Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мєня ніхто нелюбить... 8-)

мєня ніхто нелюбить... 8-)

чому так... 8-)
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

...ніхто не приласкає, піду я у садочок, наїмся червьячків... вони такі чудові та різнокольорові, я наберу їх в ротик і тихо ням-ням-ням...  8-) 
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Може томущо зає@ав всіх своїм пєздостраданієм?
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Може томущо зає@ав всіх своїм пєздостраданієм?
(tu)
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

бля, да промониторьте уже количество неопознанных женских трупов в районе обитания крокодила и не связано ли это с его временными затишьями на форуме. Там уже патология имхо. В его понимании такие как он "гении" плюют на общепризнанные нормы морали, и вообще срать они хотели на общечеловеческие нормы, яркая картинка этого его темы по христианству. Шо там еще в башке, не знает никто.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Ниабижайте Крокодила !!  :-G
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)
nik

+1
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

бля, да промониторьте уже количество неопознанных женских трупов в районе обитания крокодила и не связано ли это с его временными затишьями на форуме. Там уже патология имхо. В его понимании такие как он "гении" плюют на общепризнанные нормы морали, и вообще срать они хотели на общечеловеческие нормы, яркая картинка этого его темы по христианству. Шо там еще в башке, не знает никто.
Социопат жалующийся на нелюбовь окружающих. Это писец. Не тот уже пошел социопат. (
Гений среди гамна и удобрений.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

а який він, Зєльоний крокоділ? Вік, стать, національність, зовнішність, звички, ...? Опишіть хто-небудь. А то ось читаю його, а в уяві нічого не вимальовується. :)
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

бля, да промониторьте уже количество неопознанных женских трупов в районе обитания крокодила и
 не связано ли это с его временными затишьями на форуме. Там уже патология имхо. В его понимании
такие как он "гении" плюют на общепризнанные нормы морали, и вообще срать они хотели на
общечеловеческие нормы, яркая картинка этого его темы по христианству. Шо там еще в башке, не знает никто.
============================


Переживаєте  за  ДНРівських  сепаратисток??? :weep: 
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Ниабижайте Крокодила !!  :-G
-----------------------

+100500! :super:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

чому так... 8-)

Птамушто любить публично - скотство! B-)
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

а який він, Зєльоний крокоділ? Вік, стать, національність, зовнішність, звички, ...? Опишіть хто-небудь. А то ось читаю його, а в уяві нічого не вимальовується. :)
========================

Гмммм! :blush2:

Так Кроко  Крису  тобто жінку  шукає...

   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

============================


Переживаєте  за  ДНРівських  сепаратисток??? :weep: 
я переживаю что неадекват тут резвится а всем похуй.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

...ніхто не приласкає, піду я у садочок, наїмся червьячків... вони такі чудові та різнокольорові, я наберу їх в ротик і тихо ням-ням-ням...  8-) 
====================


   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

я переживаю что неадекват тут резвится а всем похуй.
все по плану
Заходит случайный человек на форум. Пробегается по темам первой страницы и уходит навсегда.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

я переживаю что неадекват тут резвится а всем похуй.
========================

Якщо  звертати увагу на всіх  бажаючих  "розвішати на ліхтарях", "розірвати на шматки"
"розстріляти " (ц) що  тут  кожен день на ФУПі  то можна  подумати, що ФУП то  розсадник  вбивць та
невїпенних  месників, а  на ділі- просто попистіти люди люблять.

Пропонуєте за це  саджати, чи що??? :facepalm1:

   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

все по плану
Заходит случайный человек на форум. Пробегается по темам первой страницы и уходит навсегда.
========================

Та ладно! ;)

Фуй  дубцем  прогониш  з ФУПу! :gigi:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

все по плану
Заходит случайный человек на форум. Пробегается по темам первой страницы и уходит навсегда.
кстати да. Это писец, товарищи, так виртуозно загаживать окружающее пространство. При массовой поддержке дебилов типа "уси-пуси, не плачь".
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

========================

Якщо  звертати увагу на всіх  бажаючих  "розвішати на ліхтарях", "розірвати на шматки"
"розстріляти " (ц) що  тут  кожен день на ФУПі  то можна  подумати, що ФУП то  розсадник  вбивць та
невїпенних  месників, а  на ділі- просто попистіти люди люблять.

Пропонуєте за це  саджати, чи що??? :facepalm1:
это политфорум, а не клуб зоофилов.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

кстати да. Это писец, товарищи, так виртуозно загаживать окружающее пространство. При массовой поддержке дебилов типа "уси-пуси, не плачь".
===========================

Ну так вже й дебілів, прямо! :gigi:
Такі  категоричні  судження!

Людина  просто хоче  до себе  уваги, все  закономірно! :weep:
Хтось посміхнецця, хтось щось напише, поспілкуєцця, а ви вже  кайданки  приготували... :shuffle:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

это политфорум, а не клуб зоофилов.
========================

Ви і  проти  пятниці  теж, я так розумію?? :gigi:

Зараз  цицьки  зявляцця  і теми про Б&Ї,  який  жах, правда? :lol:
І це  на форумі "запеклих політбаталій" (ц) B-)

Відносьтеся до життя  простіше- там є  місце  для  всього! :shuffle:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

========================

Ви і  проти  пятниці  теж, я так розумію?? :gigi:

Зараз  цицьки  зявляцця  і теми про Б&Ї,  який  жах, правда? :lol:
І це  на форумі "запеклих політбаталій" (ц) B-)

Відносьтеся до життя  простіше- там є  місце  для  всього! :shuffle:
пусть выделят потенциальному (или уже нет) читакиле отдельный раздел, бо заипал.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

пусть выделят потенциальному (или уже нет) читакиле отдельный раздел, бо заипал.
==============================

Зануда- це  гірше  ніж  діагноз! :tongue:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

пусть выделят потенциальному (или уже нет) читакиле отдельный раздел, бо заипал.
Коли я зрозумів, що Зелений Читакіло мені набрид, то просто заігнорив.
Проте деяким фупівчанкам здається явно подобаються його фантазії про те, як би він їм запхав. Тому, напевно такому дописувачу є місце на цьому форумі. Зрештою Зільоний бюторас нічим не гірший за інших своїх братів по розуму, яким тут дозволяється регулярно пропагандонити.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

==============================

Зануда- це  гірше  ніж  діагноз! :tongue:
Ну не знаю, Зільоний теж дуже одноманітний та нудний, але багатьом нравиться  :laugh:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)
LAR

Эта тема притомила уже.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Ниабижайте Крокодила !!  :-G
(tu)
Кругом повинен бути свій клоун!
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

А нитиків ніхто не любить. Не дають їм по тій же причині
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Насправді це добре. Ніхто не любе, ніхто не достає, ніяких претензій, свобода.....
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Жінок вже не залишилось, їх модифікували в чоловікоподобних мутантів. А деякі клоуни цього не розуміють і довбаються в мур скриньою. 
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Потому что заипал тут своим бесполезным трепом.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)


Хай Крокі позалицяється до файних дівчат.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

 8-)
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)
LSD

Щось дуже рано почалось, до березня (марта) ще далеко.
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

А как тебя ане будут любить если ты сидишь в вольере и напрочь не желаешь оттуда вылазить .... ?  :laugh:
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

чому так... 8-)

Клуб ФУП
Найзапекліші політичні баталії.  :facepalm1:
Основной политический форум страны ...
   
Re: мєня ніхто нелюбить... 8-)

У меня тут с будуна 1 января была дискуссия примерно такая:
Я - сериал демоны давинчи это что за говно?
Мне - так нельзя говорить. Так категорично заявлять собеседнику что его вкусы говно. Нужно говорить - а мне не нравится. Мы же тебе не говорим что твой ФУП говно.
Я- если ФУП говно то что тогда не говно? Вон на первой странице фотка твоего мужа с президентом. А он еще даже не подозревает что в сети такое есть. Это же крутая новостная лента.
Мне- ну давай читанем первую страницу. Что это за уебок с галлюциногенным бредом по мотивам компьютерных игр выступает? Вся первая страница при сиськи и письки. Ты себе хобби правильно выбрала?
Ну и так далее.... так что все очарование ФУПа давным давно развеялось
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія