Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венгерская демографическая политика

Re: Венгерская демографическая политика

От реально. Школа - практично безкоштовно, медицина практично безкоштовна, міська бібліотека безкоштовна, виїзд на природу - практично безкоштовно. Іжа - копійчана, головний видаток - взуття. Звідки там у людей по $100,000 на дитину виходить   ;o
   
Re: Венгерская демографическая политика
den

З навчанням та вищою освітою дійсно 100к буде легко

Питання  - чи ви заробите ці гроші якщо у вас не буде дітей
Фактично не булет стимула


   
Re: Венгерская демографическая политика

Це що б жінкам сподобатися. Шукають знайомства на одну ніч.
Ну. Сидить такий чувак в Великій Новосілці і пише про себе. Нуль уваги в форумний Ойкумені.
Виїхав на заробітки в Вашингтон. Після першого посту " ай нід сам френд" посипалось пропозиції дрючби: чілійки, росіянки, нігерійки, пуерторіканки, українки.

По айпі вирахували. Дури.
   
Re: Венгерская демографическая политика
den

От реально. Школа - практично безкоштовно, медицина практично безкоштовна, міська бібліотека безкоштовна, виїзд на природу - практично безкоштовно. Іжа - копійчана, головний видаток - взуття. Звідки там у людей по $100,000 на дитину виходить   ;o

Розділи на 23 роки
Поділи на 12 місяців
Вийде 400 баксів в місяць

А це включає в себе окреме приміщення - окремі меблі - опалення - додаткові витрати на транспорт і т.д.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Розділи на 23 роки
Поділи на 12 місяців
Вийде 400 баксів в місяць

А це включає в себе окреме приміщення - окремі меблі - опалення - додаткові витрати на транспорт і т.д.

так не працює
100 зараз, 100 тоді чи 100 загалом?
гроші дешевшають
знайди 11% річних і твої 10 сьогодні за 23 роки перетворяться на 110

тому діти це не - 100 тисяч
це люди, заради яких живуть
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну. Сидить такий чувак в Великій Новосілці і пише про себе. Нуль уваги в форумний Ойкумені.
Виїхав на заробітки в Вашингтон. Після першого посту " ай нід сам френд" посипалось пропозиції дрючби: чілійки, росіянки, нігерійки, пуерторіканки, українки.

По айпі вирахували. Дури.
реальні, успішні і гарні американці. шукають жінок не далі 50-100 миль від своєї локації. іноземцям там взагалі зареєструватися неможливо.
тільки що спробувала - навіть зайти на сайт з укр. айпі неможливо. спробуйте match.com
   
Re: Венгерская демографическая политика

От реально. Школа - практично безкоштовно, медицина практично безкоштовна, міська бібліотека безкоштовна, виїзд на природу - практично безкоштовно. Іжа - копійчана, головний видаток - взуття. Звідки там у людей по $100,000 на дитину виходить   ;o
була тут тема. фупівські американці писали. Укі в т.ч.
а різні секції, позашкільні активіті?
   
Re: Венгерская демографическая политика

реальні, успішні і гарні американці. шукають жінок не далі 50-100 миль від своєї локації.
Я нереальний лузер.  :D

Хлопці беруть планшети місцевих. Секс з емігрантками, таки як і вони, нещастями. Тому креще тут, вдома, з заміжніми фантазершами.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Розділи на 23 роки
Поділи на 12 місяців
Вийде 400 баксів в місяць

А це включає в себе окреме приміщення - окремі меблі - опалення - додаткові витрати на транспорт і т.д.
Абсолютно верно, жил бы я только с женой, без детей - мне хватило б в два раза меньшей квартиры, Смарта вместо вагона, в два раза меньше жрачки, химии, одежды. То есть тупо половину дохода я бы пустил в накопления/бизнес/путешествия, а не на спиногрызов. Одних только велосипедов нужно на 2к на ребенка за 23 года, а одежда, а смартфоны-компы-планшеты, а моря/лагеря/кружки ? Я ж говорю - в 2000х считал, что как раз в цену Линкольн Навигатора и встаёт один качественно выращенный спиногрыз, щас добавил комнату и ВУЗ - оппа, 0.1 млн
   
Re: Венгерская демографическая политика

була тут тема. фупівські американці писали. Укі в т.ч.
а різні секції, позашкільні активіті?

Ну добре секція. Плавання. $200 на рік на чотирьох. Ціна на родину. Бойскаути - сотня на рік на дитину.  Шкільні гуртки - просто безкоштовно.   А Укі звічайно може і за пів-мільйона знайти. Він взагалі якийсь дивний.
   
Re: Венгерская демографическая политика

так не працює
100 зараз, 100 тоді чи 100 загалом?
гроші дешевшають
знайди 11% річних і твої 10 сьогодні за 23 роки перетворяться на 110

тому діти це не - 100 тисяч
це люди, заради яких живуть
100 в эквивалентных ценах на сегодня, что не ясно ?
Это именно та сумма, с которой придется расстаться будущему папе/маме, которые хотят завести ребенка. Неудивительно, что некоторые пытаются откосить и купить себе что-то более полезное на их взгляд.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну добре секція. Плавання. $200 на рік на чотирьох. Ціна на родину. Бойскаути - сотня на рік на дитину.  Шкільні гуртки - просто безкоштовно.   А Укі звічайно може і за пів-мільйона знайти. Він взагалі якийсь дивний.
треба пoшукати цю тему. там взагалі по-моєму навіть без освіти. просто щоб на ноги поставити.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну добре секція. Плавання. $200 на рік на чотирьох. Ціна на родину. Бойскаути - сотня на рік на дитину.  Шкільні гуртки - просто безкоштовно.   А Укі звічайно може і за пів-мільйона знайти. Він взагалі якийсь дивний.
скільки в Штатах дитсадок в місяць коштує?
   
Re: Венгерская демографическая политика

Розділи на 23 роки
Поділи на 12 місяців
Вийде 400 баксів в місяць

А це включає в себе окреме приміщення - окремі меблі - опалення - додаткові витрати на транспорт і т.д.

Ну якщо плани утримувати до 25-ти і всім забезпечувати то звичайно. Що я написав - так це те що мадярські $35,000.00 спокійно забезпечать перші десять років (10!) на трійню. І це нормальній людині мусить бути більш ніж достатньо.
   
Re: Венгерская демографическая политика

скільки в Штатах дитсадок в місяць коштує?

По різному. Плюс/мінус $8 на день. Хоча якщо жінка вдома сидить то нащо дитсадок.


До речі, при багатьох бізнесах, особливо по крупніше, є власні дитсадки.

Останнє редагування: 31 липня 2019 13:45:01 від outsider
   
Re: Венгерская демографическая политика

Хоча якщо жінка вдома сидить то нащо дитсадок.

бо сидіти кілька років дома з дитиною - це вірний шлях в дурдом
   
Re: Венгерская демографическая политика

бо сидіти кілька років дома з дитиною - це вірний шлях в дурдом

Ні фіга не так. Це реально наповнене життя. Дурдом кожного дня пиляти в забацану контору, завод, чи супермаркет на роботу касиром на касі. Ти же не думаєш що всі жінки поголовно доктори історичних наук з спеціалізацією по середньовічній Персії?
   
Re: Венгерская демографическая политика

І це я ще не згадав за бабусь і дідусів, які часто охоче приймають участь у вихованні онуків.
   
Re: Венгерская демографическая политика

І це я ще не згадав за бабусь і дідусів, які часто охоче приймають участь у вихованні онуків.
де, в Штатах? :laugh:
   
Re: Венгерская демографическая политика
den

100 к це в США
В цінах початку 2000 их

В нас дешевше

Якщо взяти освіту яка стала і 2-3 рази дорожче за 20 років то може і більше вийде
   
Re: Венгерская демографическая политика

де, в Штатах? :laugh:

Ось такий регіт дуже дратує. Так, в Штатах. І це норма. Не треба складати уявлення по серіалу де чотири тупі курви займаються наліво і направо сексом в місті  :weep:
   
Re: Венгерская демографическая политика

100 к це в США
В цінах початку 2000 их

В нас дешевше

Якщо взяти освіту яка стала і 2-3 рази дорожче за 20 років то може і більше вийде

Це до речі ще одна пікантна деталь. Люди як барани покірно платять будь-яку суму за вищу освіту. Тут в голову шаблон вбитий намертво.  Нє що б глянути на які гроші можна розраховувати після освіти.

Розвелося дохєра спеціалісток по жіночій історії а нормальна медсестра - жорсткий дефіцит.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Мене що шокує. Що ні одна тьолка хфупа не сказала що шкодує за тим що у неї дітей нема або мало. Виключно скиглять що і одне це сильно тяжко.   :-G
якщо тебе це заспокоїть, я так можу сказати. заздрю тим у кого хоча б троє.
в мене здоров'я скінчилося на другому, та й дитинка слабка вийшла.
а мати здорових дітей, це найбільше щастя.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ось такий регіт дуже дратує. Так, в Штатах. І це норма. Не треба складати уявлення по серіалу де чотири тупі курви займаються наліво і направо сексом в місті  :weep:
я взагалі-то жила серед місцевих. не в штатах, але в англомовних країнах. і знаю, що там бабусі-дідусі будуть жити на одній вулиці, а діти онукам бебісітерів навіть на декілька годин наймати. так що, повз.
   
Re: Венгерская демографическая политика

я взагалі-то жила серед місцевих. не в штатах, але в англомовних країнах. і знаю, що там бабусі-дідусі будуть жити на одній вулиці, а діти онукам бебісітерів навіть на декілька годин наймати. так що, повз.

Ну значить у мене вся околиця з якихось не правильних американців. Онуків спокійно залишають на місяць при потребі. Бебі-сітер це як правило коли охота допомогти сусідському підлітку з першою роботою.
   
Re: Венгерская демографическая политика

І навпаки до речі. Ось сусід поїхав по контракту в Ірак. Його найменшу дочку на цей час взяла в свою родину дочка яка найстарша. Тобто 24-ти чотирьох річна дивиться за 14-ти річною сестрою. І нічого, не скрипить.
   
8 доларів в день за садочок в Штатах? Ой не звізди. Хіба якась злобна субсидія від місцевого муніципалітету голодранцям.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тут от скоро секс ляльки стануть з електроприводами в суглобах випускати, тоді всі чоловіки за 40 взагалі про живих жінок забудуть.
так це ж добре, нє?
ото феменши цицьками тверкали щоб чоловіки жінку не розглядали як сексуальний об'єкт.
Мрії збуваються B-)
 
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну якщо плани утримувати до 25-ти і всім забезпечувати то звичайно. Що я написав - так це те що мадярські $35,000.00 спокійно забезпечать перші десять років (10!) на трійню. І це нормальній людині мусить бути більш ніж достатньо.
35/3/12мес≈100$ на ребенка в месяц. Памперсов в первый год нужно в месяц как раз на эти 100$, кормить/одевать на что будешь ? Не спорю, тройню цыганчат в кибитке или в сельской хате отапливаемой кизяками, за 100$ в месяц на нос и можно вырастить, но уже в областном центре - шиш.
   
Re: Венгерская демографическая политика

35/3/12мес≈100$ на ребенка в месяц. Памперсов в первый год нужно в месяц как раз на эти 100$, кормить/одевать на что будешь ? Не спорю, тройню цыганчат в кибитке или в сельской хате отапливаемой кизяками, за 100$ в месяц на нос и можно вырастить, но уже в областном центре - шиш.

35 000 поділили на 36 місяців і вийшло у Вас 100 доларів? Ви завжди так рахуєте чи я може щось не так зрозумів?
   
Re: Венгерская демографическая политика

планета вже і так задихається від людей і їхньої діяльності, так шо народжування буде скорочуватися, а міграційні процеси наростати.
і саме тут треба прикладати зусилля, я не по інкубації "білої раси".
як людям _всім_, які вже є і ще народяться, виживати на цьому титанику - в людських умовах!

Віра, треба показувати власним прикладом. Чому ти особисто перенаселяєш цю землю своєю присутністю? яка з тебе для кого користь?
   
Re: Венгерская демографическая политика

От реально. Школа - практично безкоштовно, медицина практично безкоштовна, міська бібліотека безкоштовна, виїзд на природу - практично безкоштовно. Іжа - копійчана, головний видаток - взуття. Звідки там у людей по $100,000 на дитину виходить   ;o

У нас, наприклад, державні школи в основному поганої якості, багато дітей, деякі діти до третього класу не вміють читати, з математикою взагалі повний завал.

Наша мала ходить в приватну школу і на її позашкільні заняття (два види спорту, танці, приватні уроки малювання і піаніно) ми витрачаємо більше півтори штуки на місяць.

А садочок на одну дитину коштує від 700 доларів за старшу дитину і від 1.500 до 2.500 доларів на місяць на маленьку.

На 300 доларів на місяць ледве на памперси вистачить. А нам держава на дитину взагалі нічого не виплачує, бо у нас вищий рівень доходів.

Виїзд на природу не безкоштовний, треба купувати абонементи у національний парк плюс бензин. Одяг нормальної якості теж не копійчаний. А давати четвертій дитині морально і фізично застарілі речі від першої - знущання над її психікою  :gigi:
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ні фіга не так. Це реально наповнене життя. Дурдом кожного дня пиляти в забацану контору, завод, чи супермаркет на роботу касиром на касі. Ти же не думаєш що всі жінки поголовно доктори історичних наук з спеціалізацією по середньовічній Персії?

А якщо це їм цікавіше, ніж підтирати шмарклі і міняти памперси?
   
Re: Венгерская демографическая политика

не буде освіти у жінок, буде повна залежність від чоловіка.

Я свою малу виховую, щоб вона обов"язково отримала вищу освіту і набула якусь спеціальність і досвід роботи. І разом з тим щоб вийшла заміж  та мала свою родину. Але так, щоб вона змогла забезпечити себе і дітей і щоб не залежала від чоловіка.
   
Re: Венгерская демографическая политика

А якщо це їм цікавіше, ніж підтирати шмарклі і міняти памперси?

Все грунтується на особистому досвіді.
Фігове суспільство вимирає, продукуючи людей, яким "не цікаво" мати родини.
Це природній процес.
Шкода, що суспільство вважає, що в цього чи нема причини, чи це є нормою.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я свою малу виховую, щоб вона обов"язково отримала вищу освіту і набула якусь спеціальність і досвід роботи. І разом з тим щоб вийшла заміж  та мала свою родину. Але так, щоб вона змогла забезпечити себе і дітей і щоб не залежала від чоловіка.

Фактично, ставите на перше місце фах, а з родиною - крутись, донечко, як можеш.
Написати короткий прогноз такого способу життя?
   
Re: Венгерская демографическая политика

З моєї простої точки зору баба яка полінувалася народити бодай трьох просто хвора, дуже хвора і дуже тупа. Теж мені бізнесвуменші, виробники стажу...

 :facepalm1: Тобто ти вважаєш малолітніх нейтів мамаш, які до 20 років вже наплодили троє дітей з алкогольним синдромом, великими роботягами і розумницями? ну і всяких жительок північноамериканськ их гето, у яких по троє -четверо дітей від різних батьків і які потім уже трупи до 30 років через бандитизм та наркотики?

Чи якщо вже народжувати, то обдумано і зациклюватися не на кількості, а на відповідальному вирощенні та ставленні на ноги цих дітей, скільки б їх там не було?

Мені особисто нема діла до того, скільки у кого дітей, бо це є приватна справа кожної родини. Але просто смішно читати, що нібито малодітні родини заздрять багатодітним  :facepalm:

Мала ходить у протестантську школу і там типово мати 3-х, а то й 4-х дітей. І що з того? Їхні діти - їхні проблеми.

Тільки хай потім не ходять і не перепродають гидотне кількацентове печиво за 5 доларів за пачку, бо не можуть відправити свою дитину грати у хокей або ще щось. Ну то треба було інвестувати в кондоми і навчитися ними користуватися, бо в мене теж є дитина із своїми потребами.

І добре, якщо жінка народила і все йде як потрібно. Так можна і порадіти материнству. А в мене мала просто відмовилася годуватися. То я перший місяць взагалі не спала і в принципі не жила, сидячи прикутою до станціонарної помпи і вся мета мого існування була ДОБУТИ МОЛОКО!

На щастя, на той момент випустили маленьку, але дуже потужну помпу, і я могла хоча б перейти у іншу кімнату, подорожувати, сісти фільм подивитися чи імейл перевірити. Я качала молоко 2 (!) роки, включаючи під час робочого дня і переживши серйозну хворобу із внутривенним лікуванням антибіотиками, качаючи молоко, коли їх концентрація була найменша. І тільки коли захворіла вже вдруге, вирішила закруглятися.

Коли ми переїздили, то розвантажували холодильник і дістали запаси замороженого грудного молока у спеціальних пакетиках. Як же мені було шкода його викидати. Тільки людина, яка пройшла через це, зможе зрозуміти  :laugh: .

Я в принципі могла і ще можу мати дітей, але НЕ ХОЧУ! Мала каже, що хотіла б мати сиблінгс, а я кажу, що siblings are highly overrated  :gigi:

Останнє редагування: 1 серпня 2019 07:52:32 від Inanna
   
Re: Венгерская демографическая политика

Фактично, ставите на перше місце фах, а з родиною - крутись, донечко, як можеш.
Написати короткий прогноз такого способу життя?

Я і купа жінок змогла. Та всі радянські жінки змогли. Закінчили інститут, вийшли заміж, попрацювали, завели дітей. До 30 років спокійно справляться.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я і купа жінок змогла. Та всі радянські жінки змогли. Закінчили інститут, вийшли заміж, попрацювали, завели дітей. До 30 років спокійно справляться.

Пересічно народили, пересічно розлучилися.
Діти потім мають чималі сумніви у бажанні мати дітей, але "треба".
І всі чоловіки - козли.
Десь так змогли.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Пересічно народили, пересічно розлучилися.
Діти потім мають чималі сумніви у бажанні мати дітей, але "треба".
І всі чоловіки - козли.
Десь так змогли.

 ;o

Статистика розлучень - 50 відсотків, у всіх популяціях. І що, не одружуватися чи не виходити заміж?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія