Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лидер страны с супругой в доме ее родителей приняли журналиста

На кого розрахована ця показуха?
ой... Ви ще фресок з святими у вітальні не бачили....  :weep: 
   
а без Єрмака ніяк не можна? це вже якийсь сором... наче дитинка, яку водять за ручку.
Бубочка може ляпнути ще щось не те.
   
Похоже дежурная квартира для разных лохов типа людаса.Жду Беню Коломойского в этой квартире с своей семьей ,уплетающего за обе щеки картофан в мундире
   
на счет кто супруга, пока еще не определились

   
Так его родители в Киеве живут, то для приезжих постановочная хата.
   
Я представляю,как бы захрюкала Свинарня,если б там ломился стол
   
Нормальная квартира, для двух пожилых людей, где они привыкли жить. Не так уж и много, кстати, желающих переехать жить в гавно из гипсо-картонных декораций.

Ну хай живуть де хочуть
А для чого це показувати на всю країну
Нагадало Хуйла

Хоча зе-бидло в таке вірить і слюні пускає
   
Та вже сто разів обговорювали це.

У наших можновладцв, особливо людей заможних, якесь незрозуміле бажання, демонструвати людям, що вони - як всі. І все у них "как у всєх". Бєднєнько та скромнєнько.

Тому кловун, який теж, иіж іншим, є доларовим мільйонером, так полюбляє хизуватися тим, що ось бачте, батьки його живуть "бєднєнько, но чістєнько".

І все це теж вже обговорювали.

Що, мовляв, небідний синочок міг би зробити хоча б  ремонт своїм батькам і купити їм, нарешті, столові прибори разом з ножами. Бо щось жодного разу не видно на столі у них столових ножів.

Інші казали, що, мабуть, батьки, люди вже поважного віку не хочуть терпіти терпіти труднощів ремонту, тому й відмовляються. А син не наполягає, якщо їм так комфортно. Тим більше, що нічого особливо страшного у квартирі немає. Ну, не дуже свіжий  ремонт, старенькі, але звичні і зручні  меблі - але у нас так живе майже половина населення. В квартирі чистенько та затишно. Що ще треба? Кожен живе так, як зручно.

І все було б нічого, якщо б кловун не намагався раз за разом навмисно тягати до цієї батьківської квартири журналістів.

Що він намагається цим показати? Що він, кловун, такий близький з народом, що в нього й батьки живуть не краще, і не заможніше, ніж більшість населення?

Але ж люди не настільки дурні, щоб не пам'ятати, що сам Зеленський - досить заможна людина? І що до послуг його батьків  - все, що забажаєш і навіть більше? Тим більше, що іх син зараз - президент і по манері поведінки зовсім не схожий на того свого куношного героя зі скромними запросами та любов'ю до велосипедів?

То нащо людям раз за разом настирливо демонструють  оцей брєд з  прийомом шановних гостей в тісній  кухні майже радянського зразку, замість того, щоб накрити стіл у кімнаті, як зазвичай то роблять в Україні?

На кого розрахована ця показуха?

То нащо він знову грає на публіку у нєпорочну скромність? Готується до другого сроку?

мова була не про його мотивацію до демонстрації
а про твердження, що батьки там не живуть і бо так бідно жити не можна 
   
Читач, ви серьозно думаєте, що батьки доларового мільонера зелегського живуть так як ви ?
Так, як вам це показують ?
Я думаю, батьки зеленського живуть в тому комфорті, в якому хочуть.
Саме так, Лесюню. Як хочуть, як звикли, так і живуть.
Чи ти підозрюєш, що вони таки таємно мешкають у Конча Заспі, а не у зачуханому Кривому Розі, з вулицями вкритими червоним пилом?
   
ой... Ви ще фресок з святими у вітальні не бачили....  :weep: 

Я бачила ті фрески у вітальні. То дурний смак, незважаючи на намагання колекціонувати картини. Але принаймі ті фрєскі не в хрущобі робили. Там весь будинок тільки підкреслює жидоромбаронство власника та його немаленькі гроші.

Краще поясніть мені бажання Зеленського весь час демонструвати стареньку квартиру своїх батьків? Особливо, якщо згадати, що їх синок - доларовий мільйонер і має нерухомість і в кількох інших країнах Євросоюзу?
   
я серйозно думаю, що батьки можуть жити так як подобається їм
і тим паче батьки доларового мільйонера

а не так як собі хтось уявляє як би він хотів жити,
якби у нього був синок доларовим мільйонером

може ті фантазери просто дурники
Читач, хай би зеленський показав, що він, як доларовий мільонер, богач, робить все, щоб батьки його були щасливі.
І зробить усе, щоб інші пенсіонери , в тому числі і ви, жили би краше.
А для цього - відсторонить олігархів від бюджета, почне виконувати закон про індексацію усіх пенсій, а потім і підняття пенсій.
А його леді займеться песіонерами, буде опікуватись самотніми пенсіонерами, які брошені в нашій країні напризволяще.
Це ж не важко.
   
мова була не про його мотивацію до демонстрації
а про твердження, що батьки там не живуть і бо так бідно жити не можна 

Ні, мова йшла про те, навіщо кловун весь час демонструє досить скромну квартиру та "нєзатєйлівий" побут своїх батьків, забуваючи, що він, Зеленський - заможна людина?
   
Я бачила ті фрески у вітальні. То дурний смак, незважаючи на намагання колекціонувати картини. Але принаймі ті фрєскі не в хрущобі робили. Там весь будинок тільки підкреслює жидоромбаронство власника та його немаленькі гроші.

Краще поясніть мені бажання Зеленського весь час демонструвати стареньку квартиру своїх батьків? Особливо, якщо згадати, що їх синок - доларовий мільйонер і має нерухомість і в кількох інших країнах Євросоюзу?
Там ніхто не живе. 
Це постановочне фото і відео для плебсу.
Ну  і для zebilov.
   
Саме так, Лесюню. Як хочуть, як звикли, так і живуть.
Чи ти підозрюєш, що вони таки таємно мешкають у Конча Заспі, а не у зачуханому Кривому Розі, з вулицями вкритими червоним пилом?
Я підозрюю, мирославка, що богата людина зеленський пропагандує бідність, а це погана перспектива для українця.
І брехливіть ,і жадібність, і нещирість зеленськага.
   
Втім, кловун розуміє, що, якщо він запросить журналістів до себе і буде демонструвати їм, як Лєна на газєткє ріже хліб  тупим ножем та поставить перед журналістами тарілки в стилі шо попало під руку, і буде пригощати їх кофєєм у чашках з відбитими ручками, йому ніхто не повірить.

Бо ж пам'ятають, що у Вови є чималенька квартира у самому дорогому будинку на вулиці Грушевського.

Тому кловун весь час пригощає манюпас, а тепер ще й західних журналістів простеньким битом своїх батьків.

втім, це дуже вдалий маркетінговий хід, який йому, безпересно, підказали іміджмейкєри.

он вже половина ФУПа умільно роздивляється фоткі і думають, що і у них так само батьки скромно живуть. Мабуть, і сина так виховали...
   
Ні, мова йшла про те, навіщо кловун весь час демонструє досить скромну квартиру та "нєзатєйлівий" побут своїх батьків, забуваючи, що він, Зеленський - заможна людина?

про це мови не було
Чому квартирка бідна і чому це цирк, що люди там живуть?




   
ой... Ви ще фресок з святими у вітальні не бачили....  :weep:

   
Ну и еплан… столько бабла зработать (еще до Президенства), а родокам нормальное жилье так и не купить. Вот жеж жлоб маланскей
   
про це мови не було
Читач не понімає
 :)
   
про це мови не було

Ще раз.

Цирк в тому, як настирливо нам, а тепер ще й західним журналістам  демонструють отой незатєйлівий побут його батьків.
   
Читач, хай би зеленський показав, що він, як доларовий мільонер, богач, робить все, щоб батьки його були щасливі.
І зробить усе, щоб інші пенсіонери , в тому числі і ви, жили би краше.
А для цього - відсторонить олігархів від бюджета, почне виконувати закон про індексацію усіх пенсій, а потім і підняття пенсій.
А його леді займеться песіонерами, буде опікуватись самотніми пенсіонерами, які брошені в нашій країні напризволяще.
Це ж не важко.

хто тобі сказав, що його батьки нещасні в тій квартирі?
хто тобі сказав, що він може зробити кращим моє життя чи життя пенсіонерів?
 
вам, пенсіонерам, тре змирись з тим що держава ніколи не платитиме високих пенсій
і жоден президент чи прем'єр ніколи цього не змінить
це неможливо, навіть якщо завтра всі олігархи зникнуть
   
Чому квартирка бідна і чому це цирк, що люди там живуть?
Тому що у них квартири в Києві загальною площею 98 квадратних метрів на Дмитрівській.
   
Ще раз.

Цирк в тому, як настирливо нам, а тепер ще й західним журналістам  демонструють отой незатєйлівий побут його батьків.

та то до сраки, аби не бились одні в падучій, а інші в милоті,
то хто б його демонстрував

ще раз, мене цікавило чого інші сприймають той побут через призму
"бідні/ нещасні"
   
Тому що у них квартири в Києві загальною площею 98 квадратних метрів на Дмитрівській.

у кожного окрема і вони там живуть?
   
Тому що у них квартири в Києві загальною площею 98 квадратних метрів на Дмитрівській.
Важко зрозуміти мотивацію інших людей, особливо коли йдеться про ось такі майже інтимні речі
Я, наприклад, за першої ж можливості звалила би з того дурного Кривого Рогу.
А ці очевидно не хочуть з якихось внутрішніх причин. Їхня справа.
   
Ще раз.

Цирк в тому, як настирливо нам, а тепер ще й західним журналістам  демонструють отой незатєйлівий побут його батьків.

Є інші відомості де вони живуть?

   
Важко зрозуміти мотивацію інших людей, особливо коли йдеться про ось такі майже інтимні речі
Я, наприклад, за першої ж можливості звалила би з того дурного Кривого Рогу.
А ці очевидно не хочуть з якихось внутрішніх причин. Їхня справа.

+

Педрили вже не знають до чого доіпатись.
Я вже не кажу що збрехали вже в назві теми.
   
Хто посташе віком, мабуть, пам'ятають оті сахарні оповідання про дєдушку Лєніна, коли він у голодні двадцяті роки  відмовлявся брати у ходоків, які йшли до нього з далеких сел, іжу, та віддавав її в дитбудинок?

І всі думали - оце людина! Собі - нічого, все - людям?

Тільки нам не розповідали, що навіть у голодні роки ідальні для перших осіб Радянської держави снабжалася по найвишчому розряду і там були всі дефіцитні продукти, включаючи і ікру.

Або про поради лікарів Жданову, як схуднути, коли він керував Лєнінградом під час блокади у Другу Світову війну. Ніхто з робітників тодішнього керівництва містом не вмер голодною смертю.

Так і зараз іміджмейкери продовжують ліпити з Зеленського такого собі хлопця з народу, настирно демонструючи показушну скромність побуту його батьків.

Мабуть, хтось ще пам'ятає "народного мера Москви" Лужкова, якому ті ж іміджмейкери порадили носити на голові таку собі кєпку-картуз, щоб підкреслити його близкість до народу?

Але всі ті люди хоча б грали у скромняг самі, і тулили ті кепки на свої власні макитри, але  Зеленський намагається розчулити людей за допомогою своїх стареньких батьків, що набагато мерзотніше виглядає, якщо чесно.

Останнє редагування: 15 червня 2021 14:14:08 від шуша
   
у кожного окрема і вони там живуть?
На двох одна. У них запитайте.
   
Важко зрозуміти мотивацію інших людей, особливо коли йдеться про ось такі майже інтимні речі
Я, наприклад, за першої ж можливості звалила би з того дурного Кривого Рогу.
А ці очевидно не хочуть з якихось внутрішніх причин. Їхня справа.
З чого видно що не хочуть?
   
На двох одна. У них запитайте.
а чого тоді "квартири"?
я з ними не знайомий 
   
Є інші відомості де вони живуть?
Є інформація, що пост державної охорони в Кривому Розі відсутній
   
Я смотрю ее родители тоже еврейской национальности.
   
Я смотрю ее родители тоже еврейской национальности.

 :facepalm:  :gigi:
   
На столовий сервіз не заробили.
Тарілки всі врізнобій
   
Ну и еплан… столько бабла зработать (еще до Президенства), а родокам нормальное жилье так и не купить. Вот жеж жлоб маланскей
Бля, от хоть ты не уподобляйся этим Поросячым Пихвам типа Лэси. Уже и соседей журналисты допрашивали, при том далеко не зеленолюбы - да, действительно старые живут там. И не желают никуда переезжать. Люди в возрасте, там все друзья и знакомые, им все привычки менять уже нет никакого желания. Да и в таком возрасте тяги к роскоши уже как правило нет. Типа - не жили хорошо, нечего и начинать.
 :laugh:
   
шуша, загалом з тобою можна погодитися, особливо з врахуванням того що кожен може розглядати ту чи іншу подію під своїм, можливо, навіть зручним кутом зору
Але тут є очевидною небутафорія - батьки зе дійсно живуть у Кривому Розі, дійсно у цій квартирі, і точно ніхто не приймав рішення, що одна з тарілок має відрізнятися від решти - для підкреслення "простоти" батьків зе.
   
хто тобі сказав, що його батьки нещасні в тій квартирі?
хто тобі сказав, що він може зробити кращим моє життя чи життя пенсіонерів?
 
вам, пенсіонерам, тре змирись з тим що держава ніколи не платитиме високих пенсій
і жоден президент чи прем'єр ніколи цього не змінить
це неможливо, навіть якщо завтра всі олігархи зникнуть
Угу.
Когда порошенко был при власти, вы вопили - даешь  Швейцарию за пять лет !
Когда зеленский при власти : ему индексировать пенсии , хотя есть закон - не возможно , "ни однин президент этого не изменит".  А, может надо перестать воровать ?
У Пети всё получалось, а зеленскому - невозможно ?
Потому что зеленский - маленький мальчик,  бубочка, дурачок, ему всё простительно ?
Отцовские чувства к зельке у Читача ?
Так вот.
Зеленский - не дурачок.
Он долларовый миллионер, богатый дядька, хитрый, расчетливый и изворотливый.
Только для себя.
Для страны он ведет себя как дурачок, не напрягаясь.
Наверное, считает , что его украинцы усыновили, и что ему всё простят.
По сути , так оно и есть.
Беспроиграшная тактика зеленского.
   
На столовий сервіз не заробили.
Тарілки всі врізнобій
та воно їм просто не треба
і зовсім не через гроші
   
шуша, загалом з тобою можна погодитися, особливо з врахуванням того що кожен може розглядати ту чи іншу подію під своїм, можливо, навіть зручним кутом зору
Але тут є очевидною небутафорія - батьки зе дійсно живуть у Кривому Розі, дійсно у цій квартирі, і точно ніхто не приймав рішення, що одна з тарілок має відрізнятися від решти - для підкреслення "простоти" батьків зе.

Ще раз. Я зовсім не заперечую той факт, що батьки Зеленського дійсно так живуть. Це їх справа. І справа Зеленського, як люблячого сина.

Але ж Зеленський не забуває всім ненав'язливо демонструвати цю простоту?

Як вважаєш, навіщо?

Останнє редагування: 15 червня 2021 14:26:27 від шуша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія