Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модераторе, де справедливість?

Модераторе,  де  справедливість?

так  розумію нешанована мною ботоферма п.порош. натисла доповіді і:

fam   Політсрач   29.04.2022   02.05.2022 09:58
Ivanseed   Політсрач   29.04.2022   02.05.2022 09:57


де  бан тому  хто почав  срач?
Де бан іншим порош.б. що його підтримали?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Ось натуральний  висер

Хуєнского  :facepalm1: Так само як і Єрмака за ленд-лиз. :facepalm:
Лупав відосіками про нє нада праваціровать?
Дякувати треба Залужному, його першому раднику генералу Назарову (тому самому якого Зє-Портнов хотів засудити), міністру оборони, МЗС та другу Байдена.
Відосікі тут не дивляться...

мало того що він порушує
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120949.0
 так ще й  натупально сере як  КАЦАПОБОТ!

Дякую за увагу
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

а  тут взагалі ворожа  пропаганда

Вже звертав увагу на хибність цієї тези.
(Якщо так ставити питання то  у влади може виникнути спокуса не поспішати з перемогою)
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

і  це  не помітили
Яке кончене

цей  дописувач  як  і  згаданий  Doctor взагалі  срачем займається, достатньо в  профіль заглянути
 :facepalm1:

   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

взагалі пи...ець

Да пошел ты накуй уебан
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

а цей  висер взагалі  є  прямою штабною роботою,  наклеп для  срачу

Це той самий Зеленський, який на стадіоні говорив про те, що війна не закінчується тому, що на ній заробляють? Чи якійсь інший Зеленський?

Я заради уникнення срачу тут мовчу про те, як мої колеги звернулися до мерії Ірпеня для участі у відновленні. І як їх послали далеко, тому, що їх нема у списку підрядників. Список буд наданий ОП. Після війни поговоримо... Суки.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Останній висер - за межею. Це вже напряму робота проти України.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

і що модератор? Спрацював замєчатєльно?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Ги, ось  я тепер розумію, звідки в СРСР часів Сталіна взялося більше чьотирьох мульйонів доносів. :facepalm:

ElGuider би там точно шкрябав писульки щоденно, хто, що та де щось бовкнув.

Ще й показових покарань вимагав би від імені колективу.

А якщо б на його доноси "органи" не реагували б, то він і на ті "органи" б настучав у ще більш  вищєстоящі інстанції про те, що на його правєдний стук та грюк не відповідають, і де ж та справедливість???

 :bueee:





Останнє редагування: 29 квітня 2022 13:36:40 від шуша
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Ги, ось  я тепер розумію, звідки в СРСР часів Сталіна взялося більше чьотирьох мульйонів доносів.
знаєш - бо ви їх  тут і  робите,  "как в то врємя".
Те що я  зробив по іншому  називається.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

знаєш - бо ви їх  тут і  робите,  "как в то врємя".
Те що я  зробив по іншому  називається.

Дурість та ницість завжди називається однаково і байдуже, що подумки ти будеш запевняти сам себе, що те, що ти робиш, називається "по іншому".
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Дякую модераторе.
Тепер справедливо.

   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Дурість та ницість завжди називається однаково і байдуже, що подумки ти будеш запевняти сам себе, що те, що ти робиш, називається "по іншому".
ваша самокритика  мені  по  цимбалам,  як  і  ваша  дурість та ницість
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

ваша самокритика  мені  по  цимбалам,  як  і  ваша  дурість та ницість

Якщо чиясь критика тобі по цимбалах, то чому ти вимагаєш, щоб твої сльозні скарги повинні бути комусь не по цимбалах?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

чиясь критика тобі по цимбалах,
твоя самокритика

шуша ви чудові,  дурістю ницістю
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

не вдаваючись в подробиці посту, вона могла би бути  тут


Останнє редагування: 30 квітня 2022 16:27:47 від патріот
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

не вдаваючись в подробиці посту, вона могла би бути  тут
суд присяжних?  І  судді  -  порохоботи?
Краще  незалежні  модератори. Без сектанства груп петі  чи юлі  і  тд тп.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Ша, я буду для всіх вас незалежною суддею.

Хабарів не беру і вам нє савєтую. Нехай Церквою для вас всіх буде ЗСУ - туди несіть свою десятину хоч і щодня.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Нехай Церквою для вас всіх буде ЗСУ - туди несіть свою десятину хоч і щодня.
(tu)
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Ша, я буду для всіх вас незалежною суддею.

А я підтримаю короффку. Вона зарекомендувала себе саме незалежною і  неупередженою.

Мій голос твій, якщо що )))
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Дякую.

Ольгерда ми вже трішки кажись відвоювали.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Кароффко, я теж підтримаю твою кандидатуру, єссі шо. Юридична освіта в цій справі - самоє оно.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

 :gigi: дякую.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Кстацє, по Ольгерду...

Якщо йому бан прилетів за ось оцей пост:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122906.msg26540472#msg26540472

То у мене є питання до модератора:

За принципами права влада в кожній державі поділяється на законодавчу, виконавчу і судову. Виборною є лише одна посада у виконавчій (президент), вся законодавча, а до виборності суддів ми ще не доросли.

Думаю, питань до Зеленського особисто ні у кого наразі немає щодо його проукраїнськості - ні в модератора, ні в самого Ольгерда. А от щодо проукраїнськості законодавчої гілки - тут навіть і в мене виникає багато запитань. Сам Кива чого вартий. Вже ж і про ЗАЖОП там ніби ж вирішували заборонити діяльність... Дик, я ніпаніла: модер образився що Ольгерд піддав сумніву проукраїнськість нардепів, зокрема Киви, Медведчука в тому числі? Ну, знаєтє лі... А про судову владу я взагалі промовчу... Бо там на деяких взагалі печатки немає де ставити.

Тому, перш ніж шашкою махати направо і наліво, спочатку треба включати мізки, якщо вони є.

На підставі викладеного вважаю, що бан Ольгерду є необгрунтованим і безпідставним та таким, що підлягає скасуванню негайно. А модеру треба трішки підчитати Конституційне право в частині поділу влади на законодавчу, виконавчу і судову, а не всі виборні посади вважати Президентами України. Ольгерд не винуватий в тому, що модератор не орієнтується в гілках влади та проросійських партіях в українському Парламенті. А вони таки там є - доведено Кивою і Медведчуком.

Ніяких ні 10, ні 5 днів бану. Модер, за такі профнепридатні речі забанься сам - рівно на ту саму кількість днів безпідставного, необгрунтованого бану, якщо і далі будеш такі помилки допускати
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Дякую.

Ольгерда ми вже трішки кажись відвоювали.
не можна відвоювати  так легко те що  в  мізках.
В  Ольгерда.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Так,  і  він мав на увазі українську владу - п чи то т
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Так,  і  він мав на увазі українську владу - п чи то т
ну, від п чи т наразі нічого особо не залежить. А от зажопники таки добряче наразі дискредитують Державу Україна вже самим фактом свого існування такого спрямування політичної партії. А п і т наразі сидять тихо, поки війна. Ну, і нехай сидять. Якщо не хочуть допомагати, то добре, що хоч не заважають.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

ну, від п чи т наразі нічого особо не залежить. А от зажопники таки добряче наразі дискредитують Державу Україна вже самим фактом свого існування такого спрямування політичної партії. А п і т наразі сидять тихо, поки війна. Ну, і нехай сидять. Якщо не хочуть допомагати, то добре, що хоч не заважають.
перефразую - для нього зе не українська влада.
Зажопники якщо з однієї з двох  партій - єс  чи свобода то  добре для  нього.

Та почитайте його і  все.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Насправді критика влади - це потрібна справа, ІМХО. Але тільки у разі якщо це конструктивна критика, а не образа через те, що ця влада зайняла місце яке по праву (на твою особисту думку) мало би належати твоєму улюбленцеві/-ниці.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Насправді критика влади - це потрібна справа, ІМХО. Але тільки у разі якщо це конструктивна критика, а не образа через те, що ця влада зайняла місце яке по праву (на твою особисту думку) мало би належати твоєму улюбленцеві/-ниці.
Підписався  під кожним словом.
І тільки під час війни на ФУПі хоч і не не докінця є розуміння "конструктивна критика"

Але  постити Пе з пулімьотом  нізя. А покемон хоч  і  в кількості  десять штук того заслуговує

 ЗІ  добре  що  Ляшко канфєти після піару не  забирає  назад.

Останнє редагування: 1 травня 2022 18:15:13 від ElGuider
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Кстацє, по Ольгерду...

Якщо йому бан прилетів за ось оцей пост:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122906.msg26540472#msg26540472

То у мене є питання до модератора:

За принципами права влада в кожній державі поділяється на законодавчу, виконавчу і судову. Виборною є лише одна посада у виконавчій (президент), вся законодавча, а до виборності суддів ми ще не доросли.

Думаю, питань до Зеленського особисто ні у кого наразі немає щодо його проукраїнськості - ні в модератора, ні в самого Ольгерда. А от щодо проукраїнськості законодавчої гілки - тут навіть і в мене виникає багато запитань. Сам Кива чого вартий. Вже ж і про ЗАЖОП там ніби ж вирішували заборонити діяльність... Дик, я ніпаніла: модер образився що Ольгерд піддав сумніву проукраїнськість нардепів, зокрема Киви, Медведчука в тому числі? Ну, знаєтє лі... А про судову владу я взагалі промовчу... Бо там на деяких взагалі печатки немає де ставити.

Тому, перш ніж шашкою махати направо і наліво, спочатку треба включати мізки, якщо вони є.

На підставі викладеного вважаю, що бан Ольгерду є необгрунтованим і безпідставним та таким, що підлягає скасуванню негайно. А модеру треба трішки підчитати Конституційне право в частині поділу влади на законодавчу, виконавчу і судову, а не всі виборні посади вважати Президентами України. Ольгерд не винуватий в тому, що модератор не орієнтується в гілках влади та проросійських партіях в українському Парламенті. А вони таки там є - доведено Кивою і Медведчуком.

Ніяких ні 10, ні 5 днів бану. Модер, за такі профнепридатні речі забанься сам - рівно на ту саму кількість днів безпідставного, необгрунтованого бану, якщо і далі будеш такі помилки допускати
Какой спич! 10баллов! От тока если бы... ты олю Читала..., а не разродилась бы туту вааще...
То вынесла бы такое же ??? Понимаю, шо у тя времени нет так много, но ты - поищи и почитай олю: ЗСУ и народ украины вопреки зеленскому сдерживают рашистов. И весь куй до копейки его хрюканья. Но ты - мол! кинулась и отвоевала ЭТО(((Еще и факсика заодно выдерни, блт (td) Педярастов много банят сейчас??? Когда меня по их хрюканине на 5 суток за некуй лепили- де ты было??? зато сейчас- за ольгу встряла))) нах вороги, коли є такі друзі...
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

ЗСУ и народ украины вопреки зеленскому сдерживают рашистов.
:facepalm1:  :facepalm: Це правда???
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

а  тут взагалі ворожа  пропаганда


Дотримання формальної логіки це ворожа пропаганда? А 2+2=4 це не ворожа пропаганда?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Насправді критика влади - це потрібна справа, ІМХО. Але тільки у разі якщо це конструктивна критика, а не образа через те, що ця влада зайняла місце яке по праву (на твою особисту думку) мало би належати твоєму улюбленцеві/-ниці.

Мирося, відкрию тобі істину: критика, яка подобається об'єкту критики - це вишукане підлабузництво. Критика обов'язково має не подобатися тому, кого критикують.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Дотримання формальної логіки це ворожа пропаганда? А 2+2=4 це не ворожа пропаганда?
яка  оцінка  у вас  з  гебельсонауки?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Про Ольгерда:

Яке кому діло, чиїм політичним прихильником є той чи інший український військовий в окопі, якщо його гвинтівка націлена на кацапа?
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Показати зображення...
Цікаво, що цього кацапського агента, який усі 8 років війни тут ефесбешні наративи проштовхує, модери ФУПу практично не банять.
І за оцей абсолютно хамський малюночок, де лайно Ельхуйдер прирівняв Україну та Росію, він отримав всього 2 дні бану. Мені за те, що Коломойшу назвав мародером, дали десяточку.
Патріотична модерація, ага.
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

?

Я тисну  доповідь за  образи та  перекручування  нікнейму.

А  за  брехню він  відповість
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

Мирося, відкрию тобі істину: критика, яка подобається об'єкту критики - це вишукане підлабузництво. Критика обов'язково має не подобатися тому, кого критикують.
є критика конструктивна, є критика деструктивна. сі зе діфференс!
   
Re: Модераторе,  де  справедливість?

є критика конструктивна
тобто тролінг?

є критика деструктивна.
яка називається флейм
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія