Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання треба ставити так: при якому презі вам жилося найкраще і найгірше

Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?

Останнє редагування: 20 червня 2021 16:28:34 від ЛАРТА
   
При овочі був у мне найбільший прибуток. І що це міняє?
   
чи при якому генеральному секретарю?
   
При овочі був у мне найбільший прибуток. І що це міняє?
Закладено було Ющенком.  ;) і Микола Янович влізав у борги. Великі борги.
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?

Економікою керує прем'єр.

При Дрищу 2 прем'єра - Тимошенко і Хрякунович...

Так при якому?  :-)o
   
При Дрищу 2 прем'єра - Тимошенко і Хрякунович...
Ще Єхануров
   
Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?
1) ні
2) так
3) так
   
ющ само жирно,

свин - само говенно
   
При Кучмі найкраща можливість було заробити, найгірше - при Zeбілу...

Останнє редагування: 20 червня 2021 16:59:07 від Serhiyrw
   
Ще Єхануров

Він мало часу.
   
це ж в кожного індивідуально. найгірше при Кравчуку, 2 місце 3е, третє По. але в мене бузінес від курсу $ залежить, і купівельної спроможності манюпасів.
морально, найкраще коли тільки незалежність проголосили, при ранньому Ющенку, при Порошенку, коли зафіксували лінію розменження.
   
Економікою керує прем'єр.
Якщо вміє. Якщо не вміє, то тільки розбазарює те, що інші принесли.
   
В моральному плані найгірше зараз - після Майдану і війни опинитися в окупації без єдиного пострілу  :facepalm1:
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?
это понятно ты ж вышевата.Реалии иные. Кравчук разгромил РУХ и сохранил ВСЮ!!!коммунистическую номенклатуру. Кучма, общенародную собственность за ТАК раздал этой номенклатуре.Сделал украинцев нищими. Янукович-это просто песня.Реальный итог разграбления коммунистическими семьями страны. Юсчинка.Этот вообще урод-забрал у нации надежду.Оживил урок. Подружился с ними. Про шоколадного бвоыгу вообще не стоит говорить.Этот за бабульк землю страны начал пихать, да еще и народ обвинил в зраде. Тварь шоколадная. На этом фоне Зеленский наиболее адекватен. Иных нет.Вы думает коммунисты просто так Ченовола зачистили?   https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshkoIhorSmeshko
   
бач, порохоботи визнають, що найзаможніше жили при премєрах Тимошенко і Януковичі.

тепер іще треба розібратись, кого ж вони люблять більше: Тимошенко чи Януковича, кому більше вдячні за своє заможне життя?
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше.
а ще хуйло найманець янучара при ньому воскрес  :good: 
і став найближчим соратником паскуди юща  :friends:
   
бач, порохоботи визнають, що найзаможніше жили при премєрах Тимошенко і Януковичі.

тепер іще треба розібратись, кого ж вони люблять більше: Тимошенко чи Януковича, кому більше вдячні за своє заможне життя?
мабуть янучу люблять, це ж петровий шеф, а Юля для обох завжди була ворогом
   
Однаково якось. Самий жир був,напевно, до кризи 2008 року. Але очікувалось, що буде гірше. Може все-таки папєрєднікі поставили країну на якісь притомні рейки. В плані ведення бізнесу у сфері податків та усіляких звітів одна і та сама хєрня. Лібертріанство не на часі.
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?
(tu)
Аналогічно.
   
мабуть янучу люблять, це ж петровий шеф, а Юля для обох завжди була ворогом



у 2010 наввипередки хвасатлись, що голосуватимуть за Фьодорича на зло юлькам  8-)
   
На этом фоне Зеленский наиболее адекватен.
Це може написати людина не сповна розуму.  Навіть, якщо єврей.
Але питання не про адекватність - поруч є інші гілки, в яких питання: хто кращий, а хто гірший.
Моє питання конкретне: при якому презі жилося краще і найгірше: матеріальний чинник і нематеріальний.
   
найгірше- бубочка і овощ
   
Це може написати людина не сповна розуму.  Навіть, якщо єврей.
Але питання не про адекватність - поруч є інші гілки, в яких питання: хто кращий, а хто гірший.
Моє питання конкретне: при якому презі жилося краще і найгірше: матеріальний чинник і нематеріальний.
Еще раз повторяю. Ты олигофрен. Потому что Президента выбираешь не ты, а ВЕСЬ народ. И всему народу ты просто не интересен. Есть показатели, которые характеризуют качество жизни ВСЕЙ нации, а не тебя лично.Президента выбирают для нации, а не для тебя. Для тебя выбирался парашека и юсчинка, которые лепили глэчики и тихонько крали.юсчинка меньше свыня больше. Тебе уже писалось-Кравчук сохранил коммунистическую номенклатуры с помощью мовы. Кучма раздал семьям коммунистов (см историю семьи луценок, парашенок, ганчаренок и т.д) общенародную собственность и сделал нацию нищей.Тоже с помощью мовы. С помощью мовы эти два деятеля разоружили страну. юсчинка с помощью мовы и глэчикив убил надежду нации, разменял ее на глэчики и дружбу с урками.Про шоколадного мажора проще смотреть на динамику курса НАЦИОНАЛЬНОЙ валюты. На мову и вышиванки нормальные люди мало внимания обращают. На этом фоне Зеленский очень не плохо смотрится.Правда недостатков у него тьма.Например разумков сын разумкова(одного из идеологов украинской прихватизации, а яблоко от яблони сам знаешь). Или верещучка. Да много там в слугах конченых.Увы. К сожадению иных нет, потому что папиредники их зачистили.Смотри историю с  В.Черноволом.
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?
Президент це обличча держави.Парламент,Кабмін годують країну.Поки що ні перший ні другий ні третій не в дугу.Країна рухається вперед за рахунок патріотично налаштованих 30% населення.Мабудь відсотків 50 бізнесу в тіні.Якщо патріоти змусять всі три гілки влади виконувати обовязки,а не лобіювати казнокрадів,якщо запрацює судова система,то в Україні буде жити комфортно.Слава Україні!Смерть пятій колоні.
   
Президент це обличча держави.Парламент,Кабмін годують країну.Поки що ні перший ні другий ні третій не в дугу.Країна рухається вперед за рахунок патріотично налаштованих 30% населення.Мабудь відсотків 50 бізнесу в тіні.Якщо патріоти змусять всі три гілки влади виконувати обовязки,а не лобіювати казнокрадів,якщо запрацює судова система,то в Україні буде жити комфортно.Слава Україні!Смерть пятій колоні.
Дело в том, что парашенка нанес сильнейший удар по патриотам. Да, остались разумнве люди, но они  большей частью не подготовлены.Просто считают себя патриотами, не понимая что это такое. Патриотизм насинается с патриотической партии. Это авангард нации. Простой сэлюк не может быть патриотом. Он патриот свого города. Вот почему папиредники зачищали партии.И сейчас у нас вместо партий 300 диванов, которые комплектуются по кумовству. диванов 300, а идеология одна-к корыту. Поэтому до Славы Украине еще далековато. Потому что Слава, как правило используется для личного обогащения.Правда есть и исключения. Но их не много.
   
Дело в том, что парашенка нанес сильнейший удар по патриотам. Да, остались разумнве люди, но они  большей частью не подготовлены.Просто считают себя патриотами, не понимая что это такое. Патриотизм насинается с патриотической партии. Это авангард нации. Простой сэлюк не может быть патриотом. Он патриот свого города. Вот почему папиредники зачищали партии.И сейчас у нас вместо партий 300 диванов, которые комплектуются по кумовству. диванов 300, а идеология одна-к корыту. Поэтому до Славы Украине еще далековато. Потому что Слава, как правило используется для личного обогащения.Правда есть и исключения. Но их не много.
шо курив7 відсип травички!
   
шо курив7 відсип травички!
Та то кпсс з рупором.
   
Мені найкраще - при Ющенку. Найзаможніше, найнадійніше. І найбільша сатисфакція.
Найгірше - зараз. Сором, страх, ... жах. Ставлю собі питання: Чи перезимую зиму при зелених тарифах, чи не відберуть у мене квартиру напомірними податками. Чи не відберуть землю....Чи...?

Зелений тариф - то Петро...
   
Зелений тариф - то Петро...
Ну то Бубочкін тариф.
   
Та то кпсс з рупором.
Ты посмотри на мовныков.Как они к земле относятся.Это под вышиванками и прикрывается мовой https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshkoIhorSmeshko
   
Найкраще - Ющенко, Порошенко.

найгірше - янук і зелена жаба 

Те що зараз - абсолютне дежа вю з 2012-13 роками.

Розгубленість, страх, зневага і постійний пекельний іспанський сором.
   
 :facepalm: ка не странно лучшее время при дрыще, а самое днище гавнище при пидре, чтоб он сдох. при пидре я и уехал, хотя собирался при януке.  :weep: 
   
Дело в том, что парашенка нанес сильнейший удар по патриотам. Да, остались разумнве люди, но они  большей частью не подготовлены.Просто считают себя патриотами, не понимая что это такое. Патриотизм насинается с патриотической партии. Это авангард нации. Простой сэлюк не может быть патриотом. Он патриот свого города. Вот почему папиредники зачищали партии.И сейчас у нас вместо партий 300 диванов, которые комплектуются по кумовству. диванов 300, а идеология одна-к корыту. Поэтому до Славы Украине еще далековато. Потому что Слава, как правило используется для личного обогащения.Правда есть и исключения. Но их не много.
2014р показав,що ніхто не може передбачити як розвиватимуться події.Ми,Україна, вистояла.На Майдані народ захищав свою свободу бе партій,на донбасі Добровольці помирали за Україну без партій.Воля і справедливість це база.
   
Найкраще за Дрища до 2008 року.
Найгірше  - 2014-2015 р.
Зараз не супер-пупер, але стабільно, чекав шо буде гірше ))
   
Мені найкраще - при Ющенку.
Бабця, скажи за это спасибо не иуде, а Юле, которая руководила экономикой. А иуда только сдавал Украину и сдал ее гэбне в итоге.
   
При зэке мне жилось в плане денег лучше, но это не значит что я за него голосовал или поддерживал. Это тут уроды разные, в основном свиноб.оты сравнениями занимаются.
   
По теме скажу еще вот что, только при Иуде Украина была слита кацапам и их агенту зэку.
   
найкраще при Вікторі Федоровичі

найгірше при мородері та блазні.
   
 При Яніку я став пенсом. Призначили мінімалку - 119$ якщо по тодішньому курсу.
  Сьогодні отримую мінімалку - 65$, якщо по курсу.  :(
 Плюс АТО, ООС, війна - кожен ту трагедію нації називає як йому вигідно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія