Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

тре було за Юльку?
Вона програла,  бо так вирішив Бєня.
Зе знищив її рейтинг.
До того ж, розмови з Коломойським з'являються в мережі саме по волі самого Бєні.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Я про тих, хто не бачить із двох кандидатів жодного свого. Хто вагається і не має відповідей на свої питання. Ми знову маємо взятися до роботи. Працювати і переконувати. Розмовляти. Бо це наш 2014-й рік.

Знаєте, а електорат Порошенка виживе. Принаймі, моє оточення, мої колеги. Бо це той самий середній клас, який сам, своїми руками і своїм мозком створює своє життя і несе за нього відповідальність. Без патерналізму і завивань. Ми свідомі того, що відбувається і що може бути. Ми вибираємо мозком, а не серцем. Ми розуміємо рівень небезпек і викликів. Ми це вже проходили. За президенства Януковича. І де тепер Янукович?

А ви, ті, хто вибирає собі президента із телевізору, через півроку, з гиканнями і улюлюканням, поженете його геть. Жалко, що ми знову, навіть якщо несвідомо, ставимо країну на паузу. І самі у себе крадемо шматок життя.

Zoya Kazanzhy

Джерело: https://priamamova.com.ua/zoia-kazanzhy-a-ia-khochu-shcho…/
нє, Муха -не старайтесь.
Зоя Казанжи мене не переконає. особливо її пафос.
Таке враження, що вона не мене, а себе переконує.

))) Я довіряю тільки Юлі. І тільки її ,як політика, сприймаю. Решта - шалупонь і покидьки.

Хочете мене перконати - переконайте Юлю. Хай скаже вона. )))

   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

До того ж, розмови з Коломойським з'являються в мережі саме по волі самого Бєні.

+, в нього давнє хоббі писати розмови і зливати їх в паблік.
Це свідчить, що він тоді визначився із більш слухняним кандитатом.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Знала и проепала подачу. Ну не дура, а?
не дура она, не дура
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Все це вона могла знати від Коломойського. Він то задумав давно і сказав їй про це, коли приїхала до нього грошенят просити. А він їй розтлумачив, що йому грошенята для іншого потрібні, але її він теж пристроїть.
вылечите ее кто-нибудь
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

блин, таки она наверное уже знала про зеленского..."зеленого уявлення не має.." так не говорять, якщо не хочуть сказати саме це :(

Останнє редагування: 8 квітня 2019 22:53:36 від ночное коте
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

нє, Муха -не старайтесь.
Зоя Казанжи мене не переконає. особливо її пафос.
Таке враження, що вона не мене, а себе переконує.

))) Я довіряю тільки Юлі. І тільки її ,як політика, сприймаю. Решта - шалупонь і покидьки.


Хочете мене перконати - переконайте Юлю. Хай скаже вона. )))

 :-B
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Вона програла,  бо так вирішив Бєня.
Зе знищив її рейтинг.
До того ж, розмови з Коломойським з'являються в мережі саме по волі самого Бєні.

Люди що голосували за Зебла, не стали б голосувати за Юлю. Юлін електорат це Порох, Гриценко, Смєшко, Ляшко.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

я считаю эту предвыборную программу Тимошенко абсолютно бездарной. Столько вкинуть бабла и так тупо. Не те месааджи абсолютно
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

то що, наша умнічка йуля підтримає гетьмана петра проти ставленіка олігархів зеленського?  :good:
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Хто ж автор слів, що  “Зеленский - это тест на политическое самоубийство нации”
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

я считаю эту предвыборную программу Тимошенко абсолютно бездарной. Столько вкинуть бабла и так тупо. Не те месааджи абсолютно
да дело не в ее программе, дело в антирейтинге, который будет всегда уходить к "новому лицу", всегда всегда всегда
она может выиграть только у политика с большим антирейтингом, как у Пети или овоща, ну или когда народ поумнеет

надо делать ставку на парламентские, но учитывая что из 3х украинцев - 2 атамана и 1 предатель, то управлять, даже своей фракцией, будет не легко + противостояние президент-парламент, победителей тут не будет...
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Цитата: Тимошенко
Он - это ответ на то, что людям что-то обещали, то предлагали, а потом "бам" - и в бетонную стену на скорости 300 км/ч. Люди хотят отомстить за это. Володя - это серьезно дать по лицу всему политикуму. В то же время Володя - это тест на склонность нации к политическому самоубийству. Так, политику отплатить нужно, но при этом не себе. Как артиста я его очень люблю. Как человека я его очень уважаю. Как политика я его просто не понимаю.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

будет не легко + противостояние президент-парламент, победителей тут не будет...
переможцями буде народ України.
саме при протистоянні влада так занята сама собою, що забуває дрючити народ
натомість і з однієї і здругої сторони старається всіляко задобрити.
згадайте тільки золоті часи юща.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o
IP

я считаю эту предвыборную программу Тимошенко абсолютно бездарной. Столько вкинуть бабла и так тупо. Не те месааджи абсолютно

та й чисто механічно. Коли Порох йшов в поля вона сиділа на дивані. А треба було ганяти штабістів, які просто бабло беруть й нічого не роблять.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Та готовила  она « нове обличчя» - кобылу в пальто Королевскую , обожглась на неудачном опыте и решила дать шанс другим облажаться
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

я считаю эту предвыборную программу Тимошенко абсолютно бездарной. .... Не те месааджи абсолютно
Своє бачення можеш дати?
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

я считаю эту предвыборную программу Тимошенко абсолютно бездарной. Столько вкинуть бабла и так тупо. Не те месааджи абсолютно

Абсолютно все те мессаджи. Лучшая компания за 20 лет. Народу тупо нужна клоунада  - он ее получил, теперь жрите.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Абсолютно все те мессаджи. Лучшая компания за 20 лет. Народу тупо нужна клоунада  - он ее получил, теперь жрите.
Да, слишком сложно для биомассы. Им ножен клоун. Что ж тут поделаешь ?
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

у 2017 говорилось про Вакарчука

Не факт.
она намекнула на зелень... зеленого уялення не  має...

Хотя, не исключено, что готовились 2 кандидата, на случай провала одного из них...
Но у одного нашлось ума не мазаться в єто дерьмо... а для другого деньги не пахнут...
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

слухайте  з 1,25 і з 2.55

https://www.youtube.com/watch?v=GZfYQT-ZhQc


блін ну чому я їй не вірю взагалі...
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Знала и проепала подачу. Ну не дура, а?

А что она могла сделать, если сходняк так решил...

Результаты выборов - это только акт легитимизации этого договорняка... и пофиг кто за кого голосовал...
Олигархический обком постановил...
Все остальное - кино для приезжих... B-)
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Своє бачення можеш дати?

засторелый формат - дворцы съездов, собрания, площади, бигборды. Сейчас время интернета. Нужно было ботить и сделать опор на блогеров, на молодеж. Больше поработать с IT. Лозунги типа "новый курс" - из пустого в порожнее. нужны были конкретные посылы - Посаджу гнид, разворочу клоаку Ахметова, ЗАИПЕНЮ АВТОБАНЫ ...  А "НОВЫЙ КУРС" примерно как - у меня есть новый скучный талмуд как сделать вам пистато.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

блін ну чому я їй не вірю взагалі...

Потому, что ты веришь мулькам, которые запускают олигархи, которые всеми способами отцепляют и отстраняют ее от власти... ибо только она может их отогнать от корыта...
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

засторелый формат - дворцы съездов, собрания, площади, бигборды. Сейчас время интернета. Нужно было ботить и сделать опор на блогеров, на молодеж. Больше поработать с IT. Лозунги типа "новый курс" - из пустого в порожнее. нужны были конкретные посылы - Посаджу гнид, разворочу клоаку Ахметова, ЗАИПЕНЮ АВТОБАНЫ ...  А "НОВЫЙ КУРС" примерно как - у меня есть новый скучный талмуд как сделать вам пистато.

Це зовсім не про передвиборчу програму, а про форми агітації.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Кыця должна была найти ТОП блогеров не тех что пистят про политику - типа Полтава или Алешко и работать через них. А тематических, те которые рассказывают напрмимер о путешествиях, рецепты еды, велосипедистов и прочих тематических топов. И скрыто давать рекламу через них. Не с таким опистинением как Олешко бьется за Господина Фольксмана в своем бложике, а так ненавязчиво.

На сегодня это самая эффективная форма реакламы. Когда какой-то блогер напрмер случайно покупает куртку какой-то фирмы.. а через два видоса рассказывает какая она окуенная.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Потому, что ты веришь мулькам, которые запускают олигархи, которые всеми способами отцепляют и отстраняют ее от власти... ибо только она может их отогнать от корыта...

хі-хі-хі...
Двічі ПМ когось відкорита віджене ?
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Це зовсім не про передвиборчу програму, а про форми агітації.

так формы агитации это и есть предвыборная программа. Предвыборные программы кандидатов никто не читает. Ибо они банальны и все как под копирку писаны - у мене мета сделать вам хорошо!
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

хі-хі-хі...
Двічі ПМ когось відкорита віджене ?

Так ее оба раза убрали за то, что она начала отрывать олигархов и любых друзив от газовой трубы... B-)
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

блін ну чому я їй не вірю взагалі...
це емоційна складова.
колись тобі в серце на емоції запав чорний піар про ЮВТ.
і все.

логика не працює -працює тільки емоційне несприйняття.

Але просто дивись на її справи. Хоча, чорнопіарне трактування її справ може казати на біле чорне і навпаки. Як ото з газовим контрактом.
це все брудні технології ментальної обробки електорату.

навіть тут -ти бачиш, що вона каже правду. ну, правду ж? )) Але ти не сприймаєш, ти не віриш.
Тобто - є факт, Зе в кандидатах. 2 рокі тому про це казала ЮВТ.
вона права? за фактом -так.
а за твоїм сприйняттям -ні. ))) Бреше )))


   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

так формы агитации это и есть предвыборная программа. Предвыборные программы кандидатов никто не читает. Ибо они банальны и все как под копирку писаны - у мене мета сделать вам хорошо!

Та невже? Оце новина!
Форми агітації це спосіб донесення положень передвиборчої програми до виборців. "Почуствуйтє разніцу".

Останнє редагування: 9 квітня 2019 12:28:58 від StepbyStep
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Так ее оба раза убрали за то, что она начала отрывать олигархов и любых друзив от газовой трубы... B-)
Цього не розуміють лише упороті. ТОчніше -- не бажають розуміти.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

вылечите ее кто-нибудь
Кого, ЛАРТА? Вкушені Дрищем не лікуються. Іноді я їх плутаю. Задармазбрехавши, ЛАРТА, Фоксічка. Якісь вони однакові. Брешуть нараз.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

запит на "нові обличчя"
насправді то блискучий гачок для дебільного виборця,
який заковтнув його давно, і тому мріє про святого нового керманича,
який поведе народ до земного раю, бо "старі" на це не здатні.
хоча серед тих "старих" є чудова кандидатка,
яка очоливши країну, в стислі терміни вивела б її у ряд розвинених.
а "стара" вона тільки тому, шо останні 20 років її всіма силами не пропускають до влади олігархи,
в тому числі використовуючи фальсифікації на виборах та брудні технології.
а більшість українських виборців бездумно ведуться на ту чорноту,
як рОботи повторюючи після технологів всілякі дурниці, відімкнувши мозок, якщо він там був.
От і виходить - 20 років не давали можливості обратися,
а на 21-й сказали що ти вже стара, і не варто й обиратися якщо за 20 років не оживила країну.
тепер треба нових, які будуть новою ширмою для тих старих,
які награбували донебес, і бояться відповідальності, яка при Юлі буде невідворотньою.
ОбирайТЕ!
Або мародер, або нова ширма для близнюків мародера. АбинеЮля...
Але все рівно мародера на нари!
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

ну або якщо Юля попросить проголосувати за Пєдра.
Їй відніші закулісні розклади поміж владного олімпу.

тільки в цьому разі зміню рішення.
а я не зможу запєдро..
і якщо Юля дозволить собі таке вимовити,
то восени не проголосую за її партію..
я таких моральних вивертів не сприймаю,
і поважаю Юлю за багаторічну тверду принциповість.
Не уявляю такого щоб вона просила голосувати за мародера..


А так - ЗЛО має бути наказано. Я не мати тереза.
це не тереза, це щось інше...  :facepalm:
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Хай скаже вона. )))

сказала..

   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

ні -не сказала.

це ж те відео, що я тут вставляла. тільки в профіль на ньому вона.

так, вона критикує ситуацію і однозначно несприймає Зе.
Але де тут порох?

Про пороха ані пари з вуст.
Мо', вона б взагалі на його рахунок матюкалася.

А те, що пише от цей блогер - називається маніпуляція.

   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

ви бачили ці партнерські з хйлом борди?
ну як за нього голосувати? ну воно вже зовсім  втратило береги.

танунах...

кожен день несе такі викрутаси..
як його дотягнути до 21???
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Їй давно час злізати з популістської риторики про зубажіння і ціна на газ, а думати, як зробити людей багатшими.
   
Re: Юля все знала ще у 2017 роцi. ;o

Кыце надо делать в ютюбе онлайн стриминг. Вся молодежь будет за нее. Прямо из дома. Что бы любой Бебифокс мог написать ей - Жабка покажи свои хоромы. Жабка взяла и показала камерой что вокруг, утерев бебифоксычу нос.

а она по старинке, окружила себя каким-то тупыми банальными рекламщиками, котоые думают по старинки, котоые выкачали кучу дурного бабла с нулевым эффектом

Останнє редагування: 9 квітня 2019 19:19:40 від Турчинофф
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія