Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це - змова Зеленського з Медведчуком. Повернення старої політичної схеми Схід-Захід

Висновок простий, до виборів ще є час, тому зараз народ  не дуже політикою цікавиться, але тим не менш на кухнях дивився ту поєботу на 112-у

Я как бы понимаю Телевидение Украины и общаюсь с поставщиками контента.
Пакеты в 120 каналов, это маркетинг и не более. Они мне так и говорят - все украинское ТВ по замерам это 1+1 с 19.00 до 19.30, все остальное это фильмы, сериалы, и прочий шлак который. Те каналы что в пакете просто нужны для цифры - ого аж 120 каналов!!!
   
навіть мені, великій "прихильниці" стратегічних талантів бубочки, це здається неймовірним,
я згодна, що рано чи пізно мудачук виграє суди, якщо його не засудять за фінансування тероризму, що малоймовірно,
але мені здається, що суди ці протягнуться декілька років (до 5, якщо до міжнародного суду дійде), а через 5 років буде зовсім інша справа, і ці 5 років вплив мудачука в Україні буде мінімальним на користь бойка-льовочкіна

 РНБО анонсує справедливий ввджим  майна в небізнесменів. Судєйские ніразу бізнесюками не були. Тому бубочкіно фіаско по цім справам буде миттевим. Все лежить на поверхні.
   
ще й як дивився!
особисто знаю стареньких, які дуже швидко перекувалися в адептів ригів після перегляду тих помийок, і це в Києві!
пенсіонери тільки їх і дивилися 
(tu)
а шо казати тоді за Донбас?
   
РНБО анонсує справедливий ввджим  майна в небізнесменів. Судєйские ніразу бізнесюками не були. Тому бубочкіно фіаско по цім справам буде миттевим. Все лежить на поверхні.
Недаром нет ни одного уголовного дела по Козаку
   
до фуя и больше, брексит тебе в пример. В Украине аналог РТ это медведчуковские каналы
Да прям! Вся Британия посмотрела РТ и решила выйти из ЕС. Там где-то Навальный замеры делал, рейтинга РТ в Европе, его смотрят что-то аж 0,2%  :weep:
При том что он буквально поймал аферистку Симонян на накручивании цифр и пистеше, с фактами
   
Топикстартеру, ЗЕ уже отжимает трубопровод у мудачука. Так что твоя история к фактам отношения не имеет.
Также кто такой мудачук вообще, он никогда не имел и не будет иметь поддержки в обществе, то к зэку быдло тянулось, а к этому и быдло не потянется.
час  покаже, мій росіянський недруг
   
Да прям! Вся Британия посмотрела РТ и решила выйти из ЕС. Там где-то Навальный замеры делал, рейтинга РТ в Европе, его смотрят что-то аж 0,2%  :weep:
При том что он буквально поймал аферистку Симонян на накручивании цифр и пистеше, с фактами

не ...
пропаганда есть и работает
я помню как сюда из Европы на экскурсию в Киев приехали
там их провожали как в концлагерь :
куда же вы собрались ?
тааааам такое по телевизору показывают, ыыыы

   
Ну тоді Чук погодився стати цапом-відбувайлом заради когось, бо наш лохторат в політиці не сприймає розйопаних лузерів як потенційних лідерів, незважаючи на їх якості та кваліфікацію.

Чук не цап.
він вийшов на арену. На якій буде грати (не решітка)
   
Ні.  Ме втрачає занадто до х.я як  задля договорняка.

Ти просто не можеш повірити , що у клоуна більші яйця ніж у к н ура .

Так у кну рів їх взагалі немає.

 :shuffle:

Саме МЕ основний бенефіциар.
Зє програв в тактично, але виграва стратегічно в цій домовленості
   
Топикстартеру, ЗЕ уже отжимает трубопровод у мудачука. Так что твоя история к фактам отношения не имеет.
Также кто такой мудачук вообще, он никогда не имел и не будет иметь поддержки в обществе, то к зэку быдло тянулось, а к этому и быдло не потянется.

Суд поверне.
згодом
   
не думаю що повернення цієї системи можливе
без криму і бамбасу для того не вистачить голосів
та щас
манюпас за відосиками
забув про це старе класичне разводілово
   
навіть мені, великій "прихильниці" стратегічних талантів бубочки, це здається неймовірним,
я згодна, що рано чи пізно мудачук виграє суди, якщо його не засудять за фінансування тероризму, що малоймовірно,
але мені здається, що суди ці протягнуться декілька років (до 5, якщо до міжнародного суду дійде), а через 5 років буде зовсім інша справа, і ці 5 років вплив мудачука в Україні буде мінімальним на користь бойка-льовочкіна

там мова не про фінансування тероризму (кримінал), мова про адмінку. Там стислі строки
   
Да прям! Вся Британия посмотрела РТ и решила выйти из ЕС. Там где-то Навальный замеры делал, рейтинга РТ в Европе, его смотрят что-то аж 0,2%  :weep:
При том что он буквально поймал аферистку Симонян на накручивании цифр и пистеше, с фактами
да, вышли если ты не в курсе.
и что хуйло прикрыло РТ после накруток? Хрен вам, в Европе еще и Спутник вещает, так что они знают куда тратить
   
Я как бы понимаю Телевидение Украины и общаюсь с поставщиками контента.
Пакеты в 120 каналов, это маркетинг и не более. Они мне так и говорят - все украинское ТВ по замерам это 1+1 с 19.00 до 19.30, все остальное это фильмы, сериалы, и прочий шлак который. Те каналы что в пакете просто нужны для цифры - ого аж 120 каналов!!!


Так и есть.У меня от провайдера инета каналов 200 кажется,какие то пакеты спорт-шмрот итд,а я недавно словил себя на мысли что забыл когда включал их приложение потому что смотрю все на ютубе
   
А толку?
Когда покапают каналы и начинают промывать мозги, то паралельно делают замеры общественного мнения. А общественное мнение показывает рецтинг ОПЗЖ либо стабильный, либо наоборот падающий. Петро и то вон набирает больше.
Вывод какой? Каналы не эффективны.
Канали є лише в Пороха, в зелених і в опезеже, відповідно рейтинги поділені 18 на 18 на 18%%%
   
Чук таки харизматичен,а Бойко унылое му-му по сравнению  с ним, поэтому более желателен во втором туре.
есть еще мураев. Бойко актуален если впихут донбасс а пока он просто светит ипалом у шустера
   
Так и есть.У меня от провайдера инета каналов 200 кажется,какие то пакеты спорт-шмрот итд,а я недавно словил себя на мысли что забыл когда включал их приложение потому что смотрю все на ютубе

Поэтому я и говорю. ТВ это динозавр вчерашнего дня. Тупой и не поворотливый. Не понимаю, почему Ютюб до сих пор не предложил ТВ каналам стриминг на своей платформе и не убил окончательного этот вчерашний день.
Говорят политика. Ибо ТВ в США это огромная индустрия, которую задевать опасно.
   
там мова не про фінансування тероризму (кримінал), мова про адмінку. Там стислі строки

ну подивимось, як воно буде
   
Поэтому я и говорю. ТВ это динозавр вчерашнего дня. Тупой и не поворотливый. Не понимаю, почему Ютюб до сих пор не предложил ТВ каналам стриминг на своей платформе и не убил окончательного этот вчерашний день.
Говорят политика. Ибо ТВ в США это огромная индустрия, которую задевать опасно.
турч телек юзают пенсы главное электоральное ядро любого кандидата. Как голосуют пенсы туда и движется страна
   
Недаром нет ни одного уголовного дела по Козаку

Соромлюсь спитати, а скільки їх було при Поросі ?
   
турч телек юзают пенсы главное электоральное ядро любого кандидата. Как голосуют пенсы туда и движется страна

А пенсы это разве не вчерашний день? Уже телеков без инета не выпускается. Да и нах они нужны. У меня дома диагональ 60 никто не сомтрит, только фоном играет по праздником и то Мегого. А что такое Мегого? Та же инет платформа, Ютюб мог бы припистить все эти Мегого Омеги и прочие в раз.
   
А пенсы это разве не вчерашний день? Уже телеков без инета не выпускается. Да и нах они нужны. У меня дома диагональ 60 никто не сомтрит, только фоном играет по праздником и то Мегого. А что такое Мегого? Та же инет платформа, Ютюб мог бы припистить все эти Мегого Омеги и прочие в раз.
пенсы смотрят Т-2 или Волю
   
Каналы многих блогеров тревелеров уже НА ПОРЯДОК интересней чем целые съемочные группы
Новости многих полит блогеров НА ПОРЯДОК актуальней и интересней чем гавно от Шустера

К тому, же все быстро и оперативно ищется, быстро находится, нет лишней воды и хупцы забитой рекламой.

Телевидение это теперь каждый из нас.
   
Поэтому я и говорю. ТВ это динозавр вчерашнего дня. Тупой и не поворотливый. Не понимаю, почему Ютюб до сих пор не предложил ТВ каналам стриминг на своей платформе и не убил окончательного этот вчерашний день.
Говорят политика. Ибо ТВ в США это огромная индустрия, которую задевать опасно.


Так почти все каналы давно есть в прямом эфире на ютубе.Тв это для бабок и сел,где нет Смарт-телевизоров или норм интернета
   
Соромлюсь спитати, а скільки їх було при Поросі ?

при Пороху навіть на мудачука була відкрита справа за держзраду та сепаратизм, але бубочка її поховав
   
Ждать новости на плюсах заангажированные и подверженные редакционной политике? Нахера? Если в Ютюбе новости тут же выходят и разные точки зрения без гниды  главреда.
   
там мова не про фінансування тероризму (кримінал), мова про адмінку. Там стислі строки

до речі, перечитала указ президента, там взагалі не оприлюднені підстави для санкцій, про фінансування тероризму казав Данілов, але в указі цього нема, як нема взагалі причин застосування санкцій,
дивно... дійсно, на підставу схоже...


Останнє редагування: 20 лютого 2021 23:08:12 від Foxic
   
Так почти все каналы давно есть в прямом эфире на ютубе.Тв это для бабок и сел,где нет Смарт-телевизоров или норм интернета

Нет. Ибо за каналы надо башлять

Выкладывают просто в записи все
   
Каналы многих блогеров тревелеров уже НА ПОРЯДОК интересней чем целые съемочные группы
Новости многих полит блогеров НА ПОРЯДОК актуальней и интересней чем гавно от Шустера

К тому, же все быстро и оперативно ищется, быстро находится, нет лишней воды и хупцы забитой рекламой.

Телевидение это теперь каждый из нас.


Я вот недавно открыл для себя Лядова - канал The Люди.Я вообще не по телепутешествиям,но у него очень интересно:Северная Корея,Сомали,Венесуэла,Мексика.В таких жопах был и всегда норм заканчивалось,а поехал в Беларусь после митингов и еле уехал с синей жопой от омоновских дубинок
   
на місці Зелепуки мав бути Петро

клятий клоун украв сценарій у сивочолого гетьмана
   
Я вот недавно открыл для себя Лядова - канал The Люди.Я вообще не по телепутешествиям,но у него очень интересно:Северная Корея,Сомали,Венесуэла,Мексика.В таких жопах был и всегда норм заканчивалось,а поехал в Беларусь после митингов и еле уехал с синей жопой от омоновских дубинок


Да конечно! И реальные люди, реальные истории. А старое Тв тупое инерционное, затянутое гавно типа Непутевые Заметки с Крыловым  :weep:
   
Поверьте, какой нить Олешко, Яковина, ОмТВ уа, монтян, Люсьен с УкрЛайф, Фейгин, Гнида Шарий, Монтян и прочие на порядок больше влияют на мозги чем гавно типа Зик или 112
   
Все за 1984.

прихильники певної політсили завжди воювали мудачуками.
   
Шито білими ниткАми.
Бо обидва пасуться на одному електоральному полі. Зі стримким обвалом рейтингу товарища Зє
Тупік.
Тому, проаналізувавши ситуацію (відповідними товарищами), було прийнято рішення повернутися до старої схеми розподілу України на Схід-Захід часів протистояння Янукович-Ющенко.
Зеленський (внєзапно) стає проукраїнським та починає топтати (їб.ти) Роісю та її адептів в Україні, адепти Роїсі лідером яких (внєзапно) стає Медведчук, починають волати про утиск прав, свобод та репресії з боку фашиської держави Україна, гноблення російськомовних та інше.
Заварюється ГУЧНИЙ срач, в якому іншим політичним силам місця нема (крім місця сателліта), лохторат ЗВИЧНО розподіляється між 2 полюсами Схід-Захід, чим дальше (срач), тим більше.

Ітог:
Медведчук через суди відміняє всі санкціїї, Зє верещить що все куплено, наголошує остаточну боротьбу з корупцією - та все йде на наступне коло хайпу по напрузі

Профіт:
Медведчук віттягує на себе Схід, Зє - Захід

Ітог: всі учасники в шоколаді лохторату

Найвірогіднішим сценарій. Ну точно не той де буба очолив національний рух. Але ж зелепням все роса.
   
если пользоваться лезвием Оккама, то Дес, безусловно, прав. люди наверху в сложное не умеют, сложное потом на ФУП придумывают, а схемы предельно просты.
Разделяй и властвуй,  ничто не ново под луной

И работает)
   
+ хупцой маланской отвлекают внимание челяди на тарифы и рост цен.

не челяди, а черни. Челядь - прислуга обслуживающий персонал какого-нибудь нобля.
   
Шито білими ниткАми.
Бо обидва пасуться на одному електоральному полі. Зі стримким обвалом рейтингу товарища Зє
Тупік.
Тому, проаналізувавши ситуацію (відповідними товарищами), було прийнято рішення повернутися до старої схеми розподілу України на Схід-Захід часів протистояння Янукович-Ющенко.
Зеленський (внєзапно) стає проукраїнським та починає топтати (їб.ти) Роісю та її адептів в Україні, адепти Роїсі лідером яких (внєзапно) стає Медведчук, починають волати про утиск прав, свобод та репресії з боку фашиської держави Україна, гноблення російськомовних та інше.
Заварюється ГУЧНИЙ срач, в якому іншим політичним силам місця нема (крім місця сателліта), лохторат ЗВИЧНО розподіляється між 2 полюсами Схід-Захід, чим дальше (срач), тим більше.

Ітог:
Медведчук через суди відміняє всі санкціїї, Зє верещить що все куплено, наголошує остаточну боротьбу з корупцією - та все йде на наступне коло хайпу по напрузі

Профіт:
Медведчук віттягує на себе Схід, Зє - Захід

Ітог: всі учасники в шоколаді лохторату
Без ДАМБАСУ це не має ніякого сенсу.  За часів Юща був Крим та вотчина зека. Зараз ні того ні іншого нема.
   
Суд поверне.
згодом
мандрівник у часі детектед
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія