Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

коли юльків попустить, і вони зрозуміють, що Юлька - остаточно всьо?

я прогнозую, що це станеться , коли зморшки вже неможливо буде замарафетити
   
Нормальних - он Вольтер, вже давно попустило, а штабс-капітанів штабних ботів - коли "лаве" скінчиться.
   

ЮВТ вичистить всю нечисть з України.
   
Нормальних - он Вольтер, вже давно попустило, а штабс-капітанів штабних ботів - коли "лаве" скінчиться.
штабс - ворог, а не секта. А я про секту
   
справа не в прізвищі
а в ідеології
як би кому це не було смішно
рівного Тимошенко в її ідеологічній ніші немає й близько
і не видно на обрії ((
   
справа не в прізвищі
а в ідеології
як би кому це не було смішно
рівного Тимошенко в її ідеологічній ніші немає й близько
і не видно на обрії ((

Популізм  (tu)
   
справа не в прізвищі
а в ідеології
як би кому це не було смішно
рівного Тимошенко в її ідеологічній ніші немає й близько
і не видно на обрії ((
ідеологія ? Ви серйозно? Юліна тисяча чи що?
   
а потім вони її забальзамують, покладуть в мавзолей і будуть ходити туди на прощу
в юльків ще все попереду )
   
український газ , бурштин, риба в річках, деревина і решта природніх ресурсів має продаватись за світовими цінами. А не за собівартістю. Я - співвласник укргазу. я хочу його продавати за біржовою ціною, а не за собівартістю .
   
я прогнозую, що це станеться , коли зморшки вже неможливо буде замарафетити
ой, хто б хрюкав про "всьо".
   
всі країни продають ресурси за біржею, а Юлька хоче за собівартістю видобутку. хай пиз..у свою продає за собівартістю
   
всі країни продають ресурси за біржею, а Юлька хоче за собівартістю видобутку. хай пиз..у свою продає за собівартістю
Не тупи. Вона хоче, щоб газ власного видобутку продавався своєму населенню за собівартістю+ мінімальні накрутки на рентабельність.
А закордон або юрособам можна продавати і за біржовими цінами.

Ну, ти ж наче грамотний чоловік - повинен розуміти, що і звідки береться. Не тупи. Думай головою, а не головкою, шо ти при*бався до тьотки, наче вона тобі не дала свого часу. Вона ж застара для тебе, щоб на неї задрачувацця.
   
всі країни продають ресурси за біржею, а Юлька хоче за собівартістю видобутку. хай пиз..у свою продає за собівартістю

Какая там в сраку собивартость? Там Паша Лазоренко её давно самортизировал в ноль. :D
   
Не тупи. Вона хоче, щоб газ власного видобутку продавався своєму населенню за собівартістю+ мінімальні накрутки на рентабельність.
А закордон або юрособам можна продавати і за біржовими цінами.

Ну, ти ж наче грамотний чоловік - повинен розуміти, що і звідки береться. Не тупи. Думай головою, а не головкою, шо ти при*бався до тьотки, наче вона тобі не дала свого часу. Вона ж застара для тебе, щоб на неї задрачувацця.
свому населенню ? бугога! своє населення купить айфони не за собівартістю, і бензин з нафти не за собівартістю. у нас нема експорту газу, ми не зможемо частину населенню, а частину на експорт. А бурштин? А риба ? Козаченьки, ви охуїли. ви садили той бурштин, той газ, рибу в Дніпро запускали? я не користуюсь газом, але можу перегородити Дніпро сітками. Можу вирубати ліс. Можу бурштин намити. Нахріна мені спонсорувати газоспоживачів? Де мій дохід від цього як співласника укргазу?
   
от я завтра перегорожу Дніпро сітками і скажу : а хулє - я ж власне населення, це моя країна, це моя земля, Кароффкі, ідіть нах.  То Кароффкі мене з лайном змішають за бракон'єрство. Так ви ж, юлькі, такі самі бракон'єри!
   
Популізм  (tu)
так! (tu)
   

ЮВТ вичистить всю нечисть з України.

І де ж ти тоді жити будеш, мусор ?
   
свому населенню ? бугога! своє населення купить айфони не за собівартістю, і бензин з нафти не за собівартістю. у нас нема експорту газу, ми не зможемо частину населенню, а частину на експорт. А бурштин? А риба ? Козаченьки, ви охуїли. ви садили той бурштин, той газ, рибу в Дніпро запускали? я не користуюсь газом, але можу перегородити Дніпро сітками. Можу вирубати ліс. Можу бурштин намити. Нахріна мені спонсорувати газоспоживачів? Де мій дохід від цього як співласника укргазу?
рибонька, ти плутаєш ху з пальцем. Газ - це стратегічна енергетика і вона повинна бути під державним контролем, а не хто як хоче, так і дроче із цінами. Бо якщо віддати регулювання його ціноутворення на поталу усяким шикаладним і нешикаладним баригам, то вже завтра нам ціну на газ буде встановлювати не НКРЕ, а Газпром.
   
Де твій дохід?
В зарплатах керівників Нафтогазу.
   
рибонька, ти плутаєш ху з пальцем. Газ - це стратегічна енергетика і вона повинна бути під державним контролем, а не хто як хоче, так і дроче із цінами. Бо якщо віддати регулювання його ціноутворення на поталу усяким шикаладним і нешикаладним баригам, то вже завтра нам ціну на газ буде встановлювати не НКРЕ, а Газпром.
рибонька)))
   
так! (tu)
Клініка...
 :facepalm1:

Ти коли лікуватись підеш?
   
ідеологія ? Ви серйозно? Юліна тисяча чи що?
ця тисяча зокрема є проявом тої самої ідеологічності, яку ви заперечуєте. Ваша ідеологія теж доволі чітка
   
от я завтра перегорожу Дніпро сітками і скажу : а хулє - я ж власне населення, це моя країна, це моя земля, Кароффкі, ідіть нах.  То Кароффкі мене з лайном змішають за бракон'єрство. Так ви ж, юлькі, такі самі бракон'єри!
Умніца, шариш. Не тільки змішають, а ще й нагодують ним, щоб не був таким грамотним і хитрозробленим. :kez_04:
   
Де твій дохід?
В зарплатах керівників Нафтогазу.
ти взагалі ворог України. Розмова з тобою коротка - на палю.
   
Де твій дохід?
В зарплатах керівників Нафтогазу.

Хтось з'їв твоє сало, підкацапнику ?
   
рибонька)))
:gigi: та ти ж там шось про рибку писав, то я тебе і погладила за шерстю.
   
ти взагалі ворог України. Розмова з тобою коротка - на палю.
(tu)
   
Я приложил немало усилий чтобы ликвидировать юльков на форуме.
Это мне практически удалось.
Оставшиеся единицы никогда не угомонятся, даже если   она подохнет.
Потому что эта ментальная вада в голове, имитирующая неумолимую тягу к социальной справедливости,
у них с ранего детства. Она так сильна, что позволяла юлькам прощать ей меньеты Паше Лазаренко.
   
Умніца, шариш. Не тільки змішають, а ще й нагодують ним, щоб не був таким грамотним і хитрозробленим. :kez_04:
ага, спробуй
   
за світовими цінами
це міраж, їх не існує в природі
   
Я приложил немало усилий чтобы ликвидировать юльков на форуме.
Это мне практически удалось.
Оставшиеся единицы никогда не угомонятся, даже если   она подохнет.
Потому что эта ментальная вада в голове, имитирующая неумолимую тягу к социальной справедливости,
у них с ранего детства. Она так сильна, что позволяла юлькам прощать ей меньеты Паше Лазаренко.
Як сам себе не похвалиш - весь день ходиш як обпльований.
   
:gigi: та ти ж там шось про рибку писав, то я тебе і погладила за шерстю.
та ти ж не погодилась на рибку...
   
ага, спробуй
та вже.
   
та ти ж не погодилась на рибку...
то ти так просив.
   
Клініка...
 :facepalm1:

Ти коли лікуватись підеш?
невиліковне (tu)
   
Она так сильна, что позволяла юлькам прощать ей меньеты Паше Лазаренко.
її "меньеты Паше Лазаренко", то менш небезпечна фуйня аніж  її виїбони з регулюванням ціноутворення.
Нехай би краще мінєтами й обмежилась )))
   
ну і яка ж у неї ідеологія?
   
ну і яка ж у неї ідеологія?
Наїпати лошар популізмом й залізти на табуретку.
   
її "меньеты Паше Лазаренко", то менш небезпечна фуйня аніж  її виїбони з регулюванням ціноутворення.
Нехай би краще мінєтами й обмежилась )))
Бесплатно та лахудра даже сцать юлькам в лицо не будет :D
   
Я приложил немало усилий чтобы ликвидировать юльков на форуме.
Это мне практически удалось.
Оставшиеся единицы никогда не угомонятся, даже если   она подохнет.
Потому что эта ментальная вада в голове, имитирующая неумолимую тягу к социальной справедливости,
у них с ранего детства. Она так сильна, что позволяла юлькам прощать ей меньеты Паше Лазаренко.
Ты Лазаренке завидуешь как Эллочка Вандербильбихе?  БГГГ. И за неимением минетов обходишься массажем гусака? :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія