Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Електрогриль притискний

Електрогриль притискний

Є сенс брати якщо є електричний в духовці?
   
Re: Електрогриль притискний

Є сенс брати якщо є електричний в духовці?
Шо ти хочеш на ньому смажити?
Зі свого досвіду - окремий електрогриль спочатку типа  "вау", але швидко набридає й віддається/продається комусь, щоб не займав місце.
   
Re: Електрогриль притискний

Шо ти хочеш на ньому смажити?
Зі свого досвіду - окремий електрогриль спочатку типа  "вау", але швидко набридає й віддається/продається комусь, щоб не займав місце.

хотілося б гарні стейки

теж боюсь щеб не перетворились на фритюрницю і соковижималку основна функція яких у мене зараз це займати об'єм в кухні
   
Re: Електрогриль притискний
a49

Ні! Це працюе ! І дома і на дачі і на морі! Головне - жир стікае з шашликів та ковбасок)) .
   
Re: Електрогриль притискний

Норм девайс. Я юзаю регулярно. Саме для стейків.
   
Re: Електрогриль притискний

теж боюсь щеб не перетворились на фритюрницю і соковижималку основна функція яких у мене зараз це займати об'єм в кухні
Саме так воно й буде.
Хоча сокодавка, якшо вона потужна під кіловат, й є дача з яблуками-томатами, то вона має сенс.
   
Re: Електрогриль притискний

Ми попользовались какое-то время tеfal. Потом задолбало вымывать из щелей масло с жиром и прекратили готовить. По вкусу нормально, но на огне все равно вкуснее.
   
Re: Електрогриль притискний

Ми попользовались какое-то время tеfal. Потом задолбало вымывать из щелей масло с жиром и прекратили готовить. По вкусу нормально, но на огне все равно вкуснее.

Я просто знімаю пластини і замочую на якийсь час у воді. Все лишнє знімається легким рухом губки.

Мені подобається. Я вже роки три користуюся. Відколи купила. Саме Тефал. Але тільки для стейків.

   
Re: Електрогриль притискний

Я просто знімаю пластини і замочую на якийсь час у воді. Все лишнє знімається легким рухом губки.
Та і ми так же робили. Але терпіти не можу, коли в раковині шось немите кисне.
   
Re: Електрогриль притискний
PAL

якщо своя хата, то краще вже газовий гриль, бачив днями недорого
   
Re: Електрогриль притискний

Тефаль оптігріль - мєчта, ніяк не куплю
Сусід шикарні стейки на ньому готує
   
Re: Електрогриль притискний

Сусід шикарні стейки на ньому готує
Це так здається, шо купиш гріля й типа стейки будеш жерти щодня.
Але у більшості випадків  воно дуже швидко набридає й той гриль лише місце займає.
   
Re: Електрогриль притискний

Це так здається, шо купиш гріля й типа стейки будеш жерти щодня.
Але у більшості випадків  воно дуже швидко набридає й той гриль лише місце займає.
ну там багато чого можна смажити - овочі, рибу, кури. хліб на крайняк
   
Re: Електрогриль притискний

ну там багато чого можна смажити - овочі, рибу, кури. хліб на крайняк
В мене був такий гріль, про який каже ТС, півроку ще юзали якось-такось.
Далі юзали вкрай рідко. А пізніше  подарували комусь, бо просто набридло чи то розлінились.

Останнє редагування: 12 травня 2021 15:10:44 від птах Сорока
   
Re: Електрогриль притискний

Дарувала брату Тефаль - йому подобається. Але він любить і вміє готувати. Можна у фользі готувати, щоб менше бруднилося. Цих грилів багато на olx - контрабас.
У мене був простий Russel Hobbs із нез*ємними пластинами -  теж була непогана штучка. І м*ясо запекти і бутер гарячий зробити. Але я його викинула, бо набридло мити і з часом зіпсувалось покриття пластин. Якщо брати, то продвинутий, недешевий.
   
Re: Електрогриль притискний

Це так здається, шо купиш гріля й типа стейки будеш жерти щодня.

тому й не потрібно купувати того гріля, бо щоденно він не потрібен
захотілося стейку - ресторанів багато
   
Re: Електрогриль притискний

Купив кастрюлю-швидковарку на 6 літрів. Дивлюсь зрідка....Не користувався. Купив  канадійський субліматор (висушувач геть усього) ще хер зна коли за 1000 баксів. Дивлюсь на нього,раз випробував на м'ясі. Непогано,але... ну така дурна забаганка.
   
Re: Електрогриль притискний

хотілося б гарні стейки


Кухонные грили пустая трата времени. Стейк хороший можно и на сковородке сделать.
   
Re: Електрогриль притискний

Якщо є місце на кухні, то не набридне.
Гарна штука.
І примінення дуже широке, крім класичного: запіканння в горшках, фользі і т.п..
Леко миється, на відміну від духовки...

Тільки не "модний" з пластин, а скляний...

Останнє редагування: 12 травня 2021 15:36:34 від Spin
   
Re: Електрогриль притискний

Стейки гарні виходять лише з жирного м' яса- ошийок або курки. З нежирного виходить суховате.
   
Re: Електрогриль притискний

Тримаємо для стейків, все інше нема сенсу
   
Re: Електрогриль притискний

Купив
   
Re: Електрогриль притискний

Норм штука, у тефаля пластини можна в посудомийці мити. Чугунка для стейків лежить мертвим грузом.
   
Re: Електрогриль притискний

Оптигриль от Тефаль. Удобно, легко моется. Мясо, овощи отлично.
   
Re: Електрогриль притискний

Купив


ну я на такий дивлюсь.
і як?
   
Re: Електрогриль притискний

у мене духовка з грилем і конвекцією
на ній хіба неможна приготувати ти самі стейки?

така



Останнє редагування: 12 травня 2021 16:54:22 від Potato
   
Re: Електрогриль притискний

Стейки гарні виходять лише з жирного м' яса- ошийок або курки. З нежирного виходить суховате.

Маринад плюс олійка
   
Re: Електрогриль притискний

що ми називаємо стейком?

такий потребує спіціального м'яса тут просто електрогриль не допоможе

 
   
Re: Електрогриль притискний

у менедуховка з грилем і конвекцією
на ній хіба неможна приготувати ти самі стейки?

така

Показати зображення...

В тефалі є датчики, які самі розраховують необхідний час прожарки для кожного конкретного куска м'яса і ступеню прожареності. Тобто зарядив м'ясо в гриль і забрав, як зумер пікне про закінчення програми. Решта все зробить тефаль.

Звичайно, є і ручний режим для кулібіних.

Єдиний нюанс - кусок м'яса має бути відрізаний так, щоб по всій площі мати +/- однакову товщину.

На рахунок духовки. Фішка стейку - приготування на розжареному металі з притисканням таким же зверху. Знаменитий стейковий рисунок від ребер гриля.
   
Re: Електрогриль притискний
nik

Купив кастрюлю-швидковарку на 6 літрів. Дивлюсь зрідка....Не користувався. Купив  канадійський субліматор (висушувач геть усього) ще хер зна коли за 1000 баксів. Дивлюсь на нього,раз випробував на м'ясі. Непогано,але... ну така дурна забаганка.

алегархь  ;o
   
Re: Електрогриль притискний

у мене духовка з грилем і конвекцією
на ній хіба неможна приготувати ти самі стейки?

А ви пробували??))
А на новопридбаному девайсі нарешті спробуєтете чи теж покладете на полицю і просто підете в ресторан?
   
Re: Електрогриль притискний

Тефаль оптігріль - мєчта, ніяк не куплю
Сусід шикарні стейки на ньому готує
оптигриль  (tu)  юзаю почти год  (tu)
   
Re: Електрогриль притискний

Купив


от саме цей для стейків і треба брати.
Дорожче але нормальний.
Саме еліт, інші стейки просто парять.
   
Re: Електрогриль притискний

В тефалі є датчики, які самі розраховують необхідний час прожарки для кожного конкретного куска м'яса і ступеню прожареності. Тобто зарядив м'ясо в гриль і забрав, як зумер пікне про закінчення програми. Решта все зробить тефаль.

Звичайно, є і ручний режим для кулібіних.

Єдиний нюанс - кусок м'яса має бути відрізаний так, щоб по всій площі мати +/- однакову товщину.

На рахунок духовки. Фішка стейку - приготування на розжареному металі з притисканням таким же зверху. Знаменитий стейковий рисунок від ребер гриля.

малюнок це гриль а не стейк
   
Re: Електрогриль притискний

А ви пробували??))
А на новопридбаному девайсі нарешті спробуєтете чи теж покладете на полицю і просто підете в ресторан?

залежить від результату.
але не хочеться витратити 300 доларів спробувати і поставити це на полицю
   
Re: Електрогриль притискний

залежить від результату.
але не хочеться витратити 300 доларів спробувати і поставити це на полицю

Нормальный стейк готвится только на угольном или дровяном гриле - все остальное барахло..Купите Weber Kettle Grill за $70-120 и будет вам счастье:
Amazon.com : weber kettle grill



 
   
Re: Електрогриль притискний

Нормальный стейк готвится только на угольном или дровяном гриле - все остальное барахло..Купите Weber Kettle Grill за $70-120 и будет вам счастье:
Amazon.com : weber kettle grill
https://youtu.be/ncLdywzSXj8

Іде я маю той агрегат поставити в багатоповерхівці?  :facepalm:
   
Re: Електрогриль притискний

Іде я маю той агрегат поставити в багатоповерхівці?  :facepalm:
Ты не так поняла

Для нормального стейка нужен частный дом)
   
Re: Електрогриль притискний

Для нормального стейка нужен частный дом)

Для стейка нужна температура поверхности 450-500 Fahrenheit. т.е. 220-250 Celsius и поверхность должна держать ее 5-10 минут, после того как положили мясо нан нее, вот почему, или уголь или огонь, и часто чугунные решетки дают такое сочетание. Для чего это нужно - чтобы "make searing" стэйк в начале - прижечь его поверхность, тем самым запечатев влагу и соки внутри. А после, на среднем огне довести его до нужной прожарки. В Америке, стандартом везде считаетя medium rare - средняя прожарка, он и не сырой, нет крови и не как подошва.

Наверное можно жарить дома на газу, используя сковороду специальную хорошую с ребрами. На электрогриле домашнем выне получите тоймошности и тепла необходимого для такого разогрева..


Есть еше способ Sous Vide, готовим с помошью высокоточного кипятильника а обжигаем его после:





   
Re: Електрогриль притискний

Купив колись Тефаль оптігриль, декілька разів посмажив ошийок - так собі. Валяється в шафі, дочка приїде забере. Я на чавунній пательні звик)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія