Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський заявив, що Україна не готова до війни. :facepalm1: Можна було без таких заяв? :X

Я не знаю він пише собі текст чи йому пишуть, а він переробляє.

Таких речей про неготовність воювати не можна в приниципі казати.

Ми не бажаємо воювати, але якщо треба то будемо.

Те що Україна не готова і РФ неготова він сказав, чого він розписався за РФ? А потім розписався у безпомічності ЗСУ...

Так не говорять, не бажаємо воювати, або замінити що Україна буде боронити землю. Але стверджувати що ми не готові?

Без казуїстики, єдине що його виправдовує те що він має репутацію клоуна.

Україна не бачить силового вирішення даної проблеми.

Таке можна вживати.

Короч, ви зрозуміли.  :cray:

А взагалі Україна одна з войовничих націй, сенс і національна ідея якої воювати. Війна задля війни.

==============
Нотатки Божевільного
   
Ясна річ, що не готова - в країні нема головнокомандувача. Це всі знають.
   
бажано точну цитату, а не переказ.
(а ми вже зробимо висновки))
   
бажано точну цитату, а не переказ.
(а ми вже зробимо висновки))

Я навів з ТСН точну цитута...

не можна вживати таких слів, просто не можна.
   
Йому можна.Тому що блазень
   
Йому можна.Тому що блазень

Оце в нього єдине виправдання.

Так як у мене коли я кажу правду, тіпа я чокнутий.

Коли Черчілю заявив генерал, що Англія не готова до війни, він поміняв генерала. Англія дійсно була не готова на відміну від України.
   
Тю...так він же раніше казав, що готова  8-:
   
Ясна річ, що не готова - в країні нема головнокомандувача. Це всі знають.
Г-нокомандувач таки є! :)
   
Ясна річ, що не готова - в країні нема головнокомандувача. Це всі знають.
:laugh:
   
Я навів з ТСН точну цитута...

не можна вживати таких слів, просто не можна.
Это по фройду

Он не готов. Ссыкотно. Это не видосики снимать и не бабло на асфальте пилить

Хорошо, что шлюхи в 14 году не было

Сейчас бы округом РФ были
   
Это по фройду

Он не готов. Ссыкотно. Это не видосики снимать и не бабло на асфальте пилить

Хорошо, что шлюхи в 14 году не было

Сейчас бы округом РФ были

А ты готово,чучело?Бери Тимми и остальных вояк и воюйте.Работы там непочатый край
   
Цей зелений довбень дав 100% оцінку своєї бліать діяльності як головнокомандуючого ..

По іншому гідрант Конституції -  завалив 1/3 своєї роботи ..


ЗИ . Т9 виправив з гіранта  на гідранта .. точно бля гідрант Конституції .
   
Хоч на сайті преза не те написали, що він говорив, якщо вірити ТСН.
   
Странно, что ТС не канадская иммиграция. Те больше всего готовы воевать, некоторые так за десятки лет разгон брать начали. Выехали в Канаду для разбега, и каааак побегут на войну, всех кацапов враз
 положат, главное тормозя не стереть кеды во Владике.
   
А ты готово,чучело?Бери Тимми и остальных вояк и воюйте.Работы там непочатый край

А как там погодка в Москвє?

Кац пропонує здатись?

Ти думаєш уникнути війні?

Я сумніваюсь що це можливо, війна не наш виборі, якби нам не хотілось її, бо українці хочуть війну, просто розуміють що а зміст? Війна - це вибір РФ.

Ти будеш захищати українську державу?
   
Странно, что ТС не канадская иммиграция. Те больше всего готовы воевать, некоторые так за десятки лет разгон брать начали. Выехали в Канаду для разбега, и каааак побегут на войну, всех кацапов враз
 положат, главное тормозя не стереть кеды во Владике.
Ти просто незнаєш про український шувеніз, а цей клаптик на огірочки...

РФ це Орки . погане відображення світлих Ельфів, українців.


Тей що ти зараз бачиш шувенізм, це наш подарунок імперії.

Війна не наш вибір, але ми до неї зажди готові і бажаємо її.
   
Ти просто незнаєш про український шувеніз, а цей клаптик на огірочки...

РФ це Орки . погане відображення світлих Ельфів, українців.


Тей що ти зараз бачиш шувенізм, це наш подарунок імперії.

Війна не наш вибір, але ми до неї зажди готові і бажаємо її.
Ты на фронте сколько дней провел, воин?
   
Ты на фронте сколько дней провел, воин?
Типова тактика сцикунів і тролів з Ольгино))))

Я слідкую за настроями людей. І знаю чим вони живуть...

РФ це мала копія України в Шовінізмі. Наш подарунок  їм за часів СССР.

А той клаптик на огірочки буде.
   
ТС, цитату в студію, бо сказане в квітні було протилежне.
п.с. або брись назад в палату
   
Типова тактика сцикунів і тролів з Ольгино))))

Я слідкую за настроями людей. І знаю чим вони живуть...

РФ це мала копія України в Шовінізмі. Наш подарунок  їм за часів СССР.

А той клаптик на огірочки буде.
Еще раз спрашиваю, сколько дней на фронте провел? Если ты плять такой готовый, то за семь лет был уже шанс повоевать или ты ахуеть как занят лизанием жопы Пеци на форуме? Так не переживай, и без тебя Пецина попа будет чистой, благо шершавых языков здесь хватает.
   
ТС, цитату в студію, бо сказане в квітні було протилежне.
п.с. або брись назад в палату

Шукай ТСН, виж любителі гівно + гівно... Вони так його слова передали у себе в ФБ в повідомленні якщо не виправили.
   
Абсолютно не важливо що Зеленський сказав чи не сказав. Казати йому можна все що завгодно - у нас свобода слова.

У росії краще за Зеленського знають наскільки готові ми до війни. Тому нападуть вони чи ні не залежить від того що меле Зеленський.

Важливі інші речі - фінансування виробництва нептуна, вільхи, закупівля нових озброєнь, модернізація наших засобів ППО тощо.
   
Шукай ТСН, виж любителі гівно + гівно
то там і пость, лапоть...
ви вже своїми оцінками Карузо набридли....
   
Еще раз спрашиваю, сколько дней на фронте провел? Если ты плять такой готовый, то за семь лет был уже шанс повоевать или ты ахуеть как занят лизанием жопы Пеци на форуме? Так не переживай, и без тебя Пецина попа будет чистой, благо шершавых языков здесь хватает.

Бідося, як тебе порвало, уже два роки президент кловун... Що тобі не подобається? Сцикунчик, ватка і ольгинський сцикун.

Типова тактика, нарід їм не такей...

Помниться Порохоботи так при Порошенку поводились... На фронт всіх слали, уявний фронт)))))

Порося зелене ти.
   
то там і пость, лапоть...
ви вже своїми оцінками Карузо набридли....

То ти вж ене любиш канла Гівно + Гівно...

Невже наївся? Сумніваюсь. :bueee:
   
TimmiApostolMS
Балабол, пнх....
Цитувати
Президент Володимир Зеленський заявив, якщо Росія піде на ескалацію в Україні, може початися нова світова війна. Але він переконаний, що ані українська, ані російська сторони не готові до повномасштабної війни. Більше читайте тут: https://тсн/ukrayina/mozhe-buti-svitova-viyna-zelenskiy-pro-mozhlive-vtorgnennya-rf-1781692.html
Геть як ти написав, цукерку схавай замість пігулки...
   
ні українська, ані російська сторони не готові до повномасштабної війни.


Це означає заява що ми не готові. Ніякий контекст не виправдовує цю некомпетентність.  :X

Яби ти прочитав не тільки перший пост, я за це згадав.

Ніяк така заява не виправдовує. Бо РФ рішає а не він чи готові.

А от за нас він розписався в цьому речені.
   
Це означає заява що ми не готові.
слово повномасштабна не бачиш? багато країн назвеш здатних на повномасштабні боєві дії з парашою?
п.с. як зазвичай бачиться тільки що хочеться....  :facepalm1:
   
Це означає заява що ми не готові. Ніякий контекст не виправдовує цю некомпетентність.  :X

Яби ти прочитав не тільки перший пост, я за це згадав.

Ніяк така заява не виправдовує. Бо РФ рішає а не він чи готові.

А от за нас він розписався в цьому речені.
чувак досі не відчуває сбе Верховним Головнокомандувачем :(
   
Бідося, як тебе порвало, уже два роки президент кловун... Що тобі не подобається? Сцикунчик, ватка і ольгинський сцикун.

Типова тактика, нарід їм не такей...

Помниться Порохоботи так при Порошенку поводились... На фронт всіх слали, уявний фронт)))))

Порося зелене ти.
При чем тут народ? Конкретно не такой ТЫ и той Бозя Поршенко. Пеця у нас уже не действующий президент? Вроде нет, то уже мог два года на передовой в окопах служить, как резервист, тем боле "как учавствовавший в военных действиях", тем более что сына Пецина в окопах уже отслужила. И ты тоже героический воин диванных войск мог бы служить, мог бы, да видимо не хочешь.
   
слово повномасштабна не бачиш? багато країн назвеш здатних на повномасштабні боєві дії з парашою?
п.с. як зазвичай бачиться тільки що хочеться....  :facepalm1:

Черчіль коли йому генерал заявив таке про Германію звільнив його і найшо того хто мав план як воювати при повномаштабному вторгненні німців в Британію.

Понятно?
   
А ты готово,чучело?Бери Тимми и остальных вояк и воюйте.Работы там непочатый край

Окрема екзильна диванна сотня буде дорамагати нам патріотичними віршами та йотуб відосіками
   
При чем тут народ? Конкретно не такой ТЫ и той Бозя Поршенко. Пеця у нас уже не действующий президент? Вроде нет, то уже мог два года на передовой в окопах служить, как резервист, тем боле "как учавствовавший в военных действиях", тем более что сына Пецина в окопах уже отслужила. И ты тоже героический воин диванных войск мог бы служить, мог бы, да видимо не хочешь.
І знову маніпуляція сцикуна, ті самі маніпуляції робили за Порошенка і всіх на фронт влада слала))) Які ви примітивні тільки мавпувати  попередників можете ))))  :facepalm1:
   
чувак досі не відчуває сбе Верховним Головнокомандувачем :(


Але в нього є команда аналітиків, і тексті такі явні промахи?  :bueee:
   
Черчіль коли йому генерал заявив таке про Германію звільнив його і найшо того хто мав план як воювати при повномаштабному вторгненні німців в Британію.

Понятно?
Стесняюсь спросить, кто у нас Черчилем был с 2014 года, и "хто мав план як воювати", а не як конину жрать в Минске?
   
Понятно?
розслабся, розказуй далі про Карузо....
   
І знову маніпуляція сцикуна, ті самі маніпуляції робили за Порошенка і всіх на фронт влада слала))) Які ви примітивні тільки мавпувати  попередників можете ))))  :facepalm1:
Вот кто б за сцикуна рассказывал, так не ты.
   
Стесняюсь спросить, кто у нас Черчилем был с 2014 года, и "хто мав план як воювати", а не як конину жрать в Минске?
Лорда Черчіля теж не любили ліваки і комуняки і сцикуни.  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія