Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За что? 8-:

За что? 8-:

Я дав цитату Гончаренка на підтримку Подоляка.

   
Re: За что? 8-:

Потім написав, що Гончаренко підтримав Подоляка, незважаючи на те, що що він порохобот.

На фупі ж всі прихильники Порошенка звинувачуюють, що Яворів бомбардували з-за поста Подоляка.

А тут який ще прихильник Порошенка виправдовує Подоляка.

Я здивований.

А мене забанили. За що?

За слово порохобот?

Так вони самі себе так називають.

Це слово тепер табу?
   
Re: За что? 8-:

не виключено, що й нізащо.
ІМХО.
Йде - свідома чи несвідома, це неважливо - зачистка форуму "новою бригадою модераторів" від юзерів, які ніколи не вирізнялися любов"ю до конкретного політика-бізнесмена, фанатично ласого до влади.
Застосовуються будь-які способи - від незрозумілих банів юзерів на тривалі терміни, дарма що ті юзери наразі представляють "найгарячіші" регіони країни, і ФУП втрачає можливість дізнатися оперативні новини з перших рук - і до принизливого обрізання прав у "неугодних", які має форумний функціонал.
Обрізання без попереджень і без будь-яких пояснень.
І хто залишить ФУП у закладках після подібного публічного приниження?...
Тим, хто дуже полюбляє по фейсбуках вживати слово "ми", байдуже, коли йдеться про приниження модерами юзерів, які не входять до їхнього "ми".
Позаяк у поняття "ми" вони вкладають зовсім не смисл "ми - українці", а виключно "ми, прихильники конкретного обраного політика".
Там зовсім не Україна понад усе.
Просити деактивувати акаунт не буду - знаю, що така просьба залишиться без відповіді.
Але байдуже.
   
Re: За что? 8-:

За слово порохобот?


А тобі мало срачу?  :facepalm1:
   
Re: За что? 8-:

не виключено, що й нізащо.
ІМХО.
Йде - свідома чи несвідома, це неважливо - зачистка форуму "новою бригадою модераторів" від юзерів, які ніколи не вирізнялися любов"ю до конкретного політика-бізнесмена, фанатично ласого до влади.
Застосовуються будь-які способи - від незрозумілих банів юзерів на тривалі терміни, дарма що ті юзери наразі представляють "найгарячіші" регіони країни, і ФУП втрачає можливість дізнатися оперативні новини з перших рук - і до принизливого обрізання прав у "неугодних", які має форумний функціонал.
Обрізання без попереджень і без будь-яких пояснень.
І хто залишить ФУП у закладках після подібного публічного приниження?...
Тим, хто дуже полюбляє по фейсбуках вживати слово "ми", байдуже, коли йдеться про приниження модерами юзерів, які не входять до їхнього "ми".
Позаяк у поняття "ми" вони вкладають зовсім не смисл "ми - українці", а виключно "ми, прихильники конкретного обраного політика".
Там зовсім не Україна понад усе.
Просити деактивувати акаунт не буду - знаю, що така просьба залишиться без відповіді.
Але байдуже.
:facepalm1: Ти можеш заспокоїтись?

Однаково банять усіх без розбора, але травмовані тільки Ви цим... :facepalm1:
   
Re: За что? 8-:

:facepalm1: Ти можеш заспокоїтись?

Однаково банять усіх без розбора, але травмовані тільки Ви цим... :facepalm1:
  Що характерно, пише саме поро прихильник п'ятого. :facepalm:
   
Re: За что? 8-:

А тобі мало срачу?  :facepalm1:

Дебільне, якщо ти не зрозуміло, що я написав, чому ти влізло в мою гілку?

Пішло найух!  :fuck:
   
Re: За что? 8-:

не виключено, що й нізащо.
ІМХО.
бачу що і Мирославу тут банять регулярно,
хоча вона плюється брудом лише у відповідь.
Тобто за логікою Мирослави її женуть з цього форуму як блохасту самку пса.
Саме так вона завжди пояснювала несправедливі бани різних юзерів.
Ну що ж.. за що боролась, на те і напоролась.

п.с. дозволяю модерам банити мене за мої пости з критикою як модерації так і окемих юзерів,
та і за будь-який мій пост можете банити мій нік, наприклад з формулюванням "флуд" :shuffle:
   
Re: За что? 8-:

Дебільне, якщо ти не зрозуміло, що я написав, чому ти влізло в мою гілку?

Пішло найух!  :fuck:
Єдина мета твого існування це срачі, все добре я зрозумів.
   
Re: За что? 8-:

Однаково банять усіх без розбора
:weep:
   
Re: За что? 8-:

А цього разу за що?   8-:

Ви хоч в пп пишіть за що баните...

Ще і 4 дня.

Політсрач... який політсрач...

8-:
   
Re: За что? 8-:

:weep:
Наприклад: хто на твою думку особливий?
   
Re: За что? 8-:

А цього разу за що?   8-:

Ви хоч в пп пишіть за що баните...

Ще і 4 дня.

Політсрач... який політсрач...

8-:
нема чому дивуватися,
адмінфорум забитий подібними обуреннями,
майже всі бани несправедливі,
модери осідлали коньок хуйло -
"не згоден з тримачем кнопки - турма!"
а привід вигадують чудернацький,
було б смішно якби не було так сумно...
   
Re: За что? 8-:

не виключено, що й нізащо.
ІМХО.
Йде - свідома чи несвідома, це неважливо - зачистка форуму "новою бригадою модераторів" від юзерів, які ніколи не вирізнялися любов"ю до конкретного політика-бізнесмена, фанатично ласого до влади.
Застосовуються будь-які способи - від незрозумілих банів юзерів на тривалі терміни, дарма що ті юзери наразі представляють "найгарячіші" регіони країни, і ФУП втрачає можливість дізнатися оперативні новини з перших рук - і до принизливого обрізання прав у "неугодних", які має форумний функціонал.
Обрізання без попереджень і без будь-яких пояснень.
І хто залишить ФУП у закладках після подібного публічного приниження?...
Тим, хто дуже полюбляє по фейсбуках вживати слово "ми", байдуже, коли йдеться про приниження модерами юзерів, які не входять до їхнього "ми".
Позаяк у поняття "ми" вони вкладають зовсім не смисл "ми - українці", а виключно "ми, прихильники конкретного обраного політика".
Там зовсім не Україна понад усе.
Просити деактивувати акаунт не буду - знаю, що така просьба залишиться без відповіді.
Але байдуже.

Шикарно!

Ща уже поздно, а вот уже днём добавлю к тексту пару своих мыслей
   
Re: За что? 8-:

Просто нарешті секта отримала кнопку назад, ось і розважається  :gigi:

Мене теж за політсрач банили, просто згадав сивочолого в коментарі, одразу на день. Бо секта не спить  :weep:
   
Re: За что? 8-:

yt
Просто нарешті секта отримала кнопку назад, ось і розважається  :gigi:

Мене теж за політсрач банили, просто згадав сивочолого в коментарі, одразу на день. Бо секта не спить  :weep:

не вводіть людей в оману, на ФУПі царствують прибічники тогощоневтік.  Опонентів, за найменші випади проти влади,  валять зразу на 5-20 днів.  Я особисто два рази отримував десятку, за просто невеличкі зауваження в сторону влади. Для прикриття використовувались формулювання "ворожі наративи", "флуд", "за спостережливість".

Он вчора, критиків зеленої влади ЮАР і Андрій_харківець повиганяли "за політсрач" на 10 днів, а сьогодні зелених коректно, за те ж, виганяють тільки на день.

А взагалі, ФУП завжди був збіговиськом українських патріотів, і дуже дивно, як і хто, тут  віддав владу "акаяаразніцам"?
   
Re: За что? 8-:

не вводіть людей в оману, на ФУПі царствують прибічники тогощоневтік.  Опонентів, за найменші випади проти влади,  валять зразу на 5-20 днів.  Я особисто два рази отримував десятку, за просто невеличкі зауваження в сторону влади. Для прикриття використовувались формулювання "ворожі наративи", "флуд", "за спостережливість".

Он вчора, критиків зеленої влади ЮАР і Андрій_харківець повиганяли "за політсрач" на 10 днів, а сьогодні зелених коректно, за те ж, виганяють тільки на день.

А взагалі, ФУП завжди був збіговиськом українських патріотів, і дуже дивно, як і хто, тут  віддав владу "акаяаразніцам"?

Та ні хера, достатньо мої пости почитати та пошукати там політсрач, щоб зрозуміти, що за згадку певних прізвищ і натяки тут нещадно банять.
   
Re: За что? 8-:

Та ні хера, достатньо мої пости почитати та пошукати там політсрач, щоб зрозуміти, що за згадку певних прізвищ і натяки тут нещадно банять.
Мені здається що тут почали банити не за згадку якихось прізвищ, а за суперечки з групою користувачів до яких прихильні модератори.
   
Re: За что? 8-:

Та давайте уже смотреть глобальней, вопрос ещё интересней -  почему после событий 2014-2015 потребовалось несколько лет чтобы осознать необходимость наращивания расходов на оборонку?

Тут надо заметить что расходы в последние несколько лет достигли максимума % к ВВП (около 5% ВВП). На больший % почти никакие страны не способны, ну кроме там Саудитов и Израиля

И почему ещё в 2008м при Юще и прозападной ВР (коалиция БЮТ/НУ) после Грузии не сделаны правильные выводы о намерениях рашки?

Вопросов много… но толку говорить о прошлом? Надо побеждать и не допускать подобного в будущем

Показати зображення...

Не робіть аналіз цієї картинки...  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія