Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Киздиш ТИ!

А що не так сказав Трамп? якби наша влада так сказала кацапам у свій час, то не було б проблем і війни.
   
Киздиш ТИ!

брехня
він мав на увазі ту мусульманку котра вийшла заміж за брата, котра мутила з податками, котра відмовилася засуджувати Алькаїду і Айсіс і прирівняла Алькаїду до американської армії, США та Великобританії
також сказала про 9/11 як "якісь люди десь щось зробили"
засуджувала політику Ізраїлю і ще багатоо чого
не будемо вже згадувати про її вислови що немає біо різниці між чоловіками та жінками і прочую чуш, сфокусуємося лише на вище наведених висловах
якою повинна була бути реакція ПОТУСА на такі вислови? він її повинен був похвалити?
   
брехня
він мав на увазі ту мусульманку котра вийшла заміж за брата, котра мутила з податками, котра відмовилася засуджувати Алькаїду і Айсіс і прирівняла Алькаїду до американської армії, США та Великобританії
також сказала про 9/11 як "якісь люди десь щось зробили"
засуджувала політику Ізраїлю і ще багатоо чого
не будемо вже згадувати про її вислови що немає біо різниці між чоловіками та жінками і прочую чуш, сфокусуємося лише на вище наведених висловах
якою повинна була бути реакція ПОТУСА на такі вислови? він її повинен був похвалити?

Может хоть кто-нибудь наконец-то приведёт цитату где она прославляла Алькаиду и Айсис? А то я уже задолбался искать...
"засуджувала політику Ізраїлю" - это уже является криминалом? Мы в США живём или в Израиле?
   
Может хоть кто-нибудь наконец-то приведёт цитату где она прославляла Алькаиду и Айсис? А то я уже задолбался искать...
"засуджувала політику Ізраїлю" - это уже является криминалом? Мы в США живём или в Израиле?

Дешева тактика суслік. Всім пох що ти не вмієш шукати.  :)
   
Может хоть кто-нибудь наконец-то приведёт цитату где она прославляла Алькаиду и Айсис? А то я уже задолбался искать...
"засуджувала політику Ізраїлю" - это уже является криминалом? Мы в США живём или в Израиле?



https://abcnews.go.com/Politics/house-democratic-leaders-call-omar-apologize-anti-semitic/story?id=60992550

Останнє редагування: 21 липня 2019 03:16:51 від Inanna
   
Может хоть кто-нибудь наконец-то приведёт цитату где она прославляла Алькаиду и Айсис? А то я уже задолбался искать...
"засуджувала політику Ізраїлю" - это уже является криминалом? Мы в США живём или в Израиле?

я надам цитату про там де вона "прославляла" Алькаиду і Айсис відразу після того де ви наведете мої слова де я кажу що вона "прославляла"
бо якщо ви не втратили навички читати та розуміти друкований тексти то ви помітите що я написав "відмовилася засуджувати Алькаїду і Айсіс і прирівняла Алькаїду до американської армії, США та Великобританії" - слова "прославляла" в моєму дописі немає
так що якщо ви чесно ведете дискусію то маєте визнати свою помилку але якщо ви бабуїн то я роблю для вас поблажку як для неповноцінного  :D
   
Киздиш ТИ!

Голос Америки ru? Хорошая у тебя ссылка,  казачек ты наш засланный . Читай  первоисточники любезный, не будешь выглядеть таким дурнем. Дать ссылочку на твитт или сам осилишь?

   
Вот тут неравнодушные граждане информируют общественность о "достойном" поведении одной из юных конгрессвумен:


Рекомендуется смотреть со звуком.
   
здесь на картинке показана история взаимоотношений социалистических дур из конгресса и президента трампа. показано очень точно
   
я надам цитату про там де вона "прославляла" Алькаиду і Айсис відразу після того де ви наведете мої слова де я кажу що вона "прославляла"
бо якщо ви не втратили навички читати та розуміти друкований тексти то ви помітите що я написав "відмовилася засуджувати Алькаїду і Айсіс і прирівняла Алькаїду до американської армії, США та Великобританії" - слова "прославляла" в моєму дописі немає
так що якщо ви чесно ведете дискусію то маєте визнати свою помилку але якщо ви бабуїн то я роблю для вас поблажку як для неповноцінного  :D

Тю подумаешь. Трампон вообще отказался осуждать Хуйло и даже назвал его хорошим человеком...
   
Тю подумаешь. Трампон вообще отказался осуждать Хуйло и даже назвал его хорошим человеком...

ви не могли б навести цитату де Трампа запитують чи ви засуджуєте хуйло і його дії і він відповідає те що ви пишете? так як це було зі Сквод - їм там журналісти прямо ставили питання - "ви засуджуєте  Айсіс, Алькаїду?" на що вони просто промовчали, відповідно не засудули їх

і по друге, тобто запереченнь по тій суданській збоченці, бо як ще можна називати жінку котра бере шлюб з рідним братом, у вас вже не має?
   
ви не могли б навести цитату де Трампа запитують чи ви засуджуєте хуйло і його дії і він відповідає те що ви пишете? так як це було зі Сквод - їм там журналісти прямо ставили питання - "ви засуджуєте  Айсіс, Алькаїду?" на що вони просто промовчали, відповідно не засудули їх

і по друге, тобто запереченнь по тій суданській збоченці, бо як ще можна називати жінку котра бере шлюб з рідним братом, у вас вже не має?

Та он вообще заявил что верит Хуйлу, а не собственным спецслужбам.
И что Хуйло из "just fine".
Давайте его вышлем из страны!
   
Та он вообще заявил что верит Хуйлу, а не собственным спецслужбам.
И что Хуйло из "just fine".
Давайте его вышлем из страны!

Ти що сєксот що так за гнилого Комі розпереживався? Ну посадять падлу і довіра до ФБР відновиться.

Останнє редагування: 21 липня 2019 18:38:55 від outsider
   
Отбєліватєлі ануса трампа такі кумедні, стільки  фантазії та викрутасів. А король не то що голий.
   
Голос Америки ru? Хорошая у тебя ссылка,  казачек ты наш засланный . Читай  первоисточники любезный, не будешь выглядеть таким дурнем. Дать ссылочку на твитт или сам осилишь?
А що, американська державна агенція новин – недостовірне джерело? То розтлумач, де ж вони збрехали. По-моєму дурнем, тупим трампівсько-кацапським бидлом, з твоїм дебільним дописом виглядаєш ти, нешановний. Перестань вдавати професора. Далеко куцому до зайця!
   
А що, американська державна агенція новин – недостовірне джерело? То розтлумач, де ж вони збрехали. По-моєму дурнем, тупим трампівсько-кацапським бидлом, з твоїм дебільним дописом виглядаєш ти, нешановний. Перестань вдавати професора. Далеко куцому до зайця!
Понятно, не осилил. Я бы удивился обратному. Уж лучше на заборе надписи читать, чем информации с домена ru.
Даю тебе прямую цитату, если не в состоянии прочитать твит на предыдущей странице:

Why don’t they go back and help fix the totally broken and crime infested places from which they came. Then come back and show us how it is done
Подозреваю что и это ты не осилишь, поэтому вот тебе перевод:
"Почему бы тебе не  вернуться и не помочь исправить полностью разрушенное и зараженное преступностью место откуда ты приехала. Потом возвращайся и покажи нам, как это делается"


Останнє редагування: 22 липня 2019 00:20:27 від Valentyn
   
Отбєліватєлі ануса трампа такі кумедні, стільки  фантазії та викрутасів. А король не то що голий.

Я тебе дядя по челеовечески сочувствую. Тебе ведь черную жопы обамы и народной депутатки омар приходится отбеливать. Тут, б***ь, не до фантазий и не до выкрутасов :pooh_lol:
   
еще одна попытка. может кто то ответит. шановни бабуины, неужели судьбы детей на границе и смерти вас перестали волновать? сколько вони здесь была и вся вонь сошла на нет, когда выяснилось, что количество смертей на границе при трампе ниже на 20 процентов чем при обаме. может смельчак найдется и все объяснит?
   
еще одна попытка. может кто то ответит. шановни бабуины, неужели судьбы детей на границе и смерти вас перестали волновать? сколько вони здесь была и вся вонь сошла на нет, когда выяснилось, что количество смертей на границе при трампе ниже на 20 процентов чем при обаме. может смельчак найдется и все объяснит?
циферка то від тої самої кількості  тих що переходять кордон то одне а якщо при трампі менше переходить то циферка то лукава.То як там з цифрою з якої вираховують ті проценти джанні? знову передьоргування чи таки цифірь в твоїх руках?

Останнє редагування: 22 липня 2019 02:08:07 від cynic
   
циферка то від тої самої кількості  тих що переходять кордон то одне а якщо при трампі менше переходить то циферка то лукава.То як там з цифрою з якої вираховують ті проценти джанні? знову передьоргування чи таки цифірь в твоїх руках?

обижаешь. в 2017 году нелегальных переходов было меньше, чем в 2016. в 2018 цифра почти такая же как в 2016, но намного выше чем в 2015, выше чем в 2012 и в 2011. в нынешнем году задержания на границе бьют рекорды...
   
Ти що сєксот що так за гнилого Комі розпереживався? Ну посадять падлу і довіра до ФБР відновиться.

Где в моём сообщении слово "Комi"?
К вашему сведению Хуйло - это не Комi, а фюрер одной большой, но очень дикой страны, который нравится Трампону.

   
Где в моём сообщении слово "Комi"?
К вашему сведению Хуйло - это не Комi, а фюрер одной большой, но очень дикой страны, который нравится Трампону.

Во первых ты свистишь. Трамп никогда не говорил. что не верит своим спецслужбам. Во вторых можешь поименно спецслужбы назвать? Я тебе помогу, если не сможешь. Спецслужбы это коми, клаппер и бреннан. Дальше продолжить, или ты уже понял, почему должен перед аутсайдером извиниться?
   
Во первых ты свистишь. Трамп никогда не говорил. что не верит своим спецслужбам. Во вторых можешь поименно спецслужбы назвать? Я тебе помогу, если не сможешь. Спецслужбы это коми, клаппер и бреннан. Дальше продолжить, или ты уже понял, почему должен перед аутсайдером извиниться?

Спецслужбы - это тысячи профессионалов, которые рискуя своей жизнью, служат своей стране.
А рыжее хуйло ставит под сомнение их работу, оправдывая плешивое Хуйло такими фразами:
Trump also indicated his inclination to accept Putin's denial of Russian interference, saying "President Putin says it's not Russia. I don't see any reason why it would be."
   
Спецслужбы - это тысячи профессионалов, которые рискуя своей жизнью, служат своей стране.
А рыжее хуйло ставит под сомнение их работу, оправдывая плешивое Хуйло такими фразами:
Trump also indicated his inclination to accept Putin's denial of Russian interference, saying "President Putin says it's not Russia. I don't see any reason why it would be."

Тысячи профессионалов, все как один? или кучка обамовских назначенцев, которая захотела поиграть в политические игры? Вопросы конечно риторические.
П.С. Где в приведенной фразе слова, я не верю своим спецслужбам? может трудности перевода?
   
Саме так, до Трампа з доповідями приходили не тисячі професіоналів а цілком конкретний Комі. Ублюдок, подонок і ссучений мент який брехав шефу в очі, норовив підставити і посадити.

Смішний бабуїн цей суслик.  :)
   
Тысячи профессионалов, все как один? или кучка обамовских назначенцев, которая захотела поиграть в политические игры? Вопросы конечно риторические.
П.С. Где в приведенной фразе слова, я не верю своим спецслужбам? может трудности перевода?

Это был его ответ на вопрос:
REPORTER (Jonathan Lemire from AP): Thank you. A question for each president. President Trump, you first. Just now President Putin denied having anything to do with the election interference in 2016. Every US intelligence agency has concluded that Russia did.
My first question for you, sir, is who do you believe?
   
Саме так, до Трампа з доповідями приходили не тисячі професіоналів а цілком конкретний Комі. Ублюдок, подонок і ссучений мент який брехав шефу в очі, норовив підставити і посадити.

Какая разница кто к нему приходил с доповідями?
Это доповiдi ему до одного места, потому что про вмешательство кацапов он знал не из доповидей,
а из своего личного участия в их вмешательстве.
   
Тю тупа підстава від гандона-кореспондента. Теж мені новина що журношлюхи у Комі за шавок були. Та і є.   Вся історія лайна варта. Спецслужби масово втратрили довіру публіки з цим піздєжом про Трампа - шпигуна. Це факт.
   
Какая разница кто к нему приходил с доповідями?
Это доповiдi ему до одного места, потому что про вмешательство кацапов он знал не из доповидей,
а из своего личного участия в их вмешательстве.


Cуслік ти заіпав. Мюлер на цьому поставив крапку. Є певна кількість упоротих, так вони всім похуй. Ти радій що тобі взагалі зрідка відповідають а не понти колоти.
   
A про крапку пападробнєє. Крапка буде 24 числа, в респовській репутації та що лишилась, так як тянуть за рижого фюрера так як колись вєрховний совєт тянув за генерального секретаря безвідносно що там Мюлер скаже, фюреру дозволено все.

Washington (CNN) — House Judiciary Chairman Jerry Nadler on Sunday said Robert Mueller's report presents "very substantial evidence" that President Donald Trump is "guilty of high crimes and misdemeanors" -- an impeachable offense.
   
Жесть дядя. Зуб даю вся Америка прилипне до телевізора шоу Джері Надлера дивитися.
   
Жесть дядя. Зуб даю вся Америка прилипне до телевізора шоу Джері Надлера дивитися.
ну трампони за лідєра безвідносно що там Мюлер скаже 24 числа, істосковались, так долго ждалі не дадуть рижого в абіду ніяким мюлерам.
   
А що пенсіонер Мюлер може сказати крім "хлопці, я шанс просрав. Вибачте".
   
Тю тупа підстава від гандона-кореспондента. Теж мені новина що журношлюхи у Комі за шавок були. Та і є.   Вся історія лайна варта. Спецслужби масово втратрили довіру публіки з цим піздєжом про Трампа - шпигуна. Це факт.

Ну да, "подстава" - спросил у рыжего в лоб - кому вы верите - Хуйлу или своей разведке?
А рыжий умом никогда не отличался - всегда ляпал то, что думает.
Надо было как в Хуйлостане - задавать только заранее подготовленные вопросы.
   
А що пенсіонер Мюлер може сказати крім "хлопці, я шанс просрав. Вибачте".
нє тарапісь трампу сраку лизати, потерпи до 24 го.
   
Тю тупа підстава від гандона-кореспондента. Теж мені новина що журношлюхи у Комі за шавок були. Та і є.   Вся історія лайна варта. Спецслужби масово втратрили довіру публіки з цим піздєжом про Трампа - шпигуна. Це факт.

Кстати, по такой же логике - и вопрос Омар про Алькаиду - тоже "тупа пiдстава"...
   
Ну да, "подстава" - спросил у рыжего в лоб - кому вы верите - Хуйлу или своей разведке?
А рыжий умом никогда не отличался - всегда ляпал то, что думает.
Надо было как в Хуйлостане - задавать только заранее подготовленные вопросы.

Так він і сказав те що думає. хуйло можна довіряти як одвертому ворогу більше ніж пригрітій гадюці Комі що прикидалася другом. А ви хай підняли. Власне у вас завжди істерика.
   
Every US intelligence agency has concluded that Russia did.

"Every US intelligence agency has concluded that Russia did."

Причём тут Коми???
   
"Every US intelligence agency has concluded that Russia did."

Причём тут Коми???

Ну там гугли, шукай. Додумуйся. Заодно навчишся мислити критично. Для початку з`ясуй скільки в Америці різних спецслужб і як вони оцінюють вплив РФ.
   
Ну там гугли, шукай. Додумуйся. Заодно навчишся мислити критично. Для початку з`ясуй скільки в Америці різних спецслужб і як вони оцінюють вплив РФ.

Что я должен шукать? Гугл отвечает в первой же строчке что в США 17 разведывательных агенств.
Это Коми их всех заставил сделать вывод что кацапы вмешивались в выборы???
Так ведь Трамп уволил Коми за 14 месяцев до саммита в Хельсинки.
За это время он не мог ознакомиться с выводом агенств "без Коми"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія