Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Щас я приведу примеры разговоров:
1. Я люблю маленьких детей вы ничего не подумайте, но сидеть как селедки в бочке рядом с незнакомым трехлетним ребенком мне бы не хотелось
2. А давайте сделаем именную рассадку
3. Вы че охуели делать именную рассадку да все пересрутся и вообще никуда не пойдут
4. В смысле???? Вы хотите разобрать круглый стол и вместо него поставить обычные? Это новая шокирующая информация для меня. ПОЧЕМУ МНЕ НИКТО НЕ СООБЩИЛ?
5. Эта дура звонила мне в 7 утра в Буковель и требовала скидку. Успокойте ее там что ли
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 :facepalm1:  іпать скільки понаписували

тільки ж недавно була штука  ;o  це не гілка, це -- РАКЕТА!  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Покажи на фото кізду.
Втретє прошу.

Фото бездоганне.

 :=V

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не бачив попередніх постів і тут такий перл від Марека  :lol:

ну думаю пісец... тут вже вірт вирує  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Щас я приведу примеры разговоров:
1. Я люблю маленьких детей вы ничего не подумайте, но сидеть как селедки в бочке рядом с незнакомым трехлетним ребенком мне бы не хотелось
2. А давайте сделаем именную рассадку
3. Вы че охуели делать именную рассадку да все пересрутся и вообще никуда не пойдут
4. В смысле???? Вы хотите разобрать круглый стол и вместо него поставить обычные? Это новая шокирующая информация для меня. ПОЧЕМУ МНЕ НИКТО НЕ СООБЩИЛ?
5. Эта дура звонила мне в 7 утра в Буковель и требовала скидку. Успокойте ее там что ли
Моего товарища по клубу заепывала подьездная старуха, а в связи с тем шо он человек интеллигентный, всегда смущался когда она его хуесосила...
Мы вместе часто ездим на веле катать и я его подбираю возле дома, эта стерва пока он от подъезда до тротуара шёл просто ему мозг выносила-шо опять мусор от велосипеда, плитку своими туфлями поцарапаешь, лифт повредишь...
 И тут случилось чудо-Женечка доброе утро (ботана Жэкой зовут). Я офигел.
Ему в HR его конторы психолог посоветовал ))) покрыть эту козу матом отборным, и написала шо надо сказать на бумажке. Жэка чувак правильный, психологов уважает, и близко к тексту выдал все ))). Не сразу правда, говорит где-то пару недель с ним психолог работал.
Все получилось  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не бачив попередніх постів і тут такий перл від Марека  :lol:

ну думаю пісец... тут вже вірт вирує  :D
(tu)  :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моего товарища по клубу заепывала подьездная старуха, а в связи с тем шо он человек интеллигентный, всегда смущался когда она его хуесосила...
Мы вместе часто ездим на веле катать и я его подбираю возле дома, эта стерва пока он от подъезда до тротуара шёл просто ему мозг выносила-шо опять мусор от велосипеда, плитку своими туфлями поцарапаешь, лифт повредишь...
 И тут случилось чудо-Женечка доброе утро (ботана Жэкой зовут). Я офигел.
Ему в HR его конторы психолог посоветовал ))) покрыть эту козу матом отборным, и написала шо надо сказать на бумажке. Жэка чувак правильный, психологов уважает, и близко к тексту выдал все ))). Не сразу правда, говорит где-то пару недель с ним психолог работал.
Все получилось  :D
я послала эту тетку сутки назад. Она не выдержала молчания в эфире всего сутки
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я послала эту тетку сутки назад. Она не выдержала молчания в эфире всего сутки
(tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не бачив попередніх постів і тут такий перл від Марека  :lol:

ну думаю пісец... тут вже вірт вирує  :D

Та ні.
Я виставив фото гарної дівчини.
Вона написала шо на фото видно зду.
От в вимагав шоб показала де там видно. Бо насправді не видно :)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Щас я приведу примеры разговоров:
1. Я люблю маленьких детей вы ничего не подумайте, но сидеть как селедки в бочке рядом с незнакомым трехлетним ребенком мне бы не хотелось
2. А давайте сделаем именную рассадку
3. Вы че охуели делать именную рассадку да все пересрутся и вообще никуда не пойдут
4. В смысле???? Вы хотите разобрать круглый стол и вместо него поставить обычные? Это новая шокирующая информация для меня. ПОЧЕМУ МНЕ НИКТО НЕ СООБЩИЛ?
5. Эта дура звонила мне в 7 утра в Буковель и требовала скидку. Успокойте ее там что ли

капець у тебе міцні нерви.  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

капець у тебе міцні нерви.  (tu)
фупом кстати натренированы
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фупом кстати натренированы

фуп це супер.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фупом кстати натренированы
Мало где так можно потренироваться)))
Я практически не встречал настолько токсичного сообщества)))( во всех смыслах)
Я тут отбрехиваюсь кое—как и сам себе думаю——" а уже мог бы и присесть")))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Щас я приведу примеры разговоров:
1. Я люблю маленьких детей вы ничего не подумайте, но сидеть как селедки в бочке рядом с незнакомым трехлетним ребенком мне бы не хотелось
2. А давайте сделаем именную рассадку
3. Вы че охуели делать именную рассадку да все пересрутся и вообще никуда не пойдут
4. В смысле???? Вы хотите разобрать круглый стол и вместо него поставить обычные? Это новая шокирующая информация для меня. ПОЧЕМУ МНЕ НИКТО НЕ СООБЩИЛ?
5. Эта дура звонила мне в 7 утра в Буковель и требовала скидку. Успокойте ее там что ли
:facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не бачив попередніх постів і тут такий перл від Марека  :lol:

ну думаю пісец... тут вже вірт вирує  :D
:D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фупом кстати натренированы
ти там в реалі з тьотками осторожно бо ще по фейсу получиш,
а тут можна наїхати на когось хто під руку попадеться,
отвєтка якщо і буде то букофками, можна в ігнор поставити ;)
Я бачу тут багато хто так розслабляється після проблем у реалі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фуп це супер.
ага, можна запросто нахамити комусь і не отримати за це в харю :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мало где так можно потренироваться)))
Я практически не встречал настолько токсичного сообщества)))( во всех смыслах)
мабуть форуми всі такі, вірт багато чого дозволяє,
так само було на Дурдомі, а ЦУГ взагалі бочка з ядом)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мало где так можно потренироваться)))
Я практически не встречал настолько токсичного сообщества)))( во всех смыслах)
Я тут отбрехиваюсь кое—как и сам себе думаю——" а уже мог бы и присесть")))
Що за дивна "фєня" ?
Ніц не зрозумів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 :D

Місяць тренувань. Було 188 см в 84 кг.
І досягнуто оптимум : 188 см і 88 кг. По кіло в тиждень набрав  :laugh:
Відновився швидко після річної перерви.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мабуть форуми всі такі, вірт багато чого дозволяє,
так само було на Дурдомі, а ЦУГ взагалі бочка з ядом)))

Над купленим за могорич дипломом фейкового математика, тоненькими рученятами і таким же ганглієм, а також китайськими токсичними тарілочками з не менш токсичним фермерним лососиком на цужику потішаються від душі  :weep:

https://zugunder.com/index.php?topic=326724.25

Воїстину, дівчинка Фіма до міжгалактичного успіху йшла і нарешті прийшла X(

Зайшла просто нагадати Фімі, що він не має права навіть згадувати моє ім"я, поки не розшифрує месидж.

А він поки не здатний, уахаха!



   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зайшла просто нагадати Фімі, що він не має права навіть згадувати моє ім"я, поки не розшифрує месидж.
Чоловіку своєму вказуй, якщо він тобі це дозволить  :laugh:

Над купленим за могорич дипломом фейкового математика
Та ми всі в курсі, що тут в темі тіко троє математиків: нумєрной (цифри у ніку), білий хорват що працює в НДІ за 700 євро і Віка, світло сучасної науки з 0x30 розміром  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чоловіку своєму вказуй, якщо він тобі це дозволить  :laugh:

Та ми всі в курсі, що тут в темі тіко троє математиків: нумєрной (цифри у ніку), білий хорват що працює в НДІ за 700 євро і Віка, світло сучасної науки з 0x30 розміром  :laugh:

Ти не здатний розшифрувати простенький шифр, на що у людини із мінімальним інтелектом піде 5-10 хвилин.

Ти зашкварився і з тебе тепер всі насміхаються. А особливо ті всі, кого ти називав місяцями (якщо не роками) тупими і неінтелектуальними.

Напевно, треба їсти натуральний дикий лосось і хоча б у два рази більше, а не травичку. Може, ручки-тростинки відростуть і сіра речовина у мозжечку поновиться. І ще дещо запрацює - а ти сам написав, що nether regions не фуричать  ;o

Ржала вголос із цугівських дописів. Ой і зашквар!

Хахахахаха!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ти не здатний розшифрувати простенький шифр, на що у людини із мінімальним інтелектом піде 5-10 хвилин.
Віка,  я навіть не намагався і не планую. Йди на йух!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віка,  я навіть не намагався і не планую. Йди на йух!

Намагався і не зміг.

Просто інтелектуальний імпотент. Грош тобі ціна як математику. Душіть його, Сергій та Хорват - у нього за душою нема нічого. Ні зовнішності, ні успішності, ні навіть мізків.

Стіхопльотство одне.

Унилий, коротше.

And now bye, loser.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Душіть його, Сергій та Хорват - у нього за душою нема нічого. Ні зовнішності, ні успішності, ні навіть мізків.
Та й сраки такого калібру як у тебе -нема і не буде. А душити вони можуть тільки один у одного змія.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Та й сраки такого калібру як у тебе -нема і не буде. А душити вони можуть тільки один у одного змія.

Як писала твоя подружка, б"ють у те, що болить у них самих. Чи не тому ти прибрав фотку дупи твоєї дружини з фейсбуку?

Моя звичайного розміру дупа не винна у твоїй ситуації, щоб не сказати більше. І якщо ти намагаєшся підняти свою самооцінку за рахунок обзивання чужої зовнішності, це нічого не змінить ні для тебе, ні для твоєї дружини. Всі все бачать і все розуміють. А дехто взагалі підозрює, що у тебе "борода", про що і неодноразово писали.

Що б ти не брехав про Хорвата і Сергія, вони мають нормальний вигляд нормальних чоловіків і я б оцінила їх зовнішність вище середнього. А ти так не виглядаєш. І дружини у них красиві. Особливо у Хорвата - взагалі класична врода, яку оспівували греки  та римляни як стандарт краси.

Хорват тобі пече особливо - тому що він живе краще за тебе, він розумніший за тебе (бо досяг більше за тебе) і жінка у нього гарніша за твою. Ось тебе і ковбасить від безсильної злоби та заздрощів.
Тобі вказували неодноразово, що в твоїй ситуації критикувати зовнішість інших не варто, але ти не заспокоюєшся. Ну-ну.

Більше на тебе свій час витрачати не збираюсь. Foma has been reduced to nothing. On a second thought, he was always nothing.



Останнє редагування: 15 червня 2021 19:59:36 від Inanna
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Як писала твоя подружка, б"ють у те, що болить у них самих. Чи не тому ти прибрав фотку дупи твоєї дружини з фейсбуку?

Моя звичайного розміру дупа не винна у твоїй ситуації, щоб не сказати більше. І якщо ти намагаєшся підняти свою самооцінку за рахунок обзивання чужої зовнішності, це нічого не змінить ні для тебе, ні для твоєї дружини. Всі все бачать і все розуміють. А дехто взагалі підозрює, що у тебе "борода", про що і неодноразово писали.

Що б ти не брехав про Хорвата і Сергія, вони мають нормальний вигляд нормальних чоловіків і я б оцінила їх зовнішність вище середнього. А ти так не виглядаєш. І дружини у них красиві. Особливо у Хорвата - взагалі класична врода, яку оспівували греки  та римляни як стандарт краси.

Хорват тобі пече особливо - тому що він живе краще за тебе, він розумніший за тебе (бо досяг більше за тебе) і жінка у нього гарніша за твою. Ось тебе і ковбасить від безсильної злоби та заздрощів.
Тобі вказували неодноразово, що в твоїй ситуації критикувати зовнішість інших не варто, але ти не заспокоюєшся. Ну-ну.

Більше на тебе свій час витрачати не збираюсь. Foma has been reduced to nothing. On a second thought, he was always nothing.

ти шо з Моссаду ?
звідки ти стільки про Фіму знаєш ?  ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що б ти не брехав про Хорвата і Сергія, вони мають нормальний вигляд нормальних чоловіків і я б оцінила їх зовнішність вище середнього. А ти так не виглядаєш.
Віка, мені абсолютно пох що там думає якась кобіта у Калгарі про мою зовнішність.

І дружини у них красиві.
Дай їм боже щастя сімейного  (tu)

Хорват тобі пече особливо - тому що він живе краще за тебе, він розумніший за тебе (бо досяг більше за тебе) і жінка у нього гарніша за твою.
:laugh: ніколи так мені не жити, сподіваюсь!

Щодо дружини - окремо йди на йух. Не лізь у родини.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
Ice9192

так.
Пан Фома, дозволю зауваження стосовно видатних калгарійок. я б не займався тою перестановкою.чито шифром на шару. Бо получиться як з паном іваном за 700, повна девальвація диплому ЛПІ. та і за гроші не займався б. вона сюди всерівно прийде, бо залежна.
ги, хто б сумнівався. не витримала...

гастролі рівненської секції куанону перенесли із калгарі на фуп :(

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ги, хто б сумнівався. не витримала...

гастролі рівненської секції куанону перенесли із калгарі на фуп :(

Якби клаповуха мавпа вчергове не почала наярювати на мій нік у темі про Альберту, ніхто б ніде не писав. Це по-перше.

По-друге, місцевий куанон - це ніки Дончанин і Press, які гонять солодку туфту і брехню, як у свій час куанон, тоді як насправді Бідон вас уже давно злив. Читайте коментарі міністра іноземних справ Польщі на цю тему - у вас від страшної правди волосся встане на голові (якщо воно у вас є):

https://www.gov.pl/web/diplomacy/Minister-Zbigniew-Rau-gives-interview-to-Rzeczpospolita

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віка, мені абсолютно пох що там думає якась кобіта у Калгарі про мою зовнішність.

Дай їм боже щастя сімейного  (tu)

:laugh: ніколи так мені не жити, сподіваюсь!

Щодо дружини - окремо йди на йух. Не лізь у родини.

А мені начхати, як вухастий троль, одружений "не на моделі", коментує зовнішність інших людей. Думка бомжа під мостом про королев та королів нерелевантна  :K

А моя думка про твою зовнішність ой як важлива для тебе. Бо відразу почав тулити свої фотки, виправдовуватися, чому ручки тоненькі, тулити модифіковані фотки вух (напевно, заліпив ззаду плівкою, щоб меншими здавалися) - цирк на дроті! Справжні матьорі чоловіки себе так не поводять!

Оскільки ти ляпав язиком брехню і непотребності про мого чоловіка, all bets are off. Бо ти гвандякаєш про зовнішність інших людей, коли і ти, і твоя дружина особливою красою не відрізняються. Ми гарніші за вас, тому закрий хлєбало.  І так, ти своєю дружиною лише "пишаєшся" і бачиш її лише як партнера, з якою "все пополам" і яка годиться лише для ішачіння на виплату мортгиджу. Якіій "не треба" подарунки, перли, і взагалі "скакання на цирлах", як висловився твій дружок Серж. Ти на Валентина і її день народження просиджував тут і витрачав час  на мене. Це діагноз.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тому я рекомендую тобі і іншим забути про мій нік і не згадувати його всує. Тоді не будете вигрібати.

А цужик рекомендую перевіряти регулярно - хехехехе!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Напевно, треба їсти натуральний дикий лосось і хоча б у два рази більше, а не травичку. Може, ручки-тростинки відростуть і сіра речовина у мозжечку поновиться. І ще дещо запрацює
:lol:
 X(

Оце я відкрив пушку пандори.
Перевернув все з ніг на голову.

Фімочка тепер став знаменитий на всі форуми.
Всі кому не лінь сміються з дрища.

А здавалось би, всього одне фото виставив.

Володя, а я тебе попереджав.
Найшла коса на камінь.
Будеш поротий до кінця життя.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:lol:
 X(

Оце я відкрив пушку пандори.
Перевернув все з ніг на голову.

Фімочка тепер став знаменитий на всі форуми.
Всі кому не лінь сміються з дрища.

А здавалось би, всього одне фото виставив.

Володя, а я тебе попереджав.
Найшла коса на камінь.
Будеш поротий до кінця життя.

Слухай земляк.
Просвіти звідки ти Машині (Фімочка)фото знайшов ?
Я це все якось проґавив.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Слухай земляк.
Просвіти звідки ти Машині (Фімочка)фото знайшов ?
Я це все якось проґавив.


Фетиш на чужі майтки ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 :lol:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія