Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Выбор газового котла

Re: ФЗВ выбор газового котла
smx

современные нагревательные элементы трубчатые, гораздо быстрее нагреваются и не треба атмосферу топить.....по селу кто менял котлы на совремённые расход газа в 2 раза сразу падал, без замены труб регистров или батарей

почитал,
как я понял вместо 1 трубы, там больше труб идет для нагрева и  инжекционная горелка, обеспечивающая эффективное сгорание газа без остатка
хотя опять же не уверен на счет в 2 раза, но прогресс не стоит таки)
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

тільки треба спецом для котла БП, а не комп"юторний. Інакше плата керування котла може накритися - а це ще по ціні як половина котла.

я спробував було арс ---показувало помилку на дісплеї котла
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

А термостат можна підключити?

Хіба з електроклапаном. Але мені не проблема його вимкнути руками.
Температуру тримає добре, котлу бульше 10 років, певне.
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

   Тебе нужен Viessmann киловат на 12. Он дорогой. 16-18 тысяч. Всё остальное-посылай на... Ну, ты понял. Если попадётся б/у годков 5-8 от роду, бери без разговоров. Однако Viessmann  б/у почти не бывает. Систему отопления пока не трогай. Будешь менять-поставь старые советские чугунные радиаторы (или новые чешские :) ) Всё остальное-херня на постном масле. Трубы отопления-любые, здесь больше система разводки значение имеет, чем материал трубы. Система должна быть двухтрубная, способ подключения радиаторов-диагональный.
    Остальные мелочи вроде переходников с одного диаметра на другой-подскажут монтажники. Да, перед котлом-фильтр дополнительный. (И вообще, промой систему, залей соответствующий теплоноситель. Незамерзайка разъест уплотнители и т.д. ).  Или сам делать будешь?

незамерзайка дефриз, по другому нельзя там живет пожилой человек и в любой момент возможна ситуация когда хату придется оставлять неотопляемой. глянул Viessmann круто, но у них два контура, а мне это в принципе не требуется у меня бойлер разведен по хате.
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

незамерзайка дефриз, по другому нельзя там живет пожилой человек и в любой момент возможна ситуация когда хату придется оставлять неотопляемой. глянул Viessmann круто, но у них два контура, а мне это в принципе не требуется у меня бойлер разведен по хате.
Якщо електрики немає (а у вас там часто немає), то й бойлер не працює. Альтернативне джерело гарячої води не зашкодить. Тільки дорожче підключення та розводка обійдуться.
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

в сучасних котлах передбачено функцію незамерзання
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

Если котёл для дачи:
типа Гелиос или Данко и подобные - от 6.500 до 7.500(на 20-25 советских чугунных рёбер радиаторов до 10 литров воды вместе с котлом). Если новых дюралевых - воды ещё меньше.
Регистры сдать в металлолом однозначно.
https://avtodetal.odessa.ua/p12646283-gazovyj-kotel-gelios.html
https://santehsklad.com.ua/kotel-gazovyy-parapetnyy-danko-10u-100-kvt-odnokonturnyy.html

   
Re: ФЗВ выбор газового котла

На одной из квартир котел газовый двухконтурный.
Горячая вода, теплый пол, радиаторы.
Площадь 87 м2.
Приехал дань забрать и попить кавы.
https://picua.org/image/img-20181003-144421.veSNw
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

Здаю жилую площадь еврейской семье, которая с эмиграции в Украину, Киев вернулась.
https://picua.org/image/img-20181003-144421.vejKh

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 15:30:12 від Вимушений Киянин
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

Жидабандеравцы родненькие, иным бы яма под соснами.

А магнитики мои.
Когда с оккупации вышкл, первый год в той квартире были.

https://picua.org/image/img-20181003-144505.veqGi
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

Любому газовому котлу для работы необходим газ. Хорошо подумай, а стоит ли по новому вкладывать деньги в газовое отопление?
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

мета: заробляти на евреях.
 Спосіб: будь який.

 :gigi:
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
PAL

о тоже такое хочу, что за  производитель?

приєднаюся до andry
оті новомодні цяцьки в наших умовах нормально не працюватимуть
бери українського котла, механіку, на трубу насоса з байпасом став, й ото й усе. Як електрику вирубили, краник повернув, воно по старій схемі піде
Ну да, КДД 98% не буде, то й що? Буде 93%, достатньо
На твої 80 квадратів розход зимою буде кубів 300 на місяць у морози. Таке згодиться?

да, ледь не забув
Димар азбест? Якщо так, зразу знімай та викидуй при заміні котла, а став сучасний утеплений (дві труби одна в одній, між ними вата)
Бо конденсат буде текти річкою (напряму пов'язане з більшим ККД сучасних котлів)
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

кароче начитался уже....нужен напольный, одноконтурный, в районе 12квт, энергонезависимый желательно.....таки е в природе будто бы не существуют кроме той же березки осовремёненной, но её не хочу температура на выходе выхлопной трубы 110 градусив, многовато...у меня и сейчас так....получается такое себе шило на мыло
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
PAL

Любому газовому котлу для работы необходим газ. Хорошо подумай, а стоит ли по новому вкладывать деньги в газовое отопление?

а ти п і д р а х у й, що стане електрику зробити
ТС тих 20 тисяч навіть на проект підключення не вистачить
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
PAL

кароче начитался уже....нужен напольный, одноконтурный, в районе 12квт, энергонезависимый желательно.....таки е в природе будто бы не существуют кроме той же березки осовремёненной, но её не хочу температура на выходе выхлопной трубы 110 градусив, многовато...у меня и сейчас так....получается такое себе шило на мыло

ХЗ, яка температура, я до вихідної труби долоню спокійно прикладаю  :laugh:
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

програматор

А отой програматор, чи то термостат чи як воно зветься — це ото шо виставляєш бажану температуру і котел буде автоматом підтримувати її?
І цю штуку до будь-якого котла можна причепити чи як?

Моїй Беретті вже років 15, і поміняв би може вже, але нема на те ну ніякої причини наразі...
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

приєднаюся до andry
оті новомодні цяцьки в наших умовах нормально не працюватимуть
бери українського котла, механіку, на трубу насоса з байпасом став, й ото й усе. Як електрику вирубили, краник повернув, воно по старій схемі піде
Ну да, КДД 98% не буде, то й що? Буде 93%, достатньо
На твої 80 квадратів розход зимою буде кубів 300 на місяць у морози. Таке згодиться?

да, ледь не забув
Димар азбест? Якщо так, зразу знімай та викидуй при заміні котла, а став сучасний утеплений (дві труби одна в одній, між ними вата)
Бо конденсат буде текти річкою (напряму пов'язане з більшим ККД сучасних котлів)

я написал уже на украинском котле температура выхлопа 110 градусив у мене и зараз десь также, це погано и означае шо неэффективный теплообменник ну и понятно что асбест буду менять на утепленную
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
den

кароче начитался уже....нужен напольный, одноконтурный, в районе 12квт, энергонезависимый желательно.....таки е в природе будто бы не существуют кроме той же березки осовремёненной, но её не хочу температура на выходе выхлопной трубы 110 градусив, многовато...у меня и сейчас так....получается такое себе шило на мыло
Вище PAL написав
Такі котли є
Житомирський АТОН в поміч
КПД вище берізки буде суттєво
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

А отой програматор, чи то термостат чи як воно зветься — це ото шо виставляєш бажану температуру і котел буде автоматом підтримувати її?
І цю штуку до будь-якого котла можна причепити чи як?

Моїй Беретті вже років 15, і поміняв би може вже, але нема на те ну ніякої причини наразі...

по суті, 15 років назад вже були виходи на контролери температури (мій котел був 2006 року як пам"ятаю). Там, куди підключається 220, на платі має бути колодка з контактами, якщо є, далі мануал читати.

Ось відео знайшов, де показано саме плату і колодку і як підключають. https://www.youtube.com/watch?v=shL0LMmEfDE

Роботи на 15 хв. І тоді котел підігріває батареї до заданої температури повітря, а не води в батареях. Плюс можна виставляти температуру по часу. Економна штука.



Останнє редагування: 3 жовтня 2018 16:36:58 від Taras.ua
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

 :)
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

І тоді котел підігріває батареї до заданої температури повітря, а не води в батареях. Плюс можна виставляти температуру по часу. Економна штука.

Не годится если в трех-четырех помещениях нужно держать разные температуры.
Мне оказалось проще поставить термоголовки на каждую батарею.
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
PAL

я написал уже на украинском котле температура выхлопа 110 градусив у мене и зараз десь также, це погано и означае шо неэффективный теплообменник ну и понятно что асбест буду менять на утепленную

давай так
Зимою скільки в тебе йшло газу?
В мене на приблизно ті ж 80 квадратів - 250-300 кубів (температура в хаті 23-25С)
Умови дуже схожі на твої, стара хата, але вікна пластик двокамерний, зовні 50мм вати
Горище нормально не утеплене (О! Треба буде купити кілька рулонів вати та розкатати по горищу)

Який розход у тебе?
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

давай так
Зимою скільки в тебе йшло газу?
В мене на приблизно ті ж 80 квадратів - 250-300 кубів (температура в хаті 23-25С)
Умови дуже схожі на твої, стара хата, але вікна пластик двокамерний, зовні 50мм вати
Горище нормально не утеплене (О! Треба буде купити кілька рулонів вати та розкатати по горищу)

Який розход у тебе?

в морозы 300-400 кубив, горище теж нормально не утеплене, окна пластик, две стены северная и восточная 100 мм пенопласт, возможно еще успею две стены хотя бы до уровня окон прогнать 100 мм
   
Re: ФЗВ выбор газового котла

виходи на контролери температури (мій котел був 2006 року як пам"ятаю). Там, куди підключається 220, на платі має бути колодка з контактами, якщо є, далі мануал читати.

О, сенкс, хоч знаю вже як воно називається  :-B
   
Re: ФЗВ выбор газового котла
PAL

в морозы 300-400 кубив, горище теж нормально не утеплене, окна пластик, две стены северная и восточная 100 мм пенопласт, возможно еще успею две стены хотя бы до уровня окон прогнать 100 мм

ну, вот сразу разница в 100-150 выходит. КПД украинского котла выше 90%, а той совковой древности в ее лучшие годы - 60%
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія