Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


   
дєди вагіну асфабаждалі
   
навіть сумнівів немає, знаючи що певну частину "переможців" складали представники народу-дикуна
   
Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків. Наплодили виродків то й отримали у відповідь.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Горе переможеним. Переможці потім усе обставлять, знімуть пропагандистські фільми, напишуть "правильну" історію. Українському народові треба все це розуміти. На жаль, у нас навіть папірці в виборчу урну правильно кинути не можуть.
   
Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків. Наплодили виродків то й отримали у відповідь.

асиметрична відповідь  (tu)
   
Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...

Тоді не розрізняли українців і коцапів.
Всі були совєцькі.
   
Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків. Наплодили виродків то й отримали у відповідь.
А хіба німці кликали більшовиків на свою землю?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Українці теж більшовиків не кликали. А вони прийшли і вбивали, вбивали, вбивали.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А хіба німці кликали більшовиків на свою землю?


Вы как-то совсем потерялись.
Немцы не были ничем не лучше красных.

Не нужно их них агнцев делать.
   
Вы как-то совсем потерялись.
Немцы не были ничем не лучше красных.

Не нужно их них агнцев делать.
у цьому випадку огидно робити якісь аналогії
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

некультурно якось унтерменші із вищою расою вчинили

ніколи такого на війні не було і от на тобі
   
Немного фото(bundesarchiv) со Львова 1941 года:



   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...

Як посміли, унтермєнші кляті, так?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Немного фото(bundesarchiv) со Львова 1941 года:






на німців не схожі, мабуть кацапи якісь, явно ж дикуни  8-)
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

некультурно якось унтерменші із вищою расою вчинили

ніколи такого на війні не було і от на тобі

так нєх називати себе визволителями, казали би, ми загарбники, і все було би чесно  (tu)
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А теперь правда.
Мужчина возле тел убитых женщин в освобожденном будапештском гетто. Более 220 тысяч будапештских евреев при фашистском режиме были перемещены в гетто. 1945г год.
   
Нє, ну Гітлєр звичайно гівнюк без варіантів. Але от як німота після такого всього на Бранденбург воротах може "Спасибо" писати??? Ніякої самоповаги взагалі?
   
на німців не схожі, мабуть кацапи якісь, явно ж дикуни  8-)

Ага.(
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

о, пішли фотки про львів.
це той польський львів де за словами різних "істориків" жило менше 10% українців, то хто ж тоді на тих знимках з бідних жидів знущався?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Нє, ну Гітлєр звичайно гівнюк без варіантів. Але от як німота після такого всього на Бранденбург воротах може "Спасибо" писати??? Ніякої самоповаги взагалі?

А у них после Освенцима и Бухенвальда, есть выбор?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...

Я конечно не сомневаюсь что такое варварство было,но это фото абсолютно тоже самое что и липовые фотки "семьи замученной украинскими националистами".

Тянуть всякую херню из интернета- гиблое дело
   
со Львова 1941 года:





   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

всі солдати переможці однакові (якщо їх не контролювати комісарами, ідеологами і тп.п)
тим більше німці теж, мяко кажучи, не з букетом фіалок прийшли на землі СРСР і не зовсім ввічливо себе поводили.

Ото треба було німцям докладніше спланувати війну з СРСР, а не розраховувати на бліцкріг в літніх уніформах, просравши доступ до нафти.
   
А теперь правда.
Мужчина возле тел убитых женщин в освобожденном будапештском гетто. Более 220 тысяч будапештских евреев при фашистском режиме были перемещены в гетто. 1945г год.

Неправда. То німці. Навіть в Нюренбергу було сказано шо червоні ублюдки згвалтували 2 000 000 німок від 8 років і старше.
   
Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків. Наплодили виродків то й отримали у відповідь.
Але чомусь армії союзників до такого не опускались. Звісно, всяке бувало, то ж війна. Але масштабно і систематично, і щоб то заохочувалось керівництвом - такого не було.

Шоб нацисти не натворили, а виправдовувати подібно - жахливо
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Неправда. То німці. Навіть в Нюренбергу було сказано шо червоні ублюдки згвалтували 2 000 000 німок від 8 років і старше.

Я сомневаюсь что такое было сказано, СССР сопредседательствов ал на Нюрнберге.Они даже Катынь проигнорили.

Во-вторых, как они это подсчитали?
   
Навіть в Нюренбергу було сказано шо червоні ублюдки згвалтували 2 000 000 німок від 8 років і старше.

Ну-кася, в каком томе Нюрнберга об этом сказано? Ты-же не  3,14здабол, ась?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Але чомусь армії союзників до такого не опускались. Звісно, всяке бувало, то ж війна. Але масштабно і систематично, і щоб то заохочувалось керівництвом - такого не було.

Шоб нацисти не натворили, а виправдовувати подібно - жахливо

In Taken by Force, J. Robert Lilly estimates the number of rapes committed by U.S. servicemen in Germany to be 11,040.[56] As in the case of the American occupation of France after the D-Day invasion, many of the American rapes in Germany in 1945 were gang rapes committed by armed soldiers at gunpoint
   
Мені мій дід( не рідний дід, але я як онук вважав його дідом) фронтовик розповідав, що в його підрозділі був боєць, який відстрелював німців просто по можливості і ні защо.
Це коли вже на Захід йшли, бо коли йшли на Схід в цього бійця німці, чи завдяки їм, винищили всю рідню.
Командованіє на це дивилось скрізь пальці.
Дід не казав, але маю сумніви, що на згвалтування німкень командованіє дивилось інакше.
До речі, сьогодні цьому моєму дідові- Тимофію Онанієвичу Турік виповнилося би 110 років, народився 10 травня 1910 року, 82 прожив
   
Я смотрю что некоторые продолжают процесс умственной и моральной деградации,выдумывая откровенный бред налету  :facepalm1:
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Але чомусь армії союзників до такого не опускались. Звісно, всяке бувало, то ж війна. Але масштабно і систематично, і щоб то заохочувалось керівництвом - такого не було.
армії союзників - то інша тема. Англо-сакси не зазнали на собі німецької окупації. тому могли дозволити собі воювати відносно культурно. Так само і в концтаборах, німці до союзників полонених ставилися зовсім по іншому.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Наказания за изнасилования были серьезные,но все зависело от командующего той или иной части. Поэтому и воспоминания разные.
   
Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...
а коли жидів чи українців в аушвіц в штабеля складували він не плакав?
пардон, але шваби випросили
   
А вообще я представляю как смеялись бы фашисты ,читая как потомки унтерменшей из газенвагенов их жалеют и оправдывают  :weep:
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Але чомусь армії союзників до такого не опускались. Звісно, всяке бувало, то ж війна. Але масштабно і систематично, і щоб то заохочувалось керівництвом - такого не було.

Шоб нацисти не натворили, а виправдовувати подібно - жахливо


а що, в США і Англії німці палили міста і села в окупацію?

почитай як американці знищували цілі в'єтнамські села і не гребували і масовими згвалтуваннями значно пізніше

та і гуманітарне бомбардування Хіросіми теж значно людяніше ніж згвалтування жінок
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

на німців не схожі, мабуть кацапи якісь, явно ж дикуни  8-)

   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Наказания за изнасилования были серьезные,но все зависело от командующего той или иной части. Поэтому и воспоминания разные.


схоже що карали тільки до Германії. У Германії уже командири дивились крізь пальці.
мій прадід згадував, що в Угорщині солдати із його підрозділу згвалтували мадярку, спочатку відпустили, а потім злякались і догнавши убили її.
то все розслідували і трьох солдатів через трибунал розстріляли.
   
Мені один дід розказував як вони воювали в штрафбаті. Прийшли під місто, їм пару днів не давали їсти - а потім казали: берете місто і воно цілий день ваше, робіть що хочете.  Але памятайте -  коли потім заїде офіційна армія і попадетесь - розстріляють.
   
"The majority of the assaults were committed in the Soviet occupation zone; estimates of the numbers of German women raped by Soviet soldiers have ranged up to 2 million.[7][8][9][10] According to historian William Hitchcock, in many cases women were the victims of repeated rapes, some as many as 60 to 70 times.[11] At least 100,000 women are believed to have been raped in Berlin, based on surging abortion rates in the following months and contemporary hospital reports,[9] with an estimated 10,000 women dying in the aftermath.[12] Female deaths in connection with the rapes in Germany, overall, are estimated at 240,000.[1][13] Antony Beevor describes it as the "greatest phenomenon of mass rape in history", and has concluded that at least 1.4 million women were raped in East Prussia, Pomerania and Silesia alone.[14] According to Natalya Gesse, Soviet soldiers raped German females from eight to eighty years old. Soviet and Polish women were not spared either.[15][16][17] When General Tsygankov, head of the political department of the First Ukrainian Front, reported to Moscow the mass rape of Soviet women deported to East Germany for forced labour, he recommended that the Soviet women be prevented from describing their ordeal on their return to Russia.[18]"

дєди так скучили за вагіною шо навіть своїх їпали, все шо попало дєди їпали 
гулять так гулять...ашож

https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_during_the_occupation_of_Germany
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія