Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чоколад убивает ИТ сферу :(

Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Общий объем инвестиций в украинские IT-компании составил 265 миллионов долларов за 2017 год, что на 231%больше показателей 2016 года.

Такие данные содержатся в отчете венчурного фонда AVentures Capital по итогам исследования Dealbook of Ukraine.

Согласно исследованию, в 2017 году было заключено 44 сделки, а в 90% ведущими были иностранные инвестиционные фонды (например, General Catalyst, IVP, Spark и Almaz Capital), но при участии украинских инвесторов.

Иностранный капитал составил 96% общего объема инвестиций, при том что в 2016 году и ранее распределение внешнего и локального капитала было практически равным.
https://недостовірне джерело/news/economics/economic/217698-investicii-v-ukrainskie-it-kompanii-vyrosli-vtroe.html
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

ох чоколяд

скільки ж магазини рошен інвестував
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Це про якісь конкретні інвестиції мова? які регулюються якимись законами і передбачають якісь відкати чи як? Бо просто іноземні перекази там вже давно більше 2мільярдів доларів.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Це про якісь конкретні інвестиції мова? які регулюються якимись законами і передбачають якісь відкати чи як? Бо просто іноземні перекази там вже давно більше 2мільярдів доларів.

вы кроме откатов больше ничего не знаете?
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Це про якісь конкретні інвестиції мова? які регулюються якимись законами і передбачають якісь відкати чи як? Бо просто іноземні перекази там вже давно більше 2мільярдів доларів.

Ви різницю між інвестиціями та продажами знаєте? Продажі Українського ІТ сектору 3,6 млрд.$

А це об'єм венчурного ринку.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

Продажі Українського ІТ сектору 3,6 млрд.$
Тссссс!
краще про це не кричати на кожному розі, бо в декого починається безсоння й долоні дуже чухаються, що такі гроші пропливають повз них
а потім починаються усякі маски-шоу, реформи у податковому законодавстві та інша трахомудія
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

закачав open server, хотів подивитися в порівнянні з xampp. здивувався. один з розробників - тернопільський хлоп. слав, у вас там талановиті IT жиють.   ;)
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

закачав open server, хотів подивитися в порівнянні з xampp. здивувався. один з розробників - тернопільський хлоп. слав, у вас там талановиті IT жиють.   ;)

емммм... Веб сервак під віндою? Пан має схильність до мазохізму?
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

вы кроме откатов больше ничего не знаете?
Просто цікаво, що саме вони мають наувазі. Як вони обліковують ті інвестиції. За відкати згадав, бо знаю як робились інвестиції в свиноферми наприклад.

Просто по ІТ там не треба майже ніяких виробничих комплексів і тд. Нащо заводити якісь гроші як інвестиції? Інвестиція це завжди зміна структури власності. А що власне в Українських ІТ компаніях з власності є? Патенти і авторські права ж всі на закордонні прокладки оформлені.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Тссссс! Показати зображення...
краще про це не кричати на кожному розі, бо в декого починається безсоння й долоні дуже чухаються, що такі гроші пропливають повз них
а потім починаються усякі маски-шоу, реформи у податковому законодавстві та інша трахомудія

IT повинні платити податки на рівні всіх, а процент податків для ФОП має бути значно вищий корпоративного.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

емммм... Веб сервак під віндою? Пан має схильність до мазохізму?
пан цікавиться платформою для роботи з флешки  :)
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

IT повинні платити податки на рівні всіх, а процент податків для ФОП має бути значно вищий корпоративного.

Вони вам нічого не повинні.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

IT повинні платити податки на рівні всіх, а процент податків для ФОП має бути значно вищий корпоративного.

хочешь вбити IT в Україні? Встанови податки "як у всіх"
Хочеш вбити малий бізнес? Встанови податки ФОП "значно вище корпоративного"

Тепер просте питання. Ти дійсно не бачиш різниці між металургійним заводом, задля якого рушать природу шахтами та кар'єрами, видобувають вичерпний ресурс, а сам завод засирає все навколишнє, отруюючи й людей у тому числі (й це я ще не гадав про коксохіми) та IT компанією, для функціонування якої треба звичайнісінька офісна будівля зі стандартними комунікаціями, трохи електрики (денної потреби заводу вистачить на рік) та кава кілограмами
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

пан цікавиться платформою для роботи з флешки  :)

linux наше всьо!
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

кава кілограмами


хе-хе, я знаю одного економіста-ортодокса, який стверджує, що IT висмоктує кваліфіковану робочу силу з заводів і на цьому грунті пропонує IT забанити
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

linux наше всьо!
ваше-ваше. не бійтеся, я не претендую. мене тільки кишеньковий локалхост цікавить.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

хе-хе, я знаю одного економіста-ортодокса, який стверджує, що IT висмоктує кваліфіковану робочу силу з заводів і на цьому грунті пропонує IT забанити

Я теж таких знаю...Вони все рахують по радянськи - чим більше заводів тим краще. І ще типу - от ви програмісти - сидите на задниці, і заробляєте великі гроші, а от роботяга - цілий вдень вкалує - і нічого немає. І неможливо пояснити йому, щщоб для того, щоб сидіти на задниці і прграмувати треба, як мінімум 5 років вчитись, знати англійську, знати вищу математику і т.д.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

ваше-ваше. не бійтеся, я не претендую. мене тільки кишеньковий локалхост цікавить.

тоді дивися у напрямку синього кита, тобто docker :D
бо інакше обов'язково наступиш на граблі несумістності
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

знати вищу математику


а ця єрєсь взагалі псує людину!
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

Я теж таких знаю...Вони все рахують по радянськи - чим більше заводів тим краще. І ще типу - от ви програмісти - сидите на задниці, і заробляєте великі гроші, а от роботяга - цілий вдень вкалує - і нічого немає. І неможливо пояснити йому, щщоб для того, щоб сидіти на задниці і прграмувати треба, як мінімум 5 років вчитись, знати англійську, знати вищу математику і т.д.

ще добавлю - "роботяга" вісім годин відпахав, й на диван втикати у ящік або у генделик
А для програмера (який "заробляє великі гроші") 10-12 годин на роботі "сідіти на задниці", а потім ще кілька годин вдома позайматися самостійно, щоб кваліфікацію підняти, - це норма
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

а ця єрєсь взагалі псує людину!

Якщо хочете реально бути толковим програмером - то як мінімум дискретка має бути вам знайома. Так само і булева алгебра. Я вже не говорю про теорію цифрових автоматів
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

Якщо хочете реально бути толковим програмером - то як мінімум дискретка має бути вам знайома. Так само і булева алгебра. Я вже не говорю про теорію цифрових автоматів

а потім отаку дюже вумні починають невдобні питання задавати про роттердам+!
Нє-нє-нє!
На завод, до станка! Ну або до чану з шоколадом!
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

IT повинні платити податки на рівні всіх, а процент податків для ФОП має бути значно вищий корпоративного.

український ІТ сектор- лідер у cxідній європі . Якщо ви хочете зробити подарунок сусідям- підніміть податки. Батька вам скаже велике дякую. І Поляки теж.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Общий объем инвестиций в украинские IT-компании составил 265 миллионов долларов за 2017 год, что на 231%больше показателей 2016 года.

Такие данные содержатся в отчете венчурного фонда AVentures Capital по итогам исследования Dealbook of Ukraine.

Согласно исследованию, в 2017 году было заключено 44 сделки, а в 90% ведущими были иностранные инвестиционные фонды (например, General Catalyst, IVP, Spark и Almaz Capital), но при участии украинских инвесторов.

Иностранный капитал составил 96% общего объема инвестиций, при том что в 2016 году и ранее распределение внешнего и локального капитала было практически равным.
https://недостовірне джерело/news/economics/economic/217698-investicii-v-ukrainskie-it-kompanii-vyrosli-vtroe.html

І яка тут заслуга шоколада?  :fool:
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Я теж таких знаю...Вони все рахують по радянськи - чим більше заводів тим краще. І ще типу - от ви програмісти - сидите на задниці, і заробляєте великі гроші, а от роботяга - цілий вдень вкалує - і нічого немає. І неможливо пояснити йому, щщоб для того, щоб сидіти на задниці і прграмувати треба, як мінімум 5 років вчитись, знати англійську, знати вищу математику і т.д.

Як виявляється, це все не треба ;)  Будь який гасконець з дитинства академик:

 https://dou.ua/lenta/interviews/intervyu-ruslan-koptev/
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

український ІТ сектор- лідер у cxідній європі . Якщо ви хочете зробити подарунок сусідям- підніміть податки. Батька вам скаже велике дякую. І Поляки теж.

З вами згіний. 5 відсотків - це золота середина, яку згідні платити програмери. Піднімете вище - зразу всі підуть в тінь. Це ж не завод - взяв ноут під паху - і шукай вітра в полі. Плюс існує купа способів напівлегально ввести гроші в країну.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Якщо хочете реально бути толковим програмером



дякую, не хочу.

але навіть якщо просто фахово мучити абізян і вимерлих людей, все це теж треба ))
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

І яка тут заслуга шоколада?  :fool:

Як мінімум в тому, що не лізе в цю галузь.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Як мінімум в тому, що не лізе в цю галузь.

Економіка - це взагалі не парафія припіздєнта...

  :pooh_lol:
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(
PAL

український ІТ сектор- лідер у cxідній європі . Якщо ви хочете зробити подарунок сусідям- підніміть податки. Батька вам скаже велике дякую. І Поляки теж.

поляки ті взагалі будуть просто у захваті, коли купа контор до них ломанеться  :laugh:
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

IT повинні платити податки на рівні всіх, а процент податків для ФОП має бути значно вищий корпоративного.
А я вот даже согласен, валяйте! А то приходят всякие вкусные предложения, а я сижу тут на жопе жду хз чего
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

З вами згіний. 5 відсотків - це золота середина, яку згідні платити програмери. Піднімете вище - зразу всі підуть в тінь. Це ж не завод - взяв ноут під паху - і шукай вітра в полі. Плюс існує купа способів напівлегально ввести гроші в країну.

Ну i звiсно 5% програмера- це як 20-50% від пересічного. Особливо у приватному секторі де  світять лише мінімалку.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Ну i звiсно 5% програмера- це як 20-50% від пересічного. Особливо у приватному секторі де  світять лише мінімалку.

а який відсоток платить пересічний?
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Просто цікаво, що саме вони мають наувазі. Як вони обліковують ті інвестиції. За відкати згадав, бо знаю як робились інвестиції в свиноферми наприклад.

Просто по ІТ там не треба майже ніяких виробничих комплексів і тд. Нащо заводити якісь гроші як інвестиції? Інвестиція це завжди зміна структури власності. А що власне в Українських ІТ компаніях з власності є? Патенти і авторські права ж всі на закордонні прокладки оформлені.

А що купують американські фонди в американських стартапах за нехилі гроші, коли там крім розпливчатої ідеї ще толкоми нічого нема?
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

закачав open server, хотів подивитися в порівнянні з xampp. здивувався. один з розробників - тернопільський хлоп. слав, у вас там талановиті IT жиють.   ;)
Тобто, один з? Це ж вроді один чувак і робить, на ентузіазмі.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

Тобто, один з? Це ж вроді один чувак і робить, на ентузіазмі.
може і один. я з нам горілки не пив. але ж молодець!   :D
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

може і один. я з нам горілки не пив. але ж молодець!   :D
Молодець, але злосний капець) На форумі, якщо некоректно задаш питання якесь, або ше шось - банить відразу)
Сам юзаю, хороша збірка. Хоча, вище вірно написали - пора на докер переходити.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

нє, мені така повна віртуалізація з докером не тре. серваками не займаюся. а в опен серві ультима чуваки додатково зібрали купу портаблових програмуль, навіть два бровзера. все фрішне. такий собі швейцарський ніж.  :)  інсталяція сама додала потрібне з с++, тіко пропустив, чи докачувалося то окремо, чи вже було в дістрі.  поки ще не пробував поштовий сервер, а по замовчуванню все інше працює. правда, він ломанувся на .хостс, а я дурний туди йому дозволив, хоча є можливість вимкнути таке одразу.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

З вами згіний. 5 відсотків - це золота середина, яку згідні платити програмери. Піднімете вище - зразу всі підуть в тінь. Це ж не завод - взяв ноут під паху - і шукай вітра в полі. Плюс існує купа способів напівлегально ввести гроші в країну.
І 7 платитимуть, і 10. Стогін почнеться при 15.
   
Re: Чоколад убивает ИТ сферу  :(

А що купують американські фонди в американських стартапах за нехилі гроші, коли там крім розпливчатої ідеї ще толкоми нічого нема?
Вони купляють патенти і авторські права. В Україні продуктових компаній в ІТ нема, всьо аутсорс. На крайняк якщо є продуктова, то всерівно мають центральний офіс в штатах, на який і зареєстровані всі авторскі права, бо так вони захищені. Смисл реєструвати авторські права на українську компанію, акщо вони ніде не будуть захищені.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія