Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

генетичні відмінності рас

Re: генетичні відмінності рас
N88

До речі східна відмінність в IQ спостерігається і між юльками і порохоботами. Я не прямо кажу що останні схожі на мавп у цьому сенсі, але c'est la vie ;)

А перші на щурів?
   
Re: генетичні відмінності рас

А той науковець не сказав яким геном IQ регулюється
сказав А - "відмінності є, вони генетичні"
скажи Б, закрий питання

бо в цій гілці кожен расист вже свій IQ продемонстрував, а ген своєї виключності не зміг
До чого тут расизм, є наука, а декому вона поперек горла ставала і стає...
Колись і Земля важалась не кругла і спалити могли, за те що доводили що вона кругла і навіть крутиться...
Він правий  - генетика річ уперта, подобається комусь це чи ні...
Між іншим по моїм спостереженням , казлячеговорящі трішечки тупіші ніж Україномовні, але це мої спостереження
і ніхто мене в іншому не переконає...

   
Re: генетичні відмінності рас

многих людей критиковали за высказывания о неравности рас.
в одно время попал и я, когда задался вопросом, почему африканские племена, кроме культа-карго ничего не представлили этому миру, вто время, когда у них под боком жили великие цивилизации?
да, по нынешним временам, такой вопрос тянет на расовую дискриминацию, однако как хорошо я не искал, но факт остается фактом: соседствуя рядом с великими цивилизациями, африканский континент не создал ничего, кроме карго-культа, в то время, когда даже на удаленной Америке существовали великие цивилизации майя и инков, правда со временем, пришедшие в упадок в виду изоляции от остальной части мира...
   
Re: генетичні відмінності рас

сорри за мою дремучесть. А разве мы все не негры из африки?
н
Не совсем. Неандертальцы геном улучшили.
   
Re: генетичні відмінності рас

африканский континент не создал ничего, кроме карго-культа
ми не знаємо історії цього континенту. Гугл знає
   
Re: генетичні відмінності рас

Тимми, судя по многим твоим дописам, ты негр.

Черный-пречерный!)

Ти знову забув мову? Забули заплатити 10 баксів????
   
Re: генетичні відмінності рас

А той науковець не сказав яким геном IQ регулюється
сказав А - "відмінності є, вони генетичні"
скажи Б, закрий питання

бо в цій гілці кожен расист вже свій IQ продемонстрував, а ген своєї виключності не зміг

Думаю в тому розумінні що він вклав нія, але якщо людина вміє більше кисню подати на роботу мозку то вона розумніша, якщо ним користується, тоїсть люди які живуть в горах а пристосувались до розрідженого воздуху так що кислорада більше в крові то вони будуть розумніші...

Але - це не раса...
 
Деякі люди на висоті почувають себе так само як і в низу а от є навпаки тільки піднявся на висоту 1000 метрів і вже всьо, їм потрібне додаткове тренування.
   
Re: генетичні відмінності рас

многих людей критиковали за высказывания о неравности рас.
в одно время попал и я, когда задался вопросом, почему африканские племена, кроме культа-карго ничего не представлили этому миру, вто время, когда у них под боком жили великие цивилизации?
да, по нынешним временам, такой вопрос тянет на расовую дискриминацию, однако как хорошо я не искал, но факт остается фактом: соседствуя рядом с великими цивилизациями, африканский континент не создал ничего, кроме карго-культа, в то время, когда даже на удаленной Америке существовали великие цивилизации майя и инков, правда со временем, пришедшие в упадок в виду изоляции от остальной части мира...

   
Re: генетичні відмінності рас

многих людей критиковали за высказывания о неравности рас.
в одно время попал и я, когда задался вопросом, почему африканские племена, кроме культа-карго ничего не представлили этому миру, вто время, когда у них под боком жили великие цивилизации?
да, по нынешним временам, такой вопрос тянет на расовую дискриминацию, однако как хорошо я не искал, но факт остается фактом: соседствуя рядом с великими цивилизациями, африканский континент не создал ничего, кроме карго-культа, в то время, когда даже на удаленной Америке существовали великие цивилизации майя и инков, правда со временем, пришедшие в упадок в виду изоляции от остальной части мира...
:facepalm1: Ефіопія де находиться?? ((((
   
Re: генетичні відмінності рас

н
Не совсем. Неандертальцы геном улучшили.
Ті що тіпа провели генетичний аналіз (сумнівний) каже що немає змішування... Хоча - це сумнівно...
   
Re: генетичні відмінності рас

Ті що тіпа провели генетичний аналіз (сумнівний) каже що немає змішування... Хоча - це сумнівно...

По последним данным от 3 до 20% генома неандертальцев во ВСЕХ представителях человечества, кроме коренных жителей Африки.

Белая кожа и голубые глаза - подарок от неандертальцев
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

многих людей критиковали за высказывания о неравности рас.
в одно время попал и я, когда задался вопросом, почему африканские племена, кроме культа-карго ничего не представлили этому миру, вто время, когда у них под боком жили великие цивилизации?
да, по нынешним временам, такой вопрос тянет на расовую дискриминацию, однако как хорошо я не искал, но факт остается фактом: соседствуя рядом с великими цивилизациями, африканский континент не создал ничего, кроме карго-культа, в то время, когда даже на удаленной Америке существовали великие цивилизации майя и инков, правда со временем, пришедшие в упадок в виду изоляции от остальной части мира...

Культ карго це Меланезія. Великі піраміди де знаходяться?  ;)
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну щоб вижити в холодному кліматі, по любому треба мати трохи більше клепки, ніж тим хто живе на півдні.
Такшо все логічно.
дуже правильна думка
в холодному кліматі нада думати як вижити....але чукчі трохи псують статистику :D
   
Re: генетичні відмінності рас

По последним данным от 3 до 20% генома неандертальцев во ВСЕХ представителях человечества, кроме коренных жителей Африки.

Белая кожа и голубые глаза - подарок от неандертальцев
Потім ці данні розкритикували і вже інші дані показали що немає нічого спільного, а знавби ти як робиться аналіз, мало того, аналіз пошкодженого ДНК, і не факт що то неандертальців кості... Сумнівним методом, сумнівні данні, з сумнівного матеріалу ....
   
Re: генетичні відмінності рас

дуже правильна думка
в холодному кліматі нада думати як вижити....але чукчі трохи псують статистику :D
Кров і легені можуть більше постачати в купі кисню можгу, але якщо його не використовувати, то це і інтелект буде низький.
   
Re: генетичні відмінності рас

Потім ці данні розкритикували і вже інші дані показали що немає нічого спільного, а знавби ти як робиться аналіз, мало того, аналіз пошкодженого ДНК, і не факт що то неандертальців кості... Сумнівним методом, сумнівні данні, з сумнівного матеріалу ....
Потом это когда?

Это одни из последних данных
   
Re: генетичні відмінності рас

Кров і легені можуть більше постачати в купі кисню можгу, але якщо його не використовувати, то це і інтелект буде низький.
та фуй з того кисню коли нада думати як яйця не відморозити ,як харч на зиму нагромадити ,як його виростити
то не з пальми банани рвати
   
Re: генетичні відмінності рас

 Все просто. Генетическая разница между расами есть, так же как есть генетическая разница между людьми одной расы.
   
Re: генетичні відмінності рас

дуже правильна думка
в холодному кліматі нада думати як вижити....але чукчі трохи псують статистику :D

Помірний клімат необхідний. На мерзлоті ніколи цивілізацій не збудуєш.
   
Re: генетичні відмінності рас

вранье, все дело в воспитании.
если негра воспитывать как белого, он побелеет  :angel:
   
Re: генетичні відмінності рас

вранье, все дело в воспитании.
если негра воспитывать как белого, он побелеет  :angel:

Точно!!!
Майкл Джексон, тому доказательство!!)))
   
Re: генетичні відмінності рас

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D1%88%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0_%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B0_%D0%BD%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%B0

Читай Тимми.
От читай, тиж самі методики як це робиться не бачив??? Пошкоджене ДНК як воставновити? Це задача яка має безкінечну кількість рішень... Це ти розумієш? Ті дослідження на які силається вікі просто гадання на кофейні гущі... В тойже час в інші істочники кажуть що то дурня...

Я на тикався на ті дослідження на англійській, і там було з точність та навпаки що нічого не найшли, а вікі в цьому плані не авторитет , сонечко.
   
Re: генетичні відмінності рас

Я поважаю будь якого негра як людину. Але рівень його розумових здібностей то є реальність, і ігнорувати її - злочин. 
Але це не значить що будь-який білий розумніший будь-якого негра.
   
Re: генетичні відмінності рас

Re: генетичні відмінності рас

От читай, тиж самі методики як це робиться не бачив??? Пошкоджене ДНК як воставновити? Це задача яка має безкінечну кількість рішень... Це ти розумієш? Ті дослідження на які силається вікі просто гадання на кофейні гущі... В тойже час в інші істочники кажуть що то дурня...

Я на тикався на ті дослідження на англійській, і там було з точність та навпаки що нічого не найшли, а вікі в цьому плані не авторитет , сонечко.

Ипать...

Считаешь, что я должен верить тебе, а не генетикам?))
   
Re: генетичні відмінності рас

Геном людини( та й інших живих організмів) до сих пір не розшифровано.

Вы генетик?
   
Re: генетичні відмінності рас

Вы генетик?
ні, але зате я знаю, шо таке шифрування. :D
   
Re: генетичні відмінності рас

Ипать...

Считаешь, что я должен верить тебе, а не генетикам?))
Я вважаю що крім віки, яка написана для рівня 11 класів, треба читати і щось інше наукове.
   
Re: генетичні відмінності рас

(канонічний фейспалм)

Вас Уотсон троллить, і причому успішно.

Перш за все, глобально генетичні відмінності рас існують. Проблема в тому, як ці відмінності визначати. Приклад: прийнято вважати, що негроїдна раса монолітна. На практиці це не так. Всередині самої негроїдної раси є ще три субраси, причому одна із них - капоїдна - має такі відмінності, яких взагалі в жодній популяції немає. Можете перевірити самі, прикладом капоїдної раси є бушмени. Приклад номер два. Японці. Вважалось, що вони монголоїди. А генетично - хренушки. Вони ближчі до полінезійської раси із здоровенним куском європеоїдних генів, а от монголоїдних рис у них небагато. Цим Уотсон вас і троллить, бо ви можете виявитись представником зовсім іншої раси, ніж тієї, до якої гордо себе залічуєте.

По-друге, давні цивілізації чорного континенту існують. Просто там ніколи не проводились притомні розкопки. Вище згадана капоїдна раса, наприклад, вважається нащадком якоїсь прадавньої цивілізації Південної Африки, яку ще не відкрили. Є Мономотапа, Сао, Канем, Судан - все це прадавні цивілізації, які об'єктивно існували, але досі не досліджені через політичний бардак в Африці і активну діяльність мусульманських "ревізіонерів історії".

По-третє, інтелект таки да, є генетично успадковуваною ознакою. Якщо ви цю ознаку культивували в своєму народі, ваш "расовий інтелект" буде вище. Якщо культивували щось іще... результат, сопсна, передбачуваний. Цим вас теж Уотсон грамотно троллить.
   
Re: генетичні відмінності рас

(канонічний фейспалм)

Вас Уотсон троллить, і причому успішно.

Перш за все, глобально генетичні відмінності рас існують. Проблема в тому, як ці відмінності визначати. Приклад: прийнято вважати, що негроїдна раса монолітна. На практиці це не так. Всередині самої негроїдної раси є ще три субраси, причому одна із них - капоїдна - має такі відмінності, яких взагалі в жодній популяції немає. Можете перевірити самі, прикладом капоїдної раси є бушмени. Приклад номер два. Японці. Вважалось, що вони монголоїди. А генетично - хренушки. Вони ближчі до полінезійської раси із здоровенним куском європеоїдних генів, а от монголоїдних рис у них небагато. Цим Уотсон вас і троллить, бо ви можете виявитись представником зовсім іншої раси, ніж тієї, до якої гордо себе залічуєте.

По-друге, давні цивілізації чорного континенту існують. Просто там ніколи не проводились притомні розкопки. Вище згадана капоїдна раса, наприклад, вважається нащадком якоїсь прадавньої цивілізації Південної Африки, яку ще не відкрили. Є Мономотапа, Сао, Канем, Судан - все це прадавні цивілізації, які об'єктивно існували, але досі не досліджені через політичний бардак в Африці і активну діяльність мусульманських "ревізіонерів історії".

По-третє, інтелект таки да, є генетично успадковуваною ознакою. Якщо ви цю ознаку культивували в своєму народі, ваш "расовий інтелект" буде вище. Якщо культивували щось іще... результат, сопсна, передбачуваний. Цим вас теж Уотсон грамотно троллить.
Бачив колись негритянку - чорна,як ніч. власне не шоколадна, а чорна-чорнісінька. Так у неї пропорції були суто європейські!
   
Re: генетичні відмінності рас

Бачив колись негритянку - чорна,як ніч. власне не шоколадна, а чорна-чорнісінька. Так у неї пропорції були суто європейські!
Східноафриканська субраса. Таки да, чорні як валянок, а риси обличчя європеоїдні. Вважаються, до речі, далекими пращурами європейців.  :gigi:
   
Re: генетичні відмінності рас

а ЯКЖЕ НАШЕ трИпілля 40 ТИС. РОКІВ
   
Re: генетичні відмінності рас

а ЯКЖЕ НАШЕ трИпілля 40 ТИС. РОКІВ
Самі ви 40 тис. років. Трипілля - це всього тільки VI тисячоліття до н. е. А расові розбіжності сформувались на межі палеоліту і неоліту.
   
Re: генетичні відмінності рас

Східноафриканська субраса. Таки да, чорні як валянок, а риси обличчя європеоїдні. Вважаються, до речі, далекими пращурами європейців.  :gigi:
Там не тіки обличчя, там усьо було європейське! Подумки я її від вакси відмивав!  :facepalm1:
   
Re: генетичні відмінності рас

Там не тіки обличчя, там усьо було європейське! Подумки я її від вакси відмивав!  :facepalm1:
Пан знає толк в збоченнях. Якщо дівчина красива - нащо її додатково відмивати, тим паче від власної шкіри?  :D
   
Re: генетичні відмінності рас

Пан знає толк в збоченнях. Якщо дівчина красива - нащо її додатково відмивати, тим паче від власної шкіри:D
Тут когнітивний диссонанс плющить - якшо європейка, але чорна, значить у ваксі замурзалась.  :laugh:
Гарна була, зараза... і вдягнута по-модньому.
   
Re: генетичні відмінності рас

Тут когнітивний диссонанс плющить - якшо європейка, але чорна, значить у ваксі замурзалась.  :laugh:
Гарна була, зараза... і вдягнута по-модньому.
Дядьку, скажіть чесно - захотілось в душ повести. З розпискою  :weep:
   
Re: генетичні відмінності рас

Дядьку, скажіть чесно - захотілось в душ повести. З розпискою  :weep:
ага!
   
Re: генетичні відмінності рас

Цитувати
але чукчі трохи псують статистику
Фігня. Знав одного чукчу-математика. Математичний геній. Матюкався, правда, чорно. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія