Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ого. (В Києві затримали колаборанта Куліковського Дениса.)

В Києві затримали одного з окупантів із в'язниці "Ізоляція" - Куліковського Дениса.


   
Re: Ого

Цікаво цікаво
   
Re: Ого

В Києві затримали одного з окупантів із в'язниці "Ізоляція" - Куліковського Дениса.
якщо правда, то невже там настільки пуста черепна коробка, що сам приперся в Київ ?
чи "допомогли" з релокацією ?  :shuffle:
   
Re: Ого

якщо правда, то невже там настільки пуста черепна коробка, що сам приперся в Київ ?
чи "допомогли" з релокацією ?  :shuffle:
подозреваю, что они тут пешком ходят
   
Re: Ого

Не встиг на роботу в ОП влаштуватися.....
   
Re: Ого

Зеля сейчас отдаст обратно.
   
Re: Ого
N88

Зеля сейчас отдаст обратно.

Партнерів нізя растраївать!
   
Re: Ого

В Києві затримали одного з окупантів із в'язниці "Ізоляція" - Куліковського Дениса.
Можно поподробней ? Шо это за вязныця?
   
Re: Ого

Зеля сейчас отдаст обратно.
Ще й вибачення попросить.
   
Re: Ого

Можно поподробней ? Шо это за вязныця?

https://www.radiosvoboda.org/a/donetsk-tiurma-izoliatsija/31356685.html
   
Re: Ого
Ali

якщо правда, то невже там настільки пуста черепна коробка, що сам приперся в Київ ?
чи "допомогли" з релокацією ?  :shuffle:

подонки впевнені що вже перемогли і не розуміють які до них можуть бути претензії у Києві
   
Re: Ого

Зеля сейчас отдаст обратно.

В Саратовську тюремну больнічку.  (tu)
   
Re: Ого

В Києві затримали одного з окупантів із в'язниці "Ізоляція" - Куліковського Дениса.

Поміняють?
   
Re: Ого

   
Re: Ого

   
Re: Ого

https://www.radiosvoboda.org/a/donbass--realii/30768114.html
«Переконаний садист-психопат»: Україна шукає «Палича» – ката з тюрми «Ізоляція»

Головний кат «Ізоляції» – саме так називають бойовика на прізвисько «Палич», який запам’ятався колишнім полоненим своєю жорстокістю. Ґвалтував, принижував, бив та жорстоко катував ув’язнених. «Він боявся, що його вб’ють, через це його психіка похитнулася: доки він продовжував виконувати роботу, зберігав собі життя», – каже один з колишніх заручників. Наразі від звільнених із донецької таємної тюрми зібрано вже чимало свідчень – адже це десятки людей із трьох хвиль обмінів. Що відомо про головного садиста донецької в'язниці, та чи ведеться проти нього справа українським слідством?

Навесні 2014 року донецький музей сучасного мистецтва «Ізоляція» (він розташовувався у колишніх заводських приміщеннях) був захоплений бойовиками угруповання «ДНР». Замість арт-простору з виставками і лекціями, з’явилася тюрма, яка вважається найжорстокішою на окупованих територіях. До 2018 року керував «Ізоляцією» російський найманець на прізвисько «Палич», або «Перший» – це його позивний для своїх.
   
Re: Ого

Саме ім'я «Палич» повторюють колишні заручники, описуючи сцени жорстокості в цій тюрмі, адже він не просто керував конвоїрами, а й сам полюбляв брати участь у знущаннях.

Наприклад, комендант міг вивести полоненого надвір, роздягнути та поливати холодною водою з автомобільної мийки, згадує колишній полонений Станіслав Печонкін.

«Познайомився я з ним практично одразу після того, як мене привезли на «Ізоляцію»: це було через 10 днів після мого затримання, коли з Горлівки мене перемістили в Донецьк. Він брав участь в моєму оформленні. Він навіть був без балаклави, хоча завжди, коли привозять новеньких, працівники «Ізоляції» ходять в балаклавах. Один із тих, хто сидів зі мною, ніби бачив його паспорт, і там було написано, що він уродженець міста Курахове Денис Кулик. На вигляд йому близько 40 років, повна фігура. Він брав участь в моїх допитах і мене бив», – розповідає Печонкін.
   
Re: Ого

Жертви «Палича» ставали постійними: він когось собі обирав і планомірно знущався, переказує в'язень, який теж став одним із «улюбленців» «Палича». Станіславу бойовик влаштовував програму «Зважені та щасливі», забороняючи їсти, і змушуючи робити безліч фізичних вправ, окрім роботи на території тюрми (в'язнів там залучали до вантаження боєприпасів, наприклад).
Сім місяців він мене бив, принижував, поливав з «Кьорхєра» (мийка високого тиску – ред.), «стежив за моєю фігурою», забороняючи мені їсти все, крім каші. Після цих 7 місяців на «Ізоляції» мене напівживого вивезли до лікарні, де відкачували 5 днів. Крім мене, у «Палича» були й інші «любимчики», з яких він знущався. Одна з проблем «Палича» – він полюбляв випити й міг іти в запій на кілька тижнів, тоді йому взагалі відривало «башню»: починалися масові побиття, і дехто їх не переносив. Бувало таке, що запої «Палича» закінчувалися черговим трупом»
   
Re: Ого

У підвалі «Ізоляції» була камера, де тримали затриманих бійців угруповання «ДНР», і час від часу туди спускали «політичних» – тобто проукраїнських затриманих, щоб бойовики їх били. «Палич» спостерігав по відео.

«Наскільки мені відомо, раніше він працював у пенітенціарній службі, й був у 97-й Макіївській колонії начальником загону та оперуповноваженим, це те, що він сам розповідав», – каже чоловік.

Ще один колишній полонений, журналіст Станіслав Асєєв розповідає про «Палича» як про найжорстокішу людину, яку доводилося бачити під час полону.

«Це особистість, яка поєднувала в собі дві крайності: з одного боку, переконаний садист-психопат, який не відчував жодного співчуття до людей, яких він катував та сексуально ґвалтував. З іншого боку, його не можна було назвати повним відморозком, і він точно не ідіот. Він був тонким психологом і дуже грамотно грав на почуттях ув’язнених. Він розміщував у сусідніх камерах людей, які мали якісь стосунки. Інколи туди потрапляли пари, інколи чоловік із дружиною, щоб потримати дружину кілька днів і чоловік підписав необхідні документи. Таке відбувалося на моїх очах. Я сидів у четвертій камері, за стіною була третя – жіноча камера. Він навмисно підсадив до нас в камеру чоловіка, дівчина якого сиділа в третій камері, – щоб він божеволів від цього, знаючи, що за стіною його кохана».
   
Re: Ого

Станіслав згадує, що «Палич» міг звертатися до ув’язнених матом, що постійно і робив, а потім різко переходити на «ви», що викликало дисонанс у сприйнятті полонених. На відміну від Печонкіна, Асєєву «пощастило» більше, бо «Палич» його не бив особисто, делегуючи це своїм підлеглим.
Особисто мене він не чіпав, але був епізод восени 2017 року, коли він вчергове напився, то взяв вночі наближених до нього ув’язнених, почав відкривати камери і в кожній камері бив людей. Але, коли вони зайшли до нас, я спав на першому ярусі, а наді мною спав чоловік похилого віку, якому «Палич» завдав удару у вухо, через що чоловік втратив слух. Потім почав бити інших ув’язнених, але мене не чіпав навіть пальцем. Він наказав нам стати на коліна, завести руки за голову. Він бив інших ув’язнених, а мене били ув’язнені, які зайшли до камери разом з ним. Він розмовляв зі мною в ту ніч. Інших вивели бити в коридор, а я продовжував стояти на колінах, і він говорив зі мною. Він розумів, що в нього вже немає іншого вибору, про що і сказав мені. Він жив в «Ізоляції», не покидаючи території заводу. Боявся, що його вб’ють, через це його психіка похитнулася. Доки він продовжував виконувати свою роботу, він зберігав собі життя», – розповідає Асєєв.

   
Re: Ого

«Наскільки мені відомо, раніше він працював у пенітенціарній службі, й був у 97-й Макіївській колонії начальником загону та оперуповноваженим, це те, що він сам розповідав», – каже чоловік.


   
Re: Ого

Там получается мозгов совсем нет, что в Киев приехал?
   
Re: Ого

Зараз в українському суді розглядається справа іншого учасника угруповання «ДНР» Романа Лягіна, якого називають організатором тюрми «Ізоляція»:



   
Re: Ого

Там получается мозгов совсем нет, что в Киев приехал?

"створення терористичної організації, створення не передбачених законом збройних угруповань"
   
Re: Ого

Вот только немногие разновидности издевательств, которые описывают узники:

    Раздевали догола, одевали на голову полиэтиленовый пакет и приматывали его скотчем;
    Пытки током с помощью полевого армейского телефона («тапика»): клеммы одевали на руки, ноги, половые органы, другие участки тела. Один из узников вспоминает: «Кроме «тапика» инструментом для пыток электрическим током был катетер, который мне кололи в сонную артерию и пускали ток… Катетер вставляли также в задний проход и пускали электрический ток в прямую кишку»;
    Постоянные избиения в любое время суток. Узников заставляли бить друг друга. Люди отмечают, что были тюремщики, которые получали от этого физическое удовольствие;
    «Стакан»: это комната размером один на полтора метра. Там можно было или стоять, или полуприсесть. В этом «стакане» человека могли удерживать до одного месяца;
    «Растяжка» (или «ласточка»): руки поднимали вверх, ноги разводили в разные стороны. «В такой позе я простоял трое суток. Мне не давали ни есть, ни пить, ни справить нужду… В камеру могли зайти конвоиры Я выдержал две ночи таких пыток, после чего сказал, что готов сознаться, в чем они хотят», – вспоминает узник «Изоляции»;
    Отравление выхлопными газами: открывали окна камер и оставляли под ними работающую военную технику;
    Психологическое насилие по отношению к узникам и их семьям.
   
Re: Ого

он же понимал что ему п***а тут
если его посадят в общую он будет завидовать петухам
даже такие скоты оттуда валят...
   
Re: Ого


Свидетели утверждают, что в «Изоляции» и других местах несвободы сотрудники ФСБ России принимали участие в допросах.
   
Re: Ого

Показати зображення...

Шось занато однаково усі троє вдягнені .
   
Re: Ого

Там получается мозгов совсем нет, что в Киев приехал?

А от не факт.
Как это не парадоксально, ему в Киеве может быть безопаснее чем в Донецке.
В худшем случае выменяют.

Хотя следовало бы отдать пострадавшим от него на недельку.
А потом уже оставшееся выменять сепарам.
   
Re: Ого

якщо це той самий, то швидше за все викрали СБУшники
   
Re: Ого


Надо чтобы в Киев также приехали Хуйло, Патрушев, Бортников...
   
Re: Ого

Скоріш за все допомогли приїхати у столицю  (tu)
   
Re: Ого

Наши рассказывают о пытках в изоляции




   
Re: Ого

Асєєв розповів, як головний кат "Ізоляції" Куликовський опинився у Києві

Колишній полонений бойовикиів "ДНР" Станіслав Асєєв розповів, як Денис Куликовський, що був головним катом тюрми "Ізоляція" в Донецьку, опинився в Києві
Асєєв вважає, що затриманий Куликовський дуже важливий для України, адже обіймав високу посаду в системі окупантів на Донбасі, і може дати свідчення щодо злочинів ФСБ РФ.

"Він людина, у якої руки по лікті в крові і який володіє величезним масивом інформації, розумів, що його рано чи пізно вб'ють свої ж. Тому він за першої ж нагоди виїхав до РФ, а потім, коли з'явилася можливість, ризикнув потрапити на підконтрольну територію України", - пояснив Асєєв в коментарі "Україна 24".

Асєєв каже, що Росій, ймовірно затребує Куликовського на обмін, однак той чудово розуміє, що після "звільнення" на нього чекає смерть.

"Можливо, в Україні він матиме величезний тюремний термін і я на це сподіваюся. А от якщо його зажадає на обмін РФ - на нього чекає повільна і болісна смерть. Він пройде через ті самі речі, якими він катував людей. Тому я навіть сумніваюся, що він погодиться на обмін", - розповів Асєєв.

https://dn.depo.ua/ukr/dn/aseev-rozpoviv-yak-golovniy-kat-izolyatsii-kulikovskiy-opinivsya-u-kievi-202111101388977
   
Re: Ого

однак той чудово розуміє, що після "звільнення" на нього чекає смерть.


Капитан ГРУ ГШ РФ Евгения Ерофеева, который в 2015 году был взят украинскими военными в плен на Донбассе, однако затем освобожден по обмену, в дальнейшем был убит на территории РФ, потому что "наговорил лишнего".
Об этом заявил в небольшом интервью "Новой газете" военнослужащий бригады спецназначения ГРУ ГШ Виктор Агеев, задержанный 26 июня 2017 года на Луганщине.

"А ты слышал, что стало с ГРУшником Ерофеевым, когда он вернулся? Его просто убрали. Убили", -  заявил Агеев в разговоре с корреспондентом  газеты
   
Re: Ого

Зеля его отдаст в обмен на какую нибудь донецкую шавку которая не хочет остаться в ордло.
   
Re: Ого

якщо правда, то невже там настільки пуста черепна коробка, що сам приперся в Київ ?
чи "допомогли" з релокацією ?  :shuffle:

наоборот - очень умная сволочь. у него так есть шанс выжить.
так бы его там когда нибудь скоро вальнули,  а так тут в украине посидит, и лет через 10 на волю и живой

Останнє редагування: 10 листопада 2021 16:34:50 від sklm
   
Re: Ого
PAL

Асєєв розповів, як головний кат "Ізоляції" Куликовський опинився у Києві
й де ця розповіль, ЯК все-таки він опинився?
невже просто взяв й купив квиток з рашки в Україну?
   
Re: Ого

й де ця розповіль, ЯК все-таки він опинився?
невже просто взяв й купив квиток з рашки в Україну?

Пам'ятаєте, гілка була про грозева і ізоляцію? Там єрмак про щось просив грозева притримати це розслідування. Бо якусь людину там можна було засвітити чи ще якось підставити. Грозев погодився, але фоткі роспачпортів  ціх двох такі виклав у доступ.
Чи не пов'язані якось ці події?
   
Re: Ого

На суді сам Куликовський сказав, що переїхав до Києва з окупованого Донецька ще 2019 року. Він визнав провину і просив помістити його в ізолятор для його ж безпеки.


/Когда шлюха победила, вся нечесть вернулась/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія