Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скучили за пані Фаріон? :love:

Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Попри її радикальність і несприйняття людьми далекими від українських національних проблем, вона надзвичайно ерудована і слухати  її українські передачі надзвичайно цікаво.

Советское высшее образование и карьера в коммунистической партии советского союза дает знать. :) Коммуняки учили правильно и грамотно говорить. :)
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Советское высшее образование и карьера в коммунистической партии советского союза дает знать. :) Коммуняки учили правильно и грамотно говорить. :)
вона туди пішла щоб знищити із середини
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Фарионша - именно та украинская гнида, которая хуже московских вошей.

+1
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Советское высшее образование и карьера в коммунистической партии советского союза дает знать. :) Коммуняки учили правильно и грамотно говорить. :)
Про "комуністичне" минуле п.Фаріон говорять лише переконані антиукраїнці. У минулому совкові пропагандони.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А як щодо
думки Бульби-Боровця про СА?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

для мене це природньо перейти на українську коли в країні війна. Навіть вівчарку перевчили на українські команди з російської а люди не можуть вивчити за 30 років української

Я тямлю українську та можу спілкуватись нею. У нас вся молодёжь уже навчена українськой.
К чему эти претензии?
Моя родная речь русская, пока меня понимают по-русски, я буду говорить и писать по-русски.
Там, де треба, можу українською. Но мне українська - одна из иностранных мов, как и английская или болгарская, или татарская. Хотя я и их тоже знаю и употребляю там, где треба.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Я тямлю українську та можу спілкуватись нею. У нас вся молодёжь уже навчена українськой.
К чему эти претензии?
Моя родная речь русская, пока меня понимают по-русски, я буду говорить и писать по-русски.
Там, де треба, можу українською. Но мне українська - одна из иностранных мов, как и английская или болгарская, или татарская. Хотя я и их тоже знаю и употребляю там, где треба.
:suicide2:
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

вона туди пішла щоб знищити із середини

Ее врасплох застукали этим вопросом, и она выдала то, что было у нее на языке. А на языке, обычно, последние события в жизни. А именно - она вступила в Рух. Что стало с Рухом? Правильно - он был уничтожен изнутри. В начале 90-х КГБ инспирировало очень много своих коммунистов в разные национальные движения. Что стоит, например, яркий представитель этой публики, второй секретарь Цхинвального обкома, товарищ Кокоев (Котойты) Схема простая - сначала активный коммунист вдруг прозревает и становится лидером национально-освободительной борьбы, а потом бац - и "дружба с москалями навеки"...

Правда, в Украине "что-то пошло не так". Не получилось у них...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Я тямлю українську та можу спілкуватись нею. У нас вся молодёжь уже навчена українськой.
К чему эти претензии?
Моя родная речь русская, пока меня понимают по-русски, я буду говорить и писать по-русски.
Там, де треба, можу українською. Но мне українська - одна из иностранных мов, как и английская или болгарская, или татарская. Хотя я и их тоже знаю и употребляю там, где треба.

В Україні треба
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

В Україні треба
і без варіантів. І треба вимагати суцільного українського простору - насамперед ідеологічного, бо на цьому зростають українські діти.
Старше покоління відійде, а діти нехай живуть в українському світі. І я не тільки про мову.
По ТБ усе українське - глибокої ночі. Доки так буде - буде тяжко.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

коли в компартійності фаріонші закидають ті хто голосував за тимошенко або порошенка - це навіть не смішно
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

В Україні треба

"Треба" залежить не от территории, а от людей. Якой мовой зі мною, такою я й відповідаю.
Але в житті масса случаев, когда не успеваешь перевести и отвечаешь своей родной речью.

И вообще, считаю этот топик разжиганием "мовного срача". Доповідь!
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

коли в компартійності фаріонші закидають ті хто голосував за тимошенко або порошенка - це навіть не смішно
Та як би то за Порошенка чи Тимошенко (бо були і такі українці  :gigi: ). А вони голосували за зовсім кацапський світ.

До речі, Ви дотичні до Свободи? Дійсно вони були проти НАТО?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

бляйобд, яке ж воне йобнуте, сцуконах... :facepalm1:
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

"Треба" залежить не от территории, а от людей. Якой мовой зі мною, такою я й відповідаю.
Але в житті масса случаев, когда не успеваешь перевести и отвечаешь своей родной речью.

И вообще, считаю этот топик разжиганием "мовного срача". Доповідь!
Прол, не тільки у мові справа.
Мова про те, яким духовним надбанням живе людина? Багато знаєте про справжню українську історію, видатних людей, купалися в українському культурному просторі, кайфували від нього?
В неті є безліч ютубівських роликів з тою ж таки Фаріон. Зробіть зусилля - послухайте її хоч кілька тих випусків.
Про українських діячів.
 
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

У поляка, литовця нема сумнівів хто він. Я натякаю
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Дійсно вони були проти НАТО?
"Ставлення до військово-політичних союзів: Україна не повинна вступати ні в НАТО, ні в ОДКБ, вона повинна мати позаблоковий статус.

Ставлення до членства в ЄС: проти (ВО "Свобода" вважає, що Україна повинна співпрацювати з європейськими націями, але без вступу в наднаціональні структури)."
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Ставлення до військово-політичних союзів: Україна не повинна вступати ні в НАТО, ні в ОДКБ, вона повинна мати позаблоковий статус.
Значить, не передбачливі. Ющенко таки більше знав і розумів. Ех, якби тоді нарід пішов за Ющенком, нічого такого не було б.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

І відірвана від реальності, нажаль.
  так само як і ті її противники,що і далі перебуваюить у своїх поглядах 30 річного затишшя після совкової забитої в голови пропаганди. Вона говорить правильні речі.але вона не оратор  і  не для аудитолрії яка стоїть на протилежних позиціях впевнено. Їх то бісить,бо вона несе для них не приємну а часом і не зрозумілу правду. Хоча повільно дійсність показує-вона піднімає ті пласти проблем,що власне і привели до того,що ми сьогодні маємо по протиріччях в головах дуже багатьох . Її не можна випускати до не підготовленої вже самими слухачами своїх нових поглядів на речі,бо "навіжені бабки і дідки" зі своїм ще совковим поглядом на братьєв.общюю историю і звички просто не здатні зрозуміти базові речі про які вона говорить. Слухати її можуть тільки люди,що ГОТОВІ до змін в свідомості ,які вимає сьогодення і стан в якому знаходиться країна. Образно-"проли і георгії" ніколи до того не дійдуть. Марно.
 І це не добре і не погано. Це просто є і з тим  треба жити. тільки час вилікує суспільство і ми це бачимо власне вже 30 років. еволюційний метод повільний але не зворотній. І через це пройшли не одна країна Європеи та і світу.

Останнє редагування: 19 жовтня 2022 16:09:53 від cynic
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

те що вважалось радикальним 10-15 років тому є нормою тепер, те що вважається декому радикальним тепер стане нормою через наступних 10 років, проблема в тому, що це втрачені десятиріччя для нації, бо поки цей час витрачається на процес перетворення малороса на українця, обходиться він нам і державі дуже і дуже дорого
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

"Ставлення до військово-політичних союзів: Україна не повинна вступати ні в НАТО, ні в ОДКБ, вона повинна мати позаблоковий статус.

Ставлення до членства в ЄС: проти (ВО "Свобода" вважає, що Україна повинна співпрацювати з європейськими націями, але без вступу в наднаціональні структури)."
там багато наівних програмних постулатів,бо ні досвіду ні розуміння всіх течій сьогодення спираючись на виключно історичні настанови попередників-дурна справа. Ідеологія теж мусить розвиватися а не костеніти. іти проти розвитку навкілля,бо так сказано в першоджерелах минулого-іти в нікуди.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Та як би то за Порошенка чи Тимошенко (бо були і такі українці   ). А вони голосували за зовсім кацапський світ.
з тими хто голосував за овоча а пізніше за жопоблок та жопзж і так все ясно
 але ж і юля і петя теж були партєйні, а їхні близькі і взагалі вископосадові партфункціонери (петін тесть та юлін свекор)
і після такого дорікати фаріон
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

те що вважалось радикальним 10-15 років тому є нормою тепер, те що вважається декому радикальним тепер стане нормою через наступних 10 років, проблема в тому, що це втрачені десятиріччя для нації, бо поки цей час витрачається на процес перетворення малороса на українця, обходиться він нам і державі дуже і дуже дорого
еволюційний шлях весь в тернях іповільний,але щоб більшість твердо засвоїла уроки -інакшого нема.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Значить, не передбачливі. Ющенко таки більше знав і розумів. Ех, якби тоді нарід пішов за Ющенком, нічого такого не було б.
Экие вы ласковые эвфемизмы употребляете - непредусмотрительны е. А я бы сказал "послидовни", все в тютельку по московским заветам. Понимая, что всякие одкб и таёжные союзы в обществе не оценят, отсечь евроатлантические поползновения тоже.
Замечу в который раз, абсолютно не отождествляю рядовых членов партии, зачастую настоящих патриотов и националистов, которым пришлось примкнуть к "свободе", как единственной альтернативе (читай канализатору и маргинализатору украинского национального движения) и правящую верхушку партии.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

коли в компартійності фаріонші закидають ті хто голосував за тимошенко або порошенка - це навіть не смішно
(tu)  притча про жінку і побиття каменями ВІЧНА.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

там багато наівних програмних постулатів,бо ні досвіду ні розуміння всіх течій сьогодення спираючись на виключно історичні настанови попередників-дурна справа. Ідеологія теж мусить розвиватися а не костеніти. іти проти розвитку навкілля,бо так сказано в першоджерелах минулого-іти в нікуди.
Угу, херни там пруд пруди, а разумного есть хоть что-то?
Сорри за каламбур, довольно наивно оправдывать наивностью то, что имеет вполне практический смысл и приносит профит кое-кому.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

те що вважалось радикальним 10-15 років тому є нормою тепер, те що вважається декому радикальним тепер стане нормою через наступних 10 років, проблема в тому, що це втрачені десятиріччя для нації, бо поки цей час витрачається на процес перетворення малороса на українця, обходиться він нам і державі дуже і дуже дорого
Да нет, тут как раз другое. Двадцать лет назад иеговисты и бвптисты запрещали своим последователям смотреть телевизор и интернет, а сегодня вовсю используют все средства для своей пропаганды, даже мобильные приложения создают.
В свое время людей сжигали за утверждения, что Земля вертится или они крестились не тем количеством пальцев. Сегодня кто назовет это нормальным?
Весь этот шлак, который делит жителей своей страны на сорта, никогда не получит одобрения в будущей истории, тем более, когда человек, допускающей такие фразы, откровенное дерьмо.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Скільки українських імен вона повернула!



нічого вона не повернула.
все було повернуто до неї.
вона просто примазалася і вступила в Свободу, приховавши, що була членом КПРС (про це говорив Левандович)
я особисто не поважаю її саме за цю брехливість, у якій вона не розкаялася, тому й пролетіла потім на виборах до ВР у Львові.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Весь этот шлак, который делит жителей своей страны на сорта
Вы и Медведчук, фуповский авиатор, хренва туча безымянных коллаборантов и наводчиков ракет, вы все одного сорта?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вы и Медведчук, фуповский авиатор, хренва туча безымянных коллаборантов и наводчиков ракет, вы все одного сорта?

Корона не жмёт?
Когда уже вы перестанете присваивать себе право судить других людей и называть коллаборантами и наводчиками, нихера не зная о них?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Да нет, тут как раз другое. Двадцать лет назад иеговисты и бвптисты запрещали своим последователям смотреть телевизор и интернет, а сегодня вовсю используют все средства для своей пропаганды, даже мобильные приложения создают.
В свое время людей сжигали за утверждения, что Земля вертится или они крестились не тем количеством пальцев. Сегодня кто назовет это нормальным?
Весь этот шлак, который делит жителей своей страны на сорта, никогда не получит одобрения в будущей истории, тем более, когда человек, допускающей такие фразы, откровенное дерьмо.

українців не можна поділити на сорти, ні практично ні теоритично, ти або українець, або ні, не може бути чогось середнього, синяки і підхуйлятники медведчука намагались пропихнути цю тезу, але все зійшло, як і очікувалось на пси...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

українців не можна поділити на сорти, ні практично ні теоритично, ти або українець, або ні

Або хто? Я - русский, мои соседи украинцы, болгаре, русские, татары, греки, даже одного ассирийца знаю, у него в паспорте СССР так и было написано в графе "национальность" - ассириец.
Украинец - национальность, такая же как и другие национальности нашей многонациональной Украины.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

такими ж огидними, і часто тупуватими й неосвіченими, є й деякі антиподи фаріон, які внаслідок совкового мороку в голові можуть написати:
Украинец - национальность, такая же как и другие национальности нашей многонациональной Украины
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

тю, то ж наша міська божевільна з кацапкою марить на пару
було б що обговорювати 
орлиця і жалюгідні раби-виборці  :gigi:
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

 Добре що у нас є Фаріон а ще Армія Віра Мова ?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Хтось мусить бути таким. Бандера теж був ну дуже радикальним, але роки розсудили.
Питання на в радикалізмі, а саме в відірваності від ральності.

Не переключиш економіку одним днем на європейський ринок. Та навіть одним роком. Результатом буде руїна, і тоді б справді кацапи взяли нас за три дні.

Заборонити використовувати російську одним днем в сімейному колі не здатні навіть тоталітарні сталінські методи. Українську намагалися викоренити ще з часів Катьки-блятьки. Вдалося?

   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Або хто? Я - русский, мои соседи украинцы, болгаре, русские, татары, греки, даже одного ассирийца знаю, у него в паспорте СССР так и было написано в графе "национальность" - ассириец.
Украинец - национальность, такая же как и другие национальности нашей многонациональной Украины.

якщо не українець, то залишайся болгарином, татаром, греком, поляком, ким хочеш, ніхто з тебе другого сорту робити не буде, єдине, раз ти громадянин україни поважай цю державу, традиції, звичаї, культуру і мову зокрема і держава буде відповідати взаємністю.
не держава робить з людей 2 сорт, доля кожного у власних руках.

та і в будь якій іншій державі так само, не хочеш вчити мову, інтегруватись у суспільство, жити у власному гето, то є твій власний вибір і ніхто не прийме скарг, що ти відчуваєш себе якимось іншим сортом, бо то є виключно твій власний вибір
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

вона туди пішла щоб знищити із середини

Я сподіваюсь, це такий жарт у вас?

Вона туди пішла, щоб зробити кар'єру. погляньте на рік її вступу.

Тоді вже не було ідейних комуністів. Вступали в партію, бо розуміли, що без цього вони не будуть займати керуючі росади.

Але Іра завжди тримала ніс по вітру і швидко зіскочила з партії, коли зрозуміла, що комунякам не довго вже керувати країною.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Заборонити використовувати російську одним днем в сімейному колі не здатні навіть тоталітарні сталінські методи. Українську намагалися викоренити ще з часів Катьки-блятьки. Вдалося?

от нахєра, інакше не скажеш, спотворювати факти? бо таке може стверджувати, або провокатор або довпойоп...  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія