Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем. :X

А я не бачу різниці між Уркою та Свином.
Один тихо тирив бюджетні гроші, а інший одягшись у вишиванку та з гучними промовами типу "геть від москви!"
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

+===========================================================+
Гарно ти про себе та інших педрилок пророкуєш.
Бо саме вони вже 5 місяців скавчать:  "расстрєлять как бєшенних сабак".
І ніяк не здатні визнати вибір народу України.
Гм, виходить пані (чи пан? :) ) іринка - педрилка :

Да, хамит Зеленский знатно. Это противно. Я бы на его месте стреляла гадов, доедающих страну, молча
?

   
Гм, виходить пані (чи пан? :) ) іринка - педрилка :

?
+===============================================================================+
Вона людина, яку вже дістали педрилові псевдорехформи, тому і пропонує радикальні методи.
Бо шоколадно-вишиваний 3.14здьож педри ніхрєна не допоміг. А Зеленський занадто культурний
та вихований для спілкування з нашими бандитським чинодральством. Не те що хряк - як що не теє,
то зроазу-ж - в цурло!
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

+===============================================================================+
Вона людина, яку вже дістали педрилові псевдорехформи, тому і пропонує радикальні методи.
Бо шоколадно-вишиваний 3.14здьож педри ніхрєна не допоміг. А Зеленський занадто культурний
та вихований для спілкування з нашими бандитським чинодральством. Не те що хряк - як що не теє,
то зроазу-ж - в цурло!
Так я ж і кажу:  іринк-и і vkhavr2-и першими попадуть під роздачу від "занадто культурного"!
   
А я не бачу різниці між Уркою та Свином.
Один тихо тирив бюджетні гроші, а інший одягшись у вишиванку та з гучними промовами типу "геть від москви!"
Бідося, як рвануло ))))


 :lol:
   
+=============================================================================+
Для тебе та інших вірунів влада - від бога. А для людей - влада, це обслуга, нанята народом
задля забезпечення потреб народу. І нічого сакрального. Тому бандитську владу треба чморити!
У чинодралів відбувається негативний відбір, тому чим вище чинуша заповз - тим більший він
негідник та бандит!
Аха, і тому ви Зеленського вилизуєте, аж гидко.
   
+===========================================================+
Гарно ти про себе та інших педрилок пророкуєш.
Бо саме вони вже 5 місяців скавчать:  "расстрєлять как бєшенних сабак".
І ніяк не здатні визнати вибір народу України.
БРЕШЕТЕ?
   
 ПЄСдуни не можуть пояснити різниці між Хряком і Офшорним.
 Саме тому гівном і плюються. (td)
   
ПЄСдуни не можуть пояснити різниці між Хряком і Офшорним.
 Саме тому гівном і плюються. (td)
НМСД вони просто діти сучасної України з усіма її болячками... Їм було на багато легше жити в бантустані януковича та в брехні порошенка... зараз прийшли до влади несистемні люди, молоді, нєпрєдсказуємі... Й це їм приносить дискомфорт... Не потрібно над ними іздєваця... пожалійте ... А то єслі даже у Вольки корені почали рости внутрь, то за Дрейк з Бякой я вапще мовчу...
   
Если бы разницы не было, То Пидру взяли бы работать Министром экономразвития и воровали вместе с ним.  :laugh:
   
зелень - гірше, на їх руках кров
   
Если бы разницы не было, То Пидру взяли бы работать Министром экономразвития и воровали вместе с ним.  :laugh:

ой, а його не взяли?
   
ой, а його не взяли?
Пока его берут на допросы. И по льготному тарифу на Желтые Воды. ;)
   
Пока его берут на допросы. И по льготному тарифу на Желтые Воды. ;)

ой це ж пєтю взяли... зовсім вже заплутався хто на кого схожий, і між ким різниці не було...
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Клован просто знает - его лохтурату нужен свой хуйло и лукашенко в одном флаконе. Получается примерно как в 95 квартале, но туповатым избирателям заходит.

Да но оба майдана были против диктатуры, против своих хуйло и лукашенок.
Как так получилось что лохторат вернулся обратно к начальной точке?
   
Да но оба майдана были против диктатуры, против своих хуйло и лукашенок.
Как так получилось что лохторат вернулся обратно к начальной точке?

А може це педрили херню мелять, хвору фантазію включають, а мєнтяра??
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

же це педрили херню мелять, хвору фантазію включають, а мєн


Та не дрімяра, це вже видно неозброєним оком чого хочє зе лохторат.
   
Та не дрімяра, це вже видно неозброєним оком чого хочє зе лохторат.

Значить "на часі". Попередні 5 років видно щось змінили в менталітеті, а мєнтяра?
   
Та не дрімяра, це вже видно неозброєним оком чого хочє зе лохторат.
Шоб свыню закопали, чи й не секрет. И это тхочет вся Украина, кроме ментов и чекушек. :D
   
Шоб свыню закопали, чи й не секрет. И это тхочет вся Украина, кроме ментов и чекушек. :D

А чого мєнти так пороха люблять? Він ж вроді на Майдані мєнтів "жьог". Дивно трохи... І старих мєнтів розганяв, коли реформував. Щось тут не те.
   
А чого мєнти так пороха люблять? Він ж вроді на Майдані мєнтів "жьог". Дивно трохи... І старих мєнтів розганяв, коли реформував. Щось тут не те.
ОН вор, и менты такие же. Классовая солидарность. B-)
   
А чого мєнти так пороха люблять? Він ж вроді на Майдані мєнтів "жьог". Дивно трохи... І старих мєнтів розганяв, коли реформував. Щось тут не те.
Так жог, що з Києва до Криму дожог свого часу....
   
Як ражачно всі Зеленські приписують гріхи свої іншим))))

У них, як коли голосували за Юльку, була надія що нічього не поміняється і виправдовували змінами, так і зараз виправдовують бажання нічого не міняти саме змінами...))))

Ржу німагу.
   
Як ражачно всі Зеленські приписують гріхи свої іншим))))

У них, як коли голосували за Юльку, була надія що нічього не поміняється і виправдовували змінами, так і зараз виправдовують бажання нічого не міняти саме змінами...))))

Ржу німагу.

які дебільні фантазії. для чого ти викладаєш їх на ФУП?
   
НМСД вони просто діти сучасної України з усіма її болячками... Їм було на багато легше жити в бантустані януковича та в брехні порошенка... зараз прийшли до влади несистемні люди, молоді, нєпрєдсказуємі... Й це їм приносить дискомфорт... Не потрібно над ними іздєваця... пожалійте ... А то єслі даже у Вольки корені почали рости внутрь, то за Дрейк з Бякой я вапще мовчу...
  Не треба очаровуватися Ємєлєю, що на печі на трон в'їхав. ;)
  А підкнурятники - просто перефарбовані риговоняли.
 
   
які дебільні фантазії. для чого ти викладаєш їх на ФУП?
Ты смог в этом бреде хоть обрывок здравой мысли найти? "зеленськи. колыголосувалы за юльку шоб ничого не поминялось"... :facepalm1:
Этот идиот уже окончательно слетел с катушек. :D
   
Готуй передачки для порохатого.
Жёстко,по теме уделал!!! Так их!!! Гигант! :D
   
Жёстко,по теме уделал!!! Так их!!! Гигант! :D

Ато. Мені теж сподобалось...
   
  Не треба очаровуватися Ємєлєю, що на печі на трон в'їхав. ;)
  А підкнурятники - просто перефарбовані риговоняли.
 
Хіба я десь казав. що очарован актьором???? Просто прийшов час Х- це коли люди послали прєдідущу владу на Х. А з іншою тезою згоден!
   
Так ніхто не бачить: але бидло рукаплєщєт....

В корне не согласен, этот поц. Бьет в пузо Кушнарева на территории ХАЗА? Это даже смешно. Он бы уехал бы сам на больничку. Или сразу в Изюмский лес в место Кушнарева.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія