Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про дифтерию - привитым (и не привитым)

Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

тут пишуть що навiть пiсля прививки 20% смертнiсть..а без 50%  ;o
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Налякав. Реально. Десь з днів 8 підчипив вірус. Спочатку боліло горло трохи. (Попадає під опис). Подавив Левофлоксацином. Не болить. Ковтаю. Потім кашляв-подавив алетілцістеїном...н е кашляю... шморгаю тільки. Слабкість...але якщо похожу у день-проходить. Але дійсно "дореформували" медицину... мля...я ж казав. була ота патлата макітря,зараз ЗЕ-лена дурепа... Що за життя!

 Воно й так було таке,що тре було крутитися як глісту на сковродці... а зараз це вже повний звіздець. Поприходили дегенерати...
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Ну, не знаю... Таки жахи ви описуєте. Є якийсь сайт, що можна саме на якийсь час до свого лікаря записатися на прийом. Як цикаво - завтра в доньки запитаю. Вона не чекала в поліклініці. Місто Буча.  До поліклініки йти пішки нам сімь хвилин. Машиною - хвилина, може півтори.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Ось знайшла календар обов'язкових (планових) щеплень в СРСР по рокам:

http://mhlife.ru/prevention/infections/kid-vaccination-history.html

Кому цікаво,  тут можна подивитися, якщо не пам'ятаєте, коли І  які ЩЕПЛЕННЯ при СРСР ви  точно отримували...   після розвалу СРСР як було, не знайшла інформаціЇ.
Я відправила маму до дільничого запитати, щоб та подивилась в записах, коли мама з батьком останній раз щеплювалися...   дільнича відповіла, що в неї такої інфи нема,  та вона і сама  про себе не знає , коли останній раз від дифтерії/ правцю/кашлюка щеплювалася  :weep:

Останнє редагування: 2 листопада 2019 21:48:43 від ценительница алей
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Вы все такие смешные.... Да все годы  бывала дифтерия, как и сейчас  единичные случаи. Это ж кому то надо разгонять панику среди населения.... свинячий грипп, коровячий грипп.  Кому это выгодно?
Только форумчанам по-секрету...Сейчас идет нашествие бытового сифилиса.. Покупайте презервативы фирмы Центурион,, только эта фирма защитит вас от заболевания
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Вы все такие смешные.... Да все годы  бывала дифтерия, как и сейчас  единичные случаи. Это ж кому то надо разгонять панику среди населения.... свинячий грипп, коровячий грипп.  Кому это выгодно?
Только форумчанам по-секрету...Сейчас идет нашествие бытового сифилиса.. Покупайте презервативы фирмы Центурион,, только эта фирма защитит вас от заболевания

Ну елемент паніки присутній, звичайно, але ж це і ненормально , що з часів розвалу СРСР ніякого контролю над щепленням населення не ведеться геть, ніхто нічого не знає...  добре, що хоч точно відомо, що в дитячому віці( по тому календарю, що яидала посил) всі ми в дитинстві три рази були таки щеплені правильно...
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Жодної паніки не бачу. Повертаємося до того, що щеплення необхідні. Це добре. Вакцина індійська безпечна. Хто бажає та має трохи грошей - можуть прищепитися французькою. Від сіфілісу не щеплять, гігієна наше все.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Конечно прививки обязательны, особенно ДЕТЯМ.... От всего... но мы сейчас о взрослых и их кратности, без коментов
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Ну елемент паніки присутній, звичайно, але ж це і ненормально , що з часів розвалу СРСР ніякого контролю над щепленням населення не ведеться геть, ніхто нічого не знає...  добре, що хоч точно відомо, що в дитячому віці( по тому календарю, що яидала посил) всі ми в дитинстві три рази були таки щеплені правильно...
В Украине жесткий контроль над прививками ДЕТЯМ... ОБЯЗАТЕЛЬНО.  И правильно.... Но многие мамашки богомольные-сектатнтки или просто дуры по жизни сопротивляются....  Кажись этот момент вышел  на уровень закона ВР.  Пускать ли в школу или детсад непривитого  ребенка. Мое мнение  НЕ ПУСКАТЬ... И установить  в прививочном кабинете видеофиксацию, и присутствие не только врача и медсестры, а и оьщественника с медобразованием.... И три подписи под прививкой
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

по правцю - ні. За діфтерію не знаю, та вони йдуть одною склянкою. Саме три щеплення.

Одну дозу ДП-м, або одну дозу бустрікса (дифтерія, правець, кашлюк) - НЕ ревакцинують протягом року ще раз, як дітей.
Дорослі - один раз на 10 років. Що, в принципі, до жопи при реальному зараженні :)))
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Ну, не знаю... Таки жахи ви описуєте. Є якийсь сайт, що можна саме на якийсь час до свого лікаря записатися на прийом. Як цикаво - завтра в доньки запитаю. Вона не чекала в поліклініці. Місто Буча.  До поліклініки йти пішки нам сімь хвилин. Машиною - хвилина, може півтори.

helsi.me
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

тут пишуть що навiть пiсля прививки 20% смертнiсть..а без 50%  ;o

полный п..ж


   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

У нас тут на загниваючому Заході ніхто до дільничого по інтернету не записується, все по телефону: спочатку запитують що конкретно тебе турбує і в залежності від стану кажуть, коли прийти...    ніякої і мови про інтернет- талончики

 ;o
відсталі ви там  :pooh_lol:
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Жодної паніки не бачу. Повертаємося до того, що щеплення необхідні. Це добре. Вакцина індійська безпечна. Хто бажає та має трохи грошей - можуть прищепитися французькою. Від сіфілісу не щеплять, гігієна наше все.

 Як і для дифтерії..
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Вы все такие смешные.... Да все годы  бывала дифтерия, как и сейчас  единичные случаи. Это ж кому то надо разгонять панику среди населения.... свинячий грипп, коровячий грипп.  Кому это выгодно?
Только форумчанам по-секрету...Сейчас идет нашествие бытового сифилиса.. Покупайте презервативы фирмы Центурион,, только эта фирма защитит вас от заболевания

:super:
как легко людей напугать.

можно еще такую фото добавить
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

В Украине жесткий контроль над прививками ДЕТЯМ... ОБЯЗАТЕЛЬНО.  И правильно.... Но многие мамашки богомольные-сектатнтки или просто дуры по жизни сопротивляются....  Кажись этот момент вышел  на уровень закона ВР.  Пускать ли в школу или детсад непривитого  ребенка. Мое мнение  НЕ ПУСКАТЬ... И установить  в прививочном кабинете видеофиксацию, и присутствие не только врача и медсестры, а и оьщественника с медобразованием.... И три подписи под прививкой

Чьи подписи....врача, медсестрі и общественника о том, что они в случае проблем у ребенка или смерти или инвалидности будут нести ответственность ? )))
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

:super:
как легко людей напугать.

можно еще такую фото добавить
Показати зображення...

Это оно: серо-желтое.
 
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

но какие живые организмы прикольные, я в шоке.. вирусы, бактерии.. драки между всеми уровнями.. в восхищении
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

но какие живые организмы прикольные, я в шоке.. вирусы, бактерии.. драки между всеми уровнями.. в восхищении

Жизнь бьет ключем...и попадает ! :)
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

:super:
как легко людей напугать.

можно еще такую фото добавить
Показати зображення...
гарне фото. Складається відчуття, що навить розглядаючи фотку можна спіймати інфекцію. Щось страшне статеве там теж можна, маючи уяву, побачити. Дійсно гарне фото.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Не знаю як щодо статевого, але асфіксія чуваку світить....
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Не знаю як щодо статевого, але асфіксія чуваку світить....

Трахеостомия
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%B5%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F

Показания
Состоявшаяся или угрожающая непроходимость верхних дыхательных путей
...
Острая. Развивается за минуты. Инородные тела, истинный круп при дифтерии (обтурация плёнками), отёки Квинке, реже — подсвязочный ларингит
Подострая. Развивается за десятки минут, часы. Ложный круп, гортанная ангина, отёк при химических ожогах пищевода и пр.
...


еще  кто-то вакцинироваться пойдет?
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Не знаю як щодо статевого, але асфіксія чуваку світить....
Та трахеотомія робиться навить в польових умовах. Трубка блискуча нижче адамова яблука. Він хоче щось сказати, а не може. Це смішно, та сміятися не можна. Кажуть, що загоюеться то потім дуже непогано, тільки чув, сам не бачив.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Та трахеотомія робиться навить в польових умовах. Трубка блискуча нижче адамова яблука. Він хоче щось сказати, а не може. Це смішно, та сміятися не можна. Кажуть, що загоюеться то потім дуже непогано, тільки чув, сам не бачив.
Нормально. У меня шрама не осталось.
Правда делалось не в полевых.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Нормально. У меня шрама не осталось.
Правда делалось не в полевых.
В Днепрі оперували? Кадика розчавило?
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Не, в Киеве. Очень давно.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Хтось пам'ятає,  в яких роках ще проводилась ревакцинізація проти дифтерії/ правцю/ кашлюка при СРСР і після його розвалу?
в 94-98 точно проводилася. Я ревакцинувалася саме в той період - тоді пошесть була - від всіх вимагали по три прививки пройти і в санкнижках відмітити працівники медичного закладу.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Сан-эпид службу восстановили, но , к сожалению, она продолжает заниматься поборами-вымогательствами а не прямыми своими обязанностями
:gigi: Дик, ви ж договарюйте, в чійому складі її відновили. У складі Держпродспоживслужб и, яка до людської медицини ні вухом, ні рилом, а більше до ветеринарної ближче. Саме тому там і самі побори, бо та штучно створена служба більше нічого не уміє і більше ні для чого не призначена.

Грубо кажучи, управління захисту прав споживачів роздули аж до розмірів державної служби.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

якраз років 10-12 як робили прививки..
може Гексаксим вколоти?
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

якраз років 10-12 як робили прививки..
може Гексаксим вколоти?
сходіть, пане, та зробить. Як немає протипоказань. Індійська - безкоштовна. Діяти почінае десь за два місяци, не зразу. Буде зима, краще зараз, ніж потім антідот шукати терміново.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Та трахеотомія робиться навить в польових умовах. Трубка блискуча нижче адамова яблука. Він хоче щось сказати, а не може. Це смішно, та сміятися не можна. Кажуть, що загоюеться то потім дуже непогано, тільки чув, сам не бачив.
Я врач в челюстно-лицевой области.... Покажи мне точку куда надо колоть карандашем-ручкой(что есть под рукой)?  Мне препод в институте сказал - не надо спешить, вы скорее всего окажитесь неправы юридически..
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Я врач в челюстно-лицевой области.... Покажи мне точку куда надо колоть карандашем-ручкой(что есть под рукой)?  Мне препод в институте сказал - не надо спешить, вы скорее всего окажитесь неправы юридически..
пане, звідки я знаю??? Вас вчать шість років ще й   адьюнктура. Я не лікар, буду знати, що саме до вас треба прислухатися, коли про медицину йде мова за здоровье.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

При ранении в область легкого, ножевом, огнестрельном, травматическом и тд  Возьмите любой целофан под рукой, пусть он будет и грязный , наложите на рану  и чем угодно туго прибентуйте, пусть разорванной рубашкой (создайте герметизм).... ПНЕВМОТОРАКС
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Я врач в челюстно-лицевой области.... Покажи мне точку куда надо колоть карандашем-ручкой(что есть под рукой)?  Мне препод в институте сказал - не надо спешить, вы скорее всего окажитесь неправы юридически..

В каком смысле ? Если удушье - то вставить трахеостому хоть ручкой шариковой хоть чем - это преступление ??
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Але, що бува, ріжуть трахеотоміей в польових умовах, й та людина жива й знову воює, я знаю точно. Може, просто живучий, як кіцька.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Але, що бува, ріжуть трахеотоміей в польових умовах, й та людина жива й знову воює, я знаю точно. Може, просто живучий, як кіцька.

Та Господи, если рука твердая и ножик острый - это как два пальца...Есть люди, даже дети, даже новорожденные, которые годами живут с трубкой....а шо делать...
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

При ранении в область легкого, ножевом, огнестрельном, травматическом и тд  Возьмите любой целофан под рукой, пусть он будет и грязный , наложите на рану  и чем угодно туго прибентуйте, пусть разорванной рубашкой (создайте герметизм).... ПНЕВМОТОРАКС
Ми не про пневматоракс. Ми про неможливість дихати звичайним шляхом. Розчавлений кадик, або оті плівки діфтерійні. Що робити за пневматоракса, вже й дити, мабуть, знають. Таки часи.
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

-хочешь ,Толя, яблука?
-хешшшшхеить!
- а ось сік. Теж не хочеш?
- шшхешитьшш!
- ну, вибачте, бананів в нас немає.

Та ясно, що то трохи зле знущання, все давали, що можна, але втриматися люди не могли від легенького підколу.

Останнє редагування: 3 листопада 2019 00:47:27 від beggy
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Відгуки по дітям ( Україна).
Препарати Пентаксим та інші
https://irecommend.ru/content/privivochnaya-katastrofa-v-ukraine-chast-3-geksaksim-vse-o-preparate-tsena-v-aptekakh-i-chas
   
Re: про дифтерию - привитым (и не привитым)

Хто розуміється на питанні прививок, поясніть:  людям похилого віку, під 70 років,  які не пам'ятають, коли останній раз була ревакцинізація проти дифтерії і правця,  даних в амбулаторній карті не знайдено ( можливо при СРСР ще прививались)  - як прививатись в такому разі: однієї  прививки  АДП досить чи  потрібні три прививка АДП-М ( зараз,через місяць, через півроку)?

Можливо комусь інформація буде корисною. 
Мене цікавило питання, як правильно проводити ревакцинацію в тому випадку, якщо багато десятиліть нічого не проводилось.  Хотілось точно знати, щоб бути впевненим, що все правильно зроблено. Зателефонувала в Роберт-Кох- Інститут і попросила розтлумачити. Фахівець відповів, що на сьогоднішній день точка зору  на це питання така, що якщо колись ( в дитинстві як правило) відбулась нормальна трикратна вакцинація,  то якою б не була потім пауза,  10 років чи 40,  ревакцинація   проводиться тільки однією ін'єкцією( уколом).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія