Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Поки шукала албанских чапель приплили гуси))




"Світло". Біля сьомої вечора 27.09.21.

   
гарне світло спіймав
   
Та подумаєш півбака бензину спалила поки знайшла цих чапель біля річки)) Самий сильний азарт в процесі пошуків.
Албанія.









   
Еще та же лисичка, только снимок Sony RX100VII

   
Албанія, Ксеміл.









   
Мухоловка сіра. В 50 км від Саранда, Албанія.

   
Та подумаєш півбака бензину спалила поки знайшла цих чапель біля річки)) Самий сильний азарт в процесі пошуків.
Албанія.



Показати зображення...

прекрасно :love: ловлю естетичний кайф
   
Албанія в 20-15 км від від Грецького кордону.

   
Саранда. Дівчина з веслом.

   
А в Греции тепло и гранаты растут.





   
На берегах Вардари вирощують бавовну. Обробляють її  на острові Лемнос, а також в Беотії. Ця культура дуже цінна, з її допомогою греки повністю забезпечують себе тканинами і текстилем. Вистачає навіть на експорт до Франції, Німеччини. Славиться Греція і своїми килимами. Без бавовняного виробництва виткати таку кількість килимів було б складно і дорого.







   
Горы Албании. Панорама.

   
Приємно переглядати
   
Приємно переглядати
Дякую.


Фото по-літньому виглядає, але спеки вже немає вдень. Це і називають низький сезон. Вночи температура опускається до позначки 11-12, а вдень до 24- 25. Море 22. Греція




"Рибний день". Греція




Фракійське море, сьома ранку.
Названо воно по історичній області Фракія, береги якої воно і омиває. Західним кордоном моря є Айон-Орос - один з трьох витягнутих вузьких частин півострова-тризуба Халкідікі. Його вінчає мис Німфеон зі священною горою Афон. Острови Гекчеада (Імброс) і Лемнос - це південна межа моря. Фракійське море неглибоке (до 1500 метрів максимум).
До берегів Фракийского відходять невисокі відроги Родопских гір. Грецьке узбережжі Фракийского моря порізане бухтами і затоками (найбільший - Стрімонікос). В море впадають річки Маріца, Нестос і Стрімон. Більшість островів Фракийского моря - вулканічного походження (Тасос, Самотракі). Температурний режим моря не відрізняється від сусіднього Егейського моря - тепле (до 26 °) влітку, прохолодне (13-14 °) взимку. Клімат типово середземноморський.

   
Лодочная пристань. Албания.
Sony RX100vii

   
мечтаю смотаться в албанию.... не был, но хочу попасть. на машине. расстояние херня.... возможно в следующем году смотаюсь.
   
мечтаю смотаться в албанию.... не был, но хочу попасть. на машине. расстояние херня.... возможно в следующем году смотаюсь.
Хорошее дело. Сразу могу сказать - на Адриатике (район Дюрреса и др.) - фигня, интересна именно южная часть Албании, т.е. Ионическое море. Хрустальная вода и кое-где песчанные пляжи. Короче, как на Бора-Бора, только дешево и сердито, недаром один из ксамильских пляжей так и называется - Бора-Бора ;)
Очень много украинцев в этом году. Распробовали Албанию. Преимущественно с ЗУ - те кто своим транспортом, Киев и подальше - те кто самолетом.
   
Олександре, я дозрів на eos R дружині.
Вона мене питає чи матиме суттєвий виграш на портретних знімках порівняно з М50 коли об'єктиви у обох схожі, ну наприклад фікс 50 f1.4

Жаль що у R-ки нема фокус-брекетінга, як у RP чи R6. Нещодавно довелося знімати групу у кілька рядів з висоти (ну там стали певною буквою). Доводиться з кількох кадрів монтувати у фотошопі, а це не гуд.

R6 глянув, не вартий з точки зору фото тих грошей, а R5 якось вже дорого хоч і може й варто.

Думаю взяти для студійних портретів чи взагалі портретів платних R-ку і фікс Sigma 50 F1.4 Art, але EF, не RF

Останнє редагування: 10 жовтня 2021 15:24:27 від H.Kropp
   
Вечір в хату  (P)



Олександре, я дозрів на eos R дружині.
Правильное решение!

Вона мене питає чи матиме суттєвий виграш на портретних знімках порівняно з М50 коли об'єктиви у обох схожі, ну наприклад фікс 50 f1.4
Скажем так, при ОЧЕНЬ хорошей освещенности, если ISO не превысит 200, лучше - 100, выигрыш на формате меньше А2 будет практически незаметен. Однако, как только ISO станет 400 и выше - разница сразу почувствуется. Ну и второе, у Р-ки динамический диапазон все же чутка побольше будет, чем у м50, что тоже может дать выигрыш в некоторых сюжетах
   
Теплі барви осені.
Sony RX100VII

   
фокус у самих непередбачуваних місцях! ;)
   
Як казав Петро Перший, що у підлеглого вигляд повинен бути "лихой и придурковатый"))

   
Як казав Петро Перший, що у підлеглого вигляд повинен бути "лихой и придурковатый"))

Показати зображення...
так от звідки малювали, виявляється
   
так от звідки малювали, виявляється
Показати зображення...
:lol:

Ящерка.

   
Есенна разходка

   
Недільного сонячного настрою!
Перша осінь Мімі.



ЗЫ И возвращаясь к нашим баранам. Это фото сделано Canon R с объективом Canon RF35 mm STM/1.8, предыдущее - Sony RX100VII. Я конечно понимаю - Сони есть Сони, а Карл Цайс он и в Африке Карл Цайс, но физику сцуко не наебешь - полный кадр он и есть полный кадр, 1" это все-таки чуть-чуть но не то. Это следует иметь в виду при выборе компактного фотоаппарата - т.е. четко понимать, хватит ли "сверхкомпактной", но при этом 1" матрицы с ее несколько ограниченными возможностями, или лучше покупать компакт от Кенон/Сони с APS.
   
"Вітер дуба хитає, хитає
Козак дівку питає
Вітер дуба хитає, хитає
Козак дівку питає
Ой, дівчино, чия ти?..." (с)



   
Жовтень 2021



   
Дивно що в самому кінці жовтня, навіть не готова була фоткати комах, об'єктив стояв звичайний.
Самець Дозорець-імператор — бабка з родини коромисел. Один з приблизно 10 видів голарктично-ефіопськоорієнтального роду.
Одна з найбільших в Європі, довжина тіла 83—85 мм, крил 45—51 мм. Самці мають блакитне забарвлення черевця з чорною смугою на вентральному боці, груди зелені.

   
Чуток красивостей с разных мест.







   
Пленер

   
Осеннее.

   
Яскрава та безкомпромісна, прийшла і все з себе скинула.
(я про осінь)





   
Осінь – не привід сумувати.
Ще одна причина додати у власне життя більше яскравих фарб.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія