Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дом на воде (Бакота, Днестр)

Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

а туалет?
а опалення? електрика?
виглядає так що від такого дому більше проблем ніж комфорту

В туалет можна в Дністер
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Понял, свое мнение про Бакоту  я написал, вода не понравилась, она бывает там прозрачной?

варто об"єднати це питання з питанням щодо туалету (див вище)?
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Понял, свое мнение про Бакоту  я написал, вода не понравилась, она бывает там прозрачной?

Конечно. Иногда её даже не видно  B-)


   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

варто об"єднати це питання з питанням щодо туалету (див вище)?


С туалетом никаких проблем. Питьевая вода - родниковая, выше видос есть. Из реки - техническая вода. Помыть посуду можно речной, потом сполоснуть питьевой.

Вот с яхтами не знаю, как там у них. По идее, должен быть какой-то контейнер для сральника и отдельно для "серой" воды. Но куда девать их содержимое - я хз. Думаю, сливают всё в реку, экосистема перерабатывает.
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Ви з чернівецької сторони на Бакоті?
Чи поблизу Гораївки..

   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Ви з чернівецької сторони на Бакоті?
Чи поблизу Гораївки..

Я там скрізь.

   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Бакота - рай.
І це Україна.
Божа земля.
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Стараюсь щороку відвідати, дуже гарно там. Ніч-другу переночувати, на човні/катері поплавати, ну, може ще рибалка... Але що там тижнями робити, поки що не дуже розумію.

Найбільше приколює місцевий яхт-клуб: чернівецькі базарники/чиновники/бандити понакуповували собі морських яхт і гордо "ходять" на них 5 км туди і 10 км сюди, ото розвага  :D
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

А були часи, коли ми бували в Морському, на Чабан Кале.
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Я там скрізь.

https://youtu.be/lrM9xzAQd8o
  (tu)  так тримати, це є справжнім відпочинком,Природа рідного краю
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Стараюсь щороку відвідати, дуже гарно там. Ніч-другу переночувати, на човні/катері поплавати, ну, може ще рибалка... Але що там тижнями робити, поки що не дуже розумію.

Найбільше приколює місцевий яхт-клуб: чернівецькі базарники/чиновники/бандити понакуповували собі морських яхт і гордо "ходять" на них 5 км туди і 10 км сюди, ото розвага  :D

Насправді, ті яхти в основному київські, в них навіть реєстрація київська.
По-друге, там ходити можна і на 200 км. Але для чого? Вони йдуть десь у затишне місце і стоять там цілий день, це ж не розвозка товарів.
А стояти на Бакоті тижнями - це не відпочинок у загальноприйнятому розумінні, а спосіб життя. Якщо маєш добре спорядження, то просто живеш там, як на дачі.

Я колись хотів купити там дачу чи хату у Комарові чи Гораївці, хати взагалі копійки коштують. Але потім подумав - для чого? І не схотів навіть готову земельну ділянку 5 сотих (200м до води) з гарним заїздом та підключеним світлом за 10 баксів. І за 8 можна було її взяти. 

Зараз я ставлю все хазяйство у 2м від води, маю чудовий краєвид, 2 кроки до човна, 2 до авто. А в кінці склав все у причіп і вшився. І не треба сушити мозок, що козаченьки обкрадуть ту дачу, та взагалі її утримувати...  Хоча, якби мені було 30, то купив би. До 40, можливо. Бо у 40 мав ще малих дітей. Зараз діти вже дорослі, в них інше життя, треба вчитися, робити кар'єру. Не до дачі.

   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

А були часи, коли ми бували в Морському, на Чабан Кале.

Правда? Ви там стояли? У яких роках? Бо ми під ту башню їздили щороку у серпні.
   
Re: Дом на воде (Бакота, Днестр)

Чудовий спосіб життя (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія