Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Путин с Донбасса не уйдет: в Украине озвучили печальный прогноз(C)

Ні, без Криму України не існуватиме. Крим - це її перлина, без туристів нема сенсу Україні існувати, а  туристи тільки в Криму можуть бути.

Дурня.

Дурня.

підтримую
повна дурня

підтримую
повна дурня

Крим - це і є Україна! Сама справжня. Я там був 42 рази за 30 років, без нього не можу просто.

якщо за рік, прогноз не збувся
то автор гілки перераховує 1000 грн. на лікування поранених чи родинам загиблих і платіжку сюди
всі хто підтримує даний прогноз у гілці - по 500 грн.

А если прогноз сбылся, то автору перечисляют по 500 грн все, кто был против

пропоную на ФУПі ввести відповідальність за такі репости

якщо автор гілки репостить такий текст, то Він вірить у його істинність

термін встановити рік
якщо за рік, прогноз не збувся
то автор гілки перераховує 1000 грн. на лікування поранених чи родинам загиблих і платіжку сюди
всі хто підтримує даний прогноз у гілці - по 500 грн.

а якщо збувся?

Кацапи підуть самі коли закінчиться бабло і стане зрозуміло що в Україні їм вже нема чого ловити. Коли на виборах Мертвечук і інша кремлівського п***а  пролетить значить цей момент наближається.

Антік, ви великий депресивний фантазер

(tu)

А по совместительству мацковский штукатурщик

Его кидают, над ним измываются..А он всё равно едет и едет штукатурить мацковским барьям дачи

(tu)

Его кидают, над ним измываются..А он всё равно едет и едет штукатурить мацковским барьям дачи
Как там потомок с дыровским паспортом, зачет по марксизму-дэнэризму сдал? Потом с дыровским дипломом в рашу? Больше ж никуда не возьмут.

(tu)

:facepalm:  бля, это писдец! И это пишет обладатель дыровского паспорта.

О, и Андрюша прибежал

Пошакалить по шумок

О, и Андрюша прибежал

Пошакалить по шумок
:lol:  шо Донч, пукан горит?  :lol:

Донч, скажи, это у тебя защитная реакция такая, прижимая к грудям дыровский паспортец и дрожащей ручкой пополняя дыровский бюджет рубликами  обсирать других? Надеешься что тебе скостят?  :lol:

Крим - це і є Україна! Сама справжня. Я там був 42 рази за 30 років, без нього не можу просто.

Особо страждущим ніхто не заважає туди їздити і зараз.

Особо страждущим ніхто не заважає туди їздити і зараз.

Поки там фашисти, не поїду. Тільки, коли виженемо звідти кАзлАмордих свинособак.

А так сумую дуже, на ЮБК знаю майже кожний камінець.

Поки там фашисти, не поїду. Тільки, коли виженемо звідти кАзлАмордих свинособак.

А так сумую дуже, на ЮБК знаю майже кожний камінець.

Ну тоді доведеться почекати. Поки хуйло не здохне - ніхуди ті фашисти не дінуться хвідти.

Ну тоді доведеться почекати. Поки хуйло не здохне - ніхуди ті фашисти не дінуться хвідти.
Почекаю ще трошки. І сподіваюсь, що буде знищений не тільки хуйло, а й уся кацапська недонація виродків. Не вважаю цих істот за людей.

Запас міцності там є  завдяки Трумпу. Тому х-ловський режим зараз висить на Трумпі. Як що це змінится, то той запас швидко розтане.
А так- вигнати їх звідти можна або силою, або дуже великими негараздами в економиці.

так хуйло ж захоплювало донбас не просто так, щоб потім віддати.
воно захоплювало щоб потім його впарити в обмін за крим і федералізацію.
такщо не заздрю донбасянам, їх тримають тупо в заручниках.
жерти їм лайно з під хуйла, поки воно не здохне.

Ні, без Криму України не існуватиме.

iснуэ ж...

Я сейчас намного более спокоен чем весной 2014 - тогда было незнание нашего потенциала для отражения агрессии России. Сейчас считаю, что оккупированные районы Донбасса освободим быстрее чем за три года. Причем уверенность всё более усиливается. Примерно также в 1991 после прессухи ГКЧП возникла уверенность что весь этот цирк скоро свернётся и уедет.

так хуйло ж захоплювало донбас не просто так, щоб потім віддати.
воно захоплювало щоб потім його впарити в обмін за крим і федералізацію.
такщо не заздрю донбасянам, їх тримають тупо в заручниках.
жерти їм лайно з під хуйла, поки воно не здохне.

Путин не может остановиться уже. Он обязан продолжать губительную для его власти политику. ИМХО. путинский режим обречен. Главное нам проявлять выдержку и укреплять страну

iснуэ ж...
Я розумію, що ти незнайомий з терміном "аксіома", яле спробую пояснити: це таке твердження, яке не потребує жодного доказу, тобто є істинною логічною 1, безумовним true.

Ось для України є аксіома: площа України 603.7 тис кв. км. Якщо площа стає меншою, то це територіальне утворення вже не можна іменувати Україною.
Зрозуміло тепер?

Путин не может остановиться уже. Он обязан продолжать губительную для его власти политику. ИМХО. путинский режим обречен. Главное нам проявлять выдержку и укреплять страну

Дончанин сменил свой ник на oleg kievsky ?

Я розумію, що ти незнайомий з терміном "аксіома", яле спробую пояснити: це таке твердження, яке не потребує жодного доказу, тобто є істинною логічною 1, безумовним true.

Ось для України є аксіома: площа України 603.7 тис кв. км. Якщо площа стає меншою, то це територіальне утворення вже не можна іменувати Україною.
Зрозуміло тепер?
Розумний, аж страшно...(с)
А якщо pavelv'у трамвайчик (не дай, боже, звісно) відріже ніжку, то в рамках такої аксіоматики його вже не можна іменувати pavelv  :D

Та хуйло по любому своєю смертю не здохне.
А вибрав він собі таку долю, коли згодився підірвати житлові будинки на каширському шосе щоб дорватися до влади.

Ситуація значиться така: Путіну не потрібні ДНР та ЛНР в складі РФ. Там руїна, все цінне обладнання вивезене, багато шахт затоплені, народ озлоблений і т. д.  :facepalm1:
От він і грає на публіку: Проголошує плани мирного врегулювання, котрі не може прийняти Україна. B-)
Україна в свою чергу виступає з планами, котрі не може прийняти Путін. B-)
В результаті обоє "миротворці", обоє в шоколаді. (У лаврових вінках носіїв мирних ініціатив) :gigi:
Та війна (ООС) припиниться як тільки один із керманичів відійде від влади. Тоді настане "Нове мислення" і... ІМХО

Я сейчас намного более спокоен чем весной 2014 - тогда было незнание нашего потенциала для отражения агрессии России. Сейчас считаю, что оккупированные районы Донбасса освободим быстрее чем за три года. Причем уверенность всё более усиливается. Примерно также в 1991 после прессухи ГКЧП возникла уверенность что весь этот цирк скоро свернётся и уедет.

у мене була невизначенність, чи буде достатньо сил опиратися агресії.
Тепер відомо що закидаємо Кацапляндію трунами до Камчатки.
Так, з'явилася впевненість в власних силах, та збройних силах.
Бо бачити той беспорадний цирк зі збройними силами у Криму було соромно :facepalm:

Зрозуміло тепер?

Безглузде твердження.
Хоча б тому що зміна кордонів України можлива у ході всеукраїнського референдуму (тобто, при опиті усіх українців - української нації - єдиної власниці території України).
Тобто Україна може мати більше, може й менше, ніж оці 600 тис кв км, якщо українська нація так вирішить. Вона не перестає від цього бути Україною.

Ситуація значиться така: Путіну не потрібні ДНР та ЛНР в складі РФ. Там руїна, все цінне обладнання вивезене, багато шахт затоплені, народ озлоблений і т. д.  :facepalm1:
От він і грає на публіку: Проголошує плани мирного врегулювання, котрі не може прийняти Україна. B-)
Україна в свою чергу виступає з планами, котрі не може прийняти Путін. B-)
В результаті обоє "миротворці", обоє в шоколаді. (У лаврових вінках носіїв мирних ініціатив) :gigi:
Та війна (ООС) припиниться як тільки один із керманичів відійде від влади. Тоді настане "Нове мислення" і... ІМХО

Так.
І цей "кєрманич" - сцар Пуйло.

Та хуйло по любому своєю смертю не здохне.
А вибрав він собі таку долю, коли згодився підірвати житлові будинки на каширському шосе щоб дорватися до влади.

Хм.... Сталін ж своєю смертю помер, чого Пуйлу б не померти по природним причинам?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія