Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича :laugh:

А В'ятровичу реклами вже не треба.
Це правда
репутацію втрачено остаточно
   
Це правда
репутацію втрачено остаточно
угу, проголосував скотиняка проти закону
"Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні"
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:
abg

угу, проголосував скотиняка проти закону
"Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні"

А шо, в Україні є антисемітизм?   ;o
Вперше чую.
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:
abg

- Когда началась вторая мировая война?
- Волынская резня!

Грицак теж не на всі запитання відповів.
Треба питати далі.  І царьових і Грицака.    ;)
   
Нормальна (навколо-)наукова дискусія. Але ТС, "доктору наук" із психології  :facepalm1: поняття наукова дискусія, вочевидь, незнайоме, тож він вживає такі слова, як "випоров".  :laugh:
   
А шо, в Україні є антисемітизм?   ;o
Вперше чую.

антисемітизму немає
а закон є
отака фуйня
   
А шо, в Україні є антисемітизм?   ;o
Вперше чую.
антисемітизму нема, але закон - є! :)
В'ятрович теж не зрозумів такого...когнітивно го дисонансу :)  тому проголосував ПРОТИ
Саме за це мирослави його ненавидять
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:
abg

Нормальна (навколо-)наукова дискусія. Але ТС, "доктору наук" із психології  :facepalm1: поняття наукова дискусія, вочевидь, незнайоме, тож він вживає такі слова, як "випоров".  :laugh:

„Психологія“ не є жодною наукою, а є шарлатанством.
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:
abg

антисемітизму нема, але закон - є! :)
В'ятрович теж не зрозумів такого...когнітивно го дисонансу :)  тому проголосував ПРОТИ
Саме за це мирослави його ненавидять

Мирослава Пєтю ненавидить, за те, що той хотів вибачатися перед євреями/жидами, а В’ятровича, мабуть, за компанію чишо?   ;o
   
Навіщо вміщувати вирвані частини?
Єу ФБ повна дискусія, там багато чого.

Тому що автор Гліки Олді є україножермо і вболіває за любого україножера і бреша як завжди, він по іншому не вміє.
   
Нормальна (навколо-)наукова дискусія. Але ТС, "доктору наук" із психології  :facepalm1: поняття наукова дискусія, вочевидь, незнайоме, тож він вживає такі слова, як "випоров".  :laugh:
Олді є Україножером це всі занають на ФУП, тому в любій дискусії він вибере те що ближче до Україножерства незважаючи на правду.

Саме тому такі назви тем у нього.
   
Олді є Україножером це всі занають на ФУП, тому в любій дискусії він вибере те що ближче до Україножерства незважаючи на правду.

Саме тому такі назви тем у нього.
Це зрозуміло, але в даній гілці він випоров сам себе:
виклав нормальну дискусію двох нормальних УКРАЇНСЬКИХ істориків
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

Олді є Україножером
Україножер - це щось агресивне і хиже.
А тут скоріше "україносер".
   
Олді є Україножером це всі занають на ФУП, тому в любій дискусії він вибере те що ближче до Україножерства незважаючи на правду.

Саме тому такі назви тем у нього.
Скоріше, реакція на В'ятровича, він визначному "історику" Олдбою стільки крові зіпсував - без В'ятровича йому було б легше доводити його історичний маразм, який він тут час від часу пише.

А ось з Мирославою тут клініка - як так треба ненавидіти Порошенка, щоб підтакувати, явно антиукраїнським підколкам олдбоя, ще й напевно при тому, що вона ні книжки, ні статі В'ятровича, ні відповіді на статтю, яку запостили тут не читала.
   
Мирослава Пєтю ненавидить, за те, що той хотів вибачатися перед євреями/жидами, а В’ятровича, мабуть, за компанію чишо?   ;o
Не підміняй понять, не треба)))
Хотів - хай би вибачався, від свого імені
Але цей скот на весь світ верещав про якісь злочини Українців (по факту - наших дідів-прадідів) проти євреїв
а потім Українці 54% обрали скота президентом
визнали?
   
Обидва гарні історики, гідні поваги за все, що роблять для України.

Їх трохи заносить в протилежних неапрямках, але не надто протилежних, щоб це зашкодило загальному руху.

Приємно, що нарешті маємо на ФУПі диспут між українськими істориками, а не якимись забродами.

І ніхто нікого не поров. Пороти треба самі знаєте кого.
   
А ось з Мирославою тут клініка - як так треба ненавидіти Порошенка, щоб підтакувати, явно антиукраїнським підколкам олдбоя
ОлдБой не має жодного стосунку до давно сформованого ставлення Мирослави до цинічного брехливого Кнуря-україножера, а рівно і його обслуги у вигляді різних в"ятровичів та ірокгеращенок
   
Не підміняй понять, не треба)))
Хотів - хай би вибачався, від свого імені
Але цей скот на весь світ верещав про якісь злочини Українців (по факту - наших дідів-прадідів) проти євреїв
а потім Українці 54% обрали скота президентом
визнали?
гм, то вже пішла якась бабська істерика :(
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

а потім Українці 54% обрали скота президентом
визнали?
Тому Мирося обрала гетьманом жиденя-манкурта, який проштовхнув в Україні закон про ексклюзивний захист бгоізбранних од українського антисемітизму. :lol:
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича

У відповідь на це Вятрович граючись виграв Грицака  :-)o
   
ОлдБой не має жодного стосунку до давно сформованого ставлення Мирослави до цинічного брехливого Кнуря-україножера, а рівно і його обслуги у вигляді різних в"ятровичів та ірокгеращенок
Я розумію, що до формування ставлення олдбой немає жодного стосунку, але це показує, що ви можете об'єднатись хоч з чортом листи, лише б проти Порошенка.
   
Тому Мирося обрала гетьманом жиденя-манкурта, який проштовхнув в Україні закон про ексклюзивний захист бгоізбранних од українського антисемітизму. :lol:
ти чудово знаєш, що ні жиденя-манкурта, ні рома-манкурта я не обирала
Може ти зараз скажеш, що в ссссср теж були вибори?
   
Я розумію, що до формування ставлення олдбой немає жодного стосунку, але це показує, що ви можете об'єднатись хоч з чортом листи, лише б проти Порошенка.
По-перше, Олдбой аж ніяк не тягне на "чорта лисого", ви б його ще з прохуйловським синяком ДеГенералом порівняли
По-друге, не "лиш би проти Порошенка", а лиш би проти слухняної цинічної хуйлової маріонетки, яка роками свого отирання у політиці наробила дуже багато шкоди Україні
   
ти чудово знаєш, що ні жиденя-манкурта, ні рома-манкурта я не обирала
Може ти зараз скажеш, що в ссссср теж були вибори?
а більше 'с' можете набрати? :)
Я ж кажу- істерика :(
   
а більше 'с' можете набрати? :)
Я ж кажу- істерика :(
Для вірності можете ще головою об стінку гепнутися, бажано - з розбігу
ПС у цьому слові я завжди набираю довільну кількість літер "с" - можете пошуком переконатися, що три - ніколи не було
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

ти чудово знаєш, що ні жиденя-манкурта, ні рома-манкурта я не обирала
Може ти зараз скажеш, що в ссссср теж були вибори?
Та знаю, всі на хвупі знають, ти голосувала персональним бюлетенем, в якому був пункт "проти жидоромбаро". :lol:
На відміну од сересер, в Україні без проблем можна не ходити на вибори, якщо вважаєш, що там нема достойного вибору.
   
Для вірності можете ще головою об стінку гепнутися, бажано - з розбігу
Не бачу сенсу.
Я ж не голосував за ЗЕ :)
   
Та знаю, всі на хвупі знають, ти голосувала персональним бюлетенем, в якому був пункт "проти жидоромбаро". :lol:
На відміну од сересер, в Україні без проблем можна не ходити на вибори, якщо вважаєш, що там нема достойного вибору.
Ти залишаєш за собою право насадити на шию України цинічного Хуйлового Жмурука?
То і я теж залишаю за собою право завадити тобі це зробити - у будь-який доступний для мене спосіб.
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

У відповідь на це Вятрович граючись виграв Грицака


   
Пішла дурепа-"Мирослава" в ігнор.
Все одно їй заціпило: "кнурь", "кумхуйла", "жидоромбаро". Вже багато років нічого нового  :laugh:
   
„Психологія“ не є жодною наукою, а є шарлатанством.
В умовах України - так. Ганебніша тільки педагогіка  :laugh:
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

Та чо прикольна дурепа... за то шо порох хотів вибачитись перед євреями обрала єврея, та ні не єврея - цілу синагогу  :weep: Тепер вся україна вибачаючись прийняла закон про антисемізм..
ото тупа розкішниця. І кожен Українець тепер обмежений у правах на висловлювання думок.
Жиди кажуть дякую гоям 73%  :lol:
Ще раз, тобто замість того щоб вибачитись і на тому закрити питання, Мирося прєдпочна надіти українцям ярмо назавжди  :lol:

Останнє редагування: 20 січня 2022 15:09:32 від Serge_D
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

То і я теж залишаю за собою право завадити тобі це зробити - у будь-який доступний для мене спосіб.
Некепський спосіб - насадити Україні на шию маланську ляльку, що протягнула закон про боротьбу з українським антисемітизмом. ;)  (tu)
Наступного разу, не сумніваюсь, "спосіб" полягатиме в голосуванні за якогось рабіновіча, #абинепетро.
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:
abg

У відповідь на це Вятрович граючись виграв Грицака  :-)o

У відповідь на це Хвуп, граючись, випоров сам себе.

 :pofig:
   
Пішла дурепа-"Мирослава" в ігнор.
Все одно їй заціпило: "кнурь", "кумхуйла", "жидоромбаро". Вже багато років нічого нового  :laugh:
божеж мій! І як я це переживу?  :lol: Тупенький гномик, який крім "Петро все робить правильно!", більше нічого не здатний спродукувати, оголошує про ігнор  :weep:  :gigi:
(тут взагалі є смайл, що у розпачу б"ється головою об стінку?  :X )
   
Некепський спосіб - насадити Україні на шию маланську ляльку, що протягнула закон про боротьбу з українським антисемітизмом. ;)  (tu)
Наступного разу, не сумніваюсь, "спосіб" полягатиме в голосуванні за якогось рабіновіча, #абинепетро.
ну так ти маєш всі підстави пишатися собою : ти зробив все від тебе залежне, щоб змусити українців голосувати за "маланську ляльку" -або будь-кого іншого, хто протистояв би глибокотоксичному категорично неприйнятному для величезної маси Українців (і ти знав про цей факт!) Жмуруку Хуйловому
Винні ті, хто сповідуючи принцип "тількипетроініхтоін ший", по факту віддавали її до рук випадкової людини
   
надіти українцям ярмо назавжди
це твій Свин разом зі своєю свинофермою
   
Нє вінаватая я-а-а, мене заставили.
Черговий плач мирославни.
Воно вже і не смішно і на сумно...
   
Myroslava
cьогодні в 15:05
IP/Host: 46.98.129.---
Автор ігнорується

 :laugh:
   
Re: Ярослав Грицак граючись випоров Вятровича  :laugh:

ти зробив все від тебе залежне, щоб змусити українців голосувати за "маланську ляльку"
Нєєє, це ти вивела маланську ляльку в другий тур, зневаживши свій громадянський обов'язок проголосувати в турі першому за достойну людину! :buba:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія