Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

такие вот интересные клоуны




Ласло Майороші – провідний спеціаліст відділу у справах національностей Закарпатської ОДА; http://www.karpataljaturizmus.info/product_info.php?products_id=1135&language=ua … нехіла така компанія там тусить



походу наши друзья-йоббики

Останнє редагування: 8 грудня 2017 10:51:25 від _GP_
   
:weep:

Показати зображення...

Чому ця тварина aquarius досі не забанен довічно?
Чому зображення від цієї тварини досі у доступі на ФУПі?
   
прихильники певної політсили , в світі де є інтернет,де  все фіксується мілліонами камер брехати нема змісту... Останні 1,5 року #панамоофшорник крім боротьби з Саакашвілі нічим серйозно і не займався...

А безвіз ти отримав не у цей період?
   
Бот #панамоофшорський, ти краще розкажи, яку ти і твоя партія зара отримуєте зарплату, більшу  чим в 2010 від Хряка???

До речі, Хряк лягав повністю під Хуйло, ти ж в 10 році топив за Хряка, бачиш до чого веду???
Але це ще не все... ;)
Курченко і Хряк одна банда, їх в Москві охороняють фсбешники, вони навіть в туалет напевно з ними ходять, а тепер розкажи - як знімали (по словам генплокулола) записи з телефону Курченка?
При тому, шо за 4 роки ніхто прямого запису ( який представлений генплокулолом) не зробив...

Так шо хо є Кремлеботом і співпрацює з ворогом ми скоро будемо знати... ;)

Потрібно роз'яснення.
ФСБ-шники охороняють Курченка чи тримають під вартою?
Звідки ви знаєте що ніхто не робив прямого запису телефона Курченка?

Останнє редагування: 8 грудня 2017 10:51:15 від Vad_Sv
   
Аквариус неприкасаемый, я не понял?
   
Чому ця тварина aquarius досі не забанен довічно?
Чому зображення від цієї тварини досі у доступі на ФУПі?


+++

Я тоже задал этот вопрос.
   
Это на ФУПе уже дно?
Или еще нет?
Почитал пару страниц и захотелось пойти отмыться...
   
Тебе смешно, ублюдок ватный? Английский хоть выучил?

Ця карикатура взята з фб групи "Ми патріоти України", більше 72 000 учасників, серед яких багато учасників АТО. Ці всі люди по-твоєму теж ватники?  Карикатура з’явилась після того, як Гаврилюк проголосував за відставку Єгора Соболева.

https://www.facebook.com/groups/789821664492893/permalink/1109619769179746/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D

Можете банити.

   
А безвіз ти отримав не у цей період?

Безвіз це результат роботи в 2014 -2016 рр
   
+++

Я тоже задал этот вопрос.

1ч.20м. - ноль движений :X
може на всех ветках развесить? зачухаются? не?
   
Потрібно роз'яснення.
ФСБ-шники охороняють Курченка чи тримають під вартою?
Звідки ви знаєте що ніхто не робив прямого запису телефона Курченка?

Методом виключення, якби все було так легко зробити, ми б ще в 14 році слухали в Росії всіх і вся...
   
aquarius приберіть самі каррикатуру, для чого нариватися на бан?
   
Методом виключення, якби все було так легко зробити, ми б ще в 14 році слухали в Росії всіх і вся...

Але нажаль дійсність трохи інша, і слова генплокулола про "наших українців" в Москві, повторююсь нажаль нічого крім гіркого сарказму і  не викликають...
   
aquarius приберіть самі каррикатуру, для чого нариватися на бан?

Вже прибрав. Бажаю всім всього найкращого.
   
Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі розповів, що не був на мітингах через погане самопочуття.
https://www.pravda.com.ua/news/2017/12/7/7164744

   
Вже прибрав. Бажаю всім всього найкращого.

Давай, вали.
   
Ця карикатура взята з фб групи "Ми патріоти України", більше 72 000 учасників, серед яких багато учасників АТО. Ці всі люди по-твоєму теж ватники?  Карикатура з’явилась після того, як Гаврилюк проголосував за відставку Єгора Соболева.

https://www.facebook.com/groups/789821664492893/permalink/1109619769179746/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D

Можете банити.

Мне до сраки твоя группа. Я не знаю, кто эти охуенные 72000 патриотов. Я вижу сраную, ватную картинку.
   
Методом виключення, якби все було так легко зробити, ми б ще в 14 році слухали в Росії всіх і вся...



Слухали  багатьох, включаючи тих що Боїнг збили.
Чи то теж фальсифікація?
   
Мне до сраки твоя группа. Я не знаю, кто эти охуенные 72000 патриотов. Я вижу сраную, ватную картинку.

дык я знаю


Главная — Политика — 16 февраля 2017, 08:42   
СБУ: паблики "Ми патріоти України" и "Українська революція" ведет боевик "ДНР"

Служба безопасности Украины подтвердила, что популярные паблики "Ψ Ми патріоти України Ψ", "Майдан-3" (VK) и "Українська революція" (Facebook) ведет боевик "ДНР" Сергей Жук (он же Степан Мазура, он же Николай Гайдук).

   
дык я знаю


Главная — Политика — 16 февраля 2017, 08:42   
СБУ: паблики "Ми патріоти України" и "Українська революція" ведет боевик "ДНР"

Служба безопасности Украины подтвердила, что популярные паблики "Ψ Ми патріоти України Ψ", "Майдан-3" (VK) и "Українська революція" (Facebook) ведет боевик "ДНР" Сергей Жук (он же Степан Мазура, он же Николай Гайдук).

Показати зображення...

А-а-ааа...Это ЖУКА фейсбучек....Пооонн яяяял....

Аквариуса так в бан и не заебашили?
   

Аквариуса


Он  aquarius,  плз, не называй его Аквариус, это две большие разницы    :)
   
Ця карикатура взята з фб групи "Ми патріоти України", більше 72 000 учасників, серед яких багато учасників АТО. Ці всі люди по-твоєму теж ватники?  Карикатура з’явилась після того, як Гаврилюк проголосував за відставку Єгора Соболева.

https://www.facebook.com/groups/789821664492893/permalink/1109619769179746/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D

Можете банити.

 да классная карикатура на корупционера - у некоторых скрепоносцев аж кровь из глаз пошла  :weep:
   
https://www.facebook.com/petroffvodkin/posts/1102490013219356

Розумна людина.  (tu)
Відповідь на погрозу когось вбити має бути однозначною.
Готовність вбити того хто погрожує.



   

Он  aquarius,  плз, не называй его Аквариус, это две большие разницы    :)

Ок. aquarius.
   
да классная карикатура на корупционера - у некоторых скрепоносцев аж кровь из глаз пошла  :weep:

Мгм. Я - скрепоносец. Понял.
   
Розумна людина.  (tu)
Відповідь на погрозу когось вбити має бути однозначною.
Готовність вбити того хто погрожує.

 это вы Донику который первый в фэйсбуке призвал убивать тех, кто хочет менять президента не на выборах а путем майдана?
   
да классная карикатура на корупционера - у некоторых скрепоносцев аж кровь из глаз пошла  :weep:

ще одна, б***ь, манда ватна
   
это вы Донику который первый в фэйсбуке призвал убивать тех, кто хочет менять президента не на выборах а путем майдана?

Це я будь кому хто погрожує мене вбити.
   
Мгм. Я - скрепоносец. Понял.

 а как называется тот кто объявляет какого -то депутата святым, на которого даже карикатура карается вечным баном?
 
   
ще одна, б***ь, манда ватна

 держи себя в руках  :laugh:
   
а как называется тот кто объявляет какого -то депутата святым, на которого даже карикатура карается вечным баном?

aquarius в бане?
   
Я не слышу ответа?

aquarius в вечном бане? Может просто в бане?
   
Эй, красавица винницкая? Оглохла? Вот этот перец, aquarius, который из-под Торов и прокси херачит картинки с фейсбучка Жука....он в вечном бане, может просто бане?
   
Я не слышу ответа?

aquarius в вечном бане? Может просто в бане?

 ты посты истеричные с требованиями вечого бана перечитай на последних страницах в ответ на невинный рисуночек - где человек сначала голый а потом в шубе  и подумай - из-за чего должен быть бан - какое правило он нарушил.
   
ты посты истеричные с требованиями вечого бана перечитай на последних страницах в ответ на невинный рисуночек - где человек сначала голый а потом в шубе  и подумай - из-за чего должен быть бан - какое правило он нарушил.

Я задал простой вопрос, девушка....Будем жопой вилять?
   
Вот это чувырло, которое из под анонимайзеров говно *уярит...ОНО в бане? Вечном бане?
   
Эй, красавица винницкая? Оглохла? Вот этот перец, aquarius, который из-под Торов и прокси херачит картинки с фейсбучка Жука....он в вечном бане, может просто бане?

  Ты поспокойнее себя веди в чатике, у меня есть реальная жизнь  кроме  фуп.
   
  Ты поспокойнее себя веди в чатике, у меня есть реальная жизнь  кроме  фуп.

Ты мне советы не давай в чатике. Не выросла еще по годкам.
   
Ответ будет? А?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія