереальним виглядає зробити це непомітно для ворога. Але сучасні технології можуть все змінити, можна залишити ракету та, можливо, частково пускову установку, а все інше зробити новим та мобільним. Тоді це може бути дуже цікаво.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

ось дописувач каже ,що скоріш за все зробили мобільну базу ,хз на якій ,але думаю що так і є
Якщо так, то там, судячи з усього, від тієї с200 хіба самі ракети лишились. Респект, мови нема.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Вода создает плоскую поверхность
?
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

?
Кібернетика ))
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

это была шутка, Анатоль.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

это была шутка, Анатоль.
Ясно.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Американці ж працюють на д створенням гібридів.

Як з ракетами для БУК. так можна й електроніку для С200

   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

ось дописувач каже ,що скоріш за все зробили мобільну базу ,хз на якій ,але думаю що так і є

Коли їх пускали як балістику влітку,  то по телеграмах бігали фоточки пускової С200 на платформі для перевозки танків зі здоровим автомобілем-тягачем, здається OshKosh.
Задали напрям та район куди летіти ракеті, а далі вона сама навелась на джерело випромінення. На останній дялянці теплова, або скоріше активна РЛ-ГСН довела на пітуха.
Таким чином ніякої РЛС та зовнішньої підсвітки С200 вже не потрібно.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Американці ж працюють на д створенням гібридів.

Як з ракетами для БУК. так можна й електроніку для С200
Від HARM прикрутили?
https://www.quora.com/Can-an-AGM-88-HARM-be-used-against-an-AWACS-Would-it-be-enough-to-take-it-down
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

і шо - ніяке певео її не може перехопити?
Петріот може "но есть один ньюанс"  :-)o
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Так, С-200 - величезний та складний комплекс, саме тому виглядає майже нереальним його використання у штатному вигляді. Особливо нереальним виглядає зробити це непомітно для ворога. Але сучасні технології можуть все змінити, можна залишити ракету та, можливо, частково пускову установку, а все інше зробити новим та мобільним. Тоді це може бути дуже цікаво.

нахуя штатний вигляд?
штатний - то прикриття цілого району від купи повітряних цілей з купою станцій наведення (чи як їх звуть каци "підсвітки") та купою пускових.

для полювання на а50 не потрібно дальнє цілевиявлення, азімут та дальність дадуть з інших джерел, треба тільки одна станція наведення ракет та пара пускових. розгорнути їх - пару годин. одразу після пострілів згорнути та тікати - ще пару годин і нікого вже нема.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Там рідна гсн полуактивна. Не вийде тікати.
   
Re: Чому такі сумні? Є ще один A-50!  :super:

Там рідна гсн полуактивна. Не вийде тікати.

бля, 240 км польоту на швидкості 3-4 махи - то менше 5 хвилин.
ти про це????

писи: моя станція - 1с32, але як працює с-200 теж розумію

Останнє редагування: 24 лютого 2024 16:24:09 від Simpson
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія