Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

мене мало не прогнали, як я в тої хаті сказав, що інколи вино розводять водою. Пан дуже суворий в своїх правилах. Мені вас дуже шкода, що ви ближче не знайомі з паном ВК, то весьма неордінарна людина. Єбанутий, з повагою то кажу, мені довго вчітися до такої єбанутості

 
 В Бучі братик винороб живе, полковник СБУ, винороб ібонутий. У нього обладнання на 7 тищ евро для вина. І сорти такі що вхажувати за ними то спец грунт та купа такого що  можна іпонутися які ціни просто для того щоби освітлення потрібне було та хімія під коренем. Так от , він робить вино котре коштує 300 доларів  півлітра, тільки знавцям продає, не тому що гроші треба як ви зрозуміли, а тому що то хоббі, вивести продукт до цілковитої довершеності.   Коли я буваю у нього у гостях, там очі як у фанатика, але я його розумію)
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Про це все, про ваш лайфстай, Андрію, з вашого дозволу, замовлю вам сюди лекцію, як зробити на 10-му поверху бункер. Ви змогли. Сам того розповідати не можу, то ваше, а не моє життя. Навчіть іньших.
   
Але бувають і хами по роду свойому. В мене мати померла, я привіз одній компанії вина її, кажу це найкраще вино на 1000 км, не тому що мати робила, а тому що рецепт відпрацьований трьома поколіннями до досканалості.  Вони пили вино магазинне, як гої, горілку як бидло, пиво як свині. За стіл з такими я не сідаю, то  неповага до себе , бачити як п'ють гівно а продукт чистий нецінують.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

мене мало не прогнали, як я в тої хаті сказав, що інколи вино розводять водою. Пан дуже суворий в своїх правилах. Мені вас дуже шкода, що ви ближче не знайомі з паном ВК, то весьма неордінарна людина. Єбанутий, з повагою то кажу, мені довго вчітися до такої єбанутості

Та ладна... Всі ми йбануті в той або інший ступені.. маємо нши поглядиі на деяки речі..   ну дик це нормально...
   
Про це все, про ваш лайфстай, Андрію, з вашого дозволу, замовлю вам сюди лекцію, як зробити на 10-му поверху бункер. Ви змогли. Сам того розповідати не можу, то ваше, а не моє життя. Навчіть іньших.
Я людина відкрита.  Що треба все розкажу. Тільки прощо треба хз.
   
Про це все, про ваш лайфстай, Андрію, з вашого дозволу, замовлю вам сюди лекцію, як зробити на 10-му поверху бункер. Ви змогли. Сам того розповідати не можу, то ваше, а не моє життя. Навчіть іньших.
У вас фортеця на 300 м2 у три поверхи, бетонний поверх під землею, і ви мені кажете про лекції?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Але бувають і хами по роду свойому. В мене мати померла, я привіз одній компанії вина її, кажу це найкраще вино на 1000 км, не тому що мати робила, а тому що рецепт відпрацьований трьома поколіннями до досканалості.  Вони пили вино магазинне, як гої, горілку як бидло, пиво як свині. За стіл з такими я не сідаю, то  неповага до себе , бачити як п'ють гівно а продукт чистий нецінують.
Все визнаю! Неправий. .але в мене виправдовування є..
Бо я тупо не бухаю.. взагалі....
Але я дикий любитель кави.. тоже свого рода нарік... Залежність..
І палю хароший тютюн.

   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я людина відкрита.  Що треба все розкажу. Тільки прощо треба хз.
а розкажить коротко, на сторінку-дві, про вашу оселю.
Люди, він автономний. Світ пропаде, ще десь з тиждень, не меньше, дружина картоплю буде смажити, а дитина квіти малювати. Я сам такій, та ще не настількі автономний.
   
Все визнаю! Неправий. .але в мене виправдовування є..
Бо я тупо не бухаю.. взагалі....
Але я дикий любитель кави.. тоже свого рода нарік... Залежність..
І палю хароший тютюн.

Зняв  капелюха, з повагою. Тютюн і моя слабкість.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Ось старенька кацапська лекція, вночі знайшов. Дуже гарна, все не складними словами, та без хуети попсячей. Весьма рекомендую. Доступно і для не біологів та не медіків

   
а розкажить коротко, на сторінку-дві, про вашу оселю.
Люди, він автономний. Світ пропаде, ще десь з тиждень, не меньше, дружина картоплю буде смажити, а дитина квіти малювати. Я сам такій, та ще не настількі автономний.
1. Коли придбав квартиру у забудовника проект електрифікації сам розробив, враховуючи, що світло колись буде пропадати. Хтось буде готовий сидіти Кличко звинувачувати, а хтось на себе розраховує.
Розводка зроблена таким чином, що вре на автоматиці, котра у випадку, коли пропаде напруга від ріната і ДТЕК, автоматичне реле на акумуляторі переключає систему на автономне живлення від генератора. Генератора кіловат вистачить на 3 квартири, тому сусіди знизху і зверху іноді звертаються з проханням, дай 400-700 вт на котел, ноут, світло.
Генератор стоїть на балконі, має вивід вихлопних газів на вулицю. Конкретно і фундаментально на вулицю.  У кладовці стоїть ( кладовка поруч з квартирою ) пару каністр Е95. Та бак від самого генератора. 

Пр изникненні світла від міської електромережі ( чого не було ще, але я допускаю що може бути, двоконтурний котел на гарячу воду у джакузі, кухню буде цілодобове. Обігрів 7 радіаторів по кімнатам  другого контуру  теж без проблем.
Роутер підключений до оптоволокна інет без проблем.
холодильник та  морозильна камера , мікрохвильова , посудомийка, витяжка пандора не здешевих з турбо режимом, та купа ноутів, телевізорів, компьютерів та куйзнащо чого ще, все у включеному режимі витримує генератор.

Тому це зручно і треба.

2. Газ. Якщо якась куіта виріштла що може шантажувати відключеним газом, я покажу півруки.

у кладовці стоїть конкретний балон, великий газу.  як буде проблема, я не кажу що є, я припускаю таку можливість, я впід'єднаю до газової плити та котла газовий балон, патрубок заготовлений, алгоритм дій відпрацьований, і вуаля, тепло  у хаті і куйна рило газовим терористам.

3. Вода. У мене 10 рівневий фільтр , з лампами, всякими там  мінералами та різною корисною куітою. виробник Ірпінський, Екософт. У мене там товариш з криму не на останній опсаді, зробив мені той комплект за послугу. накопичувальний бак на воду, вистачяить на деякий час.

4. МАю ізраїльські системи захисту від всіх видів хімічних атак, радіаці,  антидоти і іншої куїти на всю родину та це на сусідів парочку.
5. Питання зброї та розрахунок її ефективності на всі випадки думаю не треба обговорювати. Зброя вся зареєстрована. Зброя це особисті іграшки котрими не хизуються.
Ну і так далі.

Незалежність вона така, треба вкладати гроші і думати як би тебе не наіпали і не створили умов.

Останнє редагування: 20 листопада 2021 01:19:10 від Вимушений Киянин
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Ось старенька кацапська лекція, вночі знайшов. Дуже гарна, все не складними словами, та без хуети попсячей. Весьма рекомендую. Доступно і для не біологів та не медіків

https://youtu.be/0qlgd8HLn_M

Я тобі як віруюча  людина кажу.. чувак тупо описує як розум або дух будує тіло... Першим з'являється спинний мозок   :beach:

А наши батьки казали що всі болячки від нервів...
   
Показуйте пів руки терористам шановні.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я тобі як віруюча  людина кажу.. чувак тупо описує як розум або дух будує тіло... Першим з'являється спинний мозок   :beach:
я вам как атеїст кажу, немає того, чого не існує. Як вашому духу потрібні милиці, то ваша справа, я не можу то засуджувати. Одне можу сказати. Ето піздатейшая лекція, от зараз її переслухую. Вона старенька зараз, та вона новіша за те, чому мене вчіли.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Мне проще - теж саме с генератором маю але дім.
   
Розміри свесвіту окуівающі. Ал еце з нашої точки зору, м мікроби у повівнянні з будь чим у космосі. Тому і обмежені у розумінні.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

1. Коли придбав квартиру у забудовника проект електрифікації сам розробив, враховуючи, що світло колись буде пропадати. Хтось буде готовий сидіти Кличко звинувачувати, а хтось на себе розраховує.
Розводка зроблена таким чином, що вре на автоматиці, котра у випадку, коли пропаде напруга від ріната і ДТЕК, автоматичне реле на акумуляторі переключає систему на автономне живлення від генератора. Генератора кіловат вистачить на 3 квартири, тому сусіди знизху і зверху іноді звертаються з проханням, дай 400-700 вт на котел, ноут, світло.
Генератор стоїть на балконі, має вивід вихлопних газів на вулицю. Конкретно і фундаментально на вулицю.  У кладовці стоїть ( кладовка поруч з квартирою ) пару каністр Е95. Та бак від самого генератора. 

Пр изникненні світла від міської електромережі ( чого не було ще, але я допускаю що може бути, двоконтурний котел на гарячу воду у джакузі, кухню буде цілодобове. Обігрів 7 радіаторів по кімнатам  другого контуру  теж без проблем.
Роутер підключений до оптоволокна інет без проблем.
холодильник та  морозильна камера , мікрохвильова , посудомийка, витяжка пандора не здешевих з турбо режимом, та купа ноутів, телевізорів, компьютерів та куйзнащо чого ще, все у включеному режимі витримує генератор.

Тому це зручно і треба.

2. Газ. Якщо якась куіта виріштла що може шантажувати відключеним газом, я покажу півруки.

у кладовці стоїть конкретний балон, великий газу.  як буде проблема, я не кажу що є, я припускаю таку можливість, я впід'єднаю до газової плити та котла газовий балон, патрубок заготовлений, алгоритм дій відпрацьований, і вуаля, тепло  у хаті і куйна рило газовим терористам.

3. Вода. У мене 10 рівневий фільтр , з лампами, всякими там  мінералами та різною корисною куітою. виробник Ірпінський, Екософт. У мене там товариш з криму не на останній опсаді, зробив мені той комплект за послугу. накопичувальний бак на воду, вистачяить на деякий час.

4. МАю ізраїльські системи захисту від всіх видів хімічних атак, радіаці,  антидоти і іншої куїти на всю родину та це на сусідів парочку.
5. Питання зброї та розрахунок її ефективності на всі випадки думаю не треба обговорювати. Зброя вся зареєстрована. Зброя це особисті іграшки котрими не хизуються.
Ну і так далі.

Незалежність вона така, треба вкладати гроші і думати як би тебе не наіпали і не створили умов.
зараз слухаю, писати не дуже можу, та завтра про свою автономію напишу.
   
Мне проще - теж саме с генератором маю але дім.
У мене у Криму був бдинок котрий так наворотив що аж страшно. До речі, коли будував, а проект робив у спеців, мені донецькі друзі ( проходчики котрі підривають пласти породи )привезли десь 70 шашок та автоматику котра натиском кнопки або котра від активації у програмі через компьютер у мережі , шашки закладені у стіни, запалюгою (дріт такий у шахтарів ) всі з'єднані і при нагоді все у повітрянах а родина та люди у бункері з продуманим виходом у саду густому далеченько куй поймьош, та системою життезабеспечення на тижні 3.
жалко будинок, немає його вже. відправив гнид котрі зайшли жити в нього до пекла. у три поверхи, з бункером, на бункер по сметі уйшло 30 м3 бетону та арматури докуя, а ще свинцові пластини з Дніпра привозили, важкі вони.  Прах до праху. 
 На землі нажився, зараз оце будую дачу з опціями атк би мовити. опції вдосконалені та продумані вже з досвіду.
 зара повище живу від землі.

Останнє редагування: 20 листопада 2021 01:30:32 від Вимушений Киянин
   
зараз слухаю, писати не дуже можу, та завтра про свою автономію напишу.
Буду вдячний, цікаво це. Бо це наше життя.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Буду вдячний, цікаво це. Бо це наше життя.
я ніщеброд, пане, я 15 років цей дім будую і кінця не бачу. Але, і навіть зараз, якусь війну я прийму готовим. Та все побачате. Срач мене прігнічує страшенно, та тут якесь броунівське пересування.
   
Пішов спати. Всім нехай присниться конкретно ваш план життя автономно та захищено при різних апокаліптичних сценаріях.
   
я ніщеброд, пане, я 15 років цей дім будую і кінця не бачу. Але, і навіть зараз, якусь війну я прийму готовим. Та все побачате. Срач мене прігнічує страшенно, та тут якесь броунівське пересування.
   

Я не бачу того що ви пишете, я бачу лю.дину котра все зробила що треба.  Все наросте, от побачите! надобраніч.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Андрій Миколайовичу, ця тема дві мети переслідує. Людям, що цікавості не позбавлені - надати харч для голови, а друга мета, хочу в стрічці знизу знати, кому взагалі це цікаво. Бля буду, асмердея та іньших ботів тут досі не бачів. Люди - завжди люди. Боти- завжди боти.
   
Андрій Миколайовичу, ця тема дві мети переслідує. Людям, що цікавості не позбавлені - надати харч для голови, а друга мета, хочу в стрічці знизу знати, кому взагалі це цікаво. Бля буду, асмердея та іньших ботів тут досі не бачів. Люди - завжди люди. Боти- завжли боти.

Так і є Д. В.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Так і є Д. В.
це наука. Людоведсьтва, або душелюбсьтво. Ми, людоведи та душелюби не відпочіваємо.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Мушу визнати.  Ви, А.М., знатний людовед та душелюб, магістр беспесди, а скоріше кандідат людоведсьтва. Я бачів як ви форсуете дорогу, якою машини ширяють. Вони ховаються. Для доктора людовества, вам не вистачає на плечах шкіри якогось мілонова, чі іньшого депутата думи, з тим суворо, професор має мати шкіру жиріновського.
   
Мушу визнати.  Ви, А.М., знатний людовед та душелюб, магістр беспесди, а скоріше кандідат людоведсьтва. Я бачів як ви форсуете дорогу, якою машини ширяють. Вони ховаються. Для доктора людовества, вам не вистачає на плечах шкіри якогось мілонова, чі іньшого депутата думи, з тим суворо, професор має мати шкіру жиріновського.

Зробимо їх разом братику.

   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

За вас не знаю, навіть для мене ви надто свірепа людина. Як на мене, як гніють в свому мордорі - претензій не маю. Як поліз до нас, та образив пацана - по піпіське Ннна!!!
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Не подумайте, я свірепість і в себе і в донці культивую, та ваша свірепість за гранью мого розуміння. Бережить себе, ВК, такіх як ви більше не роблять. Здоровья вам, пане.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Чомусь людоведи мають довіру один до одного. я ніколи не питав скільки вбив Андрій, йому теж не цікаво то щодо мене. Однак, ми знаємо один про одного, а і про іньших більше, ніж іньшим треба занати. І якось немає сумнівів, що воно може вийти. Я навіть сфотографувався з ним. Братерсьтво якесь існує.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

То, люди, теж лекторій, як своїх впізнувати. Щось в погляді, він прямий, погляд. Не все мені в тому комплексі подобаеться, що є людиною. Та то всеж чоловік. Людина не відводить очі, ніколи. навіть як неприемне питають. Пишайтеся, що з еталоном злобності, з чесною людиною, Андріем Миколайовичем спілкуетеся.
Буде завтра ботяр вий, як беггі облизував ВК. Мені пофіг. Я сказав, те,  що бачу.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Щодо виживання в умовах війни або надзвичайного.. Мій рецепт.
1. Донька, племіниця та її дитина катають на Волинь. Є куди. Там злі люди, туди принципово не дійдуть.
2. Генератора, як Андрій не маю, маю лише конвертора та акума, чісто за для котла запітати
3. В хаті 150л діжка свіжоі води, сортір маю теплий і на дворі, там вода не потрібна
4. Їжи для 3-5 людей в мене на місяци два, а може три.
5. Стволи моі, щоправда гладки, зараз в Дмітрівци, то півгодини забрати.

Пан ВК правий, цоколь в мене знатний, то фортеця, 50-ті бетоніеві блокі, дружина забирала, її питали де це вона церкву будує. Едине, не обсипав цоколь, та маю чім. Гарно зроблено, вікна поверх голови, і закласти іх мішками не важко. Вентіляція, з можливістю прімусового притоку, залізна піч, Бутаков-інженер, кацапська, кладова холодна, як три кухні лисого уебана.
Коротше, я відомий параноік.


   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я обіцяв викласти думку Сурдіна по надмасивні об'екти. Порівняйте з думкою Попова.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

а, щодо параноі. Зробив карту на всі віди з цоколю та обох поверхів проміряв відстань до реперів в кожен бік. Записав. Бачите, яке все запущене?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.
DVB

не люблю Сурдіна, НМД розказує як для дітей. Верходанов Олег, той цікавіше веде.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

не люблю Сурдіна, НМД розказує як для дітей. Верходанов Олег, той цікавіше веде.
я не бачу перепон, що вом запостити його можуть завадити.
   
Обіцяв, про ЧД.
   
Вам на нічь. Дуже гарний лектор, хочь і кацап.
   

[ Invalid YouTube link ]
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія