Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна стоїть на порозі великої біди. Ви догулюєте останні безтурботні дні.

Канадійська діяспора ( так було ше з 1945 року коли поліцаї втекли першими) сама кончєна.
Вони втекли бо вважали і вважають нас сміттям.
Європейські чи американські еміги на порядок вище стоять.


канадська діяспора не із поліцаїв почалась, а ще наприкінці ХІХ ст
від солодкого життя тікали, переважно неграмотні і злиденні. До речі, ставились до них там теж як до сміття, через багато принижень пройшли ті покоління мігрантів
   
Татишо кловун ?
Україна є і вона воює з москалем на своєму східному кордоні поки ти працюєш на чужині шоб сплатити іпотеку через 20 років.

Та вроді ж план - не воювати, а "просто пєрєтать стрілять". Я щось пропустив?
(а сплата іпотеки - бо що, "давай бабло гони" через це не працює?)
   
Всі люди вирішують СВОЮ долю. Свою, і лише свою. Деякі втручаються в долю світу лише в звязку з впливом долі світу на свою долю.

Тиранів і маньяків при владі не розглядаємо.

Долю України одною лівою могли б вирішити США. Поки в США Трамп - забудьте про таке.

Тому ніхто без США не впишеться за Україную. Хіба що на рівні діпест консьорнів.

ти не розумієш
Мова вже йде не про Україну. Не про Лівію. Не про Сірію чи Іран з Іраком
Мова йде по посаду "світового жандарма", про світовий порядок, тут ставки вже дуже високі.

Уяви собі -  був собі такий дільничий у мікрорайоні, потрошку гопоту ганяв, а якось навіть прищучив справжню малину воровську, правда, злочинці порозбіглися по куткам.
Але після цього на районі стало доволі тихо, ну там дрібниці: то хтось жінку побив, то пики сусіди один одному натовкли (іноді навіть "до больнічкі"), когось обікрали, але то таке, ну життя
Й тут раптом виплива "авторітет" з тієї розігнаної малини, яки починає свої порядки наводити. А дільничий вже розслабився, й ще не зрозумів, що виклики "авторітета" до кабінету на профілактичну бесіду вже не діють, він тільки впевнився у безкарності, й почав вже жорстко пресувати на районі бізнесюків, підгрібати під себе квартали, становлюючи свої порядки

Отут ось проблема.
   
Ти усвідомлюєш, ЯК то було б добре, якби на вас напала кара ОСОБИСТО лише Маковія?

Пане лікарю цей дописувач дужє цікавий екземпляр він  родився хлопчіком і стидаеться ім бути
   
Маковій, а ну зроби такий же розгорнутий аналіз та висновки гіпотетично уявивши, що весною президентом було переобрано пороха  :D

Навіщо ця альтернативна історія? Є ж справжня. Яку ПИШЕТЕ ВИ САМІ. Ви захотіли саме таку історію. Ну до ж, це ваш вибір.

По суті запитання без всяких аналізів скажу, що ОБЕРИ ВИ Порошенка, ви потехенько барахтались в тій багнюці з тотальної корупції і далі. Але окупація України була б значно проблемнішою справою, тому шо від вас не відвернувся б весь світ. Може також прямо не вписались би, але допомогали б чим могли.

Між іншим, при вашій сучасній новообраній владі в плані корупції не помінялось абсолютно нічого. А може навіть і ще усугубилось. Але ви втратили головне - СВІТОВУ ПІДТРИМКУ. Тому що ви обрали промосковистську владу. Тобто зрадили самих себе. Зрадники нікого не хвилюють.
   
під час першої світової війни близько 4 тисяч українців арештували, конфіскували їх майно, і загнали у концентраційні табори, до речі
   
До речі, ставились до них там теж як до сміття, через багато принижень пройшли ті покоління мігрантів

Намісник Королеви в Канаді Роман Гнатишин дізнається від ОлдБоя, що до нього ставляться, як до сміття

   
під час першої світової війни близько 4 тисяч українців арештували, конфіскували їх майно, і загнали у концентраційні табори, до речі

по наклепу  пане лікарю
   
Пане лікарю цей дописувач дужє цікавий екземпляр він  родився хлопчіком і стидаеться ім бути

Ну ти ж встидаєшся бути вислобрюхим свином, - ким ти і є?  :pooh_lol:
   
Потяг, кацапская ваша душа, потяг :)
Потяг - то у котика до киці, або в бичка до кароффки, або в хлопця до дівчини, і навпаки.
А на залізниці - то поїзд.
   
Ну ти ж встидаєшся бути вислобрюхим свином, - ким ти і є?  :pooh_lol:

бачете пане лікарю жити с з істотою одного полу він не стидаеться
але не хоче щоб це всі знали
   
Намісник Королеви в Канаді Роман Гнатишин дізнається від ОлдБоя, що до нього ставляться, як до сміття



поцікався, який день у Канаді 28 жовтня відзначають, а то живеш як бамбук, елементарну історію не знаєш
   
Маковію, я з тобою повністю згоден.
Війна неминуча, бо кацапстан ніколи не вгамується тим що має зараз. Україна зараз найвразливіша, тому думаю що все відбудеться цього року.
   
Пане лікарю будьте обрежні ще одна псіхічно похітана людина зьвилася в гілці
   
Над вами не рімут контрол, а зовнішнє правління давно пора ввести. Ви не здатні ані формувати державу, ані утримату ту, яка сформована для вас совіцькими партійцями.

Ну то припини скиглити тут роками на форумі і повертайся на Батьківщину. Покажи як тут треба все облаштувати.
Як то робили євреї коли повертались у пустелі Палестини, а не тікали звідти .
А ти втік навіть не з пустелі. Не набридло лише п.здіти здалеку  ?
   
бачете пане лікарю жити с з істотою одного полу він не стидаеться
але не хоче щоб це всі знали

Ну ти ж живеш з макакою якоюсь, кажуть - сам писав?
   
Маковію, я з тобою повністю згоден.
Війна неминуча, бо кацапстан ніколи не вгамується тим що має зараз. Україна зараз найвразливіша, тому думаю що все відбудеться цього року.

яка ще війна  зрадникі що ви пишете бовдурі надуті
   
а як в цей прогноз може вписатися черговий виток всесвітньої кризи?
мої родичі в Штатах чекають. кажуть десь от от, запах вже в повітрі витає.
як на вашу дімку, буде в 2020?
   
Ну то припини скиглити тут роками на форумі і повертайся на Батьківщину. Покажи як тут треба все облаштувати.
Як то робили євреї коли повертались у пустелі Палестини, а не тікали звідти .
А ти втік навіть не з пустелі. Не набридло лише п.здіти здалеку  ?
він не може його чоловік не пустить
   
Ну то припини скиглити тут роками на форумі і повертайся на Батьківщину. Покажи як тут треба все облаштувати.

Що саме показувати - як голосувати, і за кого?
   
під час першої світової війни близько 4 тисяч українців арештували, конфіскували їх майно, і загнали у концентраційні табори, до речі

Так, і чотири роки тримали під охороною. Потім після війни відпустили по домівках.

Але не потрібно пересмикувати. Арештовували не за етнічною ознакою, а за громадянством. Ті українці, і не лише українці мали австро-угорські паспорти. І за багато років життя в Канаді не доусужились прийняти канадське громадянство. От і потрапили під роздачу. Такі тоді були часи. Хто отримавканадське громадянство спокійно жив і насолоджувався життям.

До того ж за це канадський уряд вибачився. А совєцький чи московистський вибачився хоч за одного замордованого українця? Причому замордованих не десь в мордовіях чи під Москвою, а в себе вдома.
   
а як в цей прогноз може вписатися черговий виток всесвітньої кризи?
мої родичі в Штатах чекають. кажуть десь от от, запах вже в повітрі витає.
як на вашу дімку, буде в 2020?

ну як вам не соромно таке казати ми понищили всю кацапію вона стоїть на колінах і скіглить
   
він не може його чоловік не пустить

Вудяро, зізнайся: в дитинстві хотів відсмоктати, тобі не дали, ти женився на якійсь макаці, а тепер - шкодуєш?
   
Вудяро, зізнайся: в дитинстві хотів відсмоктати, тобі не дали, ти женився на якійсь макаці, а тепер - шкодуєш?

бачіте пане лікарю а ви мабуть мені не вірили спочатку
   
Як чітко ухомосковський Соловей запустив хвилу, га?
   
Маковію, я з тобою повністю згоден.
Війна неминуча, бо кацапстан ніколи не вгамується тим що має зараз. Україна зараз найвразливіша, тому думаю що все відбудеться цього року.

Приїдеш захищати Україну ? І Маковія бери разом з отим Гізмо. Може хоча б депресію вилікуєте.
До речі , змініть таблетки і лікаря. Ні х.я вони вам там не допомагають.
Он олд-вуд видно що їх не жере. На відміну від вас. Хіба шот гарного віскі.
   
Як чітко ухомосковський Соловей запустив хвилу, га?

Москаль він провокатор
   
бачіте пане лікарю а ви мабуть мені не вірили спочатку

Шкодує вислобрюхий свин!  B-)
   
А де ваше готове? За 28 років нічого, крім криків про "злодіїв при владі", так і не приготували?  ;o
Та й 28 років тому назад - що, замість України Сахара стояла?  ;o

ну ти так хотів шось зробити

шо сїпав ше в 00х ? на готове
   
В цiй гiлцi,е хоч один тверезий?
   
Приїдеш захищати Україну ? І Маковія бери разом з отим Гізмо. Може хоча б депресію вилікуєте.
До речі , змініть таблетки і лікаря. Ні х.я вони вам там не допомагають.
Он олд-вуд видно що їх не жере. На відміну від вас. Хіба шот гарного віскі.

Приїду коли накажешь і ми разом підемо топтати москалів і бити їм морди і вчити  любити Т Шевченка
   
Он олд-вуд видно що їх не жере. На відміну від вас. Хіба шот гарного віскі.

Віскі і ожиріння мозку - не вороги одне одному. Там в тому плані гармонія.
   
ну як вам не соромно таке казати ми понищили всю кацапію вона стоїть на колінах і скіглить
почитайте ще раз пост.
мені дійсно цікаві думки північних амриканців.
що говорять люди?
   
Маковію, я з тобою повністю згоден.
Війна неминуча, бо кацапстан ніколи не вгамується тим що має зараз. Україна зараз найвразливіша, тому думаю що все відбудеться цього року.

просто нагадаю, що це ж саме прогнозували у 2016, 2017, 2018 роках. #атопутіннападьот ! То на 9 травня, то у серпні
забули вже?
   
Вудяро, зізнайся: в дитинстві хотів відсмоктати, тобі не дали, ти женився на якійсь макаці, а тепер - шкодуєш?

Панєслась пзд па кочкам разом з доктором Фрейдом! Ти часом не гей ?
Оті дві G в ніку то пароль ? Дабл гей ?
   
почитайте ще раз пост.
мені дійсно цікаві думки північних амриканців.
що говорять люди?
Вибачте за мій чистосердечній  вислів. людям похір а Трмпу ні Трамп Українець і всі його думкі про Україну
   
Чого ви всі так глузуєте з ТС і з сабжу ?
Хіба Крим і Східний Донбас (ОРДЛО) не є для вас тією реальністю, яка цілком переконлива ?

Хочете всі ті апокаліптичні картини, які зобразив ТС побачити на власні очі?  Точно хочете ? Ймовірність - не нижча ніж 51%.
Єдине, що його ще стримує - це 9 травня, бо дуже багато туди гостей запрошено.
(аналогія - з Олімпіадою в Сочі, в лютому 2014).

Цілком може так статися, що навіть по Дніпро (лівий берег).
Зелений зараз здає все так, що навіть шоколадний кнур так не здавав.
Кнур гроші дуже любив ( і любить), але хоч трохи впирався.
Зелений отримує основні гроші зовсім не з України і не з Росії. Він здасть все, з такою ж швидкістю, як урядовці отримують свою багатосоттисячні місячні зарплати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія