Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Не упоротый...


А те кто вакцинируются упоротые..

Так теперь на фупе говорят ?  :laugh:

Повторяю для неупоротых антивакцинаторов - последствия от короны п***а какие.. и сердце и печень и почки и сосуды... Хотите сыграть в рулетку ?
Дивно що ще ніхто не озвучив ідіотську "очевидну" версію (буду першим) - так як кацап-антивакцинатор був "відомим і популярним" його вбила вакцинаторська фарммафія  X(
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Молодець, чесно пішов на ризик захворіти ковідом і самовипилився
Природі легше
   
Цитувати
Алексанрд Редькин УМЕР, что случилось с инфоцыганом ?

06.08.2021 Written by Sergofan
Умер Александр Редькин причины смерти что случилось covid 2021
 
Умер Александр Редькин.
Это произошло 3 августа 2021.

Наш с вами любимый человек от мира инфоцыган с острова Бали. По традиции об умерших или ничего или хорошо.

Ничего плохо лично мне, Александр Редькин не сделал. Наоборот, я научил у его курсов и тренингов, что не надо быть наивным простофилей, думающим, что в интернете есть деньги и кнопка бабло. Таким наивным чудаком я был в году 2014-2016. Когда активно крутилась реклама курса Работа дома 2, буквально из каждого утюга.

Александр Редькин – показал мне истинное лицо инфобизнеса: красивые и яркие мотивационные картинки в instagram и youtube, как все это классно жить на сказочном Бали, и иметь свой дом у моря на острове,питаться фруктами,веганить и не страдать от серости средней полосы.

И как на самом деле все это выглядит, если пообщаться с обычными менеджерами на зарплате из проекта РД2.

Жалею ли я о смерти Александра Редькина ? КОНЕЧНО ДА !

Потому что я столько злобы и чернухи написал про Александра Редькина, столько выплеснул горечи в текста про него и его инфобизнес, и о том как он пытался удалить всю чернуху про себя за 5000 рублей.

Я писал гадости и брызгал слюной от такой несправедливости, колдовал с SEO и закупал ссылки.
Тут правда надо подумать: писал ли я гадости про Алексанра Редькина или просто выражвл свое мнение ?  Как я это все вижу, как я отношусь к инфоцыганству и прочим тренингам\курсам с острова Бали.
А теперь ВЖУХ И ВСЁ. Можно все удалять, и ради кого я это писал ? Зачем ? Что я хотел доказать ?

Александр Редькин родился в Сибири.
Его отец — начальник уголовного розыска, мать — воспитатель в детском саду.
Александр Редькин женат, у него двое детей.

   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Думаю, якби не та холодна процедура, то жив би... Ну і не став лікуватися.

Ідейний чувак був...
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Думаю, якби не та холодна процедура, то жив би... Ну і не став лікуватися.

Ідейний чувак був...

 (tu)

побільше б таких на рашці
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

 
Цитувати
с 2015 года стал вегетарианцем, практиковал лечебное голодание, купание в холодных источниках, начинал свой день в 4:30 утра (за 1 час 36 минут до рассвета)


це уже шиза якась, а не здоровий спосіб життя
   
Думаю, якби не та холодна процедура, то жив би... Ну і не став лікуватися.
Ідейний чувак був...

Піздун він був ідейний )))
На 99% інфоцигани лляють лохам лайно у вуха й про ЗОЖ і про процедури й  про те шо вони неїпаццо шамани.
Все одно фуй хто перевірить.
Мабуть й про корону також прибрехали задля хайпу. Бо  зрозуміло лише те шо ніфуя не зрозуміло з тією його короною.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Піздун він був ідейний )))
На 99% інфоцигани лляють лохам лайно у вуха й про ЗОЖ і про процедури й  про те шо вони неїпаццо шамани.
Все одно фуй хто перевірить.
Мабуть й про корону також прибрехали задля хайпу. Бо  зрозуміло лише те шо ніфуя не зрозуміло з тією його короною.

Та хер з ним, помер і помер...
   
Александр Редькин родился в Сибири.
Его отец — начальник уголовного розыска, мать — воспитатель в детском саду.
Александр Редькин женат, у него двое детей.


Хм...

Успел размножиться.
   
Та хер з ним, помер і помер...
Ну, цікавий випадок звісно.
Цей чувак - недосяжна мрія нашого Сірожі Нумерованого. Вз'їбати лохів, краще аніж сотником у  МММ-20ХХ, замутити IT-школу на Балі, тощо.
Але схоже шо карма чувака наздогнала :K
   
Здоровый образ жизни вел наш Вольтметр - Закинул стакан, и все небо в радугах и звездах. Хоть есть шо вспомнить - как учил Гребенщикова пить портвейн, как Гонял запорских бандююков, дубленки и крайслеры.. " я икрою ей булки намазывал, деньги просто рекою текли..." ;)
   
Хто там піздів, шо у нього з легенями було все норм.
Ось вам, пізда легеням:

   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Піздун він був ідейний )))
На 99% інфоцигани лляють лохам лайно у вуха й про ЗОЖ і про процедури й  про те шо вони неїпаццо шамани.
Все одно фуй хто перевірить.
Мабуть й про корону також прибрехали задля хайпу. Бо  зрозуміло лише те шо ніфуя не зрозуміло з тією його короною.

ну він прикинув
якщо виживу потім буду втирати всім як я переміг ковід на високих вібраціях
тож...
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Хто там піздів, шо у нього з легенями було все норм.
Ось вам, пізда легеням:

Показати зображення...

ТС
   
ну він прикинув
якщо виживу потім буду втирати всім як я переміг ковід на високих вібраціях
Паскудство ковідки в тому,  що воно сцуко епізодично, то прибиває, то попускає.
І в ті моменти коли воно попускає ( навіть температура падає),  відчуття, що все майже пройшло й завтра точно  буде заїпісь.
А завтра вже фуяк й реанімація.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Хто там піздів, шо у нього з легенями було все норм.
Ось вам, пізда легеням:

Показати зображення...

хворий наспір сидів у крижаній воді  :facepalm:  йому б ніяка вакцина не допомогла, хіба що в мозок від тупості
   
хворий наспір сидів у крижаній воді    йому б ніяка вакцина не допомогла, хіба що в мозок від тупості
Теж логічно. Так може й відбувся б у легкій формі, але вирішив додати драйву.
Цікаво, він парі виграв тоді чи нє? :gigi:
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Краснодар: вызывали скорую а она не приехала ни разу  :pooh_lol:
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

хворий наспір сидів у крижаній воді  :facepalm:  йому б ніяка вакцина не допомогла, хіба що в мозок від тупості

Ну він таке не вперше робив, тренований був.

Але ковід про то не знав...
   
Ну він таке не вперше робив, тренований був.

Але ковід про то не знав...
Мабуть співпало, шо чувака тимчасово попустило, температурка впала може навіть до 36,4.
Він "в себя поверил"  і пішов комусь шось доводити за допомогою того озера чи шо там холодне було )))
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Думаю, якби не та холодна процедура, то жив би... Ну і не став лікуватися.

Ідейний чувак був...

Или наоборот баня добила.У меня так пару раз было что у меня начинала подниматься температура,мне казалось что мне просто холодно и я шел в горячий душ,но все равно не мог согреться,но по пару понимал что это какой-то глюк и я не просто замерз.Так у меня тоже после такого поднималась температура до 39.5.Причем последний раз был чуть меньше года назад и я тоже перепугался что  Ковид.Но потом выпил какой-то пакетик от грипа,открыл окно и лежал без одеяла в одних трусах и где-то за час упала до 38.8.Потом на измене не спал еще часа 4,чтобы выпить еще один пакетик,выпил и уснул.Утром проснулся 38.8,пил много жидкости,к обеду поднялась до 39.2 опять.Открыл окно,выпил еще один пакетик и уснул.Проснулся под вечер весь мокрый.Померял температуру 36.6.На этом моя болезнь закончилась.И вот тоже думаю что если бы с самого начала в горячий душ не полез,то вообще ничего бы не было.А может и наборот таким стрессом для организма убил заразу и выздоровел.Но помню панику тогда словил не детскую,особенно на фоне ковидной истерии.Жена сразу скорую хотела вызывать,но я попросил часик подождать.К тому же я нормально переношу высокую температуру.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Он вёл исключительно здоровый образ жизни, с 2015 года стал вегетарианцем, практиковал лечебное голодание, купание в холодных источниках, начинал свой день в 4:30 утра (за 1 час 36 минут до рассвета)
все это к здоровому образзу жизни вообще отношения не имеет.
скорее наоборот
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

А от нефіг було в чужому озері купатися.. :-)o

влучно!  (tu)
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Интересно, а Крым он согласно украинским законам посещал ?
Или убеждения про низкие вибрации не разрешили?

"Лечебное голодание и чистка"
Тут прям комлект  :gigi:

Пасєщвл. І Адєсу тожє. Сємінари проводіл - мастєр прікосновєній  і всьо такоє. Возможно, твоя скво із дажє посєщала.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Мокш користувався краденим для власного здоров'я, ціною життів інших, от і карма спрацювала.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Конкретна особа може померти у будь-який конкретний момент. Таке життя. Хтось з тих, хто це читае, не доживе до завтра, 18.09.2021  8-)
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Конкретна особа може померти у будь-який конкретний момент. Таке життя. Хтось з тих, хто це читае, не доживе до завтра, 18.09.2021  8-)

Тобто то шо він ковідом хворів і не був вакцинований то прост о співпадіння?... фуф, відлягло. Я ж не упоротий шоб вакцинуватись.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Кацап доїв лохів, організувавши курси по самовдосконаленню і п***а :lol: а сам жив на Балі
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Тобто то шо він ковідом хворів і не був вакцинований то прост о співпадіння?... фуф, відлягло. Я ж не упоротий шоб вакцинуватись.

А чим вам вакцинація заважє??? Я особисто захорів на кір у 38 років... То був повний капець... :( То було в Австралії і мені пояснили, вартість лікування. 
Навіть якщо її страхова потім - колись відшкодує... Ну, пролежав 10 діб вдома :( З якимись лівими відмазками...

І, насправді, просто чрез те, що не зробив ревакцнацію у 25 років :(  Що я маю порадии - віддрукуйте собі графік вакцинацій та виконуйте його :( 
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Кацап доїв лохів, організувавши курси по самовдосконаленню і п***а :lol: а сам жив на Балі

 (tu) І там здох. Супер  [ua]
   
Кацап доїв лохів, організувавши курси по самовдосконаленню і п***а  а сам жив на Балі

Ага, жирнота ось тут:
Цитувати
Почему Александр Редькин и Игорь Полтавцев – мошенники инфоцыгане с острова БАЛИ
https://ko-lipe.ru/pochemu-aleksandr-redkin-i-igor-poltavcev-moshenniki/
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Мені 38 я теж вегетаріанець. І цього року відчув що старію. Довше ніж раніше відновлююсь після невеликих травм. То пятку десь забив і 2 місяці прихромував, то тепер ліау кість десл потягнув теж другий місяць дає про себе знати. Тау приходить старість


Я думав тобі років 60, як можна бути у віці 38 років таким тухлим совком?))
   
Я думав тобі років 60, як можна бути у віці 38 років таким тухлим совком?))

Чувака починає накривати криза 40-ка )))
Аелітка може  собі ще й віку вкоротити, ще той їпанат. Ото радість буде ))
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Мені 38 я теж вегетаріанець. І цього року відчув що старію. Довше ніж раніше відновлююсь після невеликих травм. То пятку десь забив і 2 місяці прихромував, то тепер ліау кість десл потягнув теж другий місяць дає про себе знати. Тау приходить старість

Гівно, а не людина (с)
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Він шото жирнуватий для вегана, чи то м'язи? Все одно то не травою наїдене. І морда довольна, у веганів не буває такої.
Он на Аелитку подивіться - чаморочний унилий злобний сморчок, от йому вірю  щодо дієти :(
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Гівно, а не людина (с)

Та ми в курсі, баб Люд,  могла б і не представлятися.
А от Вітьочка суперакуєнно таких ТП, як ви , тролить :fuck:
   
І морда довольна, у веганів не буває такої.
Бувають задоволені.
Але інфоциган та веган, це якийсь нонсенс ))
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Он вёл исключительно здоровый образ жизни. И от него умер. Бывает.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Різні гуру саморозвитку це жостке мавпування Американщини, тут їх як собак не різаних, на всі смаки, і чакри підрихтують, і до Ісуса путьовку допоможуть дістати, і заробити мільйон, і похудати і т.д.. Нова постіндустріальна економіка вона така, із фабрік на фастфуд і торговлю єблом/успєхом. Правда заробляти чакрами і високими енергіями це одне, а притримуватись своїх рекомендацій то зовсім інше. З цим у гуру проблеми. Тре розділяти бренд і людину. Той же Поль Брег що возбудив совєтьский народ часів пєрєстройкі книжкою про чудо голоданія, був знатний п***а і не дуже так щоб голодав, але і у нього є невеликий культ послідовників 40 років після смерті, дарма що задокументовано що брехав дєдушка про все, але вірять.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Он вёл исключительно здоровый образ жизни. И от него умер. Бывает.

Это из серии умер на пробежке от проблем с сердцем
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія