Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

то ми починаємо нервувати
дехто почав нервувати 1-го січня 2019-го, задовго до обіцянок...
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Зеленський не давав жодної обіцянки.

І це є  фактом!
Це не є обіцянкою! Це   проголошене  побажання,  яке  не  має  ніякого  відношення  до факту "Я це  зроблю, бо  це у  моїй  компетенції"

Читаємо: "Обіцянка, виконання якої не належить до повноважень об'єкта досліження, фіксується із зазначенням того факту, що її виконання безпосередньо не залежить від автора обіцянки."
   
навряд чи можна вважати бубучку за дурачка.
Я замовив і розрахувався за 5 шматків піци, мені привезли 1.
Я без докору сумління відпускаю людину, яка доставила цей шматок.
Хто поступає нерозмно?
Да, но вы забываете, что в договоре о поставке пиццы указано, что срок поставки - 5 лет.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

то такі теми телепні і створюють, щоб видати переважаючу меншість за офігенну більшість....  як сформулював Казарін - вата...
не ображайтеся! Я не більшість, але мені цікаво. От і все. Цікаво, чому замовник не вимагає від підрядника дотримання умов договору, т.сказати.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Да, но вы забываете, что в договоре о поставке пиццы указано, что срок поставки - 5 лет.
  (tu)
але наприклад,
Добровільна відставка в разі порушення закону
До президентства Зеленський не раз говорив, що не буде триматися за свою посаду і навіть називав умови своєї можливої відставки. Зокрема, обіцяв піти, якщо коли-небудь порушить закон.

Верифікувати цю обіцянку досить складно. З одного боку, в перші кілька днів на посаді Зеленський прийняв рішення, які суспільство вважає суперечливими з точки зору законності:

призначення Андрія Богдана керівником Адміністрації – йдеться про юридичну колізію, коли норми закону про очищення влади суперечать нормам закону про державну службу.

розпуск Верховної ради XIII скликання;

призначення керівника Генштабу без подання міністра оборони;

призначення заступника голови СБУ без подання глави СБУ.

Але, з іншого боку, жодне з цих порушень не доведено в суді.

Не був законним указ Зеленського про скасування призначення Володимира Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Верховний суд визнав рішення президента протиправним. Але, треба сказати, це недостатня підстава для того, щоб подати у відставку.

Зараз ще триває боротьба президента проти Конституційного суду. Зеленський своїм указом скасував указ Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького главою КСУ. Експерт з конституційного права вважає, що таке рішення може призвести до двовладдя в КСУ або до конституційної кризи в країні. Але це тільки попередня оцінка.

На сайті ОПУ вже була петиція з вимогою, щоб Зеленський пішов у відставку через невиконання цієї обіцянки. На що президент відповів: «Слова моєї обіцянки полишити пост президента України в разі свідомого порушення закону взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою, і моя позиція з цього питання залишається незмінною».

Зважаючи на неоднозначність цієї обіцянки, ми поки залишаємо її в процесі виконання і продовжуємо вивчати матеріали.

Ще однією причиною для своєї дострокової відставки Зеленський називав участь оточення в корупційних схемах в оборонці. Поки що немає підстав вважати, що хтось з команди президента до такого причетний.

Крім того, Зеленський і за себе обіцяв, що не братиме участі в корупційних схемах. А якщо хтось із оточення буде використовувати незаконні схеми – буде ув'язнений.
   
Для контролю влади існує опозиція.
От вона і повинна вимагати, а ВСІ притомні повинні підтримувати такі вимоги.
Але у нас немає опозиції...
20.07.21 Ярина Ар’єва: «Європейська Солідарність» вимагає розслідування «Вагнергейту»

15.05.21 ⚡ «Європейська солідарність» вимагає розслідувати масштабні розкрадання антиковідного фонду

05.04.21  «Європейська солідарність» вимагає провести повторні вибори у 87-му окрузі на Івано-Франківщині

01.06.21 «Європейська Солідарність» вимагає поставити в порядок денний законопроєкт про збільшення видатків на субсидію

Розумію, "не помітив". Завадили "70% порохоботів" на форумі. Кляті порохоботи, знов вони!
   
чому замовник не вимагає від підрядника дотримання умов договору
договір в студію. бо бачу з  сприйняттям реальності таки проблеми.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

уже ж зрозуміло, що підрядник найопує, як тут бути?
   
Чому ж влаштовувало? Згадайте протистояння біля ВР, згадайте біганину Соболєва, сааки, згадайте протестні акції нк, та є що згадати.
Протистояння біля ВР - це коли петро у змові з хуйлом спробував легалізувати ОРДЛО?
Біганина Соболєва і Саака - не підходить, бо це окремі люди і не факт що входять до 54%
А 54% конкретно що зробили?
То підказую. Вони розтанули до 15%
   
на посаду Президента України, що б вона дотримувалася своїх обіцянок?
Коли ми замовляємо якусь послугу, ми ж вимагаємо, що б виконавець/підрядник дотримувався взятих на себе зобов'язань?
Чи це не той випадок, коли можна і потрібно вимагати?
Вони не вимагають - вони кажуть - нас знову наіпали аааа
 :D
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

договір в студію. бо бачу з  сприйняттям реальності таки проблеми.
я ж образно написав. об ра з но.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Протистояння біля ВР - це коли петро у змові з хуйлом спробував легалізувати ОРДЛО?
Біганина Соболєва і Саака - не підходить, бо це окремі люди і не факт що входять до 54%
А 54% конкретно що зробили?
То підказую. Вони розтанули до 15%
не влаштовує моя відповідь? вибачте, інших у мене для вас немає.
   
я ж образно написав
тому я написав що тема для просто ляси поточити і створити ілюзію переважаючої більшості....
як пан замітив, яйця полизати....  :K
   
я ж образно написав. об ра з но.
Ми вже пояснили - 73% виборців обрали людину, яка взагалі нічого не обіцяла та не пропонувала. В неї тільки мрії.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

тому я написав що тема для просто ляси поточити і створити ілюзію переважаючої більшості....
як пан замітив, яйця полизати....  :K
дякую за ваше бачення. До наступних зустрічей :)
   
Тому що ТС - шматок тупого сільського дебілоїда.
Йди в гноярню порпайся, нещастя.

А взагалі дивний збіг, щойно Костяшку відправили до пєтушатника, так одразу винирнув цей селюк, але з педрофанським нахилом й фуярить щодня тони постів й гілок.
 
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Тому що ТС - шматок тупого сільського дебілоїда.
Йди в гноярню порпайся, нещастя.

А взагалі дивний збіг, щойно Костяшку відправили до пєтушатника, так одразу винирнув цей селюк, але з педрофанським нахилом й фуярить щодня тони постів й гілок.
ще один клоун, прости Господи. Де ти знайшов тони моїх дописів та гілок?
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Ім'я користувача:птах СорокаДата реєстрації:13 вересня 2015 19:58:54Повідомлень:52 705 (~25 в день)
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Ім'я користувача:iz selaДата реєстрації:26 вересня 2014 20:09:59Повідомлень:5 034 (~2 в день)
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

порівняй!
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

навряд чи можна вважати бубучку за дурачка.
Я замовив і розрахувався за 5 шматків піци, мені привезли 1.
Я без докору сумління відпускаю людину, яка доставила цей шматок.
Хто поступає нерозмно?

Це  брехливе  ПЄС дуняче  порівняння.
1. Я  не  замовляв, як  це   зробив  кожен виборець,  44 кандидатів  у  Президенти  України.
2. 44  кандидати самі вирішують  що їм казати, робити, щоб  привернути  мою  увагу  як  виборця.
3. Мій вибір кандидата це загальне, рівне і пряме виборче право.

Ніхто не  маж  право ставити під  сумнів це  моє право.
Той, хто  ставить під  сумнів  є ПЄС дуном, який  об'ївся  шоколаду.
   
Знов скавчання нікчем.
 :weep:

   
ще один клоун, прости Господи. Де ти знайшов тони моїх дописів та гілок?
Сьогодні вже 30 постів від тебе й вчора було 30 постів.
Вчора від тебе було 3 гілки.

Поки Костяшка тут вишивав, то від тебе було ну нехай 3-5 дописів, й гілок я взагалі не пам'ятаю.

Ти на зарплаті  чи тобі в сраці Зелепень засвербів?
   
на посаду Президента України, що б вона дотримувалася своїх обіцянок?
Коли ми замовляємо якусь послугу, ми ж вимагаємо, що б виконавець/підрядник дотримувався взятих на себе зобов'язань?
Чи це не той випадок, коли можна і потрібно вимагати?

1) за З голосовали люди, исповедовавшие часто диаметрально противоположные взгляды на некоторые основные вопросы. поэтому трудно ожидать одинаковых требований от всех 73

2) прихильники певної політсили от педры не требовали вообще НИ-ЧЕ-ГО. Все, что он делал и все, чего он не делал, было a priori "правильно". За очень редкими исключениями имхо.

думаю, что если бы некоторые, задающиеся сегодня вопросом "почему не требуют", делали бы это и требовали вчера от "своего", то  "вопрос к 73", вполне возможно, сейчас перед ними мог и не стоять, так как Президента Зе не было бы вообще.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали
ATF

на посаду Президента України, що б вона дотримувалася своїх обіцянок?
Коли ми замовляємо якусь послугу, ми ж вимагаємо, що б виконавець/підрядник дотримувався взятих на себе зобов'язань?
Чи це не той випадок, коли можна і потрібно вимагати?

Бо легше з дивану лити лайно на Порошенка, ніж вийти на Майдан і щось змінити в цій країні. Болото, сер. "Свати" подивитися, Кіркорова послухати - оце їхнє,  рідне серцю прихильники певної політсили.
   
до ОПУ і вимагати.
+=================================================================+
Скільки ти простояв біля ОПУ вимагаючи від потроха виконання його обіцянок?
В першу чергу - АТО за години!
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Сьогодні вже 30 постів від тебе й вчора було 30 постів.
Вчора від тебе було 3 гілки.

Поки Костяшка тут вишивав, то від тебе було ну нехай 3-5 дописів, й гілок я взагалі не пам'ятаю.

Ти на зарплаті  чи тобі в сраці Зелепень засвербів?
ти б може спочатку, як інтелігентна людина, попросив би пробачення за свою брехню?
будь ласка, не рахуй мої дописи, для цього є профіль.
я не на зарплаті.
зелепень мене не свербить.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

"Свати" подивитися,


Ти  дивився?
Я -ні.
   
будь ласка, не (x) мої дописи, для цього є профіль.
Я в твоєму профілі й подивився кількість твоїх дописів за вчора та за сьогодні.
СЬогодні точно мабуть за 50 буде )))

І я не брешу, я прямо питаю, шо це сталося, шо ти раніше сидів й майже не відсвічував, ну нехай  аж одна гілка за півроку від тебе.
Й то половина тем - усяка неполітична фуєта.
А зараз щодня топиш, як штабний.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

+=================================================================+
Скільки ти простояв біля ОПУ вимагаючи від потроха виконання його обіцянок?
В першу чергу - АТО за години!
про АТО за години, скажу так, як я це розумію. В той час ніхто, в тому числі й Порошенко, й подумати не міг, що ті, хто десятиліттями позиціонував себе, як старший брат, без докору сумління, попре градами та іншим важким озброєнням і буде вбивати українців. НІХТО. Тому то й була думка, що сепаратистів без підтримки можна буде перемогти за години.
А як вважаєш ти?
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Я в твоєму профілі й подивився кількість твоїх дописів за вчора та за сьогодні.
СЬогодні точно мабуть за 50 буде )))

І я не брешу, я прямо питаю, шо це сталося, шо ти раніше сидів й майже не відсвічував, ну нехай  аж одна гілка за півроку від тебе.
Й то половина тем - усяка неполітична фуєта.
А зараз щодня топиш, як штабний.
я за 7 років на фупі  написав у пять разів за тебе і я штабний?
Крім того, я, як людина вихована та інтелігентна, мушу відповідати на питання, які адресовано мені чи не так?
Навіть тобі, я намагаюся відповідати чемно та з повагою.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

про АТО за години, скажу так, як я це розумію. В той час ніхто, в тому числі й Порошенко, й подумати не міг, що ті, хто десятиліттями позиціонував себе, як старший брат, без докору сумління, попре градами та іншим важким озброєнням і буде вбивати українців. НІХТО. Тому то й була думка, що сепаратистів без підтримки можна буде перемогти за години.
А як вважаєш ти?

Ось як  же  дивно.
Але  такі ж  самі  аргументи  є  і  по  відношенню думок кандидата  у  Президенти Зеленського.

   
я за 7 років на фупі  написав у пять разів за тебе і я штабний?
Так отож, не писав, не писав, а в останній місяць від тебе посипалось як діарея, що надає підстави вважати шо ти або пішов працювати  на  когось або цей нік вже куплений.
Бо ще у 2020 році тебе практично не парили зашквари Зелепня.

Навіть тобі, я намагаюся відповідати чемно та з повагою.
Дозволяю відповідати не чемно й без поваги. :K
   
Вона вимагає. На кожен пост вимоги створюється окрема тема, де влаштовують сатанинський шабаш. Але ж ти просто цього "не помічаєш".

На ФУПі вимагати?
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Крім того, я, як людина вихована та інтелігентна, мушу відповідати на питання, які адресовано мені чи не так?
Навіть тобі, я намагаюся відповідати чемно та з повагою.



Це якесь бабське  неподобство - "мушу", "відповідаю".
Ти неадекватний  ПЄС  дун.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Це якесь бабське  неподобство - "мушу", "відповідаю".
Ти неадекватний  ПЄС  дун.
коли немає аргументів по темі, ну ти знаєш 8-)
   
про АТО за години, скажу так, як я це розумію. В той час ніхто, в тому числі й Порошенко, й подумати не міг, що ті, хто десятиліттями позиціонував себе, як старший брат, без докору сумління, попре градами та іншим важким озброєнням і буде вбивати українців. НІХТО. Тому то й була думка, що сепаратистів без підтримки можна буде перемогти за години.
А як вважаєш ти?

До цього була Тузла, колорадка, Грузія.
Тільки сліпий міг не бачити намірів хубла...
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Так отож, не писав, не писав, а в останній місяць від тебе посипалось як діарея, що надає підстави вважати шо ти або пішов працювати  на  когось або цей нік вже куплений.
Бо ще у 2020 році тебе практично не парили зашквари Зелепня.

Дозволяю відповідати не чемно й без поваги. :K
тоді я буду таким же підером, як і ти. а мені краще залишитися чемним та інтелігентним, ніж опуститися до твого рівня :laugh:
   
До цього була Тузла, колорадка, Грузія.
Тільки сліпий міг не бачити намірів хубла...
До того взагалі то кацапи вже віджали Крим й фуярили артою зі своєї території по нашим військам.
Я не знаю, як можна було те не бачити й не здогадуватись про наміри.
   
на посаду Президента України, що б вона дотримувалася своїх обіцянок?
Коли ми замовляємо якусь послугу, ми ж вимагаємо, що б виконавець/підрядник дотримувався взятих на себе зобов'язань?
Чи це не той випадок, коли можна і потрібно вимагати?

хз, я не слушал никаких обещаний, мне нечего и требовать. Делает чувак шо может и как может.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія