Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побудувати будку ....

Re: Побудувати будинок ....

З такою льогікою то нахера його і будувати, якшо діти все-дно не будуть туди повертатися жити?
нахера людині 200 метрів хата?
хату треба огрівати,прибирати,утримувати то все коштує дохера
   
Re: Побудувати будку  ....

Люкс піднявся на виборах, прийшов похвалитись.

вз Зе я волонтерив.
це була моя помста державі за неадекватний акциз для бу авто.
   
Re: Побудувати будинок ....

я- дружина - син ...
доча скоро поїде вчитись і вертатись проживати з нами не планує ...
а потім і син поїде мабудь ... і буду я з дружиною вдвох ...

то нахера мені більше то ?

Абсолютно нормальні для життя розміри житла...  та й ще все на одному поверсі  (tu)
Р. S..  За БЦ  не жалкуєш?
   
Re: Побудувати будинок ....

нахера людині 200 метрів хата?
хату треба огрівати,прибирати,утримувати то все коштує дохера
:punish: Не 200, а 150, а все інше - веранда та ганок.
   
Re: Побудувати будинок ....

Абсолютно нормальні для життя розміри житла...  та й ще все на одному поверсі  (tu)
Р. S..  За БЦ  не жалкуєш?

ні, як на мене БЦ це дуже унило. і майбутнього нема.
і ще там люди як вовк друг другу ...  а ще рядом Київ кидає тінь на БЦ.
   
Re: Побудувати будинок ....

:punish: Не 200, а 150, а все інше - веранда та ганок.

130 квадратів як на мене це з головою вистачить ...
   
Re: Побудувати будку  ....

заробив працюючи програмістом.
Ти так відповів наче я на щось натякав))) Вище написали те що ти шукав....

Ванну велику роби з джакузі, і відстійник відразу плануй. А тоді вже думай про інше.
   
Re: Побудувати будинок ....

ні, як на мене БЦ це дуже унило. і майбутнього нема.
і ще там люди як вовк друг другу ...  а ще рядом Київ кидає тінь на БЦ.

В якому плані нема майбутнього, що маєш в виду?
   
Re: Побудувати будку  ....

хто будував чи живе в газобетонному будинку ...
поділіться враженнями ...

З кожним матеріалом треба вміти працювати.
Якщо все правильно робити, то газобетон дуже приємний матеріал для життя, екологічно чистий та комфортний
   
Re: Побудувати будку  ....

все що вище 120 квадратів іде податок на багатих, не багато і залежить від місцевої влади.
   
Re: Побудувати будку  ....

Ти так відповів наче я на щось натякав))) Вище написали те що ти шукав....

Ванну велику роби з джакузі, і відстійник відразу плануй. А тоді вже думай про інше.
:punish: Я йому і сказала, шо треба мінімум 150 кв. ліпить, шоб були там усі твої душі з кабінками і джакузями.
   
Re: Побудувати будку  ....
N88

Кацапська потвора ще й пости тре.
   
Re: Побудувати будку  ....

хто будував чи живе в газобетонному будинку ...
поділіться враженнями ...

побудуваув
все ок
не економ на товщині чи додатковому утепленні
   
Re: Побудувати будинок ....

нахера людині 200 метрів хата?
хату треба огрівати,прибирати,утримувати то все коштує дохера

Робот-пилосос дуже допомогає в прибиранні, а якщо правильно будувати то на опалення йдуть копійки
   
Re: Побудувати будку  ....

Так ти ж цього року обіцяв в Гейропу. Слабо?
   
Re: Побудувати будку  ....

все що вище 120 квадратів іде податок на багатих, не багато і залежить від місцевої влади.

Податки в Україні на нерухомість невисокі, так що не аргумент.
   
Re: Побудувати будку  ....

хто будував чи живе в газобетонному будинку ...
поділіться враженнями ...

Чудово. Д400 375 мм без утеплення - жодних питань.

Зараз би будував Д400 500 мм - було б ще круче.
Головне - дати вийти вологості перед тим, як робити внутрянку.

СІП-панелі - через-два-три роки почне скрипіти все. Якщо два поверхи і сходи будуть. :)

А взагалі вам на строимдом.ком.уа
   
Re: Побудувати будку  ....

Податки в Україні на нерухомість невисокі, так що не аргумент.
Це поки не почались рішучі реформи на які потрібні гроші, тих хто має нерухомість.  :lol:
   
Re: Побудувати будинок ....

:punish: Не 200, а 150, а все інше - веранда та ганок.
120 метрів то макс для сім'ї з трьох чоловік
   
Re: Побудувати будку  ....

От і дилери ГБ прийшли.
   
Re: Побудувати будинок ....

Робот-пилосос дуже допомогає в прибиранні, а якщо правильно будувати то на опалення йдуть копійки
копійки опалення газом ніколи не буде коштувати
і шо таке правильно будувати?
   
Re: Побудувати будку  ....

Я йому і сказала, шо треба мінімум 150 кв. ліпить, шоб були там усі твої душі з кабінками і джакузями.

Двоповерхове, а ванна в півалі з джакусі, на першому поверсі душеві кабінки. І декілька туалетів, але треба думати про відстійники, вінже не хоче підземні води загрязняти які буде пити?
   
Re: Побудувати будку  ....

От і дилери ГБ прийшли.

А ви впевнені, що я ділер?.
А ви хто - ділер цегли клінкерної чи СІП-панелей? ;) 
   
Re: Побудувати будку  ....

Двоповерхове, а ванна в півалі з джакусі, на першому поверсі душеві кабінки. І декілька туалетів, але треба думати про відстійники, вінже не хоче підземні води загрязняти які буде пити?

1. Одноповерховий будинок він хоче збудувати. Читай уважно. Саме ТОМУ я і розтягнула його на 150 м, бо то буде не 2, а один поверх.
2. відстійник треба будувати подалі від криниці і фундаменту, бо буде у погребі постійно вода і все смердітиме застояним.

3. Нахрена тобі декілька туалетів для сім*ї з двох осіб? Чим ти зібрався в них займатися? Явно не тіке пісяти і какати. Бо для цього достатньо один на двох.
   
Re: Побудувати будку  ....

А ви впевнені, що я ділер?.
А ви хто - ділер цегли клінкерної чи СІП-панелей? ;) 
Я я на Вас і не вказував.
( про шапку - то правда).
Ви мене з кимсь плутаєте, я, взагалі, прихильник будівель з дуба.
В мене така була батьківська хата, ще дід будував (сам).
Але часи міняються.
   
Re: Побудувати будку  ....

газобетон краще не менше 500, 400 вже занадто легкий та хрупкий. Будується з нього швидко. Будівельники знають як правильно працювати - цей аспект дюююже важливий в наших умовах  :weep:  Утепляти газік все одне прийдеться. При чому товщина шару утеплення не може бути малою. Мінімум 10 см. Інакше точка роси опиниться в доволі теплому газобетоні який здатен набирати вологу.

Якщо все по технології робити, то з будь-якого матеріалу буде чудовий будиночок.
   
Re: Побудувати будку  ....

хто будував чи живе в газобетонному будинку ...
поділіться враженнями ...

Без проблем, брал газоблок броварской "стоунлайт"
Снаружи утеплитель дорогой и блокхаус из сосны
Внутри все вагонка сосна
5 лет полет нормальный
   
Re: Побудувати будку  ....

Необхідність додаткового утеплення залежить від марки та товщини.
Подивіться розрахунки виробника. Все детально прораховано.

У мене неутеплений Д400 375 мм Аерок - нічого не розвалюється. Два поверхи. 180 м2.
Утеплювати треба якщо Д500-Д600 і товщина 300 мм.

Просто у нас всі будують Д600 або 500 товщиною 300мм, потім ліплять пенопластом утеплення, а потім жаліються, що вологі приміщення і холодно.
Особливо коли пенопласт 50мм. Якщо утеплювати, то тільки базальтовою ватою вже.

Шов має бути дуже тонким, тільки якісній клей. На другий день після кладки не могли відірвати блок від стіни. І ногою навіть били.
Але дуже важливо все робити по технологіі - шов, дати вийти волозі, правильно в'язати арматурою і т.д.

   
Re: Побудувати будку  ....

Так ти ж цього року обіцяв в Гейропу. Слабо?

так а чим заважає будинок в Україні ? до переїзду в ЄС.
Але скажу що гляну як будуть розвиватись події в Україні. І що буде робити Зе. Можливо і залишусь
   
Re: Побудувати будку  ....

так а чим заважає будинок в Україні ? до переїзду в ЄС.
Вкласти 75к баксів у піноблок а самому знімати гниль до пенсії? Розумний крок  (tu)

Можливо і залишусь
Це ж очевидно що язиком чесати легше ніж щось робити.
   
Re: Побудувати будку  ....

Если Украина не гигнется к весне - буду строить из сип-панелей. Уже и проект сделали и фундамент есть. Но буду смотреть, чем цирк закончится.
У меня большой гараж на 2 машины, кухня, с.у. и второй этаж. Такой расширенный гараж. Подрядчиком взяли Экопан.
   
Re: Побудувати будку  ....

1. Одноповерховий будинок він хоче збудувати. Читай уважно. Саме ТОМУ я і розтягнула його на 150 м, бо то буде не 2, а один поверх.
2. відстійник треба будувати подалі від криниці і фундаменту, бо буде у погребі постійно вода і все смердітиме застояним.

3. Нахрена тобі декілька туалетів для сім*ї з двох осіб? Чим ти зібрався в них займатися? Явно не тіке пісяти і какати. Бо для цього достатньо один на двох.

Ти забуваєш що перший поверхи це не поверх це цокольний поверх))))

Де він свою Бляху діне?

І потім він не каже місце? У різних регіонах по різному погреб, вода стоїть якщо не робити гідроізоляцію.  Відстійник треба правильно проектувати.

Туалетів треба більше, гості коли багато людей...

І має бути джакузі, бажано підвал.
   
Re: Побудувати будку  ....

Київська обл. Будівля з газобетона Д400, товщина 40 см + повітряний зазор 4 см + фасадна цегла. 2 поверхи, площа 140 м кв.
Тепловитрати 40 вт м кв. (фактичні). Всі внутрішні перестінки з цегли (для зменшення температурних коливань).

В будівлі тепло взимку та прохолодно влітку. Ракомендую газобетон.
   
Re: Побудувати будку  ....

Вкласти 75к баксів у піноблок а самому знімати гниль до пенсії? Розумний крок  (tu)

Це ж очевидно що язиком чесати легше ніж щось робити.

не 75к а вагомо дешевше
   
Re: Побудувати будку  ....

не 75к а вагомо дешевше
Розкажеш як побудуєшся  :laugh: Початковий бюджет треба одразу множити на 1.5, тоді може вкладешся.

Але якщо їхати, то і 5к вкласти - ідіотизм. Побачимо, які послідовні прихильники 3ебіла  :super:
   
Re: Побудувати будку  ....

Ти забуваєш що перший поверхи це не поверх це цокольний поверх))))

Де він свою Бляху діне?

І потім він не каже місце? У різних регіонах по різному погреб, вода стоїть якщо не робити гідроізоляцію.  Відстійник треба правильно проектувати.

Туалетів треба більше, гості коли багато людей...

І має бути джакузі, бажано підвал.
Нічого я не забуваю (хоть ти, Максімич, не подйобуй (с). Там чітко було вказано, що будинок ОДНОповерховий. Отже, гараш буде збудований окремо. Бо те, що ти маєш на увазі, зветься 1,5 поверхи. Угорах можна каналізаційну трубу і з гори пустити  :gigi:  А взагалі, хату треба на горбі будувати, а криницю копати у низовині. І ще треба враховувати підшкурні води. Бо через 5 метрів викопані одна івд одної криниці можуть мати зовсім різний смак і якість води.
Гості не так часто бувають. А для кожного туалета треба або окрему вигрібну яму, або по хаті каналізаційну розводку ліпить. Лучче надворі нужник ще зліпить і бігать і туди, і туди.

Ну, джакузі - це ти вже сам для себе будуватимеш.
   
Re: Побудувати будку  ....

Ну, джакузі - це ти вже сам для себе будуватимеш.
А що ти маєш проти міні басейну ?
   
Re: Побудувати будку  ....

Мій досвід у будівництві привів мене до комбінації керамоблок  - пінопласт - клінкерна цегла

І якщо для жити, а не пережити, то я би радив закладати бюджет не менше 200 к із нинішніми цінами на роботу

Тут ось мамі роблю ремонт у двокімнатній шпаківні, то уже з 20 к виліз, це тільки базові внутрішні роботи
   
Re: Побудувати будку  ....

Необхідність додаткового утеплення залежить від марки та товщини.
Подивіться розрахунки виробника. Все детально прораховано.

У мене неутеплений Д400 375 мм Аерок - нічого не розвалюється. Два поверхи. 180 м2.
Утеплювати треба якщо Д500-Д600 і товщина 300 мм.

Просто у нас всі будують Д600 або 500 товщиною 300мм, потім ліплять пенопластом утеплення, а потім жаліються, що вологі приміщення і холодно.
Особливо коли пенопласт 50мм. Якщо утеплювати, то тільки базальтовою ватою вже.

Шов має бути дуже тонким, тільки якісній клей. На другий день після кладки не могли відірвати блок від стіни. І ногою навіть били.
Але дуже важливо все робити по технологіі - шов, дати вийти волозі, правильно в'язати арматурою і т.д.

Армировать желательно стекло пластиковой арматурой
   
Re: Побудувати будку  ....

Хочеш пораду?
Якщо до цього часу в будівництво не влазив то і не лізь, то реально дурдом, 3-5 років життя викинеш на ту стройку., витрати що плануєш множ зразу на 2, будівельники зараз в Закарпатті дуже балувані і т.д.(хіба що є велика рідня що має час "колотити малтер")
Тому краще "пошвирнися" по довколишнім селам, зараз багато мадяр виїжджає,  та і не тільки мадяри, готові садиби з євроремонтами і облаштованими ділянками (бо поки будуєш - сад не посадиш, а закладеш сад і ще будеш 5 років чекати на результат).

Останнє редагування: 20 травня 2019 00:05:28 від Дід Варава
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія