Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олгерда в ніколи. Це помилка.

Олгерда в ніколи. Це помилка.

Так, фраза "не потрібно нам тут на заході ждунів, хай здихають під рідними градами "  дуже провокаційна.
Але вона вирвана з контексту.
Мова йшлася про сучку, яка чекає на руський мір, навіть вже під обстрілами рашистів.
А такі дійсно в Україні ніде не потрібні, і для мене також.
Прохання змінити термін бану для користувача Ольгерд, хоча він мій ідеологічний ворог.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

так, напевне модератор не глянув контекст. на фупі, і взагалі в країні, такі думки ще з 2014р.  цікаво, хто доповідь натиснув.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg26484872#msg26484872
Naitli,  4 квітня 2022 09:56:49
С восторгом ждет русский мир

Молли П,  4 квітня 2022 10:09:38
логику таких ждунов мне не понять
говорите с подругой, может убедите

Ольгерд
не потрібно нам тут на заході ждунів, хай здихають під рідними градами
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

йому потрібно було уточнити про кого йде мова - хоча б написати слово ТАКИХ ждунів.
хоча думаю що навряд чи він мав на увазі всіх мешканців донбасу...
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

йому потрібно було уточнити про кого йде мова - хоча б написати слово ТАКИХ ждунів.
хоча думаю що навряд чи він мав на увазі всіх мешканців донбасу...

А що, треба було написати "ждунів, які 'С восторгом ждут русский мир'"??? При таких уточненнях кожна дискусія  швидко перетвориться на "Дом, который построил Джек" (где синица, которая часто ворует пшеницу, которая в темном чулане хранится  і так до нескінченості).
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Прошу розбанити Ольгерда.

Що він не так сказав?

Україні не потрібні ждуни, які с восторгом ждуть руцгє мір. Нехай здихають під рідними градами. Або пиляють на Ростов.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Прошу розбанити.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Теж прошу розбанити Ольгерда.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Теж прошу розбанити Ольгерда.

+1

Він трохи "нарваний", що характерно для свободівців, але не ворог і не РВК.
Думаю ту фразу просто трохи не так зрозуміли, віднесли до біженців в цілому а не фанатів русского міра,  як він мав на увазі.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

+1
теж прошу розбанити,
він явно мав на увазі прорашистських покидьків, які чекають в Україні рашистський мир

Останнє редагування: 7 квітня 2022 16:10:26 від Foxic
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

его банили за эту фразу - день или два отсидел, зачем теперь в николи хз

лично я тоже к вате никакого сочувствия не питаю
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Потрібно розбанити
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Ольгерда терпіти не можу, але забанений він абсолютно несправедливо, взагалі нізащо.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Ольгерда терпіти не можу, але забанений він абсолютно несправедливо, взагалі нізащо.
+
аналогічно
нічого крамольного у висловленій ним думці навіть за великого бажання не знаходжу
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Приєднуюсь до прохання про розбан.
Ольгерд трохи (а може, й нетрохи, бо воно не на часі) нарваний в мовному питанні,
але він проукраїнський
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

+ багато до попередніх фупчегіа
   
Підтримую розбан з "Ніколи". Якось він то неудачно написав. Тим більше всім видно контекст, який передував тому повідомленню.

Ну і як патріот України, яким Ольгерд без сумніву є,  формулювання про РВК він не заслужив ніяким своїм чином.

Хіба що модератор має ще якісь причини до такого рішення, які нам невідомі.

   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Админ, это не просьба! Это требование! Разбань немедленно! И внимательнее читай контексты сообщений!
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Я вам просто расскажу то, что я видел.
Обл.больница в Мариуполе (17мкр.)  Привели стайку детишек от 8 до 14 к нам в подвал. Детишки с нашими  документами. Дружески общались с оккупантами. Девочка лет 8-9 сказала Дядя солдат возьмите моего брата в армию. Ему уже 16. Он вам всех укропов перестреляет. Меня от этих слов трясло минут 15. Их увезли в Никольское (прежде Володарск) дальнейшая их судьба мне неизвестна
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

+ за розбан. Помилка.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

З банами на формі на загал нездорова ситуація, а "Ніколи" Ольгерду взагалі за гранню.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

З банами на формі на загал нездорова ситуація, а "Ніколи" Ольгерду взагалі за гранню.
Малось на увазі "на форумі".

Прохання дати можливісь редагувати власні пости. Пропустив літеру і не можу виправити ((.
   
Розбанили. З Ольгерда віртуальна пляшка пива.  :-B
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Здається Олгерд зараз у ЗСУ. Таких людей банити не можна взагалі! Нема права.
І не тому навіть, що вони там, а ми на канапі, а тому, що ЇМ може бути дуже потрібно звернутися на дописувачів у критичний момент.

На цьому форумі вільно гуляють відверті вражини, вільно висловлюють антиукраїнські речі і очевидно, що тиснуть Доповідь на проукраїнських дописувачів.
Тому НІК доносчика треба фіксувати в листі банів і усе швидко стане на місце.

Якщо, звісно, не є метою угробити цей майданчик думки і відправити в НІКОЛИ. Бо схоже.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.
IgS

Здається Олгерд зараз у ЗСУ. Таких людей банити не можна взагалі! Нема права.
І не тому навіть, що вони там, а ми на канапі, а тому, що ЇМ може бути дуже потрібно звернутися на дописувачів у критичний момент.

На цьому форумі вільно гуляють відверті вражини, вільно висловлюють антиукраїнські речі і очевидно, що тиснуть Доповідь на проукраїнських дописувачів.
Тому НІК доносчика треба фіксувати в листі банів і усе швидко стане на місце.
Якщо, звісно, не є метою угробити цей майданчик думки і відправити в НІКОЛИ. Бо схоже.

Підтримую. І це стосується не тільки пана Олгерда
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Дякую, друзі!  :-B
Дійсно мав на увазі ждунів русскава міра.
 
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Підтримую. І це стосується не тільки пана Олгерда
Так, усіх.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

Підтримую. І це стосується не тільки пана Олгерда
+
Здається, хтось дорвався до кнопки і насолоджується владою!
Нагадує часи Йожо-Слава, коли банили неугодних за " неправильні" пости.
   
Re: Олгерда в ніколи. Це помилка.

З вивченням "провини" Лусьтрації я якраз займалася як її вже розбанили, слава Богу )))
З Ольгердом простіше - було вказано конкретний пост, за який було виставлено довічний бан
То може хоча би у разі довічних, а то й тривалих банів теж варто було б все ж таки вказувати точніше на факт провини юзера?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія