Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш кандидат на Євробачення 2019 по студійних записах. Є всі пісні

Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Думаю казка безперспективна бо з такими формами вже виграла учасниця минулого Євробачення
два рази поспіль таке не працює

Ніхто і не збирається вигравати. Найближчі 5 років ніхто не дасть Україні перемогти. Список претендентів мрачний. Хто буде вкладатись в це Євробачення, якщо вихлоп нульовий. Ні популярності, ні концертів. Це і по Меловіну, і по Отрвальду видно. Таке враження, що всі більш менш відомі "зірки" вже підписали умови на передвиборчі тури.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Ніхто і не збирається вигравати. Найближчі 5 років ніхто не дасть Україні перемогти. Список претендентів мрачний. Хто буде вкладатись в це Євробачення, якщо вихлоп нульовий. Ні популярності, ні концертів. Це і по Меловіну, і по Отрвальду видно. Таке враження, що всі більш менш відомі "зірки" вже підписали умови на передвиборчі тури.

хто наприклад?
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Ніхто і не збирається вигравати. Найближчі 5 років ніхто не дасть Україні перемогти.

Хочется тебя оскорбить про твой ум, но не буду.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Хочется тебя оскорбить про твой ум, но не буду.

Вибачте, я не думав, що ви настільки наївні, щоб вірити в безгрішність організаторів конкурсу.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

В этом году вроде посильней состав!!
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

На фупі Казка на першому місці. Клас!
Але тут є ньюанс. На конкурсі треба співати нажи́во.
А Казка співає дуже фальшиво.
От вам і весь ФУП.
Це десь так, як "Зєлєнскага в прєзідєнты!"
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Ivan Navi -   All for the Love

пісню можна послухати тут

http://www.boombooki.com/load/russkie_novinki/ivan_navi_all_for_the_love/1-1-0-4305
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

https://charts.youtube.com/charts/TrendingVideos/ua?hl=uk

поки ось тут немає пісень претендентів говорити нема про що. Пісня з потенціалом хоч в топ 20 трендів потрапити має майже миттєво. 
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

https://charts.youtube.com/charts/TrendingVideos/ua?hl=uk

поки ось тут немає пісень претендентів говорити нема про що. Пісня з потенціалом хоч в топ 20 трендів потрапити має майже миттєво. 

не так
то відображення місцевих смаків а не європейських
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

поки що більш менш пісня у LETAY але у нього з голосм проблеми на приеликий жаль

це з 6 пісень що вже є
тізер від брюнетів не рахуємо
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

не так
то відображення місцевих смаків а не європейських
по-перше, спочатку треба виграти нацвідбір

по-друге, те що має потенціал виграти Євробачення буде популярне і в Україні.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

по-перше, спочатку треба виграти нацвідбір

по-друге, те що має потенціал виграти Євробачення буде популярне і в Україні.
[/b]

але не навпаки
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

поки що більш менш пісня у LETAY але у нього з голосм проблеми на приеликий жаль

це з 6 пісень що вже є
тізер від брюнетів не рахуємо

??? У Летаю полный шлак. ШЛАКИЩЕ!!!
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

[/b]
але не навпаки
Звичайно не навпаки. Якщо пісня буде суперполярна в Україні, то це дуже мало значить.

До речі мені так смішно, що є люди, які вважають, що пісня Плакала має якусь там серйозну відомість в Європі. Коли в реальності оті мільйони переглядів то майже виключно Україна, російскомовні країні (досі не збагну чому) і, як виключення, Болгарія.

Ну і я сподіваюсь що нацвідбір виграють Brunettes Shoot Blondes, не тому що вони можуть виграти Євробачення, а тому що вони, на мою думку, заслуговують на гарний піар.
   
Я мабуть консерватор.  LETAY - Мила моя. Воно хоч трiшечки свое нагадуе. А то всё и не Украина и не Европа... какой-то флешмоб музыкальных извращений.
И не в коем случае не KAZKA - однодневка уже всех затрахавшая, опущенная вопреки пиару.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

З того, що тут є, все фактична калька зарубіжної (особливо американської) хіпстерської попсофігні. Нічого оригінального.

Краще вже дійсно Казку.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Цитата: МирнийКиев link=topic=1026003.msg22099993#msgjavascript:editor_tools_handle_image()22099993 date=1547667312
??? У Летаю полный шлак. ШЛАКИЩЕ!!!

і що я маю тобі відповісти?

типу сам дурак?
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Звичайно не навпаки. Якщо пісня буде суперполярна в Україні, то це дуже мало значить.

До речі мені так смішно, що є люди, які вважають, що пісня Плакала має якусь там серйозну відомість в Європі. Коли в реальності оті мільйони переглядів то майже виключно Україна, російскомовні країні (досі не збагну чому) і, як виключення, Болгарія.

Ну і я сподіваюсь що нацвідбір виграють Brunettes Shoot Blondes, не тому що вони можуть виграти Євробачення, а тому що вони, на мою думку, заслуговують на гарний піар.

треба послухати пісню і наживо
я ж кажу проблема з голосом у нього
не може нормально співати без студійної оборобки
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

никого там не знаю, кроме казки. которая унылое дерьмо
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019



чорті-що якщо чесно
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

апдейт по Yuko

з'явився кліп

   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Что все эти песни делают в украинском отборе? Это же позор.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

DAKHA BRAKHA (tu)

   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

ось і пісня на конкурс від The Hypnotunez

   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Khayat буде з піснею «Ever»
але самої пісні немає поки що
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

але минулого року КАЗКА і не била рекорди переглядів та рейтингів

по-перше, це ні про що не говорить. Виконавців одного шлягера в історії - завалісь.

по-друге, рекорди побиті завдяки тюрко-арабській аудиторії, на яку справили враження характерні музичні прийоми, властиві східній музичній традиції. І ця аудиторія не дивиться євробачення, а в аудиторії цього конкурсу зовсім інші смаки: треба бути мальчіком-колокольчіком із солоденькою голубою попкою, а не діжкоподібною бабищею з талією на шиї.

по-трете, які ще євробачення під час війни? Ще хуйло нападе, плть.

ЗЫ чий Крим?
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Bésame mucho (с исп. — «Целуй меня везде много») — песня в жанре кубинского болеро, написанная в 1940 году мексиканской поэтессой Консуэло Веласкес Торрес; одна из известнейших песен XX века. Существуют сотни её исполнений (в том числе в переводе на разные языки), а также инструментальных версий.

Перший її виконавець - Еміліо Туеро - більше нічим у своєму житті не блиснув.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Bésame mucho (с исп. — «Целуй меня везде много») — песня в жанре кубинского болеро, написанная в 1940 году мексиканской поэтессой Консуэло Веласкес Торрес; одна из известнейших песен XX века. Существуют сотни её исполнений (в том числе в переводе на разные языки), а также инструментальных версий.

Перший її виконавець - Еміліо Туеро - більше нічим у своєму житті не блиснув.

ну скажемо відверто плакала їх не єдиний хіт
але в будь якому разі доки немає пісні оцінювати немає чого
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

євробичення ще хтось дивиться?))
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

євробичення ще хтось дивиться?))

ну звичайно
мільйони
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

мільйони мух не можуть помилятись
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

по-друге, рекорди побиті завдяки тюрко-арабській аудиторії, на яку справили враження характерні музичні прийоми, властиві східній музичній традиції. І ця аудиторія не дивиться євробачення, а в аудиторії цього конкурсу зовсім інші смаки: треба бути мальчіком-колокольчіком із солоденькою голубою попкою, а не діжкоподібною бабищею з талією на шиї.
Статистика переглядів КАЗКИ в ютубі з вами не погоджується. Ось за останніх 90 днів

1
Russia
51.1M перегляди
2
Ukraine
46.5M перегляди
3
Kazakhstan
12.6M перегляди
4
Belarus
6.23M перегляди
5
Moldova
3.73M перегляди
6
Armenia
3.57M перегляди
7
Poland
3.43M перегляди
8
Bulgaria
3.34M перегляди
9
Germany
3.33M перегляди
10
Kyrgyzstan
3.13M перегляди

Тюрки з арабами не виглядають рушійною силою.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Такого "сильного" відбору ще не було)


TAYANNA
45 хв. ·
Друзi, вітаю! Маю для вас важливе повідомлення. Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Бiльше я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням.

Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір.

Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені.

А ще з часом, я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення.

Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить.

Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює - запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту.

Я вдячна всім за підтримку весь цей час. Для мене це дуже важливо і саме це мене надихає.

Своєю музикою обiймаю кожного!
Ваша TAYANNA.
___________________ _______
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Такого "сильного" відбору ще не було)


TAYANNA
45 хв. ·
Друзi, вітаю! Маю для вас важливе повідомлення. Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Бiльше я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням.

Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір.

Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені.

А ще з часом, я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення.

Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить.

Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює - запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту.

Я вдячна всім за підтримку весь цей час. Для мене це дуже важливо і саме це мене надихає.

Своєю музикою обiймаю кожного!
Ваша TAYANNA.
___________________ _______


ок. і що тепер?
Буде заміна?
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

ок. і що тепер?
Буде заміна?

Сьогодні жеребкування півфіналів. Мають на когось замінити.
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Продюсер TAYANNA мабуть зрозумів що шансів проштовхнути через суддів немає
і пісні немає нормальної щоб по СМСках пройти

а четвертий раз не потрапити в фінал то реальна була б ганьба 
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Поки що з цього відбору найкращий Андрій Хайат. Боюсь тільки конкурсна пісня нашвидкоруч склепана...

Виступ Хайата на Голосі країни

   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

шкода Таяни (
   
Re: Наш кандидат на Євробачення 2019

Пропоную актуальний гурт, а не оте сопливо-пахвосне втіралово...  B-)



 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія