Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

дезертирство упоротих педріл з фупу на суп- хрестоматійна поведінка козаченьків (tu) [ua]

жодного рядка без образ. Цікаво. Тобто, що ви асмердей, то ви з тим не сперечаетесь? Ніхто й сумніву не мав. Живіть далі з тим, ботяра.
А я с идиотами вообще никогда "не сперечаюсь". У вас другая реальность. Мне в ней места нет. :D
   
карантіно?  8-)
БГГГГ. Это так очевидно? А пацан думал шо замаскировался. ;)
   
карантино - ану скажи, за твоїми переконаннями - всі люди  народжуються рівними в правах можливостях і відповідальності - незалежно від кольору шкіри - розрізу і кольору очей  - типу волосся ?
   
А я с идиотами вообще никогда "не сперечаюсь". У вас другая реальность. Мне в ней места нет. :D
ну от і домовилися. В нас дійсно різна реальність. Не жеріть рожевих крокодилів та картатих зебр, вони в вас охороняються.
   
панове - панов е- давайте без образ. ну що за таке прагнення одне одного образити - цей смішний бокс постами)) ми ж не кацапи якісь махрові - а каліровані цеєвроепйці -  пройшовши обробку революціями помаранч і гідності -  (tu)  [ua]

негоже нам - як якимось кацапам - кидатись оден в одного лайном . и ж боремось за форум кращої культури спілкування - це європи - клас а
   
ну от і домовилися. В нас дійсно різна реальність. Не жеріть рожевих крокодилів та картатих зебр, вони в вас охороняються.
Домовылысь. Раз уж ты признал шо идиот, я полностью удовлетворен. Пощай. B-)
   
панове - панов е- давайте без образ. ну що за таке прагнення одне одного образити - цей смішний бокс постами)) ми ж не кацапи якісь махрові - а каліровані цеєвроепйці -  пройшовши обробку революціями помаранч і гідності -  (tu)  [ua]
негоже нам - як якимось кацапам - кидатись оден в одного лайном . и ж боремось за форум кращої культури спілкування - це європи - клас а
Та какой бокс. эльф спосил, я ответил. ;)
   
Суп - хороший і найбільш ідеологічно близький мені форум. Гео - хороший і порядний модератор, хоча і емоційний. Але це тому, що він особисто пережив те, про що більшість тут розпинається і поняття не має.

Але цей форум агресивно антитрампівський і я там більше не пишу, після того, як на мене в неприйнятній і грубій формі наїхав власник форуму і оббрехав. Якщо/коли він приповзе і вибачиться за свою поведінку, то може, я туди і повернусь.
   
Їдь на рашку, Аеліт. Там "прихильники певної політсили" немає.  :laugh:
   
Суп - хороший і найбільш ідеологічно близький мені форум. Гео - хороший і порядний модератор, хоча і емоційний. Але це тому, що він особисто пережив те, про що більшість тут розпинається і поняття не має.

Але цей форум агресивно антитрампівський і я там більше не пишу, після того, як на мене в неприйнятній і грубій формі наїхав власник форуму і оббрехав. Якщо/коли він приповзе і вибачиться за свою поведінку, то може, я туди і повернусь.

Не поняла  ;o
Так ты ж вроде самозабанилась на ФУПе, почему продолжаешь здесь писать?  8-:
   
як тільки помінялась одмєнстрація на фупі
со всех щелей полезли зелёные таракашки "паприколу". Их специфичный кал и его количество мало кто выдержит без тренировки.
   
со всех щелей полезли зелёные таракашки "паприколу". Их специфичный кал и его количество мало кто выдержит без тренировки.
ах какіє ми нєжниє))

це запеклі політичні баталії - а не мітинг одобрямсу петра олексійовича "гражданскіх атсєчь"
   
Не поняла  ;o
Так ты ж вроде самозабанилась на ФУПе, почему продолжаешь здесь писать?  8-:

Кака змусила мене дописувати своїми інсинуаціями.
   
Суп - хороший і найбільш ідеологічно близький мені форум. Гео - хороший і порядний модератор, хоча і емоційний. Але це тому, що він особисто пережив те, про що більшість тут розпинається і поняття не має.

Але цей форум агресивно антитрампівський і я там більше не пишу, після того, як на мене в неприйнятній і грубій формі наїхав власник форуму і оббрехав. Якщо/коли він приповзе і вибачиться за свою поведінку, то може, я туди і повернусь.

мда. 4,5 роки вітчизняної війни - суцільного сталінграду і курської дуги - і якось обійшлось без стрессиндрому у воїнів  , а тут - суцільний стрес синдром

   
Кака змусила мене дописувати своїми інсинуаціями.

ви неперевершені в своїй інфантильній втечі від відповідальності - за совї дії. навіть в масштабі форуму
   
Кака змусила мене дописувати своїми інсинуаціями.

Мабудь тобі руки викручівали, розпеченним залізом очі виїдали, бідненька  :weep: така наша супівська зіронька  :weep:
   
ах какіє ми нєжниє))

це запеклі політичні баталії - а не мітинг одобрямсу петра олексійовича "гражданскіх атсєчь"
Ни нежьные ,а брезгливые....Уже цельный год Порошенко не Президент ,смею заметить !
Где "новыя литса",идеи? Я вас спрашиваю?
Запеклі політичні баталії -  парашенка та парашенка!!!!
Это всё,что генерит великий зелёный моск?
   
приятно было получить там вечный бан
Мене також  там заїпашили, незважаючи на те, що створив новий нік.
І в принципі нічого страшного на Петра не казав. :lol:
   
Щира правда. Корисних новин/дискусій на форумі 1/100

Дорогу на суп знаєш?

Чи ти мазохист?  :fool:
   
Ни нежьные ,а брезгливые....Уже цельный год Порошенко не Президент ,смею заметить !
Где "новыя литса",идеи? Я вас спрашиваю?
Запеклі політичні баталії -  парашенка та парашенка!!!!
Это всё,что генерит великий зелёный моск?

Таке буде, доки Порохатого не посадять.  :-)o
   
Ни нежьные ,а брезгливые....Уже цельный год Порошенко не Президент ,смею заметить !
Где "новыя литса",идеи? Я вас спрашиваю?
Запеклі політичні баталії -  парашенка та парашенка!!!!
Это всё,что генерит великий зелёный моск?

ну. по перше. президент -якщо його не імпічментнули - довічно президент
-новиє літса в україні омжливі тільки гірші - що і маємо. це звичайний наслідок стрімкого виродження і деградації. - і у тебе немає жодних підстав жалітись ан поповнення укрпадлітикуму новими ліцами виродків - на будь який смак (tu)  [ua]
владамір санич зєлєгскій - по факту все той же порошенко - політика започаткована порошенком - триває.  у всьому  [ua]  тож і порохоботам ні на що жалітись. та й бути не могло інакше - на місцях то всі залишились все ті ж . ну не має інших українців [ua]
і зря вова так жене на петю - петя - єдиний майстер майдану . він стояв у витоках і майдану 1, і майдану 2, і був їх бенефіціаром - і буде кукловодить і майданом три. який буде суцільним полюванням мисливців на рибалок
   
як тільки помінялась одмєнстрація на фупі - і стала збалансованою а не педрілко-орієнтованою - педрілки тут же  і змамчурили   (tu)  [ua] обісравшись

це є складовою - ба навіть базовою - частиною козаченьківського менталітетут - обісратись і втекти  -

ну не мали вони аргументів для запеклих політичних баталій окрім банхамера  :laugh:  а плюралізм і свобода слова для них - як і для кожної секти упоротих - неприпустимо

і питання.
то чим тоді укрпатріоти відрізняються від роспатріотов - ака поцрєотов . у тих же така ж поведінка і така ж ненависть до плюралізму інакомислення і свободи слова

?
Кацапчиг, а чому ти покинув родіну і сереш тут?
   
Таке буде, доки Порохатого не посадять.  :-)o
Смените ,батенька ,пластинку....Ну посадят и???Дальше -ЧТО?
Учителям-по 4000?,каждому мужику-по бабе? Что?Перестанем стрелять???Есть две бесконечные вещи...ну и далее по классику.
   
посадка порошенка - якби вона йшла в руслі загального верховенства права - коли кожен злочинець казнокрад вбивця етс - отримував би справедливий законни вирок - була б на короисть україні. а так - вибіркова посадка - буде лиш на зло .
але тут все буде лиш на зло - щоб ен робили. тренд такий - загальне прагнення українів -
то ж писець наростатиме і матиме страхітливу криваву біфуркацію.
а далі - розпад руїна і зони окупації.
на вимирання це ніяк не вплине
   
я проти вибіркового правосуддя - правосуддя можливе лиш коли воно тотальне  - а вибіркове - це не правосуддя.
як і асєтріна втарой свєжєсті

заганяючи пороха на нари - ви заганяєте щура - майстрамайданів - в глухий кут .
   
ну. по перше. президент -якщо його не імпічментнули - довічно президент
-новиє літса в україні омжливі тільки гірші - що і маємо. це звичайний наслідок стрімкого виродження і деградації. - і у тебе немає жодних підстав жалітись ан поповнення укрпадлітикуму новими ліцами виродків - на будь який смак (tu)  [ua]
владамір санич зєлєгскій - по факту все той же порошенко - політика започаткована порошенком - триває.  у всьому  [ua]  тож і порохоботам ні на що жалітись. та й бути не могло інакше - на місцях то всі залишились все ті ж . ну не має інших українців [ua]
і зря вова так жене на петю - петя - єдиний майстер майдану . він стояв у витоках і майдану 1, і майдану 2, і був їх бенефіціаром - і буде кукловодить і майданом три. який буде суцільним полюванням мисливців на рибалок
Короче,Склифасовский,нада садить!Всех!Понятно!!!
".. не має інших українців.."их придумал австрийский генштаб ! Панятно! :facepalm:
Вот поэтому и  :bueee:  от ФУПа
   
Остапе, коли на жабу наступають ногою, то спочатку вона кряхкае, а потім з неї лізе гівно. На наших жабенят став ногою сам цилий зеленський. Зараз вони на другої стадії.
   
Короче,Склифасовский,нада садить!Всех!Понятно!!!
".. не має інших українців.."их придумал австрийский генштаб ! Панятно! :facepalm:
Вот поэтому и  :bueee:  от ФУПа

до чого тут твої брехні про австріський генштаб
сам набрехав сам повірив сам поригав. суцільне само. онанізм  :lol:
   
Остапе, коли на жабу наступають ногою, то спочатку вона кряхкае, а потім з неї лізе гівно. На наших жабенят став ногою сам цилий зеленський. Зараз вони на другої стадії.

зеленський це і є зараз колективний українець. виразник колективного українства. як порошенко був в 2014, чи як інуковощ був в 2010, чи як кравчук в 1991  ;)

ну не має інших. маємо що маємо.
   
посадка порошенка - якби вона йшла в руслі загального верховенства права - коли кожен злочинець казнокрад вбивця етс - отримував би справедливий законни вирок - була б на короисть україні. а так - вибіркова посадка - буде лиш на зло .
але тут все буде лиш на зло - щоб ен робили. тренд такий - загальне прагнення українів -
то ж писець наростатиме і матиме страхітливу криваву біфуркацію.
а далі - розпад руїна і зони окупації.
на вимирання це ніяк не вплине
Вы уже подали заяву на злочинця і казнакрада Парошенка? :D
   
але я розчарований як порохоботи  - по вакарчуковськи-мамчурськи без бою здали фуп - як тільки їх перестала прикривати артилерія банхамера кота базіліо слава і ліси аліси афройожа .

але. це строго відповідно укрменталітету
   
я проти вибіркового правосуддя - правосуддя можливе лиш коли воно тотальне  - а вибіркове - це не правосуддя.
як і асєтріна втарой свєжєсті

заганяючи пороха на нари - ви заганяєте щура - майстрамайданів - в глухий кут .

Вкусить?  :pooh_lol:

Несци. Ніхто його не посадить.
Шоу маст гоу он.  :super:
   
так. дискусій - че петро найкращий сивочолий гетьман вкраїни айбо пметро український черчіль - тут нема вже.

пічаль . таки
та  як  нема? Повно.
   
Само.онанизм-это что :D ?
Это когда в любое время суток на ФУПе присутствуют известные всем "товарищи", с набором тем и ответов .....порядком надоевших читателям ФУПа?
   
мда. 4,5 роки вітчизняної війни - суцільного сталінграду і курської дуги - і якось обійшлось без стрессиндрому у воїнів  , а тут - суцільний стрес синдром

Гнидо дезертирська, ти воював? то заткнись і не відсвічуй. Ти Гео навіть нігтя на мізинці не вартий  :X
   
Вы уже подали заяву на злочинця і казнакрада Парошенка? :D

я що остолоп витарчати своє життя на таке. - я лиш сторонній спостерігач -коментатор. мені на все це насрать .

   
Гнидо дезертирська, ти воював? то заткнись і не відсвічуй. Ти Гео навіть нігтя на мізинці не вартий  :X
чого ж тебе так бомбонуло?
   
Само.онанизм-это что :D ?
Это когда любой утверждающий ,что  2Х2 =4 сразу пополняет ряды "порохоботов"
   
Само.онанизм-это что :D ?
Это когда в любое время суток на ФУПе присутствуют известные всем "товарищи", с набором тем и ответов .....порядком надоевших читателям ФУПа?

от бачиш. ти відслідковуєш (tu)
молодець
пісяй
   
Він не воював. Він чісто попіздеть на українців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія